Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

QUOTE(antakine @ 2014 10 09, 10:31)
Sunnyday, ar tu pati MP maitini? nepamenu..O kaip pas jus naktys? smile.gif


Taip, pati MP maitinu.
Nakti pastaruoju metu jau vel nebesikelia, pirmas maitinimas dazniausiai buna apie 6-7 val.

Atsakyti
Mano kliackas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunnyday: 09 spalio 2014 - 23:00
Sunnyday, fainuolis vaikinas thumbup.gif
Pavydžiu mamoms, kurios visą naktį gali miegoti, maniškis nuo 20.00 iki 23.30 pamiega ir tada būtinai turiu imti pas save, o tada jau kiek kartų valgo, net neskaičiuoju...
Atsakyti
Labas, mergaitės 4u.gif
Norėčiau prie jūsų prisijungti, tikiuosi, kad priimsit bigsmile.gif
Mano sūnui vakar suėjo 6 mėn. Gimė visai mažiukas: vos 50cm ilgio ir 2844g svorio smile.gif Šiuo metu sveria 6,5kg ir yra 68cm dydžio smile.gif
Pasigirsim laimėjimais: pats vartosi, sėdi paramstytas, jau valgo košes, pradėjom prieš tris savaites. Dantukų dar neturi, bet seilės teka upeliais ir pirštų iš burnos neištraukia biggrin.gif

sunnyday - nuostabus tavo kleckas 4u.gif
Atsakyti
Milledi, sveika prisijungus! 4u.gif

As vakar pasigyriau, kaip gerai miega, tai sianakt kas valanda teko keltis doh.gif o nuo 4 iki 5 val. is vis nemiegojo. Nezinau, kas cia jam pasidare. Neatrodo, kad ka skaudetu, o ir diena buvo eiline, be jokiu ispudziu g.gif
Tai siandien as zombiauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(conve®se @ 2014 10 09, 16:15)
Sveikos, priimkit i savo buri, mano dukrytei 18 d bus 6 men., tai jau irgi mastau apie darzovienes smile.gif maitinu MP. Miegot nakciai eina 19 val., tai vis mastau, kada cia kaip reikes ta primaitinima isdalint visai dienai smile.gif pietu miegot eina 12 val, nezinau, gal kose po pietu miego duot, nes iki tol kaip ir pusryciai gaunasi smile.gif

Papildyta:
Tikrai, pasidalinkit, kurios jau primaitinat, koks mazdaug valgymo grafikelis pas jus?


Grafikų nedėlioju, pirmus valgymus-pažaidimus įtaikau tarp dviejų maitinimų mp kažkada dienos vidury. Tiesiog anksti ryte kylam su mp, suvažinėjam kur reikia, grįžę gulam vėl mp ir pamiega tuo pačiu pusvalanduką (ar ilgiau, ar trumpiau), tada kylam pabūnam pažaidžiam, vėl mp, einam virt košės, kol išverda, kol pasiruošiam, dar paveikiam savo reikalus, o jeigu ilgiau numinga tą pirmą miegelį, tai ir po jo iš karto verdamės, būna jau po 11 val. Kai pavalgo vėl žiūriu, jeigu buvo mp prieš pusvalandį nesiūlau vėl gert, o einam miegot, jeigu buvo seniau ir miego gal dar nelabai norisi, pažaidžiam, pasipapinam ir tik tada miegot keliaujam. Visaip būna. Bet iki 13 būnam visad jau pavalgę tuos kelis savo šaukštus. Dar tik antra savaitė teragaujam. Šiandien morką pridėjau.
Atsakyti
Sveikos,
O man taip noretusi turet grafikeli koki smile.gif nes diena suplanuota nuo ryto iki vakaro, butu gerai rast kada tam vaikui kose isvirt smile.gif arba mazint didziosios bureliu skaiciu po mokyklos doh.gif
as vis dar saviske prisibijau sodint, bet jau labai jinai nori, tai pasedi kelias sekundes ir vel paguldau, bet jau gal zalos labai nepadarysiu, visgi tuoj 6 men thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai turim grafikėlį pasidarę. Valgom košę apie 11:30 val. po to 12 val. MP ir tuomet keliaujam į lauką. O po to valgom košę apie 17val. tuomet MP ir pasnaudžia kleckas.
Atsakyti
Sveikos prisijungusios converse ir Milledi smile.gif

SunnyDay - fainuolis kleckas ..Rudaakis? Mano gimė pilkai-mėlynom, o dabar rudėja iš centro aplink vyzdį, nes aš esu rudom akim, bet kartais tokios chaki būna, vyras - žaliom. O kas dėl miego, tai gal kokio dantuko sulauksit smile.gif

Mes nuo pat susitikimo su mažyle miegam kartu wub.gif iš pradžių labai bijojau prispaust, vyro prašydavau pažiūrėt kaip aš miegu, gal vartausi, ar rankom skėsčioju..nusistatydavau žadintuvą, kad po poros valandų ji turėtų keltis, tai būdavo žadintuvas groja, o aš jau ją maitinu, arba ji dar nepabudus, nesiprašo papulio, bet aš jau nebemiegu..o tai lb vargino..pasikliovau kaip sakoma motina gamta..ir vualia..nervinausi, kad dažnai keliasi, prašosi, sakau gal ką ne taip darau, jos išmiegojimo rekordas 4 val biggrin.gif ir tai buvo tik 1 kartelį..žiūrėdavau kas kart naktį nubudus, kada nubudo, kiek išmiegojo, kiek čia kartų kėlėsi, BET atėjo toks laikas, kai nebeskaičiuoju, nebežiūriu į laikrodį, nebesinervinu..išmokau ir su tiek ir tokio miego kiekiu ir kokybe neblogai ir dieną "gyva" būti..nes suprantu, kad kitaip nebus..šiuo metu taip yra..aišku, galiu bandyti būdus pailginti tuos prašimosi tarpus, bet paskaičiusi Vitkausko psl vienos mamos neblogą mintį, kad vietoj to, kad eičiau prieš vaiko valią ir įvedinėčiau "savas" na sau patogias taisykles/tvarką, na tas keitimas vargina, kad ir guldymas į lovytę, jau geriau tą laiką būčiau skyrus žaidinimui vaikelio (aišku ne naktįwink.gif arba kažkokiai kitai malonesnei tausojančiai veiklai..pvz kad ir pagulėt ramiai čia naktį..tai man taip viskas susidėliojo į savo vietas ir dabar ramu..o dar labai padėjo nebeimti į galvą kiek mažylė daug čia keliasi naktimis to papulio prašytis-buvo naktų, kad ji įsitaisė nubust 3 val. ryto..raitosi, šnekina užuolaidas,..krapštosi na ir galiausiai padaro kaku..jau ir 6val ryto.. doh.gif na..aš su ja kartu nemiegu, supratau, kad migdyt ją be šansų..tai nemiegam kartu..arba kai buvo sloga..tą naktį miegojau gal tik 3 val..tai dabar mąstau bile ji tik miega, o aš jai tą papulį paduosiu smile.gif na jei situacija nekokia, kaip sako, reikia keisti požiūrį. Man pasidarė lengviau smile.gif realiai aš nežinau kaip man pasiskaičiuoti, kiek aš valandų miegu smile.gif o šiaip - kam čia ir skaičiuot smile.gif
Tik kai skaitinėjausi įv.teoriją, pamokėlėj apie natūralų maitinimą, niekur neužfiksavau apie naktinį maitinimą..va kad būna taip dažniausiai..na bet būna kad naktimis išmiega jau nuo pirmųjų mėnesiukų..

Šiandien pirmą kartą apsivertė nuo pilvo ant nugaros ir pati nustebo kas čia buvo lotuliukas.gif

Ai, Catrin, man aktualu tuo metu, kad nenukristų nuo lovos, kai ji būna pavalgius, atirūgenam, apsivirškina truputį, aš ją palieku ant lovos, o pati sunešioju vežimą žemyn.Noriu maždaug kaip palikau taip ir radau blush2.gif juolab, kad neseniai pavalgius būna. Tai aš jai palieku tuo metu dominantį žaislą. Guldyt ant grindų galėčiau, bet įjungus savęs tausojimo režimą, ir noriu kuo mažiau lankstytis smile.gif (turėjau radikulitą - buvo linksma) ..bet reikės, nes juk vaikiukai aktyvesni darosi, o kai roplot pradės - kur tada? į maniežą kokį? lovytę? Kaip kitos mamytės daro/darys? na jei paliekt vaikiuką, kai išeinat vežimo išnešt..man kitaip nėra galimybių ta prasme nepalikt vaiko.Ar nepaliekat?


Atsakyti
QUOTE(conve®se @ 2014 10 10, 12:28)
as vis dar saviske prisibijau sodint, bet jau labai jinai nori, tai pasedi kelias sekundes ir vel paguldau, bet jau gal zalos labai nepadarysiu, visgi tuoj 6 men thumbup.gif

Nepridarysi. Mums vaiku kenezeterapeute sake jau nuo penkto menesio nepakenksim. Tik reik ziuret, kad nebutu kaip nors kreivai I sona susiraites, pradzioje prilaikyti per juosmeni ar klubus. Leisti pasedet po keliata minuciu tikrai nepakenks.

QUOTE(antakine @ 2014 10 10, 16:20)
SunnyDay - fainuolis kleckas ..Rudaakis? Mano gimė pilkai-mėlynom, o dabar rudėja iš centro aplink vyzdį, nes aš esu rudom akim, bet kartais tokios chaki būna, vyras - žaliom. O kas dėl miego, tai gal kokio dantuko sulauksit smile.gif

..bet reikės, nes juk vaikiukai aktyvesni darosi, o kai roplot pradės - kur tada? į maniežą kokį? lovytę? Kaip kitos mamytės daro/darys? na jei paliekt vaikiuką, kai išeinat vežimo išnešt..man kitaip nėra galimybių ta prasme nepalikt vaiko.Ar nepaliekat?


Taip, rudaakis darosi biggrin.gif kai gime irgi buvo tamsiai melynos-pilkos, tokios labia neaiskios.
Dantuko ir laukiam ir nelaukiam smile.gif biski baisu, kad tas dantukas man (.) nenukastu biggrin.gif

Ant lovos be prieziuros nepalieku visai, nes maniskis jau laisvai vartosi. Palieku tik ant grindu ir kietus daiktus t.y. stalo kojos pagalvem apstatau. Juda jis po visa svetaine. Pamato ka nors idomaus ir jau tikslingai nusiridena kur jam reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 10 10, 17:20)
....buvo naktų, kad ji įsitaisė nubust 3 val. ryto..raitosi, šnekina užuolaidas,..krapštosi na ir galiausiai padaro kaku..jau ir 6val ryto.. doh.gif na..aš su ja kartu nemiegu, supratau, kad migdyt ją be šansų..tai nemiegam kartu..arba kai buvo sloga..tą naktį miegojau gal tik 3 val..t

doh.gif užuojauta 4u.gif Ir man yra kelias naktis taip buvę doh.gif Tačiau guodžiuosi mamos patirtimi su mano vyresne seserimi - jos žodžiais tariant: " dažnai naktimis net nenusirengdavau, nes vis tiek žinojau, kad neatsigulsiu". Tad kad ir kokios kitos neramios naktys būna, džiaugiuosi, kad bent kelias valandas pamiegu biggrin.gif

Klausimas toms, kurios bute gyvena. Ką darote su vaiko laikymu ant grindų? Dar šildymas nepajungtas, o grindys ganėtinai šaltos doh.gif baisu, kad nesušaltų, bet ir nesinori laikyti ant lovos visą laiką g.gif
Atsakyti
Mes bute ir nesildom dar. Laikom ant kilimo ir dar patiesiam dideli ranksluoti, kad kilimo nevalgytu smile.gif Tik siek tiek silciau rengti pradejau t.y. bodziukas trumpom rankovem + bliuzoniukas + kelnytes + kojines.
Atsakyti