Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 02, 13:40)
Pasirodysiu savo romanetę, kurios medžiagą pirkau ebay ir čia klausinėjau dėl apvaduko - reikia/nereikia/kokios spalvos  ax.gif
Na va, jau pakabinta, apvadukas vis dėlto rudos spalvos, susišaukia greta esančių durų spalva.
Man tik nelabai patinka romanetės viršus, kad visiškai tiesu, norisi puošniau kažkaip, tai gal dar galvosiu, ką čia padarius doh.gif
http://images59.fotk...P6180159-vi.jpg
http://images108.fot...P6180104-vi.jpg

Labai dailiai pasiutos wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 09 02, 16:31)
puiki romanetė thumbup.gif , labai gražus audinys su paukščiukais thumbup.gif, as tai svajoju i darbo kambarį pasikabint uzuolaidas su paukščiukais wub.gif

Čia William Morris Strawberry Thief wub.gif būtinai šio motyvo norėjau kur nors namie, pirma apie tapetus galvojau, bet va, yra romanetė biggrin.gif

Ačiū už komplimetus siuvėjai biggrin.gif
Atsakyti
O kuri cia parde prie kalvariju g? Kur medziagu parde salia turgaus? Ibrahimas? Ar dar ko nezinau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 02, 17:29)
O kuri cia parde prie kalvariju g? Kur medziagu parde salia turgaus? Ibrahimas? Ar dar ko nezinau? unsure.gif


Ibrahimas jau sakyciau prie Europos, cia turbut kalba apie parduotuve Audiniai prie pacio turgaus, kur Zalia stotele yra
Atsakyti
Taip, apie tą, kur Žalia stotelė.
Atsakyti
Parodysiu ir miegamojo naktines užuolaidas, medžiaga iš tos parduotuvės.
Čia man buvo kilęs klausimas dėl apvaduko - reikia jo ar ne, o jei reikia, kokios spalvos (apvadukas, pasirodo, yra ta plonytė juostelė, kur šiek tiek matosi kraštuose, vos matoma). Stipriai dvejojau dėl šio siūlymo, bet lyg pasiteisino, tik siuvėja patarinėjo dėti ryškią spalvą, pvz. ružavą biggrin.gif
Apsistojau ties dramblio kaulo, toks ir pamušalas.
Laikiklius savo nuožiūra pasiuvo, bet juos lengva pakeisti, jei atsibostų, man gal vienspalvių norisi ar tų virvelinių su kutais, nes toršeriukai su kutais prie lovos g.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 02, 19:42)

Labai gražu wub.gif ir užuoolaidos, ir romanetė wub.gif . Žaviuosi, kaip Jūs (ir kitos šios temos virtuozės) mokate taip kruopščiai ir dailiai kurti savo namučius thumbup.gif . Man, kaip tokiai "tep lep", tai yra nuostabu! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 02 rugsėjo 2014 - 19:10
Carpe diem, labai graziai puosiat namus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 02, 19:51)
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 02, 19:42)

Labai gražu wub.gif ir užuoolaidos, ir romanetė wub.gif . Žaviuosi, kaip Jūs (ir kitos šios temos virtuozės) mokate taip kruopščiai ir dailiai kurti savo namučius thumbup.gif . Man, kaip tokiai "tep lep", tai yra nuostabu! 4u.gif

Aš šiaip irgi daugiau prie tų "tep lep" biggrin.gif bendras namų vaizdas mano nuomone pašaliniams žmonėms iš šono atrodo kaip šioks toks kratinys biggrin.gif pirmą kartą įsirenginėju taip rimčiau, tai klaidų begalės tikrai, bet galvoju, kad pirmą kartą bent jau kad jaukiai išeitų biggrin.gif antrą kartą labiau įsivaizduočiau ko ir kaip noriu ir ką galiu pasidaryti bei ar piniginė leidžia doh.gif
Aš irgi žaviuosi vientisą, savitą namų stilių kuriančiomis dalyvėmis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 02, 13:40)
Pasirodysiu savo romanetę,

Romanetės man vienos gražiausių langų dangalų biggrin.gif Jūsų atrodo nuostabiai gražiai wub.gif Tarsi paveikslas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 02, 13:40)


nu labai puiki romanete ir uzuolaidos wub.gif

filmuke keletas triuku- kaip pasidaryti apvadus aplink langus,ir kaip pasiiaukstinti "plintusus".. filmuke atrodo labai gerai, bet kazin kaip realybej g.gif

http://houseandhome....r...=0&res=high

ir siaip nuostabus puslapis, sedziu ir varvinu akis ax.gif matosi visa visuma, ne tik kaip nuotraukose- is gabaliuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 09 03, 08:01)


Ačiū už nuorodą 4u.gif . Man reikėtų grindjuostes taip pabandyt paaukštint unsure.gif ..
Atsakyti