Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(femme @ 2014 09 02, 13:42)
susikabinus, nemažai jau buvo temoj, dabar naujas pakabinau miegamajam, parodysiu, kai spinta bus, montuoja šiandien-ryt.

Labai lauksiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 02, 13:42)
oi bajeris, negaliu lotuliukas.gif fotkinuos vonioj spintele, kad paziuret, ar rankenėlės tinka - baldzius ir klausia "tai i supermamas jau desi?"  lotuliukas.gif net nuraudau  doh.gif

lotuliukas.gif
Reikėjo sakyt, je je, reklamą tau darysiu drinks_cheers.gif, prašom nuolaidėlę pritaikyt... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 02 rugsėjo 2014 - 13:07
QUOTE(femme @ 2014 09 02, 13:42)
oi bajeris, negaliu lotuliukas.gif fotkinuos vonioj spintele, kad paziuret, ar rankenėlės tinka - baldzius ir klausia "tai i supermamas jau desi?"  lotuliukas.gif net nuraudau  doh.gif

man vyras pastoviai "burcyja" biggrin.gif pasislepus fotkinu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 02, 13:42)
oi bajeris, negaliu lotuliukas.gif fotkinuos vonioj spintele, kad paziuret, ar rankenėlės tinka - baldzius ir klausia "tai i supermamas jau desi?"  lotuliukas.gif net nuraudau  doh.gif

Cia mano diedas kaltas, jis vakar jam vis linksniavo, kad as net tramdziau lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasirodysiu savo romanetę, kurios medžiagą pirkau ebay ir čia klausinėjau dėl apvaduko - reikia/nereikia/kokios spalvos ax.gif
Na va, jau pakabinta, apvadukas vis dėlto rudos spalvos, susišaukia greta esančių durų spalva.
Man tik nelabai patinka romanetės viršus, kad visiškai tiesu, norisi puošniau kažkaip, tai gal dar galvosiu, ką čia padarius doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 02, 14:40)
Pasirodysiu savo romanetę, kurios medžiagą pirkau ebay ir čia klausinėjau dėl apvaduko - reikia/nereikia/kokios spalvos  ax.gif

bigsmile.gif dailu thumbup.gif viršuje galima pritvirtinti tos pačios medžiagos raukinius, na kaip siaurą austrijetę...
vat paveiksliukas su idėjom apipavidalinimo:
user posted image
Atsakyti
Ačiū 4u.gif idėjos geros, skambinsiu dar siuvėjai ir klausiu, ką gali sugalvoti smile.gif
Dar esu mačius, kad medinį tokį deda viršuje kaip rėmą ,bet ko gero iš mediagos lengviau kažką sumąstyti, tik neprisimenu, ar jos beliko g.gif
Užkliuvo man, kad pasiraukė šiek tiek ta ruda medžiaga (foto matosi), bet šilkas, šiaip siuvėja kruopšti labai, tai ko gero negalėjo kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 02, 15:02)
Užkliuvo man, kad pasiraukė šiek tiek ta ruda medžiaga (foto matosi), bet šilkas, šiaip siuvėja kruopšti labai, tai ko gero negalėjo kitaip  g.gif


graziai susiuti kartu du skirtingus audinius, ypac plonus,kad viskas lygiai butu daznai buna problematiska jeigu bent kiek skiriasi ju standumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 02 rugsėjo 2014 - 14:46
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 02, 14:40)
Pasirodysiu savo romanetę, kurios medžiagą pirkau ebay ir čia klausinėjau dėl apvaduko

labai grazi thumbup.gif

as tai naivuole, vakar pasiemiau pora uzuolaidu gabalu ir tikejausi, kad is pirmo karto gausiu rezultata doh.gif aisku nei viena netiko...
dabar dar pora pasiemiau, bet jauciu ir vel netiks.... kazkaip atrode, kad milijonas uzuolaidu toj pardej prie kalvariju turgaus, siandien pasirode kad visai ten ju nera, jauciu panikos ataka apima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 02, 13:40)
Pasirodysiu savo romanetę

puiki romanetė thumbup.gif , labai gražus audinys su paukščiukais thumbup.gif, as tai svajoju i darbo kambarį pasikabint uzuolaidas su paukščiukais wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 02, 15:22)
labai grazi thumbup.gif

as tai naivuole, vakar pasiemiau pora uzuolaidu gabalu ir tikejausi, kad is pirmo karto gausiu rezultata doh.gif aisku nei viena netiko...
dabar dar pora pasiemiau, bet jauciu ir vel netiks.... kazkaip atrode, kad milijonas uzuolaidu toj pardej prie kalvariju turgaus, siandien pasirode kad visai ten ju nera, jauciu panikos ataka apima biggrin.gif

sutinku, aš ten irgi peržiūrėjau visas ir nieko neišsirinkau
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 09 02, 15:46)
graziai susiuti kartu du skirtingus audinius, ypac plonus,kad viskas lygiai butu daznai buna problematiska jeigu bent kiek  skiriasi ju standumas

tiesa, todėl šilką dar papildimai standina, jei reik lygaus kritimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 02, 16:22)
labai grazi thumbup.gif

as tai naivuole, vakar pasiemiau pora uzuolaidu gabalu ir tikejausi, kad is pirmo karto gausiu rezultata doh.gif aisku nei viena netiko...
dabar dar pora pasiemiau, bet jauciu ir vel netiks.... kazkaip atrode, kad milijonas uzuolaidu toj pardej prie kalvariju turgaus, siandien pasirode kad visai ten ju nera, jauciu panikos ataka apima biggrin.gif

Man taip buvo biggrin.gif nu siaubas kažkoks, atrodė, niekas netinka doh.gif labai norėjau miegamajame balta/juoda užuolaidų su geometriniais raštais, visuose salonuose kur ieškojau tokios medžiagos mane atkalbinėjo, kad nesąmonė, negražiai žiūrėsis, bus kaip grotos ant lango ir pan. g.gif
Tada kažkodėl tuom patikėjus persimečiau ant gėlėtų užuolaidų, pagal stilių jos man irgi tinka, tai ir paėmiau vienas iš tos parduotuvės Kalvarijų g., ten tikrai gera kaina buvo, lyginant su kitom vietom, bet dabar vis apie tas pirmąsias pagalvoju doh.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 09 02, 16:33)
tiesa, todėl šilką dar papildimai standina, jei reik lygaus kritimo rolleyes.gif

ten toks standokas jau buvo, bet va vis tiek pasitraukė šiek tiek, bet bandėm dar ir paprastą medžiagą, net barchatą dėti, nu nesižiūri ir viskas, paprasta ne kaip atrodo, per pigiai, o barchatas per "prabengiai" kažkaip, kičiškai biggrin.gif o šilkas subtilų blizgesį turi, tai tiko rolleyes.gif
Atsakyti