Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

QUOTE
Dantuko ir laukiam ir nelaukiam smile.gif biski baisu, kad tas dantukas man (.) nenukastu biggrin.gif[/CODE]

SunnyDay, 2 kartus man buvo sukandus, apsiverkiau iš skausmo ir jos gražiai paprašiau, kad daugiau nekandžiotų smile.gif Gal suprato, kad man skauda, tuo momentu nebedaviau krūties. Nežinau..

Mes dar nesišildom, ant grindų kaip ir nešalta, roplinėja ant tos puzlės iš senukų, o nuo os kažjkaip šiluma eina, ir jau parengiu šilčiau. Kaip ir SunnyDay tokia komplektacija rūbelių.

QUOTE
doh.gif užuojauta 4u.gif Ir man yra kelias naktis taip buvę doh.gif Tačiau guodžiuosi mamos patirtimi su mano vyresne seserimi - jos žodžiais tariant: " dažnai naktimis net nenusirengdavau, nes vis tiek žinojau, kad neatsigulsiu". Tad kad ir kokios kitos neramios naktys būna, džiaugiuosi, kad bent kelias valandas pamiegu biggrin.gif[/CODE]


ačiū... būtent drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 10 10, 17:20)
SunnyDay - fainuolis kleckas ..Rudaakis? Mano gimė pilkai-mėlynom, o dabar rudėja iš centro aplink vyzdį, nes aš esu rudom akim, bet kartais tokios chaki būna, vyras - žaliom. O kas dėl miego, tai gal kokio dantuko sulauksit smile.gif


EEEE negasdinkit lotuliukas.gif Maniske gime melynom, o musu spalvos seimoj - kaip pas jus. Sunaus taaamsiai rudos, i seneli, bet mazyles dar neruduoja... unsure.gif labai jau tu melynu norim rolleyes.gif

O jusiskiai jau patys atsiseda? Nepamenu, kaip buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 12, 19:29)
EEEE negasdinkit lotuliukas.gif Maniske gime melynom, o musu spalvos seimoj - kaip pas jus. Sunaus taaamsiai rudos, i seneli, bet mazyles dar neruduoja...  unsure.gif labai jau tu melynu norim rolleyes.gif

O jusiskiai jau patys atsiseda? Nepamenu, kaip buna biggrin.gif

o aš noriu, kad būtų žalios kaip vyro - tokios hazelnut spalvos wub.gif bet jaučiu bus rudos, kaip ir brolio smile.gif
Mano nesisėda, tik vis aukščiau pasiriečia. Vyresnis tai sėdosi iš gulimos padėties alkūne atsirėmęs, labai juokingai atrodė. Kiti pradeda sėstis kabindamiesi už kažko, kad ir vežimo lopšy.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 12, 18:29)
EEEE negasdinkit lotuliukas.gif Maniske gime melynom, o musu spalvos seimoj - kaip pas jus. Sunaus taaamsiai rudos, i seneli, bet mazyles dar neruduoja...  unsure.gif labai jau tu melynu norim rolleyes.gif

O jusiskiai jau patys atsiseda? Nepamenu, kaip buna biggrin.gif

Mano knygoj raso, kad jei iki ketvirto men nepradejo ruduoti tai ir nebeprades mirksiukas.gif

Patys be pagalbos, is gulimos padeties dar negreitai turi atsiseti t.y. apie 9 men. Pirmiausia ropot turi pradeti, bent jau taip kinezeterapeute sake.

Mano pats neatsiseda ir net nebando pats sestis. Nors pasodintas tai patenkintas sedi. Dabar jam idomiau ridentis. Vakar dar zaislu nauju nupirkom, isdeliojau juos skirtinguose galuose, tai patenkintas ridinejasi nuo vieno galo I kita smile.gif
Atsakyti
Maniškė panašu, kad atrado kaip vartytis lotuliukas.gif tai dabar pilotuoja ant grindų.

Šiandien buvo primaitinimo pradžia - susipažinimas - buvo labai susidomėjusi šaukšteliu ir puodeliu, žiojosi bulvių košytei, kažkiek paragavo, bet raukėsi, nebedaviau. Bet manau,nebuvo labai sužavėta smile.gif Na palaipsniui manau supras, kad daiktai turintys skonį vadinami maistu lotuliukas.gif

Klausimas- reikia atrūginti/panešioti po normalaus maisto, ne MP? Reikia taip? na man reikia patvirtinimo smile.gif

Net nepasakysiu, nuo kada tiksliai tos akytės pradėjo ruduot, nes labai pamažu..gal ir jau nuo 5mėnesio kažkur..Nesibaimink, kažkur skaičiau ar girdėjau kad genai pereina iki 7 kartos..gali ir naparuduoti smile.gif na jei to nori, tai to ir linkiu smile.gif

Mano irgi neatsisėda, bet užsiriečia vis daugiau iš preso. Kažkaip įdomiai buvo ranką atstatydavo, tai mažiau vienu momentu vartydavosi, nes tą ranką, na alkūnę atkišdavo ir nebepersiverčia. Dabar jau kaip ir nebeturi tos mados smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 10 13, 15:27)
Klausimas- reikia atrūginti/panešioti po normalaus maisto, ne MP? Reikia taip? na man reikia patvirtinimo smile.gif


Jei turi omeny kieta maista, ty koses, tai vargu, ar tokie dalykai atpilami, kosytes nelabai kyla i virsu mirksiukas.gif

6 menesiu proga saviskei virsiu pirmaja kose, bus vietoj torto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 12, 19:29)
O jusiskiai jau patys atsiseda? Nepamenu, kaip buna biggrin.gif


Isikibes pats atsiseda. Taip pat atsiseda autokeduteje jei neprisegtas. Dar nukrenta ant uzppakaliuko is stovimos padeties ir patenkintas sedi. Sedi niekuo neparemtas svirduliuodamas ir rankytemis pasiremdamas. Atsistoti dar pats neatsistoja, reikia prilaikyti.
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2014 10 13, 20:39)
Isikibes pats atsiseda. Taip pat atsiseda autokeduteje jei neprisegtas. Dar nukrenta ant uzppakaliuko is stovimos padeties ir patenkintas sedi. Sedi niekuo neparemtas svirduliuodamas ir rankytemis pasiremdamas. Atsistoti dar pats neatsistoja, reikia prilaikyti.

ohoho kokie pasiekimai thumbup.gif pas mane tai dar leliukas visiskas lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Na aš vis tiek galvočiau, kad reikėtų panešioti, nes valgydama taip pat prisiryja oro..juk ir mes ilgai dar po valgymo atsirūginėjam..O kaip kitos mamos daro/darys?
Atsakyti
Mes jau iri pries keliata dienu pradejom primaitinima. Valgem morka. Gerai, kad pirma valgyma filmavom, nes vaiko mimikos biggrin.gif "tokio slykstaus maisto dar gyvenime nevalgiau" smile.gif Bet kaip per primaitinimo paskaita sake, tai cia taip gaunasi ne del to, kad neskanu, o del to, kad liezuvis ir zandikaulio raumenys dar tik mokosi maista stumdyti smile.gif
As po primaitinimo panesioju atsirugimui, bet atsirugimo dar nesu negirdejusi smile.gif
Net ir be reikalo panesiojimas tikrai nepakenks.

Jau sedim irgi visai gerai, jau nebesvyruojam kaip lapas vejyje. Kazkaip per kelias dienas labai staigiai patobulejo. Jei sededamas svyra i desine puse, tai rankyte pasiremia ir susilaiko, o I kaire puse, tai nuvirsta smile.gif

Is smulkiosios motorikos, tai jau kuri laika darant katutes pats istiesia delniukus. Ir pats bando daryti katutes, kas koki trecia karta pavyksta pataikyti delniukas i delniuka smile.gif.
Jau zaidzia su dviem zaislais vienu metu t.y. dauzo viena i kita smile.gif
Gerai moka sukti, jei ant zaisliuku buna kas sukasi. Ir visur iesko, kas sukasi. Linksmiausia kai pasiemes savo pedute, bando ivairias vietas sukti smile.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės,
"Senosios" mamytės gal dar pamena mane smile.gif Šimtas metų (tiksliau nuo gimdymo) SM neskaičiau kaip gyvenat, galvojau belekiek temų būsit prikalbėję, o žiūriu čia visai prastai su plepumu smile.gif
Mano mažius vis dar tik MP valgo, jokių daržovių dar neįvedėm, daviau tik paragaut įdomumo dėlei. Tai bulvė nesužavėjo, bet labai baisiai nesiraukė, o vat obuolio skiltelę čiulpė labai noriai. Tai tikiuosi nuo šešių mėn. jau gausim žalią šviesą iš gyd. ir pradėsim rimtesnį maistą valgyt.
Taigis kol kas mano penkiamėnesiukas sveria labai nemažai kaip tik MP valgydamas - 8800 g. bigsmile.gif Nesėdi bet labai nori, tai kartais leidžiu pasėdėti ir tikiuosi kad nieko baisaus nenutiks kad savarankiškai nesėdinčiam leidžiu. Šliaužimo stadiją įtariu praleisim, nes ant pilvo gulint bando kelt užpakalį ir "nušokt" į priekį, bet kol kas sunkiai gaunasi. Tada guli ir iškėlęs rankas ir kojas bando irtis o kadangi pirmyn nepasislenka ir atgal atsiverst nesigauna, supyksta ir pradeda zirst. Tai vat sunkus dabar vaikui etapas - taip daug norisi o nesigauna biggrin.gif
Atsakyti
Buvom siandien pas gydytoja, tai sveria 9,9 kg ir yra 72 cm ugio. Per menesi priaugo 500 g ir 1 cm.
Bet vel pradejo koseti, todel siandien skiepo negavo, issisuko smile.gif ... kolkas smile.gif

Siandien pradejo (arba as tik siandien pastebejau smile.gif), kad mazius ant keturiu pradejo stoveti, remiasi keliais ir dilbiais, t.y taip sulengtom rankom, o ne istiestom.
Atsakyti