Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

Buvom praeitą savaitę TA, tai ūgio 69cm, o sveria 10.8kg..sakė, kaip metinukė smile.gif bet nesitikėjau, kad tiek priaugo..yra, ką nešiot, o po kranu jau seniai pukalio nebeplaunu biggrin.gif
Turi jau ir antrą dantuką smile.gif galim dabar ir baronkas graužt lotuliukas.gif
Daug laikau ant grindų.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 22, 12:30)
Ar gerai pamenu, kad is pradziu nelabai daug buvo svorio? Nes dabar tai visas kleckas thumbup.gif

Maniske gime 4.36kg pirma men 700 priaugo,paskui po kila, per paskutines tris savaites tik pora simtu. Labai judri dabar,sedas sliauzia,dantis auginas. Tai svoris pristojo. O siaip tai jo mum niekad netruko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene: 22 rugsėjo 2014 - 13:44
QUOTE(antakine @ 2014 09 22, 12:49)
Buvom praeitą savaitę TA, tai ūgio 69cm, o sveria 10.8kg..sakė, kaip metinukė smile.gif bet nesitikėjau, kad tiek priaugo..yra, ką nešiot, o po kranu jau seniai pukalio nebeplaunu biggrin.gif
Turi jau ir antrą dantuką smile.gif galim dabar ir baronkas graužt lotuliukas.gif
Daug laikau ant grindų.

Oho kokia dicke thumbup.gif Ar dar MP maitini?
O kaip plauni? Ir man reikia kazka galvoti, nes sunku jau, o dar ismoko mazius vandeni uzsukineti, tai gaunasi ne plovimas, o zaidimas as atsukineju, o jis uzsukineja smile.gif


Atsakyti
QUOTE
Oho kokia dicke thumbup.gif Ar dar MP maitini?
O kaip plauni? Ir man reikia kazka galvoti, nes sunku jau, o dar ismoko mazius vandeni uzsukineti, tai gaunasi ne plovimas, o zaidimas as atsukineju, o jis uzsukineja smile.gif


Ir mama, ir vaikas veiklos turi lotuliukas.gif
Apiplaunu ant vienkartinių paklotukų su vatos diskeliais, arba flaneline pašlapinta palute. Kvadratinius paklotukus perlenkiu per pusę kaip skarelę, na į trikampį, ir dedu kaip kad vystyčiau, patogu, nes su kojytėm kai plikinėja nenuspardo to paklotuko, nesujaukia, viskas lieka po užpakaliu, o jei padaro sysiu, aš apkerpu, ir naudoju iš kitos pusės tada. O kai dar pasisioja - lieka iš to kvadrato kampukai tokie. Jų neišmetu, o naudoju apiplovimui pakišt po ruriuku. Prisipirkau iš maximos su -20% nuolaida helenharper. Man jie fainiausi,kiek bandžiau, jie neslysta, sugeria gerai, nukirpus šiošiai nedaug byra palyginus, kaina plius minus padori.

Taip, maitinu tik MP. Gydytoja nustebo, kai paklausiau apie primaitinimą - sako tu dar nori primatint? sakau, gi kažkada juk reiks, ruošiuos..

Dičkė..nepergyvenu perdaug, pradės daugiau judėt, nutirps tie riebaliukai, na apetitna matomai tokia yra smile.gif pergyvenčiau, jei būčiau maitinus mišinukais, o dabar juk krūties neatimsi, o gal aš klystu? Gal kitos mamos matytų jau čia problemą dėl to svorio?

Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 09 23, 09:14)
Ir mama, ir vaikas veiklos turi  lotuliukas.gif
Apiplaunu ant vienkartinių paklotukų su vatos diskeliais, arba flaneline pašlapinta palute. Kvadratinius paklotukus perlenkiu per pusę kaip skarelę, na į trikampį, ir dedu kaip kad vystyčiau, patogu, nes su kojytėm kai plikinėja nenuspardo to paklotuko, nesujaukia, viskas lieka po užpakaliu, o jei padaro sysiu, aš apkerpu, ir naudoju iš kitos pusės tada. O kai dar pasisioja - lieka iš to kvadrato kampukai tokie. Jų neišmetu, o naudoju apiplovimui pakišt po ruriuku. Prisipirkau iš maximos su -20% nuolaida helenharper. Man jie fainiausi,kiek bandžiau, jie neslysta, sugeria gerai, nukirpus šiošiai nedaug byra palyginus, kaina plius minus padori.

Taip, maitinu tik MP. Gydytoja nustebo, kai paklausiau apie primaitinimą - sako tu dar nori primatint? sakau, gi kažkada juk reiks, ruošiuos..

Dičkė..nepergyvenu perdaug, pradės daugiau judėt, nutirps tie riebaliukai, na apetitna matomai tokia yra smile.gif pergyvenčiau, jei būčiau maitinus mišinukais, o dabar juk krūties neatimsi, o gal aš klystu? Gal kitos mamos matytų jau čia problemą dėl to svorio?


Mano akim viskas puikiai pas jus, taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Mano akim viskas puikiai pas jus, taip ir toliau 4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 09 23, 09:14)
Dičkė..nepergyvenu perdaug, pradės daugiau judėt, nutirps tie riebaliukai, na apetitna matomai tokia yra smile.gif pergyvenčiau, jei būčiau maitinus mišinukais, o dabar juk krūties neatimsi, o gal aš klystu? Gal kitos mamos matytų jau čia problemą dėl to svorio?


Viskas OK su svoriu. Mano vyresnelis matinamas tik MP 6 menesiu 10 kg svere. Metu svere 12 kg.
Atsakyti
QUOTE
Viskas OK su svoriu. Mano vyresnelis matinamas tik MP 6 menesiu 10 kg svere. Metu svere 12 kg.

Ačiū 4u.gif Na giminėj yra atvejis, kai vaikiukas 7mėn svėrė 13kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 09 23, 08:14)
Dičkė..nepergyvenu perdaug, pradės daugiau judėt, nutirps tie riebaliukai, na apetitna matomai tokia yra smile.gif pergyvenčiau, jei būčiau maitinus mišinukais, o dabar juk krūties neatimsi, o gal aš klystu? Gal kitos mamos matytų jau čia problemą dėl to svorio?

Na jei MP maitini, tai tikrai nereik pergyventi, matyt jos organizmui taip reikia smile.gif

O mano mazius koseja. Buvom pas gydytoja tai paklause plauciukus, bet viskas gerai, apziurejo gerklyte irgi ne raudona, temperaturos neturi. Na mes su vyru pries keliata dienu toki lengva virusiuka turejom, tai matyt ir mazius ji gavo. Gydytoja sako kad jam tik kosulys pasireiske nes is manes su pienu imuniteta tam virusiukui gavo. Tai dabar tepam pedutes ir spranduka tepaliuku. Lygtai jau gereja, nors ir nebuvo tas kosulys labai baisus.
Atsakyti
Sveikit, SunnyDay 4u.gif

Atsakyti
Kas jungiasi į ežiukų klubą? Turiu tokius juokingus bakenbardus, dar trumpi, neišeina už ausų užkišt smile.gif

Maniškė užsiima joga - išmoko "banano" pozą, pakelia galvą petukus rankas tuo pačiu užkelia suglaustas kojytes ir stebi, kas aplink vyksta..Ir šiaip visokias bambasanas daro ant grindų, vartytis verčiasi tik nuo nugaros ant pilvo, atsiverst nepanašu kad greit mokės..nors paskutinėm dienom kažkaip ant pilvuko gulėdama vieną koją kažkaip keistai traukia atgal, jei priešingą ranką nuleistų, manau pavyktų ir atgal atsiverst..

Pradėjo kažką panašaus sakyti b-p garselius..Gražu wub.gif

Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 09 24, 10:42)
Sveikit, SunnyDay 4u.gif

Dekui, sveikstam 4u.gif

Maniskis prie koki menesi "bu-bu" pradejo daryt, bet paskui kazkaip visi priebalsiai dingo keliatui savaiciu. Bet dabar vel visi seni atsirado ir dar su naujais smile.gif Jau aiskiai sako "ma-ma", ypac kai kuo nors nepatenkintas biggrin.gif . Su vyru sprendziam klausima ar cia jau samoningas zodis ar tik vienas is garsu g.gif . As linkusi manyt, kad cia tik vienas is garsu, kazkaip per anksti atrodo samoningam zodziui, nors vyras ir labai stengiasi ji ismokinti smile.gif

Jau mazius kazkiek pasedi istiestom I sonus kojomis ir atsiremes rankomis I grindis. Pries keliata dienu nuo mazdaug 45 laipsniu atramos sugebejo pats atsisesti, be jokiu ranku pagalbos, grynai is preso. Bet kazkaip jis dar nesugalvoja, kad galima atsisesti prisitraukiant rankomis. Bandau traukti kai jis isikibes I mano pristus buna, bet paleidzia. Nesupranta ko as is jo noriu, tai duodu pirstus, tai traukiu biggrin.gif

tai tiek mes mokam. Nu ir dar garsiai garsiai spygauti biggrin.gif
Atsakyti