Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

gal kas nors kur nors neseniai esat užmatę teflonu dengtų audinių? nes anksčiau tai Senukuose jų būdavo nemažas pasirinkimas ir tokių gražių, neprimargintų bele kaip, bet kaip paaiškėjo jais ten nebeprekiauja jau apie porą metų verysad.gif O man baisiai užsireikė lauko baldų medžiaginę dalį pakeist. Nes tai vaikai ką nors išpila, tai dar kuo nors paterlioja, tai jau užkniso skalbti. O su teflonu būtų taip paprasta - nubraukei drėgna šluoste ir švaru. Tai jei kas žino kur jų būtų galima rasti - būčiau labai dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2014 08 31, 11:52)
. Tai jei kas žino kur jų būtų galima rasti - būčiau labai dėkinga už info  4u.gif

http://www.doklas.co...=product&id=706
Atsakyti
merginos, gal turit argumentu kodel tamsesne ar sviesesne lova turetu buti, pasimeciau... gyvai kai ziurejau issirinkau sviesesne be kalbu, dabar foto tamsesnes norisi doh.gif plintusai bus balti, ten tik uzdeti dar nenudazyti 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupukas24: 31 rugpjūčio 2014 - 21:02
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 31, 22:01)
merginos, gal turit argumentu kodel tamsesne ar sviesesne lova turetu buti, pasimeciau... gyvai kai ziurejau issirinkau sviesesne be kalbu, dabar foto tamsesnes norisi  doh.gif  plintusai bus balti, ten tik uzdeti dar nenudazyti 4u.gif

man tamsesnė be kažkokių rimtų argumentų stilingiau ir labiau žiūrisi esamam fone smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 01 rugsėjo 2014 - 08:08
QUOTE(femme @ 2014 09 01, 08:08)
man tamsesnė be kažkokių rimtų argumentų stilingiau ir labiau žiūrisi esamam fone smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 31, 22:01)
tamsesne ar sviesesne


Tamsesne. Sau deciau tamsesne lova , o geriau svestuvus sviesius ant naktiniu staliuku kurie gali buti sviesus arba atvirksciai dar tamsesne. Esme - nemegstu vienodos spalvos baldu, pvz miegamajam neoatinka kai vienos spalvos ir lova ir spintos ir staliukai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 31, 21:01)
merginos, gal turit argumentu kodel tamsesne ar sviesesne lova

As taip pat uz tamsesne lova, zymiai graziau ziurisi man
Atsakyti
aciu merginos uz nuomones, jus tikrai palengvinot man apsisprendima biggrin.gif nors ir pati link tamsesnes jau kaip rasiau linkau, bet galvoju gal gal biggrin.gif
as kaip tik ir mastau sviesias uzuolaidas cia deti, lempas sviesias ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Va ką pastebėjau šito dizainerio http://www.thomfilicia.com/ darbuose.
Prie lovų statomus tokius stalelius thumbup.gif

My Webpage

My Webpage

My Webpage

My Webpage


Tokių stalelių Jyske pilna. Belieka tik nubeicuoti reikiama spalva ir uždėti stiklą. manau, kad gera idėja kas ieško pigių naktinių stalelių prie lovos biggrin.gif
Atsakyti
***** vyras isikabines tos sviesenes doh.gif

QUOTE(TuDa @ 2014 09 01, 10:45)
Va ką pastebėjau šito dizainerio

labai fainas variantas thumbup.gif man deja su mazu vaiku stiklas netinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 09 01, 10:45)
Tokių stalelių Jyske pilna. Belieka tik nubeicuoti reikiama spalva ir uždėti stiklą. manau, kad gera idėja kas ieško pigių naktinių stalelių prie lovos  biggrin.gif

aš irgi nenoriu vieno komplekto tumbačkų, mintyse galvoju apie kažką lengvesnio, nes tikrai nėra poreikio daug visko laikyt šalia lovos kol ne pensija ir nėr vaistų mikstūrų krūvos tongue.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 01, 13:30)
aš irgi nenoriu vieno komplekto tumbačkų

as kazka i tavo antra varianta galvoju 4u.gif

mergiinos priminkit kiek uzuolaidu reikia uzmesti? jei pvz pas mane langas 280 plocio, o aukscio 260

uzuolaidas pvz issirinkau, kuriu plotis 280 ir jas galima versti, tai kiek daryti, kad butu daugiau? nebepamenu, jus kalbejot kazkada tikrai, is kiek dauginti reikia? 4u.gif
Atsakyti