Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 29, 09:54)
pabūsiu nepopuliari turbūt, bet mano tokios atviros lentynos labai nepraktiškos dulkių kaupyklos  smile.gif .. nebent pridėtos knygų nuo iki  smile.gif . bet čia tik man  cool.gif nors  interjere atrodo tikrai dailiai  smile.gif


QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 29, 10:04)
as gal irgi pabusiu nepopuliari, bet jauciu nusisauciau is karto jei kas sumastytu mano svajoniu svetaineje visa siena knygomis uzkrauti biggrin.gif
dulkes nusivalysiu, cia buvo mano viena is svajoniu, kad name tokia spinta tureti  wub.gif


o as negaliu apsispresti - ar dulkes ir tokios lentynos, ar tradiciskai komoda prie sienos plius veidrodis... ir sedziu be nieko doh.gif reiks ikelti koki karta jums prabalsavimui...
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 08 29, 11:20)
Man kažkaip per daug abiejų apvadukų atrodo  g.gif ir dar įdėtam pavyzdy kliūna, akd apvadukas lygiai virš viršutinė splytelės klijuojamas, o ne išlaikomas šakchmitiškumas

drinks_cheers.gif . Man irgi gražiau būtų išlaikytas šachmatiškumas.

QUOTE(Carpe diem @ 2014 08 29, 11:20)
Galiu pasidalinti atradimu Ardenoj, gal kiek panašus į Juodai įdėtą industrinį variantą (Nr. 1 berods).
Tokius tris susikabinau virš plautuvės virtuvėje

Na, virš salos jau nebekabinsiu jokių, įmontuojamus dėsim.

QUOTE(Carpe diem @ 2014 08 29, 11:20)
O virš valgomojo stalo nuleidau tris fisherman'us smile.gif


O, tikrai bigsmile.gif ? Įdomu būtų pamatyti, kaip atrodo. Gal ir man vertėtų pabandyti pamodeliuoti virš stalo savo mylimukus, kokius du - tokius, arba tokius, arba tokius g.gif ... Kaip manot?
Atsakyti
Knygų lentynos thumbup.gif ir apšvietimas g.gif schmoll.gif http://littlegreenno...ookshelves.html
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 12:49)
drinks_cheers.gif . Man irgi gražiau būtų išlaikytas šachmatiškumas.
Na, virš salos jau nebekabinsiu jokių, įmontuojamus dėsim.
O, tikrai bigsmile.gif ? Įdomu būtų pamatyti, kaip atrodo. Gal ir man vertėtų pabandyti pamodeliuoti virš stalo savo mylimukus, kokius du - tokius, arba tokius, arba tokius  g.gif ... Kaip manot?


Jei jau jie tikrai mylimukai, tai ar ne paprasciau butu deti virs stalo juos ir jau pagal tai derinti sietyna koki? man rodos butu paprasciau ir jus butumete laimingesne smile.gif
antras gal visai ir derintusi prie tamsiojo sietyno?
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 08 29, 13:58)
ir apšvietimas  g.gif  schmoll.gif

Turėjote omeny, kad Jūsų įkeltam pavyzdį apšvietimas schmoll.gif , ar kad mano marazmai apie atskirų lentynų apšvietimą - schmoll.gif ... ?
smile.gif
Atsakyti
gal kas isikurdinejate tokiu anglisku cottage stiliumi- nuostabus foteliukas (myliu langucius smile.gif ) uz nepadoriai maza kaina:
http://balduisparduo...moderni-sofa-3/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neinzy: 29 rugpjūčio 2014 - 13:04
QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 13:03)
Turėjote omeny, kad Jūsų įkeltam pavyzdį apšvietimas  schmoll.gif , ar kad mano marazmai apie atskirų lentynų apšvietimą -  schmoll.gif ... ?
smile.gif

TIK APIE ĮKELTĄ PVZ biggrin.gif ten gal per stambūs tie šviestuvai g.gif
O čia tie du šviestuviukai 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 08 29, 13:41)
o as negaliu apsispresti - ar dulkes ir tokios lentynos, ar tradiciskai  komoda prie sienos plius veidrodis... ir sedziu be nieko  doh.gif reiks ikelti koki karta jums prabalsavimui...

man laaaabai labai patiko ikeltas jusu pavyzdys su tokia kaip mano spinta ir kaip tos lentynos isnaudotos ne kaip knygu lentynos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 08 29, 14:03)
Jei jau jie tikrai mylimukai, tai ar ne paprasciau butu deti virs stalo juos ir jau pagal tai derinti sietyna koki? man rodos butu paprasciau ir jus butumete laimingesne smile.gif

Vat apie tai visos mano mintys dabar smile.gif . Kažkaip visad galvojau, kad tie mano mylimukai visai nedera virš stalo, jie labiau virtuviniai, virš salos man atrodė jų vieta, bet kai Carpe diem parašė, kad fisherman'us virš stalo pasikabino, vėl viltis įsižiebė bigsmile.gif . Tiesa, Carpe diem, koks pas Jus stalas ir kėdės? Jei nenorit savo rodyti, tai gal bent nuorodą į-nete kur atradę įdėkit 4u.gif .
Pas mane matote Ikea stalas ir kėdės, tad ir abejoju...
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2014 08 29, 14:07)
O čia tie du šviestuviukai 4u.gif

nu va wub.gif nu žiauriai wub.gif wub.gif
Ti man prie balto stalo irgi gal tokius, būten su baltu gaubteliu g.gif, nes jie tokie lyg lengvesni, metalo gaubtelis apsunkina kiek... O šalia prie salos pas mane tokios kėdės, panašu kaip Jūsų nuotraukikėj ax.gif.
QUOTE(neinzy @ 2014 08 29, 14:04)
nuostabus foteliukas

Tikrai labai mielas smile.gif .
O va šitas gal Žaliai Rūtai tiktų, spalvotas toks, nenuobodus mirksiukas.gif . Arba šitas, dar vienas 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 rugpjūčio 2014 - 13:29
QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 13:27)
O va .. gal Žaliai Rūtai tiktų, spalvotas toks, nenuobodus  mirksiukas.gif .

drinks_cheers.gif aš irgi apie tai pagalvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 14:27)
Vat apie tai visos mano mintys dabar  smile.gif . Kažkaip visad galvojau, kad tie mano mylimukai visai nedera virš stalo, jie labiau virtuviniai, virš salos man atrodė jų vieta, bet kai Carpe diem parašė, kad fisherman'us virš stalo pasikabino, vėl viltis įsižiebė  bigsmile.gif . Tiesa, Carpe diem, koks pas Jus stalas ir kėdės? Jei nenorit savo rodyti, tai gal bent nuorodą į-nete kur atradę įdėkit  4u.gif .
Pas mane matote Ikea stalas ir kėdės, tad ir abejoju...

Aš pasikabinau juos, bet taip, kaip jūs, dėl to, ar idealiai tinka, nemąsčiau ax.gif
Man jie patiko, tai pirma pakabinom šviestuvus, o tik paskui stalą nusipirkom ir tada kėdes.
Šiaip imant po daiktą ko gero susidaro įspūdis, kad nelabai gal tie fisherman'ai tinka, bet gyvai žiūrint kažkaip gražu ir susišaukia su tais šviestuvais virtuvėje (jie netoli vieni nuo kitų)
Stalas toks
user posted image
Kėdės tokios
user posted image

Virtuvėje prie bariuko stovi dvi tokios pat kaip jūsų prie salos
user posted image
Papildyta:
Bet tas ikejines kedes daugiau derinau prie viršutinių virtuvės spintelių, panašios kaip čia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 08 29, 14:56)
Šiaip imant po daiktą ko gero susidaro įspūdis, kad nelabai gal tie fisherman'ai tinka, bet gyvai žiūrint kažkaip gražu ir susišaukia su tais šviestuvais virtuvėje (jie netoli vieni nuo kitų)

Ačiū, kad pasidalinot 4u.gif . Išties, po vieną paėmus lyg ir nelabai tiktų g.gif . Tas stalas su kėdėmis tokie visai neblankūs, daug išraiškingesni lyginant su mano variantu. Jei turėčiau kažką panašaus, tai tikrai virš jų sietyną kabinčiau smile.gif .
Atsakyti