Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

kolegės reikia Jūsų nuomonės smile.gif

kaip dėliot plytelių apvadukus . apvadukai kairėje .. yra du - vienas storesnis o kitas tas plonas virvelės tipo. Galiu dėt dviem būdais..
1. plytelės, tada plonas apvadukas ir tada storas
2. pirma plonas apvadukas, tada plytelės ir tada storas apvadukas

user posted image

kažkaip va taip .. beje čia fuga ne balta.. galvoju visgi kažką tokio daryt g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 29 rugpjūčio 2014 - 09:44
QUOTE(Latifa @ 2014 08 29, 10:28)
Pupuk, labai lauksiu skaičiukų jei turėsit galimnybę pamatuot

pats baltas apvadas 10 cm + juostele 3 cm, kuri klijuojasi kai tinkuoja, veliau ja nuplesia is uzdaro baltai, tai visumoj baltumas aplink langus iseina 13 cm wink.gif

kazkas klause del mano lentynu ir ka ten desiu, tai tikrai ne knygas biggrin.gif ten bus visko, plius apatine dalis uzsides dar durelemis, jos dar nenudazytos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 29, 10:50)
kazkas klause del mano lentynu ir ka ten desiu, tai tikrai ne knygas biggrin.gif ten bus visko, plius apatine dalis uzsides dar durelemis, jos dar nenudazytos  doh.gif

čia aš klausiau smile.gif .. pabūsiu nepopuliari turbūt, bet mano tokios atviros lentynos labai nepraktiškos dulkių kaupyklos smile.gif .. nebent pridėtos knygų nuo iki smile.gif . bet čia tik man cool.gif nors interjere atrodo tikrai dailiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 29 rugpjūčio 2014 - 09:54
Cererakennel, foto plyteliu variantas man labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 29, 10:54)
Cererakennel, foto plyteliu variantas man labai  thumbup.gif

dėkui smile.gif .. jau galva skauda nuo sprendimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 29, 10:54)
čia aš klausiau  smile.gif .. pabūsiu nepopuliari turbūt, bet mano tokios atviros lentynos labai nepraktiškos dulkių kaupyklos  smile.gif .. nebent pridėtos knygų nuo iki  smile.gif . bet čia tik man  cool.gif nors  interjere atrodo tikrai dailiai  smile.gif

as gal irgi pabusiu nepopuliari, bet jauciu nusisauciau is karto jei kas sumastytu mano svajoniu svetaineje visa siena knygomis uzkrauti biggrin.gif
dulkes nusivalysiu, cia buvo mano viena is svajoniu, kad name tokia spinta tureti wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 29, 10:38)
kolegės reikia Jūsų nuomonės  smile.gif

kaip dėliot plytelių apvadukus . apvadukai kairėje .. yra du - vienas storesnis o kitas tas plonas virvelės tipo. Galiu dėt dviem būdais..
1. plytelės, tada plonas apvadukas ir tada storas
2. pirma plonas apvadukas, tada plytelės ir tada storas apvadukas

Man kažkaip per daug abiejų apvadukų atrodo g.gif ir dar įdėtam pavyzdy kliūna, akd apvadukas lygiai virš viršutinė splytelės klijuojamas, o ne išlaikomas šakchmitiškumas, pas mane meistrai irgi taip pradėjo klijuoti apvadukus, tai gerai, kad laiku pamačiau ir perklijavo, kažkaip man kliūna toks klijavimas.

Dar į šviestuvų temą - irgi labai ilgai ieškojau šviestuvų ir teko rinktis gal net labiau pagal kainą, o ne tai, kas labai patinka (kelių tūkstančių už šviestuvą nebuvau ir nesu pasiryžus mokėti).
Galiu pasidalinti atradimu Ardenoj, gal kiek panašus į Juodai įdėtą industrinį variantą (Nr. 1 berods).
Tokius tris susikabinau virš plautuvės virtuvėje, gal kiek daugiau industrinis/skandinaviškas variantas, bet toks tikslas ir buvo, kad pamaišyti šiuos stilius su provanso.
Kaina itin nesikandžiojo.
user posted image
Papildyta:
O virš valgomojo stalo nuleidau tris fisherman'us smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 28, 17:01)
cia mano vyro dovana man  biggrin.gif

Puiki dovana thumbup.gif . Gražu wub.gif . Ar darysite jose kokį apšvietimą?

QUOTE(femme @ 2014 08 28, 22:37)
Pakabinau užuolaidas miegamajam  wub.gif esu euforijoj kaip gražu biggrin.gif bet kambarys sumažėjo drastiškai, kai du langai apsirengė...

Jau net nemačius įsivaizduoju tą grožį wub.gif. Net neabejoju, kad gražu, prisiminus Jūsų pirmo aukšto puikius derinius thumbup.gif . Labai laukiu žvilgtelti bent akies krašteliu į tai smile.gif .
Taip, užuolaidos labai atima erdvę, bet jų sukurtas jaukumas turbūt kompensuoja tai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 rugpjūčio 2014 - 11:12
QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 02:05)

Įkeliu planą, kad geriau įsivaizduotumėt:
Virtuvės dalis beveik 11m2, sala įsikiša šiek tiek į svetainę. Svetainės dalis ~41,5m2.



na as isivaizdavau, kad cia kalba vyksta maziausiai apie 70kv blush2.gif

del tu praejimo lempuciu- kadangi darysite ten lentynas su kopetelem tai super variantas kaip femme idetame pirmame pvz wub.gif

o dabar su kokiomis lemputemis gyvenata- ar tik laidai kabo? kur labiausiai truksta sviesos? klausiu todel, kad suzinojusi kvadratura gal meginciau issiversti su vienu ispudingu sviestuvu (net gal meginciau pas kalvius uzsisakyti- sudejus visu kaina turetu iseiti biggrin.gif )


iliustracija- svetaine plius valgomasis- ~50 kv.. aukstos lubos, vienas akcentinis sviestuvas, kiti ant sienu, ir pastatomos lempos- nu man labai viskas cia proporcingai...
http://www.interjera...yvenamasis-1142
na jei jau labai reiktu virs stalo apsvietimo, tai kabinciau kazka kitka maziau krentanti i akis, bet suteikianti sviesos..
kiek pastebejau sviestuvu aukstis patalpose su - labai aukstomis lubomis-sviestuvo apacia lygi (nezymiai plius minus)su ta vieta kur turetu prasideti lubos(ar yra lubos kitos patalpos toj erdveje- jusu atveju gartraukio)... bet cia gal geriau femme turedama panasia situacija, ar kas baiges tuos mokslus paprotins apie tas proporcijas aukscio, kabinimo ir pacio sviestuvo erdves atzvilgiu...

femme, del tu sviestuveliu i vaiku kambari- manau puiki ideja- dar jei kambariuka biskis pritempti coastal stiliukui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 08 29, 08:22)
2. Mano akimis iš esmės ydingai suplanuotas šitos zonos apšvietimas. Idealiausia čia būtų bra, kurios ir apšviestų tai, ką turi apšviest - praėjmą ir lentyną. Gal dar galima kažką keist?

Toje lentynos sienoje yra išvesti du kabeliai apšvietimui, tad visai realu ten padaryti ir bra, kaip Jūsų pavyzdyje (man visai patinka šis variantas, reiks vyrui parodyt) ir pačiose lentynose kažką apšviesti, sakykim tik kai kurias lentynas, kuriose būtų koks nors grožis padėtas.
user posted image
Netgi buvo idėja lentynoje rėminti kokį paveikslą unsure.gif
Tuos penkis lubose išsivesti kilo mintis paskutinę akimirką, kai reikėjo atiduoti planą elektrikams, tad pagalvojom: daugiau - ne mažiau smile.gif . Visada yra galimybė nukirpti kabelius ir užtaisyti skyles drinks_cheers.gif . Jungiklius lygiai taip pat galima panaikinti - tokiu būdu sumažės jungiklių "pianinas" ant sienos biggrin.gif. Reikės pasiūlyti vyrui panaikinti tuos penkis, gal apsidžiaugs unsure.gif , nes juos pakabinti ir keisti paskui lemputes - būtų reikalų doh.gif .

QUOTE(femme @ 2014 08 29, 08:22)
5. Čia jau jums spręsti, kurią dalį išryškinti wink.gif pas mus namie svarbesnis jo didenybė stalas biggrin.gif o sofkės su kavos staliuku šiaip tokiam sukritimui prie tv, tai apskritai toršero ir bra užtenka, sietynas atrodytų kvailokai.

Taigi čia esminis klausimas man g.gif . Iš pat pradžių lyg ir viskas buvo aišku, kad sietynas - svetainėje. Gal todėl, kad jis geriausiai matomas , gal todėl, kad lyg ta vieta geriau tinkama bendram apšvietimui, gal todėl, kad jei ne sietynas, tai kas tada? nieko lubose? Toršerui nelabai matau vietos toj erdvėj, nes sofos nebus kokiam jaukiam kampely, jos labiau kambario centre. Labiau man kampe atrodo stalas ir jis nėra toks išraiškingas, kaip pas Jus... ir dar tas paveikslas šalia... tikrai nežinotum, kur žiūrėti - ar į paveikslą, ar į sietyną, ar į virtuvę doh.gif. Teisingai Cobre ir Latifa sako, žvelgiant į tą pusę jau mišrainė matysis, jei sietynas bus virš stalo. Didesnę laiko dalį praleidžiame ne prie stalo, o svetainėje. Svečiams atvykus stalo zona reikalinga tik karštų patiekalų pavalgymui, daugiau bazuojamės prie salos, nuo kurios geriau žiūrėtųsi sietynas svetainėje, nei virš stalo. Rinkausi šviestuvą tamsiais gaubteliais dėl to, kad lyg ir nereikia svetainėje ryškios šviesos, galvoju tamsūs gaubteliai padėtų sukurti jaukesnį apšvietimą, prieblandą taip sakant unsure.gif .

Ačiū, merginos. Padedate man judinti reikalus iš sąstingio taško bigsmile.gif .
Ieškosiu toliau derinių.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 28, 16:44)
S
Kaip is ikeos birkelando padaromas toks?  ir aukstis tinkamas g.gif Kazin yra panasiu lentynu? Svartau i vaiku kambari, nes kol man pagamins.... ir uz kiek...

user posted image

cia spintu pax sistemos su birkeland priekiais:
https://www.google.l...r...78&dpr=0.75
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 08 29, 13:27)
del tu praejimo lempuciu- kadangi darysite ten lentynas su kopetelem tai super variantas kaip femme idetame pirmame pvz  wub.gif

Man jis irgi patiko, ačiū Femme 4u.gif .
QUOTE(neinzy @ 2014 08 29, 13:27)
o dabar  su kokiomis lemputemis gyvenata- ar tik laidai kabo? kur labiausiai truksta sviesos? klausiu todel, kad suzinojusi kvadratura gal meginciau issiversti su vienu ispudingu sviestuvu (net gal meginciau pas kalvius uzsisakyti- sudejus visu kaina turetu iseiti  biggrin.gif )

Kabo laidai su iljičiaus lemputėm smile.gif . Man labiausia trūksta šviesos svetainėje ir virš stalo. Bet ties stalu tik tada, kai reikia pavalgyti, nes kitu atveju toje vietoje sėkmingai pašviestų paveikslo apšvietimas, šviesiau ten man gali ir nebūti.

Ačiū už patarimus 4u.gif .
Atsakyti