Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

Labas mamytės 4u.gif
Mes pagaliau iš kaimo grįžom. Sakau "pagaliau", nes ten seneliai ištisai vaiką ant rankų pranešiojo unsure.gif
Pasigirsim ir mes savo laimėjimais. Sūnus jau pats atsistoja, atsisėda ir ropoja bigsmile.gif visus namus jau apeina biggrin.gif
Iš tiesų labai sustiprėjo po masažų. Užteko 5vnt ax.gif
turi jau du dantukus ir jau laukiam kitų.
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2014 12 17, 10:52)
Ismoko suimti dviem pirstukais, nyksciu ir smiliumi. Dabar net ir smulkiausi zvyriukai i burnyte keliauja  doh.gif

Sioj srity mazoji senokai pazengus, siuliuka paimdavo net nezinau nuo kada biggrin.gif Bent kazkas lotuliukas.gif

QUOTE(agneda @ 2014 12 17, 16:07)
Vakar pirkom puoda  smile.gif
Siandien jau du kart pasysiojom thumbup.gif
Neaisku kaip toliau bus, gal baigsis idomumas ir baigsis sysiojimas i puoda...

Saunu thumbup.gif
Mes puoduka pametem sunaus lotuliukas.gif Irgi jau bandysim sodinti.

Tai va, o man reabilitologe sake, kad turi jau pati atsisesti. Gavom 5 masazus, 5 mankstas ir 5 ergoterapijas. Idomu, kas cia tas ergo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

pasigirsiu: turiu valgu mazyli biggrin.gif Be to, pasodintas ant tualeto susikaupia ir isvarvina viska, ka turi. Keista, kad toks mazas supranta, o gal tiesiog instinktyviai taip jam gaunas g.gif Cia musu nuolatiniai emimai slapimo tyrimamas turbut dave savo.

Ne uz ka nenori but ant ranku pas kitus, rekia visa gerkle, tinka mama, tetis ir broliai. Visi kiti geri jei ant ranku nebando paimt. Kaip jusu reaguoja i kitus zmones?

Ka Kaledu Senis atnes balandukams?
Atsakyti
Sveikos,

aš greit paklausiu - kokį naktinį puoduką geriausiai pirkti mažiui? gal kas patarsite? Su nugarėle ar be? kokios firmos?

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2014 12 23, 12:52)
Sveikos,

aš greit paklausiu - kokį naktinį puoduką geriausiai pirkti mažiui? gal kas patarsite? Su nugarėle ar be? kokios firmos?

ačiū 4u.gif


mes turim okbaby, italiskas, su nugarele, o svarbiausia vidus issiima, labai patogu, nereik viso puodo plaut, tik ta induka.
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2014 12 21, 22:01)
Ka Kaledu Senis atnes balandukams?

Mes, kai vienintelis karta palikom su seneliais, kol buvom kine, tai nuo to laiko labai jau nebenori kitu, is pradziu sunkiau, po to apsipranta. Brolis irgi buvo teveliu vaikas, tai cia, manau, nebus isimtis.

Ka jusu visi gaus dovanu? Man labai sunku su broliu, tai nezinau, ar labai nudziugs, nes toks amzius, kai visko ir turi, ir jau nebereikia. Tai rankiojau rankiojau.. Gimtadienis dar ne uz kalnu, tai irgi galvos skausmas. Bet zinau, kad geriausia dovana - tai pramoga su draugais, kad padarytume gimtadieni kokiam pramogu parke. Manau, taip ir padarysim bent karta blush2.gif GAL lotuliukas.gif

O mazajai as dovanas parupinai dar vasara lotuliukas.gif Supama minksta dinozauriuka (a la arkliuka) ir kiaule, kur atsisedus spirtis reikia, bet ja, manau, atidesim gimtadieniui. Tiesa, cia dovanos nuo seneliu biggrin.gif Dar is darbo gavau meskuti migduka ir dar kelios neplanuotos, - rozine masina su kiskiuku ir lelyte (si irgi bus gimtadieniui). Aj, tai, kad viska pirkom be progu dar, pvz lamaze zaisliukus - labai saunus. Ir negaila pirkti, nes ji labai zaidzia! Nes su broliu visada maniau, kad kam tie leliukiski zaislai, jei jais nezaidzia. O cia vat - priesingai bigsmile.gif Sedi, krapstosi. Aisku, dar i trasa eina ir ne zaislai - teslos menteles, kompo peles (mano mamai sokas buna, kai pamato per skype, kad nuodinga plastmase). Bet koks daiktas puikus zaislas lotuliukas.gif

Oj, prirasiau blush2.gif


QUOTE(Catrin @ 2014 12 23, 11:52)
Sveikos,

aš greit paklausiu - kokį naktinį puoduką geriausiai pirkti mažiui? gal kas patarsite? Su nugarėle ar be? kokios firmos?

ačiū 4u.gif

Bele koki 4u.gif Kai pirmo laukiau, tai pagatava buvau uzsakyti karaliska (bet vis tik irgi bele koki pirkom), dabar is viso kazkaip dzin blush2.gif Nebent yra skirtumas mergaitem ir berniukam? g.gif

PS: camelia.lt premium pampresai 7-14 kg po 35 lt mirksiukas.gif jei kam aktualu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 23 gruodžio 2014 - 22:48
QUOTE(agneda @ 2014 12 23, 17:07)
mes turim okbaby, italiskas, su nugarele, o svarbiausia vidus issiima, labai patogu, nereik viso puodo plaut, tik ta induka.

Turim toki pat v1, labai patogu.

zalioji,
ergoterapija yra zaidimai. Mokys kokias deliones isimnet, skirtingus pavirsius liest, piramides ardyt ir pan. Labai naudinga smlkios motorikos lavinimui.
Papildyta:
QUOTE(agneda @ 2014 12 23, 17:07)
mes turim okbaby, italiskas, su nugarele, o svarbiausia vidus issiima, labai patogu, nereik viso puodo plaut, tik ta induka.

Turim toki pat v1, labai patogu.

zalioji,
ergoterapija yra zaidimai. Mokys kokias deliones isimnet, skirtingus pavirsius liest, piramides ardyt ir pan. Labai naudinga smlkios motorikos lavinimui.
Atsakyti
Oi, Zalioji, visi ir pas mus visko pilni. Bet va penkiameti mano dar labai lengva pradziuginti, bet kokia smulkmena ji dziugina. Siemet stalo zaidimai pas mus dominuoja.
O del mazylio dovanos nelabai rupinausi, nieko jam netruksta, nelabai dar supranta dovanu gavimo, tai smulkenele gavo. Siaip buvo idomu ka pirko savo pirmagimiams mamos siemet. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif daug laiko čia nebuvau, visgi dar kažkiek gyva tema tongue.gif

Kaip jūs sodinat ant puoduko? Pamatot, kai pradeda stenėt ir iškart pampis žemyn, vaikas ant puoduko? blush2.gif Ar nutaikot momentą, kai vaikas linksmas (nesvarbu, kad nenori/nedaro reikaliuko) ir tada sodinat? smile.gif

Kalėdų Senis šiemet buvo labai dosnus, pagrinde įvairūs žaislai, žaidimai vaikiški ir kiti praktiški dalykai smile.gif
Atsakyti
Visas su Naujais metais! Tegu ir toliau auga sveiki ir laimingi!

Atsakyti
QUOTE(geguziuke @ 2015 01 02, 13:37)
o tai kiek siuntimas gaunasi per tuki ?
nes man sie batai 9 eurai i lt

Koks labiausiai tiketinas kokytes dydis mergaiciu vasara? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2014 12 30, 15:34)
Sveikos 4u.gif  daug laiko čia nebuvau, visgi dar kažkiek gyva tema tongue.gif

Kaip jūs sodinat ant puoduko? Pamatot, kai pradeda stenėt ir iškart pampis žemyn, vaikas ant puoduko? blush2.gif  Ar nutaikot momentą, kai vaikas linksmas (nesvarbu, kad nenori/nedaro reikaliuko) ir tada sodinat? smile.gif

geriausia- tik pabudus, ypac jei pampis dar tuscias smile.gif
kaip dvynukai auga? ax.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 02, 15:11)
Koks labiausiai tiketinas kokytes dydis mergaiciu vasara? g.gif

orientuociausi i 21
Atsakyti