Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(femme @ 2014 08 28, 09:56)
dėl to šviestuvo - drąsiau drambly

aaa jis toks mazas? as masciau virs valgomojo stalo arba svetaineje unsure.gif

pas mane stalas bus toks, priminsiu, tik mes ji istemsim manau, bus 8 kedes

user posted image

arba svetaite (sorry neturiu normalios foto dar blush2.gif cia totkinta is kampo, tai kambarys tokio ir tebus dydzio)

user posted image

Atsakyti
Pupuko namai bus grazuoliai rolleyes.gif
Papildyta:
Patarimo 4u.gif

Jei visi baldai sviesus ir viskas sviesu. Minksti baldai ryskus (turkis), tai kojeles daryti irgi sviesias, ar tamsias? g.gif Is pradziu nedvejojau, maniau, kad sviesios.Bet dabar susimasciau, ar grazu bus ryskus gobelenas ir sviesios kojeles? Ir ar butinai derinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 28, 10:22)
Pupuko namai bus grazuoliai rolleyes.gif
Papildyta:
Patarimo 4u.gif

Jei visi baldai sviesus ir viskas sviesu. Minksti baldai ryskus (turkis), tai kojeles daryti irgi sviesias, ar tamsias? g.gif Is pradziu nedvejojau, maniau, kad sviesios.Bet dabar susimasciau, ar grazu bus ryskus gobelenas ir sviesios kojeles? Ir ar butinai derinti? g.gif

aciu 4u.gif

as nederinciau 4u.gif
Atsakyti
Pupuk, nėra labai mažas, kaip pagrindinis visos erdvės šviestuvas netiktų, bet nuleistas žemiau virš valgomojo stalo tik šitai zonai būtų pats tas wink.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 28, 10:22)

Jei visi baldai sviesus ir viskas sviesu. Minksti baldai ryskus (turkis), tai kojeles daryti irgi sviesias, ar tamsias? g.gif Is pradziu nedvejojau, maniau, kad sviesios.Bet dabar susimasciau, ar grazu bus ryskus gobelenas ir sviesios kojeles? Ir ar butinai derinti? g.gif

mano vaizduotėj tik tamsios cool.gif
Atsakyti
O tamsios rudos ar juodos?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 28, 10:38)
O tamsios rudos ar juodos?

o kažkur dar bus tamsūs akcentai? Pvz. pas ramambule prie juodo porankio tai juodos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 08 28, 10:46)
o kažkur dar bus tamsūs akcentai? Pvz. pas ramambule prie juodo porankio tai juodos biggrin.gif

Tame paciame balde tai ne. O kur dar ivesiu tamsius akcentus - nzn g.gif Bet gal atsiras... unsure.gif
Papildyta:
Grazuole rolleyes.gif
user posted image

Bet man gal per sunki butu..
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 28, 11:07)


Jau norėjau klausti, kurios čia ką tik pagaminta sofkutė, kai pamačiu šitą foto FB biggrin.gif . O gal tikrai jos šeimininkė čia lankos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 28, 11:13)
Jau norėjau klausti, kurios čia ką tik pagaminta sofkutė, kai pamačiu šitą foto FB  biggrin.gif . O gal tikrai jos šeimininkė čia lankos g.gif

Juodai, juk gi tokio modelio norejot, ar ne?

Jau kaip man tokios spalvos patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 08 28, 10:35)
Pupuk, nėra labai mažas, kaip pagrindinis visos erdvės šviestuvas netiktų, bet nuleistas žemiau virš valgomojo stalo tik šitai zonai būtų pats tas wink.gif

4u.gif reikia bandyti ikalbinti vyra biggrin.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 28, 11:07)
Bet man gal per sunki butu..

man irgi sitos grazios, bet mano namuose taipogi neisipaiso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 28, 11:17)
Juodai, juk gi tokio modelio norejot, ar ne?

Ne, ne šito. Bet to kito vyras nenori, bent jau svetainėje. Šitas labiau patiktų jam, bet jaučiu jau pasiėmėšią sofą šeimininkai iš gamintojų, nespėjom gyvai apžiūrėt... O apžiūrėjimo mums reikia doh.gif ... arba bent jau patikimo kitų žmonių įvertinimo.
Šita spalva labai graži, net pradedu galvot, gal mums svetainėj irgi kažką panašaus rinktis g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 28, 11:34)
Ne, ne šito. Bet to kito vyras nenori, bent jau svetainėje. Šitas labiau patiktų jam, bet jaučiu jau pasiėmėšią sofą šeimininkai iš gamintojų, nespėjom gyvai apžiūrėt... O apžiūrėjimo mums reikia doh.gif ... arba bent jau patikimo kitų žmonių įvertinimo.
Šita spalva labai graži, net pradedu galvot, gal mums svetainėj irgi kažką panašaus rinktis g.gif .

As tai pradejau visa intrejera butent nuo tokio akcento ir derinau pagal audini.
Ryt pamatysiu, ka virtuvej prichimycinau, nes gi hpl'as ir stalvirsis su blizgalu irdar melsvas lotuliukas.gif Aj, nervuos, pasikeisim. Norisi kazko kitaip, ne kaip pas visus.
Bet daugiau blizgalu nebus, net vonioj, kas budinga pas kitus.
Nenoriu nuobodziu namu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 28 rugpjūčio 2014 - 10:44