Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 31, 22:01)
merginos, gal turit argumentu kodel tamsesne ar sviesesne lova turetu buti, pasimeciau... gyvai kai ziurejau issirinkau sviesesne be kalbu, dabar foto tamsesnes norisi  doh.gif  plintusai bus balti, ten tik uzdeti dar nenudazyti 4u.gif

O aš manau, kad vienas dalykas, kaip atrodo nuotraukoje (ir kaip visos drąsiai vien ją matydamos čia patarinėja unsure.gif ), ir visai kas kita – kaip atrodys gyvai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2014 09 01, 20:11)
O aš manau, kad vienas dalykas, kaip atrodo nuotraukoje (ir kaip visos drąsiai vien ją matydamos čia patarinėja unsure.gif ), ir visai kas kita – kaip atrodys gyvai. 4u.gif

Juk klause tik nuomones, tai ir issake, SAVO nuomones, nes KLAUSE biggrin.gif
As pvz, nezinau, nes man truksta kambario konteksto ir gyvo vaizdo, tai nutylejau.
Nes tikrai, viena foto, kita - gyvai.

Femme, grazi komodos spalva bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 01 rugsėjo 2014 - 19:28
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 01, 20:28)

Femme, grazi komodos spalva bigsmile.gif  rolleyes.gif

hihihi.gif spintos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 01, 17:36)
jei be karūnos, tai gal ir užteks. Man užuolaidas, kabintas daugmaž 260 cm aukštyje su 7 cm karūna siuvo iš 3 metrų ilgio ir kirpsiu dabar tik 8 cm. Kad gulėtų taip gražiai išsiskėtusios parištos reik apie 10-12 cm užleist.

o kas ta karuna? blush2.gif ir mano atveju tada reikia prideti prie 260 tuos 10-12 cm? 4u.gif

QUOTE(šiaurėslapė @ 2014 09 01, 18:50)
Pupukui 24---
Klausimas: 280 yra lango plotis, ar karnyzo ilgis.
Labai didelis skirtumas tuos matmenyse.
Atkreipkit dėmesį.
Ir dar. Manau, kad jei audiniį dėsit gulsčiai t. y. audinio plotis 280 ir lango aukštis 260, tai bus mažoka. Na taip labai "skrumnai". Tikrai.
Ir dar. Lango aukštis ar aukštis iki karnyzo? Irgi labai svarbus matmuo.

jo lango plotis 280, o aukstis cia jau iki karnyzo unsure.gif ir merginos jei vietos yra daug, kiek daug maz leisti karnyzui lipti uz lango ribu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 01, 23:43)
o kas ta karuna? blush2.gif ir mano atveju tada reikia prideti prie 260 tuos 10-12 cm? 4u.gif
jo lango plotis 280, o aukstis cia jau iki karnyzo unsure.gif ir merginos jei vietos yra daug, kiek daug maz leisti karnyzui lipti uz lango ribu? 4u.gif

karūna tai užuolaidos paraukimas virš karnizo, kuris suvalgo 12-17 cm audinio. jei karnizas nepaslėptas, karūna duoda dekoratyvumo.

taip, prie užuolaidos reik pridėt 10-12. Jei bus trumpa, tiesiog kabės kaip skuduriukas po parišimo, nebus tūrio, neišeis "išskėst" kaip sijono ant grindų.

užmest bent 20 cm iš šonų būtina, kad pro šoną langas nešviestų. Po to reik atsižvelgt į kambario ir lango proporcijas, kokio įspūdžio siekiama. Mano langai kur dabar kabinau, buvo standartiniai, 140 cm pločio, užuolaidas kabinau ant 200 cm ilgio karnizų beveik nuo lubų, kiek vizualiai buvo gražu. Nesinori nei milimetro siauriau. Be to, kuo labiau užuolaida išeina už lango ribų, tuo mažiau užsidengia pats langas, kai užuolaidos parištos. Čia aktualu, kai šviesos mažai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 02 rugsėjo 2014 - 07:27
Labai gera tema apie uzuolaidas palietet bigsmile.gif gal kuri turit silko uzuolaidas?man silo tokias , bet nesu niekur "gyvai" macius
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 09 02, 09:09)
Labai gera tema apie uzuolaidas palietet  bigsmile.gif  gal kuri turit silko uzuolaidas?man silo tokias , bet nesu niekur "gyvai" macius

kad tų šilkų visokių yra, storesnių, plonesnių... Aš labiausiai žiūrėčiau audinio praktiškumo, nes dalykas brangus, norisi ilgam, o jei per pirmą valymą valykloj sugadins, tai nebus kur kaltų ieškot....
pati rinkausi tokius audinius, kad galėčiau skalbimo mašinoj rankiniu rėžimu prasukt, esant reikalui su dėmių valikliu pavalyt (šilkui ko gero ir tas ir tas griežtai draudžiama).
Atsakyti
Femme, o gal turit siuvimo schemas, kaip tas karunas ir pan. padaryti.
Jei ka, i mano el. pasta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 02, 10:03)
Femme, o gal turit siuvimo schemas, kaip tas karunas ir pan. padaryti.
Jei ka, i mano el. pasta blush2.gif

mano visi eskizai rankom papaišyti biggrin.gif šiaip nieko sudėtingo, priklauso kaip bus kabinamos užuolaidos, gali būti maunamos tiesiai ant karnizo, jei tik kaip dekoras, nebus traukomos - tada pasiūnama įmautė karnizui ir virš jos medžiaga lenkiama pusiau į karūną. Jei užuolaida bus traukoma, yra tokios specialios juostelės pirkti, kurių būna visokių skirtingų suraukimų (sunku papasakot, traukiasi toks siūlas ir užuolaida tolygiai tvarkingai susiraukia koriuku, bangelėm, po tris bangeles ir t.t.).
labai gera ir nebrangi šitų visų reikalų parduotuvė su konsultantėm http://www.danesa.lt/. Aš ten ir karnizus pirkau, pigiau tokius pačius, kaip anksčiau buvau medžio centre pirkus.
Atsakyti
Femme, aciu.
Kiek dabar ziurineju karnizus, tai visas asortimentas labai panasus visur. Praktiskai Seniuose tas pats.

O ka manot i miegamaji prie mediniu baltu baldu deti tokius? http://www.spalvinga...55-1-48898.html Nes baldu guzikai bus irgi balti.

Romanetes bus tik vaiku kambary. Bet irgi labai dvejoju del ju. Bet uzdengt zemos palanges nesinori, juolab ant jos bus pufikiukai.

O tikras galvos skausmas valgomasis. Nes bendra patalpa su virtuve. Ir visa beda, tai terasos durys arti virtuves. Kokiu 20 cm lieka. Be rysio deti uzuolaidas.

Labai sleptis ten nera ko per langus. Bent tiek. Tai du variantai.
Romanetes.
Arba dienines ir tik vienoj pusej del grozio (netraukiamos) naktines.
Bet man ta viena puse... neocyn. Juolab, gaunasi vidurys patalpos (antro lango pagaileta - gyvenime nesuprasiu kodel). Grybas totalus.
Atsakyti
Femme , o tu jau susikabinus uzuolaidas ? Parodyk ax.gif
Pati veziojuos audiniu vis namo , vis neisirenku , o jau apie pati pasiuvima isvis nieko nesuprantu doh.gif koki ta virsu daryt , koks ten jis grazus skaitosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 09 02, 13:10)
Femme , o tu jau susikabinus uzuolaidas ? Parodyk  ax.gif


susikabinus, nemažai jau buvo temoj, dabar naujas pakabinau miegamajam, parodysiu, kai spinta bus, montuoja šiandien-ryt.

oi bajeris, negaliu lotuliukas.gif fotkinuos vonioj spintele, kad paziuret, ar rankenėlės tinka - baldzius ir klausia "tai i supermamas jau desi?" lotuliukas.gif net nuraudau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 02 rugsėjo 2014 - 12:57