Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 01, 15:22)
Diena - daznai. Dabar pradesiu keisti dazniau ir nakti, kad ir isbudinsiu.
Bet jai rausta ne uzpakaliuko zona, o priekis.
Buvom siandien pas gyd, tai sake pienlige, grybelis.. israse tepaliuko ir dave pas alergologa siuntima, jei nepraeis. ...


Grybelis irgi megsta dregme. Taigi laikyti sausiau tikrai nepakenks. Pati grybeli butina gydyti. Neauginau mergaites, nezinau kaip gydyti. Zinau tiek, kad iki galo neisgydytas grybelis megsta atsinaujinti. Atrodo lyg ir isgijo, bet susidarius palankims salygoms ir vel yra
Atsakyti
ŽaliaRūta, sunku kažką ir pasakyti dėl vaikiuko, bet žinau tikrai, kad tu esi tikrai ne pati blogiausia, o pati geriausia motina savo vaikui. Labai turėtų būti sunku, kai vyras elgiasi atvirkščiai negu reikėtų..Labai tikiuosi, kad sulauksit pagerėjimo laikui bėgant, susitvarkys problemėlės. 4u.gif

O maniškė buvo ijungus ignorą daržovienei, iškiša liežuvį iki pat šaknies, ir nebeįkiši košės. Kaip skaičiau bloge dirbumama vaiko atsisakymas valgyti tai vienas iš požymių, kad vaikas turi savo galva ir ja naudojasi, jei atsisako valgyti, ir tikrai tinkamas metas primaitinti. Na aš jai ir negrūdau per prievartą, o jos tokio atsisakymo valgyt, kaltę sumečiau dantukams. Savaitgalį, apžiūrėjau košes mūsų prekybcentriuos - išsirinkau mamuko ryžių ir grikių. Pirmą kartą davaiu grikių - išpurškė viską, pirštai burnytėje biggrin.gif žodžiu fail. Gal ji pagalvojo, kad ne maistą duodu biggrin.gif Galvoju, na ir nereikia, badu nemiršta, gauna MP biggrin.gif kitą dieną susukčiavau, nusitraukiau MP, ir dar pablenderiavau tuos dribsniukus, kad masė būtų vientisesnė ir skystesnė. Tai valgė išsižiojusi kaip kregždutė (prisiminiau kaip merga sakė apie savo klecką)..žodžiu parodė norą valgyti. Na, mano toks tikslas ir buvo..Nevalgė daržovienės, bet bananą ir obuolį kuo puikiausiai, tai sakau gal jai atsibodo tos bulvienės, ..ir vualia..

O aš pasigedau mergos, SunnyDay..Nebeužsuka čia

Man dar labai įdomu, kaip su mergaičių reikaliuku - sako gydytoja, nevalykit apnašėlių, nelįskit, pačios išsivalys..aha, bet ten juk ir kaksio patenka ir šiaip niekas ten savaime neišsivalo. Išvaliau aš pati, išsukau su ausų krapštuku, tai kvapas nepasakyčiau, kad švaros buvo, tai kas ten gali savaime išsivalyt? bet neploviau aš ten jokiais muilais, i rkt. priemonėm. Vandenuku. dabar viskas švaru, gražu. o higiena pas mus tokia irgi kaip Solnyszko kad aprašė, keičiu naktį pampį dažniausiai apie 3val. .tada ryto galim ramiai sulaukt, ir prapylo nebūna smile.gif ir dažnai palieku plikinėti..o šiaip labai svarbu, nuplovus nusausinti, aš pirštais raukšles prabraukau, kad ten oras įlįstų, išdžiovintų..o naudoju Bephanteno tepalą, jei pamatau kad paraudę. o naudoju pampers žalius.
Atsakyti
Sveikos,

Retokai, bet paskaitineju kartais cia. Uzmaciau Zalios Rutos klausima, ar gali buti, kad vienoj (.) nera pieno ir maitinama tik kita (.). Atsakau: gali. As taip saviske maitinu nuo kokiu 6 savaiciu. Vis dar. Iki 6 menesiu maitinau tik mp, dabar jau valgo ir koses, bet vis tiek i tarpus vis dar maitinu. Taip, kad visko buna ir norint viskas imanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amberlasas: 02 gruodžio 2014 - 20:01
QUOTE(antakine @ 2014 12 02, 14:38)
O maniškė buvo ijungus ignorą daržovienei, iškiša liežuvį iki pat šaknies, ir nebeįkiši košės.

Isgirdau toki buda paskaninti darzovienes - su kruopom bigsmile.gif Tai dabar irgi idedu, bet nezinau, ar geriau valgo su jom, bet man paciai atrodo, kad geriau biggrin.gif

Del prausimosi, tai as irgi beprausdama dabar pradejau labiau ir ta vietele apiplauti.
Zinai, as vis mastau, kad gal gydytojai turi omeny per giliai nelisti, todel apsidraudzia, kad geriau visai nelisti mastau.gif Nes ne visos gali teisingai suprasti kiek reikia.

Antakine, is kokio tu miesto? ax.gif

QUOTE(Amberlasas @ 2014 12 02, 21:00)
Sveikos,

Retokai, bet paskaitineju kartais cia. Uzmaciau Zalios Rutos klausima, ar gali buti, kad vienoj (.) nera pieno ir maitinama tik kita (.). Atsakau: gali. As taip saviske maitinu nuo kokiu 6 savaiciu. Vis dar. Iki 6 menesiu maitinau tik mp, dabar jau valgo ir koses, bet vis tiek i tarpus vis dar maitinu. Taip, kad visko buna ir norint viskas imanoma mirksiukas.gif

Saunuole, kad nepasidavei 4u.gif Pas mane tai yra abejose. Kartais duodu ir is 'blogosios', visai gerai istraukia. Tik jau pati tingiu siulyti kita, kazkoks liko isisamoninimas, kad is kitos geriau.

___

Buvom pas dermatologe, nors vyras isitikines, kad praeina ir nereikes paskirto stipresnio vaistuko. As gi, vista, pamirsau, kad po tepaliuko, kiek pradziuvus, pabarstau sporu (seimos gyd patare, nes dvieju tepaliuku gi netepsi, tai ta nupirkau). O dermatologe niekaip nesuprato, kas per gelsvos 'isskyros', o ten gi nuo tu pabarstuku lotuliukas.gif Na niekaip nedasilo man paciai, kol negrizau namo. Na, tikiuos, kad praeis ir nebegris tokia nesamone. Ir vis tiek nesuprantu kas ten, nes ne kaip issutimas, nes issutimas butu tie kriksnim pirmiausia, rauklsytem, o dabar ten kaip tik nera.

Mes tik dabar persedom i sportinuka thumbup.gif Su pirmuoju tai jau nuo 4 menesio vazinejom gulimoj padety biggrin.gif Ne tik vaikai skirtingi, bet ir tevu elgsena blush2.gif

Prirasiau blush2.gif
Atsakyti
Na aš irgi taip pagalvojau, kad gydytojai apsidraudžia savotiškai sakydami, kad nelįst ir neplaut tos intymiosios vietelės, tik po tekančiu vandenuku ir tai kiek ten apsiplauna..Kažkur skaičiau, jei neklystu, nebeatrenku, tos bakterijos po gimimo sudaro tam tikrą barjerą, kad bakterijos esančios "išorėje" nepatektų į makštį, kad beplaunant ten jų giliau neįstumtum, neužgautum ir t.t. Aš aptvarkiau maždaug gal 3-4 mėnesį taip rimčiau tiksliai nebepamenu,bet tikrai ne nuo gimimo ten viską išvaliau. Apsisprendžiau pagal save, na kokia ten anatomija, kaip išplaut, palaipsniui, per kelis kartus..ir t.t.

O kas dėl pataisų sporų, tai mergaitėms, sako kad jos nėra gerai, nes gali patekti kur nereikia. Nežinau, kiek tiesos, aš naudojau nuo gimimo jas, tarp kirkšnų, ir grynai užpakaliukui, na ten žemiau, sunaudojau beveik vieną buteliuką, kito nebepirkau, nes pradėjau naudoti ta tepalą bepanteno.

Vakar valgėm ryžių kruopytes tas su MP, po to be MP, žodžiu ne kažką, o kai mama gramdė likučius su sriubiniu šaukštu tiesiai iš puodo, tai kartu valgė vaikas kaip didelis smile.gif vienas dribsniukas mamai, kitas - vaikui..gal taip ir primaitint? lotuliukas.gif

Aš panevėžietė smile.gif
Atsakyti
Senokai nerasiau, mazius daugiau demesio reikalaut pradejo, tai laiko vis pritruksta.

Dantu vis dar nera. Naktim pradejo prastai miegoti, daznai net nenubudes pradeda rekti, tai tenka pas save I lova perkelti, tada ramiau miega. Bet mama tada nelabai miega smile.gif, o ir atsikelia su skaudancia nugara. Bet ko tik del vaiko nepadarysi biggrin.gif

Na, mamytes pasigirkit ka vaikai moka bigsmile.gif
Mes jau tris "komandas" suprantam: "paplok" arba "padaryk katutes" (nes tetis vienaip mokina, o mama kitaip smile.gif), "duok penkis" ir "ate".
Sedi gerai, kol turi ka veikti, o kai tik nusibosta veikla is karto spiriasi kojom griuna ant nugaros ir ridenasi. Bando sliauzti I prieki, kai zaislas uz kokiu 5 cm nuo istiestos rankos, tada pasispiria kojom ir ji pasiekia, bet jei toliau tai nesivargina sliauzti. Tada pasisuka ir ridenasi smile.gif

Su primaitinimu sunkokai, suvalgo mazai, MP patinka labiau. Jei viena kart dienoj primaitinu darzovienem tai dar nieko, kokius 5 arbatinius saukstelius suvalgo, bet jei bandom du kart per diena valgyt tai tik po koki arbatini sauksteli gal ir pavyksta sumaitinti ir tai su visokiais "triukais". Is darzoviu valgom bulves, morkas, moliugus, spinatus, brokolius. Is vaisiu bananus ir obuolius. Vaisiai aisku patinka labiau. Bandem grikiu ir avizu koses, bet kazkaip nelabai jos patiko. Siandien sakiau bandysim ryziu, gal sita geriau tiks, nes mama ir pati labai ja megsta smile.gif Na bet kadangi mes svoriu nesiskundziam tai del primaitinimo as nepergyvenu, kai isalks pats prades valgyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Sveikos,
- tikriausiai aš šitą mamytę ir atsiminau ax.gif

QUOTE
Antakine, is kokio tu miesto? ax.gif
- norėjai kartu vežimus pastumdyt? ax.gif


Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 12 05, 13:31)
- norėjai kartu vežimus pastumdyt?  ax.gif

Aha ax.gif
Atsakyti
Jau seniai bebuvau sitoj temoj, smagu, visu vaikuciai auga, ropineja, kaikas ir ant puodo jau thumbup.gif

As irgi savo mazyle jau planuoju pradet sodint ant puodo, tik reik nusipirkt smile.gif Nemanau, kad per anksti, o ir musu gydytoja patare bandyti nuo 9-to menesiuko.

Mes jau ne tai kad ropojam, o lakstom ant keturiu, tvirtai stovim, einam isikibe i sofa nuo vieno iki kito galo. Jau nebepasislepsiu namie, visur is paskos sekioja, lentynas kur pasiekia iskrausto, zurnalus megsta skaityti biggrin.gif
Valgom darzoves, kaimiska vista, kruopu koses, vaisius, labai patinka obuoliukas smile.gif o skaniausia turbut tai, ka tevai valgo.

Tik va su miegu turim problemu, labai nerami nakti, tenka keltis kartais po 10 kartu. As viliuosi, kad cia del dantuku..Anksciau ir uzmigdavo pati savo lovytej, o dabar be sansu, reik pasupt, panesiot, padainuot....
Atsakyti
agneda, nu saunuolis tavo mazius thumbup.gif
O su miegu pas mus tas pats pasidare. Nesuprantu kodel. Pas gydytoja siandien buvom tai dar ne del dantu taip.
Pradejo mazius sirguliuoti, sloguoja, lyg koseti bando, bet temperaturos neturi. Tetis is darbo parsinese virusiuka, tai ir mazius neatsilaike. Na bet tikiuosi, kad lengvai praeis.

Sveriam 10,8 kg ir esam 76 cm ugio. Per 2 men +900 gr ir +4 cm, esam ant 90 procentiles tiek pagal ugi, tiek pagal svori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunnyday: 09 gruodžio 2014 - 17:25
Sveikos,

Pas mus su miegais irgi nekas.. Mąstau, gal nuo brokolių ir kalafiorų pučia pilvuką. Dantukai du apačioje jau šviečia abu kartu išlindo ir lygiai tokiu pat metu, kaip pirmagimiui smile.gif Dabar, kiek pamenu viršutiniai turėtų pasirodyti.
Taip smagu stebėti mažių, jau protingesnis darosi, ploja rankytėmis, rodo ne ne - galvą sukioja (tik kaži, ar supranta, ką tai reiškia), ate pamoja. Vakar tėtis rodė, kaip žaisliukus į formas sudėti, tai mėgino kartoti. Auga tie mūsų kleckai labai greit wub.gif

Kas dar mėsos neduodat? Galvoju pradėti triušieną duot, tik reik nusipirkt turgelyje triušį, supjaustyt ir užšaldyti (girdėjau, arba šaldyt reik prieš virimą, arba mirkyt - o gal kuri kitaip darote?).
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2014 12 10, 10:26)
Kas dar mėsos neduodat? Galvoju pradėti triušieną duot, tik reik nusipirkt turgelyje triušį, supjaustyt ir užšaldyti (girdėjau, arba šaldyt reik prieš virimą, arba mirkyt - o gal kuri kitaip darote?).

Musiskis dar mesos neragaves, bet jau "ant dienu" duosim, t.y. kai nusipirksim tinkamos.
Atsakyti