Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

O man sviestuvu lemputes su liepsneliu imitacijom nelabai, kaip ir bet kokios imitacijos. Geriau siaip smailejanti lempute. Zvake yra zvake, medis yra medis. Todel ir jokiu stalvirsiu medzio imitacija nemegstu. Jei jau sintetika, tai tegu ir buna visai svetimkunis, kuris neimituoja nieko.
Aisku, kiekvienam savo, cia tik mano toks suvokimas.

___

Gal kas kokia lova matet balta i vaiku kambari (1.8 dydzio)? Uz padoria kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 29 rugpjūčio 2014 - 21:47
QUOTE(vida777 @ 2014 08 29, 22:27)
pas mus beveik identiskas penkiasakis miegamajame su dramblio kaulo spalvos briaunuotais gaubteliais ir uzuolaidu karnizai zalvario spalvos.

Bat tai klausykit g.gif , gal ant tokių "žvakinių" galima papildomai gaubtelius uždėt unsure.gif ? Kokius nors mažiukus rolleyes.gif . Pas Femme kiek pamenu mažučiai tokie dailučiai gaubteliai sietyne smile.gif .
Atsakyti
Va šiandienos paieškų rezultatas - bet tik i-netinis, kol kas namuose pririšta, tad tik tokius variantus galiu susigraibyti smile.gif . Jie labai panašūs.

Pirmas:
user posted image

Antras:
user posted image

Aš jau kaip ir apsisprendžiau, kad tų 5 kabančių nebeliks. Tad pirmasis sietynas virš sofų, antrasis mylimukas virš stalo (2 vnt), treti bra ant sienos prie teliko ir ant planuojamos didelės lentynos prie priešingos sienos - viso 4vnt.

Tiesa, nuo vyro gavau velnių dėl bra bumbulų, atseit jam į akis švies blink.gif doh.gif ... ir dar naujieną vieną išgirdau, kad prie teliko sienos būktai išvis neplanuojam (?) bra, o ten žada būti kažkokia tai lentyna (kam? nežinau...) ir jos apšvietimui bus kabeliai panaudoti... doh.gif doh.gif Parodžiau idėją su Femme įkeltom lentynom, tai iškart gavau klausimą, o kokios jos pas mus bus doh.gif . Ką žinau.. Gal baltos, kaip ir kėliau anksčiau unsure.gif . Pilka siena, baltos lentynos su tamsaus medžio kopėtėlėm, ir bra vat kažkokie tokie... Ar labai blogai? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 rugpjūčio 2014 - 23:01
Juodai, o is kur tas bra burbulas? Man reikia bra, kad butu kuo maziau issikise.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 30, 00:23)
Juodai, o is kur tas bra burbulas?

čia, arba čia, arba čia. Iš belekur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 22:56)
Va šiandienos paieškų rezultatas - bet tik i-netinis, kol kas namuose pririšta, tad tik tokius variantus galiu susigraibyti smile.gif . Jie labai panašūs.


Mylimukus palikti, o sietyną būtų galima derinti su bra. Jūsų įkeltuose nuoroduose tų žvakinukų tipo pilna, tiek lubinių, tiek sieninių. Tik ant lubinio reiktų gaubtelius uždėti, jie kiek kitokie, uždedami ant lemputės, o ne ant karkaso. Va Femme buvo įkėlusi nuorodą- spalvinga.lt- berods, ten lyg ir buvo tokių gaubtelių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 22:38)
Bat tai klausykit g.gif , gal ant tokių "žvakinių" galima papildomai gaubtelius uždėt  unsure.gif ? Kokius nors mažiukus rolleyes.gif . Pas Femme kiek pamenu mažučiai tokie dailučiai gaubteliai sietyne smile.gif .

na taip, gaubteliai maunasi ant lemputes.

Mano tokie gaubteliai.

https://www.google.d...s...on&tbm=isch
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 23:38)
Bat tai klausykit g.gif , gal ant tokių "žvakinių" galima papildomai gaubtelius uždėt  unsure.gif ? Kokius nors mažiukus rolleyes.gif . Pas Femme kiek pamenu mažučiai tokie dailučiai gaubteliai sietyne smile.gif .

aišku, kad galima, aš visus bra sendaikčiuose be gaubtelių pirkau, o gaubtelius ebay per tarpininkes iš jav, labai gera kaina ir super dailūs:
http://m.ebay.com/it...4732?nav=SEARCH

iš spalvinga.lt tie gerokai didesni, nes ant vienašakio bra. Po du netilptų, o sietynas su jais kaip su uzbonais atrodytų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2014 08 30, 07:28)

Gražūs wub.gif
Atsakyti
Tikrai bigsmile.gif Kokie gražūs tie mažiukai wub.gif .
Atsakyti
Juodai, aciu uz nuorodas!

Gal kas esat bande IKEOS uzuolaidas? Tas a la barchatines.
Jei netiks man is UK spalva, mastau apie jas, nes idealiai tinka spalva, bet man kazkokios jos per kietos g.gif Va atsisiunciau samplus is UK, tai irgi kietos. Dar kitu laukiu.. iki kaledu tokiais vingiais nenusipirksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 rugpjūčio 2014 - 09:21
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 30, 09:20)
Juodai, aciu uz nuorodas!

Gal kas esat bande IKEOS uzuolaidas? Tas a la barchatines.
Jei netiks man is UK spalva, mastau apie jas, nes idealiai tinka spalva, bet man kazkokios jos per kietos  g.gif  Va atsisiunciau samplus is UK, tai irgi kietos. Dar kitu laukiu.. iki kaledu tokiais vingiais nenusipirksiu.

Turkio spalva? jei taip, tai ar tu su ja nepersudysi? ar as blogai supratau, kad pas tave ir sofos bus tokios?
Atsakyti