Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

Musu gydytoja sake duoti arba zuvu tauku, arba vit D. Dar vitamino D kieki kraujyje tiriames, nes tiek pamazint, tiek padaugint- negerai.

Kaledom kvepia man labai, patinka anksti ju laukt, geras metas, norisi kuo ilgiau juo gyvent smile.gif Pas mus namie jau Kaledinis pastas veikia, rasom laiskus vieni kitiems biggrin.gif

Mano mazylis galvoja, kad laptopo ekranas turi buti is abieju pusiu biggrin.gif Sedi, ziuri is vienos puses, tada iesko vaizdo kitoj pusej, juokingas man jis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2014 11 24, 13:01)
Mano mazylis galvoja, kad laptopo ekranas turi buti is abieju pusiu  biggrin.gif  Sedi, ziuri is vienos puses, tada iesko vaizdo kitoj pusej, juokingas man jis  biggrin.gif

Bet jau visa technika leliukams kaip medum patepta biggrin.gif O jau mobiliako kaip nori, net dreba lotuliukas.gif

Mes irgi darem vit D tyrima, nors patys medikai sako, kad cia tik pasipinigavimas rolleyes.gif

Gerus darbus irgi suraset Kaledu seniui? bigsmile.gif As tai paskendus lempuciu paieskose, labai noriu balkona papuost ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 lapkričio 2014 - 00:52
Maniškė irgi pradeda drebėti pamačius telefoną, tai jau bereikalingai nesimaskatuojam prieš ją lotuliukas.gif Dar labai patinka stacionaraus kompo dėžė - jau moka įsijungt lotuliukas.gif ir šiaip labiausiai patinka iš ne žaislų serijos biggrin.gif

Pagaliau prasimušė viršutinių dantukų porytė. Caksi jais, ir tokia pasimetusi būna iš kur tas garsas, būna griežia - ar tai normalu?

Va va, iškrito pirmas sniegas, o man pakvipo mandarinais, cinamonais ir kt. šventiškais kvapais..O ir jau ištirpo, aš paieškose žieminio vokelio, batukų..Namus puoštis dar ankstoka, bet jau šiokią tokią viziją turiu.

O Žalia Rūta, jei nieko nemaišau, tai kažkuri mamytė iš balandinukių, maitino/maitina tik viena krūtimi, jei neklystu, priežasčių nepasakysiu dėl ko taip, gal kartasi ji paskaito šį forumą, gal pati parašytų..

Mes daržovienės suvalgom 30-40ml. O kiek Jūsų vaikiukai?
Atsakyti
Begalinis noras vaikscioti. Jegu jau yra bet pasileides neislaiko lygsvaros ir griuva. Labai megsta vaikscioti kai prilaikom uz rankuciu. Eina ten kur pats nori. Zino kad kazkur vonioje yra skalbianke, eina i ta puse ir koridoriuje pasiklysta lotuliukas.gif Ropoja po visa nama. Megina stotis prisilaikydamas sienos, kol kas dar nesekmingai. Jei randa ko isikibti tuojau atsistoja. Nebegalim kurti zidinio, labai lenda prie jo

QUOTE(antakine @ 2014 11 26, 13:15)
Pagaliau prasimušė viršutinių dantukų porytė. Caksi jais, ir tokia pasimetusi būna iš kur tas garsas, būna griežia - ar tai normalu?
---
Mes daržovienės suvalgom 30-40ml. O kiek Jūsų vaikiukai?


Mokosi vaikas dantimis naudotis tai ir pagriezia. Nieko cia nenormalaus nera.
---
Kiek suvalgo mililitrais nematuoju. Viena karta daugiau, kita maziau.
Atsakyti
QUOTE
Mokosi vaikas dantimis naudotis tai ir pagriezia. Nieko cia nenormalaus nera.
---
Kiek suvalgo mililitrais nematuoju. Viena karta daugiau, kita maziau.


Aš valgydinu iš Avent indelių, tai žinau, kiek suvalgo smile.gif Aišku, ačiū 4u.gif

Šaunuolis Jūsų vaikiukas thumbup.gif
Atsakyti
Norėjau dar paklaust, kaip darote su gėrimu iš puodelio?Ar jau pratinat? Ar jau duodate papildomai kažko atsigert? Nuo kada tos arbatos? Ar kiti skysčiai? O gal tik virintas vanduo? Ar ne virintas? Ar kol geria MP nieko kito nereikia, nors ir primaitinant? Aš galvoju gal irgi jau duot ragaut košių..gal užsižaidžiau su tom daržovėm.. blush2.gif g.gif

O kas jau košes valgot? Kokias valgot? Kokia krupas perkat? Ar perkat tas ekologiškas iš kūdikių skyriaus? kodėl? smile.gif aš šiandien kodėlčiukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 11 26, 12:15)


Mes daržovienės suvalgom 30-40ml. O kiek Jūsų vaikiukai?

Maniškė kokių 60-70ml. jau pienas paskui sunkiai lenda, tai dar už kokio pusvalandžio pasiūlau, nes jau nėra jo kur dėt o išpilt gaila o ir turi gi kažkuom užsigert.. g.gif
ka jūsų lėliukai po košių geria? 4u.gif

QUOTE(antakine @ 2014 11 26, 15:16)
Norėjau dar paklaust, kaip darote su gėrimu iš puodelio?Ar jau pratinat? Ar jau duodate papildomai kažko atsigert? Nuo kada tos arbatos? Ar kiti skysčiai? O gal tik virintas vanduo? Ar ne virintas? Ar kol geria MP nieko kito nereikia, nors ir primaitinant? Aš galvoju gal irgi jau duot ragaut košių..gal užsižaidžiau su tom daržovėm.. blush2.gif  g.gif

O kas jau košes valgot? Kokias valgot? Kokia krupas perkat? Ar perkat tas ekologiškas iš kūdikių skyriaus? kodėl? smile.gif aš šiandien kodėlčiukas lotuliukas.gif


mes nepratinam, bet jau labai norėtų ir žino kaip juo naudotis.. smile.gif vyras va pavalgęs kefyro stiklinę pakišo tai stveria už puodelio iš traukia link burnos..
turi tik puodeli su snapeliu, ten arbatėlės ipilu tai labai jai patinka su juo turlintis.. tongue.gif
papildomai atsigert gauna tik mp, būna žagsi tai hipp pankolių arbatos padarau.. bet tas būna gan retai.. sakau gal reiktų duot dažniau arbatos, vandens ar sulčių..? g.gif
nors mums sultys irgi rūgštu, banana valgo ir nuo to purtosi.. kur gi ten tas rūgštumas tongue.gif

o košes pradėjom valgyt 7mėn. proga, valgom ekologiškas Holle
valgom rytais, nu bet labai nedaug kokių 20-30ml. tesuvalgo ir tai po to pieno vos vos teišvalgo
kažkaip rytais su apetitu pas mus prastai buvo visuomet..

del D vitamino tai kai gyd. vasaros pradžioj išrašė tą vieną lašiuka taip iki šiol tiek geria ir nežinau didint ar ne, būna kartais ir du lašiukus sulašinu.. nu už kelių dienelių i TA pasiklausim.. ax.gif


Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2014 11 26, 13:15)
Begalinis noras vaikscioti. Jegu jau yra bet pasileides neislaiko lygsvaros ir griuva. Labai megsta vaikscioti kai prilaikom uz rankuciu. Eina ten kur pats nori. Zino kad kazkur vonioje yra skalbianke, eina i ta puse ir koridoriuje pasiklysta  lotuliukas.gif  Ropoja po visa nama. Megina stotis prisilaikydamas sienos, kol kas dar nesekmingai. Jei randa ko isikibti tuojau atsistoja. Nebegalim kurti zidinio, labai lenda prie jo
Mokosi vaikas dantimis naudotis tai ir pagriezia. Nieko cia nenormalaus nera.
---
Kiek suvalgo mililitrais nematuoju. Viena karta daugiau, kita maziau.


Aš buvau nusivežus į raidos centrą pas kineziterapeutes saviškę dėl tų jau aptartų atsikišusių šonkaulių. Tai apžiūrėjo ir patarė nevedžiot už rankyčių, nes pati ropoja ir stiprina pakankamai visą raumenyną. Ropojimas yra labai gerai. O jau kai vaikščios, tai vaikščios ir pati.

Maniškė atsistoja ir prie sienos, bet labai baisu, nes dar taip jai reikia pasilaikyt. O ropoja irgi jau visur, nebeįdomu kambary, reik apeit viską. Jau vieną vazoną nedidelį išvertė.

Arbatėlių ir vandens neduodu, užtenka pienuko, mėgsta jį mergaitė, prašo ir prieš košę ir po košės, jai čia maistas ir vaistas numeris vienas. Supranamt mudvi viena kitą neblogai, žinau, kada nori košės, kada pienuko. Dabar nupirkau minkštu snapeliu gertuvėlę pasižaidimui, o užvakar gėriau sultis skiestas iš puodelio, tai daviau ir jai paragaut. Patiko labai ir sultys, ir iš puodelio gert. Ir geria labai gražiai. Dar kiek pasilaisto, bet manau, kad pratinsimės iš karto prie puodelio. Bet sulčių dar tikrai neduosiu kurį laiką.

košes valgo saikingai, daržovienės suvalgo tikriausiai apie 120-160ml (pagal avent induką spėju), kaip kada. Jau verdu su mėsa. Kruopienes verdu įvairias, pablenderiuoju, su vaisiais pamaišau, bet jų mažiau suvalgo, ryte ir vakare po kokius 60-80ml.
Ekologiškų neperku.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Mes dar neropojam, bet šliaužti bando, užpakalį aukštai iškelia, ant alkūnių pasiremia - tai gal netrukus pradės ax.gif Dar savarankiškai nesėdi, griūva į šonus.

Košes perku eko - Holle, Mamuko, dribsnius eko. Kažkaip irgi rytais nekažką suvalgo.. daržoves va pradėjo neblogai valgyti. Mąstau, kada čia mėsą įvest, gal kokį 8 mėn.

Dantų, tiesa, dar neturime rolleyes.gif

Bet ale solnyzcko vaikas pavaro - pasiekimai kaip 10-11 mėn vos ne blink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kokie skirtingi visu pasiekimai bigsmile.gif

Maniske darzovienes nemegsta, puikiai valgo tik uzpilamas kruopas. As perku Milupa ir Semper. Mastau apie mesyte, manau, duosiunuo 8to menesiuko, kaip ir raso vadoveliai biggrin.gif

Atsitiko nauja beda. Issuto pampersine zona verysad.gif verysad.gif verysad.gif Bet, manau, jai neskauda, nes kai tepu - nulis reakcijos ir siaip nulis, tik vaizdas ne koks. Naujas sauskelnes jau buvom sunaudoje visa poka.. nupirkom kitas, ka esam bande seniau. Nematau pagerejimo. Sutapo su bananu unsure.gif Irgi is karto nebedavem. Net koses pakeitem kruopu. Nors irgi jau seniau jas valgem ir nieko. Dar lauksiu kokia savaite ir eisim pas gydytojus unsure.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 26 lapkričio 2014 - 22:52
Dėl košių tai rytais valgo grūdines, pirktines užpilamas. Per pietus daržovienės, kartais su mėsa. Suvalgo po 160g. Geria virintą vandenuką ir geria daug, po 300-600ml per parą. Iš puodelio su snapeliu neišeina gerti, kramto jį ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 26, 22:52)
Sveikos 4u.gif

Kokie skirtingi visu pasiekimai bigsmile.gif

Maniske darzovienes nemegsta, puikiai valgo tik uzpilamas kruopas. As perku Milupa ir Semper. Mastau apie mesyte, manau, duosiunuo 8to menesiuko, kaip ir raso vadoveliai  biggrin.gif

Atsitiko nauja beda. Issuto pampersine zona verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Bet, manau, jai neskauda, nes kai tepu - nulis reakcijos ir siaip nulis, tik vaizdas ne koks. Naujas sauskelnes jau buvom sunaudoje visa poka.. nupirkom kitas, ka esam bande seniau. Nematau pagerejimo. Sutapo su bananu unsure.gif Irgi is karto nebedavem. Net koses pakeitem kruopu. Nors irgi jau seniau jas valgem ir nieko. Dar lauksiu kokia savaite ir eisim pas gydytojus unsure.gif


Žinok pas mus irgi tas pats. Jau keičiau tas sauskelnes į seniau naudotas, kai nieko nesidarė, naudojam vėl pampers, ir dar pabandžiau vokiškas vibele. Ir paberia vis tiek. Vienus spuogus storai užtepus sudocremo išgydžiau, po dienos nauji. Bet irgi diskomforto nesijaučia, ir su maistu nauju nesusisieja.
Atsakyti