Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

Jeee!!! Pirmi zingsniai! Iveike biski daugiau negu metra nuo stalo kojos iki taip viliojancios siuksliu dezes.
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2015 01 05, 15:54)
Jeee!!! Pirmi zingsniai! Iveike biski daugiau negu metra nuo stalo kojos iki taip viliojancios siuksliu dezes.


Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Rudaake, smagu matyt sugrizusia! 4u.gif


QUOTE(solnyszko @ 2015 01 05, 15:54)
Jeee!!! Pirmi zingsniai! Iveike biski daugiau negu metra nuo stalo kojos iki taip viliojancios siuksliu dezes.

ot, maladec! thumbup.gif

Mes jau irgi dantuka turim thumbup.gif ir mokam kandziotis su juo, skaudziai smile.gif

Pries pora savaiciu pradejo sliauzioti. Ismoko atsisesti t.y. apsivercia ant pilvo, atsistoja ant keturiu ir tada atsiseda. Jau beveik moka ir keturiom vaikscioti, kartais dar pasitaiko, kad ant keliu ir alkuniu ropoja smile.gif Musu sudelioti uztvarai kambaryje jau nebeveiksmingi, visus perlipa, apeina, isstumdo ir isardo,smile.gif, tai mano katino dienos baigesi, tenka labiau priziureti maziu smile.gif
Atsakyti
Žalia Rūta, ačiū už sveikinimus ir linkėjimus. Jums taip pat! Ir kitoms visoms mamytėms ir jų vaikiukams - svarbiausia, kad vaikiukai būtų sveiki!

Solnyszko, šaunuolis Tavo vaikiukas! thumbup.gif

Kam aktualu, camelijoj, aliejinis VitD 2 už vieno kainą. Mes geriam vandeninį. Aquadetrim.

Maniškė neropoja, pati dar neatsisėda. Tik šliaužioja vis aukščiau pritraukdama, pakeldama kojytes. Sėdėt pati laisvai išsėdi, kas labai labai patinka..prieš kelias dienas prasikalė 7 dantukas, tuoj turėtų būti ir aštuntas..Maniškė kandžiojosi tik išdygus pirmiesiems..darbar visiškai nebekandžioja.įkando gal kokius 3 kartus..gražiai paprašiau, kad nesikandžiotų, pasakiau, kad skauda smile.gif suveikėbiggrin.gif bet gal ne dėl to, kad paprašiau, šiaip gal praėjo noras.. ir dabar pagrinde kalba - te-te - ate-ate ir pan smile.gif mam-mam - nebemoka biggrin.gif



Atsakyti
Antakine, manosios pasiekimai kaip ir jusu - labai kuklus 2.gif Bet visa kita tai labai supratinga. Dabar jau kaip didele.. pavalgom, pasnekinu, paguldau, dar pasnekinu, sau pazaidzia lovytej ir uzmiega bigsmile.gif Anksciau irgi nemigdydavom, bet tai pakniurksedavo.. Idomu, kiek tas geris tesis biggrin.gif

Solnyzko vyrukas tikras pirmunas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2015 01 06, 09:47)
Rudaake, smagu matyt sugrizusia!  4u.gif

drinks_cheers.gif

Aš vitaminą D irgi duodu aliejiniu pagrindu, man patogiau drinks_cheers.gif Kaip tik neseniai vyras ir parvežė du buteliukus už vieno kainą mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl tų pasiekimų, tai aš nepergyvenu, tik tiek kad ji tokia dičkė, sunku jai matyt judėt, iškelt savo svorį, tai dėl to..bet paskutiniu metu, per paskutinį mėnesį sakyčiau, mano akimis, pradėjo liesėt iš pilvuko, šlaunyčių, stimba..raumenukai tvirtėja..šliaužt mikliai šliaužia jei nori ir turi dėl ko smile.gif

O tiesa, Žalia Rūta, ar susitvarkė mažylei reikaliukai su klynuku? Kaip sekasi keist naktinį pampį? Aš būna kartais ir nebepakeičiu..

O kuo patogiau aliejinis? O mums vandeninį nuo pat pradžių pediatrė patarė, tai aš kažkaip ir nesigilinau į tai, manau gal iš principo tai tas pats mirksiukas.gif

Ant puoduko dar nesodinu..
Atsakyti
Sakykit, mamytės, ar gali būti slogytė ir ašarytės tik iš vienos akytės ir vienos šnervytės, kai dygsta dantukai? Ar čia mes sloga pasigavom, nes tėtis vaikšto 3diena apsisnargliavęs..
Papildyta:
O gal tai alerginė sloga..nes akytė ašaroja? bet seilės šiandiens teka upeliais..
Atsakyti
Na ką gi, turim didelę slogą... cray.gif
Atsakyti
Antakine, sveikit 4u.gif

Aciu, susitvarke, nors va kartais vel rausta, tai vel patepu klatrimazoliu - padeda.
O pamersiuko nebereikia keisti, nes nebebuna labai pilnas. Tada keitinejau paryciais, o vat dabar normos ribose.

____

Papasakokit, koks dabar racionas? Kiek pienuko gauna? Zodziu, viska blush2.gif
Atsakyti
Labas naujaisiais metais biggrin.gif Pas mus viskas ok, pries Kaledas mazius buvo biski apsirges, kosejo. O siaip kaip ir dauguma ropoja, stojas, prisilaikydamas eina. Sia savaite ant kalbos pramuse. Apetitas geras pas vyruka, megsta pavalgyti. Mp valgo dar daug, duodu kiek nori o ir nakti daznai kelias.
Atsakyti
Man tai idomu, kokio mergaites ugio ir kiek sveria.. Maniske tai mazute unsure.gif Darysim visus imanomus turimus, laukiu greiciau pas gydytojus.
Atsakyti