Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

Dar papasakokit man apie tuos liepsnelinius sietynus ax.gif .Parodžiau vyrui Vidos įkeltą pvz. ir jam patiko bigsmile.gif . Tik vat klausimas, ar ten vistiek kieka tos specialios lemputės g.gif, ar jas galima keisti kokiom nors taupiom?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 30, 10:20)
Juodai, aciu uz nuorodas!

Gal kas esat bande IKEOS uzuolaidas? Tas a la barchatines.
Jei netiks man is UK spalva, mastau apie jas, nes idealiai tinka spalva, bet man kazkokios jos per kietos  g.gif  Va atsisiunciau samplus is UK, tai irgi kietos. Dar kitu laukiu.. iki kaledu tokiais vingiais nenusipirksiu.

man jos nemalonios kažkokios, turiu omeny medžiagą, be to - kūdokos g.gif portjerai man atrodo per siauros, o kabinant po dvi jau dūrimas atsiranda ir kaina išauga.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 08 30, 10:34)
Turkio spalva? jei taip, tai ar tu su ja nepersudysi? ar as blogai supratau, kad pas tave ir sofos bus tokios?

Kiti kambariai, valgomajam tik baldai, jie ryskus. Ir tai bus vienintelis toks akcentas.
O dabar apie miegamaji kalbu. Ten pastelines spalvos. Ir ikejoj labiau duck egg. Nors man duck egg ir sviesus turkis. Bet efektas jau visai kitas.
As tiesiog daug kalbu, todel ir atrodo, kad viskas viena spalva. Realiai tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 30, 10:46)
Dar papasakokit man apie tuos liepsnelinius sietynus ax.gif .Parodžiau vyrui Vidos įkeltą pvz. ir jam patiko  bigsmile.gif . Tik vat klausimas, ar ten vistiek kieka tos specialios lemputės g.gif, ar jas galima keisti kokiom nors taupiom?


tinka bet kokios lemputės su standartiniu E14 cokoliu. Toj pačioj ikejoj yra E14 LED'ai pailgos formos, labai maloni šviesa.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 08 30, 10:49)
tinka bet kokios lemputės su standartiniu E14 cokoliu. Toj pačioj ikejoj yra E14 LED'ai pailgos formos, labai maloni šviesa.

thumbup.gif panašu, kad aš išgelbėta bigsmile.gif . Psio, dabar ieškosiu tokio sietyniuko.
Ačiū ūž info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 30 rugpjūčio 2014 - 09:55
QUOTE(femme @ 2014 08 30, 10:46)
man jos nemalonios kažkokios, turiu omeny medžiagą, be to - kūdokos g.gif portjerai man atrodo per siauros, o kabinant po dvi jau dūrimas atsiranda ir kaina išauga.

O gal matet kazkur minkstute medziaga? Nes DG yra, bet per brangu man verysad.gif
Atsakyti
Va cia man graziu yra:
http://www.lustrarte...oduct_group_id=
Tik kainu neraso... Gal kas domejosi? Pagooglinus kainos uzsieny nedziugina...
(neveikia lietuviska klaviatura, atsiprasau uz svepluma blush2.gif
Atsakyti
Koks fainas suoliukas į tamburą, vaikų kambarį ar šiaip, laisvą koridoriaus kampą wub.gif
http://m.skelbiu.lt/...p;photoID=56595
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 30 rugpjūčio 2014 - 14:08
Pas ka mdf dureles, kur lentuciu sujungimas i kampa sueina?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 30, 09:46)
Dar papasakokit man apie tuos liepsnelinius sietynus ax.gif .Parodžiau vyrui Vidos įkeltą pvz. ir jam patiko  bigsmile.gif . Tik vat klausimas, ar ten vistiek kieka tos specialios lemputės g.gif, ar jas galima keisti kokiom nors taupiom?

sviestuvai juk parduodami be lempuciu, lemputes forma pasirenkate kokia norite, tik cokolis turi tikti konkreciam sviestuvui.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 30, 17:25)
Pas ka mdf dureles, kur lentuciu sujungimas i kampa sueina?

pas Pupukas24.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2014 08 31, 09:09)

pas Pupukas24.

Aciu, taip ir maniau,nusiunciau foto. Idomu, kaip jiems padare, ar tik mums taip ziauriai nepasiseke.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 31, 09:47)
Aciu, taip ir maniau,nusiunciau foto. Idomu, kaip jiems padare, ar tik mums taip ziauriai nepasiseke.

pas mane spintos stalčių fasadai sujungti 45 laipsniais kampuose, viskas dailiai g.gif jums irgi balduamatas daro? Jau susimalė galvoje kam nedaro lotuliukas.gif
Atsakyti