Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 14:27)
O va šitas gal Žaliai Rūtai tiktų, spalvotas toks, nenuobodus   mirksiukas.gif

Įsimylėjau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 15:03)
Ačiū, kad pasidalinot  4u.gif . Išties, po vieną paėmus lyg ir nelabai tiktų g.gif . Tas stalas su kėdėmis tokie visai neblankūs, daug išraiškingesni lyginant su mano variantu. Jei turėčiau kažką panašaus, tai tikrai virš jų sietyną kabinčiau  smile.gif .

Tai aš neatmetu ir tokios galimybės, kažkodėl tuo metu būtent šių prisireikė ir turiu dabar biggrin.gif bet norint tikrai ne problema nuimt ir ties viduriniu sietyną pakabint, šiaip nebloga idėja drinks_cheers.gif
Bet kitam kampe nai valgomojo stalas yra tokia kaip poilsio zona su sofa ir tv ir ten toks juodo metalo šviestuvas kabo iš 10 berods lempučių, nu otks nemažas kaip bendrai patalpai, tai sietynas jau būtų per daug... doh.gif

New England home wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 29 rugpjūčio 2014 - 14:25
Na, man dar gražu tokio tipo sietynai - nesakau, kad būtent šitas, pirmą pasitaikiusį rodau, principą, - bet vyras piestu stojas prieš tokius doh.gif ... O kai klausiu, kad jam gražu, sako - nežinau doh.gif doh.gif doh.gif . Tad ir mąstau apie gaubtelinius sietyniukus g.gif , nes krikštolinis jau per prabangus būtų mūsų interjere unsure.gif .
O visai rimtai galvojau voniose tuos mažučius "žvakinius" kabintis, dabar ir ten reik per naują rinktis...
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2014 08 29, 15:24)
šiaip nebloga idėja  drinks_cheers.gif
Bet kitam kampe nai valgomojo stalas yra tokia kaip poilsio zona su sofa ir tv ir ten toks juodo metalo šviestuvas kabo iš 10 berods lempučių, nu otks nemažas kaip bendrai patalpai, tai sietynas jau būtų per daug...  doh.gif

Tai situacija tokia kaip pas mane, kai dviejų jau per daug yra drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 rugpjūčio 2014 - 14:44
QUOTE(TuDa @ 2014 08 29, 14:34)
drinks_cheers.gif aš irgi apie tai pagalvojau biggrin.gif

Che biggrin.gif As juos net kazkada buvau imetus i tema. Bet vis tik gi uzsakiau su vienspalvi biggrin.gif O kalbant apie KareDisigne (kaip sitie fotelia), ivertinkit, ar verta grieko

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 29 rugpjūčio 2014 - 15:25
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 29, 16:23)
ivertinkit, ar verta grieko

Jetau, nu aš visai tundra... o kas tas yr? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 rugpjūčio 2014 - 15:32
QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 16:32)
Jetau, nu aš visai tundra... o kas tas yr? g.gif  unsure.gif

vaza vaisiams jauciu biggrin.gif
man tai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 29, 16:35)
vaza vaisiams jauciu biggrin.gif
man tai ne schmoll.gif

jo, vaza.
bet cia i pajurio vila butu, jei butu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mhhh... nea, man ji niekur netiktų unsure.gif ...
Atsakyti
[quote=Cererakennel,2014 08 29, 11:38]
kolegės reikia Jūsų nuomonės smile.gif

kaip dėliot plytelių apvadukus . apvadukai kairėje .. yra du - vienas storesnis o kitas tas plonas virvelės tipo. Galiu dėt dviem būdais..

Isduokit kur pirkot apvadus sukta juostele ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidastep @ 2014 08 29, 16:41)
Isduokit kur pirkot  apvadus sukta juostele ? blush2.gif

Čia prie plytelių kolekcijoje buvo wink.gif Vives gamintojas Zola kolekcija. Pirkom ispaniskosplyteles.lt . Man tas apvadukas laabai patiko kai pamaciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 29 rugpjūčio 2014 - 16:07
QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 29, 17:59)
Čia prie plytelių kolekcijoje buvo wink.gif Vives gamintojas Zola kolekcija. Pirkom ispaniskosplyteles.lt . Man tas apvadukas laabai patiko kai pamaciau


Kazko ieskau prie savu plyteliu,bet mano is senuku pirktos ,bet kiek is nuotraukos matau tai identiskos ,tai dairausi kazko uzbaigimui tu plyteliu ,vienos jos kazkaip nelabai graziai uzsibaigtu ,o jus jas desit vonioje ?
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 08 29, 13:27)
kiek pastebejau sviestuvu aukstis patalpose su - labai aukstomis lubomis-sviestuvo apacia lygi (nezymiai plius minus)su ta vieta kur turetu prasideti lubos(ar yra lubos kitos patalpos toj erdveje- jusu atveju gartraukio)... bet cia gal geriau femme turedama panasia situacija, ar  kas baiges tuos mokslus paprotins apie tas proporcijas aukscio, kabinimo ir pacio sviestuvo erdves atzvilgiu...

Gartraukis pakabintas ant medinės konstrukcijos, kuri yra nuo vienos sienos iki kitos. Konstrukcijos apačia yra apie 2,4m aukštyje.
Va taip atrodo iš viršaus:
user posted image

Kairėje pusėje statmenai gartraukio konstrukcijai palubėj yra balkis. Abi šias medines dalis žadame spalvinti panašia į salos spalva - tamsiai ruda-pilkšva, jeigu išeis žinoma rolleyes.gif .

Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 14:42)
Na, man dar gražu tokio tipo sietynai .....

pas mus beveik identiskas penkiasakis miegamajame su dramblio kaulo spalvos briaunuotais gaubteliais ir uzuolaidu karnizai zalvario spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 29 rugpjūčio 2014 - 21:33