Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 28, 11:22)
4u.gif reikia bandyti ikalbinti vyra biggrin.gif


biggrin.gif kuri pirma biggrin.gif aš bandau prastimti kabinimą kampe biggrin.gif
Atsakyti
Čia daug kalbėjote apie šviestuvus, noriu ir aš paklausti nuomonės blush2.gif . Kaip Jums atrodo toks šviestuvų derinys vienoje erdvėje ax.gif ...

user posted image

Čia kartu su aplinkos detalėmis:

prie gartraukio virš salos

user posted image

virtuvės spalvos

user posted image

virš stalo

user posted image

šalia stalo yra paveikslas, virš kurio dar neradau šviestuvo...

user posted image


svetainėje (sofų pagalvėlė ne chaki spalvos smile.gif )

user posted image

tokios užuolaidos-austrijetės

user posted image

5 sviestuvai praėjimo zonoje, aukštos lubos - ~5,5m

user posted image

ant tos sienos planuojama aukšta lentyna su kopėtėlėmis, gal kažkas tokio:

user posted image

sieniniai su šviestuvai virš tv

user posted image

Kaip manot, ar labai nusigrybavau? g.gif blush2.gif ...

Šviestuvai šalia gartraukio dar yra mano svajonėse, nes jų LT nėra pirkt, ir nesu tikra, kad ne per daug bus kabančių visą patalpą paėmus, todėl jų tikriausia ir nebus. Bet įkėliau, kad pažiūrėt, ar tikrai susigadina dėl jų vaizdas unsure.gif . Visi kiti yra iš vienos parduotuvės, apie kurią buvo šnekėta.

Būsiu dėkinga už kritiką - gal užves kas ant teisingo kelio doh.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 28 rugpjūčio 2014 - 14:23
QUOTE(Juodai @ 2014 08 28, 15:16)


5 sviestuvai praėjimo zonoje, aukštos lubos - ~5,5m

user posted image
Būsiu dėkinga už kritiką - gal užves kas ant teisingo kelio doh.gif

4u.gif

viskas man dera ir žiūrisi, vat tik šitą zoną kitaip spręsčiau, nu netinka tokioj vietoj šitie bliūdeliai schmoll.gif išvis atsisakyčiau čia kabančių šviestuvų, jų tikrai užteks vienoj erdvėj, dėčiau funkcinį apšvietimą - įleidžiamus baltus rėmelius.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 08 28, 15:48)
viskas man dera ir žiūrisi, vat tik šitą zoną kitaip spręsčiau, nu netinka tokioj vietoj šitie bliūdeliai  schmoll.gif išvis atsisakyčiau čia kabančių šviestuvų, jų tikrai užteks vienoj erdvėj, dėčiau funkcinį apšvietimą - įleidžiamus baltus rėmelius.

Bet ten praktiškai aukščiausios lubos yra erdvėje doh.gif Įleidžiami kažin ką apšvies, palubę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 28, 14:16)
Čia daug kalbėjote apie šviestuvus, noriu ir aš paklausti nuomonės blush2.gif . Kaip Jums atrodo toks šviestuvų derinys vienoje erdvėje  ax.gif ...

user posted image

Praejime/koridoriuje (tik ne virtuveje) pirmi sviestuvai arba is viso kazkas lubinio (nebutinai i lubas ileidziami), tarsi sviestu aukstai aukstai danguje...
Antro nedeciau niekur g.gif (labai pigiai atrodantis);
Trecia varianta i virtuve (tik ne praejima), ketvirta ir penkta - i svetaines zona.

p.s. Pirmi sviestuvai labai grazus, bet su visais kitais neturi nieko bendro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 28 rugpjūčio 2014 - 15:04
QUOTE(vida777 @ 2014 08 28, 16:02)

p.s. Pirmi sviestuvai labai grazus, bet su visais kitais neturi nieko bendro.

o man jie pagal formą labai su bra dera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 08 28, 15:09)
o man jie pagal formą labai su bra dera smile.gif

na, gal koki bendra islinkima ir galima butu rasti biggrin.gif .
Atsakyti
Dera ir man pirmi su bra, ir gražūs 4u.gif
Man tik antras ir ketvirtas ne prie širdies, bet čia skonio reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 28, 11:12)

arba svetaite (sorry neturiu normalios foto dar blush2.gif  cia totkinta is kampo, tai kambarys tokio ir tebus dydzio)

user posted image

Norejau del lentynu uzklausti. Is pradziu pagalvojau, kad jos padarytos, kaip ir is gipso plokstes. Bet matosi, kad priekis filinguotos. Tai gal atskleisit paslapti is ko jos padarytos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 28, 15:16)
Čia daug kalbėjote apie šviestuvus, noriu ir aš paklausti nuomonės

as tai nederinciau abieju sviestuvu su gaubteliais, palikciau tik ta juoda, o ta balta keisciau kakuo kitokiu, daugiau mano akiai viskas dera 4u.gif

QUOTE(sania @ 2014 08 28, 16:47)
Norejau del lentynu uzklausti. Is pradziu pagalvojau, kad jos padarytos, kaip ir is gipso plokstes. Bet matosi, kad priekis filinguotos. Tai gal atskleisit paslapti is ko jos padarytos  4u.gif

cia mano vyro dovana man biggrin.gif
pats karkasas is profiliu darytas, apsiutas faniera, nudazytas, o visas priekis uosinis, durininkas dare tokius pacius kaip ir duru apvadai, kad tiktu 4u.gif
Atsakyti
Juodai, bet tai jusu sofkiukas irgi is to klaipedos fabrikiuko, bet lyg minejot, kad vyras suabejojo, neva per pigu? Ar kazka maisau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 28, 17:15)

Suabejojo dėl pigumo dėl kito modelio, kur jam nepatiko biggrin.gif, o pamatęs įkeltą SM šitą modelį, sakė perkam, dvi lotuliukas.gif . Mes jų dar neturim, čia tik su paint'u užnešiau... Bet turbūt turėsim, arba kažką panašaus smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 28 rugpjūčio 2014 - 17:05