Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

dar turiu klausima jūs daržovienę darot iš kelių rūšių daržovių? nu aš visuomet dedu kokias 5 skirtingas daržoves, ar ne per daug? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 17, 00:00)
Medikai sako, kad kol vaikas pats nesuvokia proceso, kad reikia tustintis i puoduka, gali pakenkti organizmui. Dabar nepamenu tu medicininiu fraziu, bet yra rizika del tu visu placiuju zarnu, ateity galimo nelaikymo.. Pasiskaitykite apie tai 4u.gif Viskam savas laikas blush2.gif
As tik esme pamenu, kad vaikas turi suvokti samoningai.


Nesutinku schmoll.gif Visų pirmiausia, mūsų kartos žmonės tikrai buvo pratinami prie puoduko anksčiau nei vaikai pratinami dabar. kodėl? nes mums taip patogu: pakeiti sauskelnes ir ramu. mūsų tėvai ir seneliai tokių galimybių neturėjo, todėl sodindavo vaikus ant puoduko kai tik jie išmokdavo atsisėsti. Ir pati (mamos teigimu) su puoduku susipažinau būdama 6-7mėn. ir tikrai neturiu jokių jūsų minėtų problemų.
kadangi domiuosi šia tema, norėčiau pacituoti ištrauką iš vieno straipsnio: "Tai, kad iki 2-3 metų vaikas yra „nesubrendęs“ tualetui, yra sauskelnių gamintojų sukurtas mitas, kuris didina jų pardavimus: dauguma vėlyvo mokymo idėjų ir metodikų atsirado netrukus po to, kai buvo pradėtos gaminti pirmosios sauskelnės".
Netiesa, kad kūdikis iki 1,5-2 metų nejaučia, kad nori ant puoduko. Jei kūdikis jaučia, kada jis alkanas, kada jam šalta, jis taip pat jaučia ir tai, kada tuštinsis. Dauguma vaikų „išsiduoda“ nutaisydami specifinę veido išraišką ar kaip kitaip"

Palaikau šias idėjas, nes kaip bebūtų, vaikui nėra gerai tos sauskelnės. juk ir mums vargu ar patiktų ištisas paras sėdėti su tokiais pampersais.


Kalbant apie ekologiškas daržoves, tai labai džiaugiuosi, kad turiu tėvus kaime. parūpina ne tik ekologiškas daržoves, bet ir triušiuką gavom 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Man atrodo ir mes šliaužt nešliaušim, o iš kart roposim. Neiškelia kūnelio dar ji, bet atgal tai "šliaužia", nesupranta dar gal kaip vyksta tas šliaužimas, sukiojimasis labai pagerėjęs, vikriai sumeta kur nori pajudėt. Sėdėjimas daug tvirtesnis. O Solnyszko vyriukas manau 100proc pirmas pradės vaikščiot. Šaunuolis, stiprus vaikis! thumbup.gif

Dėl bemiegių naktų, pasiguosiu truputį, būna kartais labai sunku..labai suprastėjusi atmintis, išsiblaškiusi, ir t.t. bet žinau, kad tai nesitęs amžinai, galiu pakentėti, nes nebedaug ir beliko smile.gif o po maitinimo atrodys, kad nebuvo taip ir sunku tos bemiegės naktys, tie kabojimai, dar pasiilgsim pačios tų intymių akimirkų su mažuliais savo wub.gif

Atvirai, aš kiekvieną kartą dedama pampį, jaučiu "kaltę", bet šiai dienai nugali pamperių patogumas. Aš naktį dar keičiu kaip minimum vieną kartą, nes ryto neišlaukia, o pampis jau sprogsta arba jai būna nepatinka tas šlapias jausmas (na aš taip manau). O nupratinimui nuo pamperių planavau po žiemos, kai sueis metukai, bus šiltas sezonas, juolab vaikščios jau..aš taip galvoju, gal tinkamiau, gal ir to sąmoningumo bus, o dabar tai matos kada kaku darys, bet aš jaučiu net nespėčiau šliaužtų atsegt biggrin.gif Nebent kažką pasvarstyti dienos metui, nes sysiai apretėję.

Pas mus primaitinimas dar labai simbolinis. Daug nesuvalgom. Iš vaisių ragavom obuolį ir bananą. O daržovių, bulvė-morka, bulvė-moliūgas, bulvė-cukinija. Nemaišiau daugiau negu 2 daržovės. Kaku daro 1-2 kartus į parą. Dar ragavom baronkų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 11 17, 16:34)
o po maitinimo atrodys, kad nebuvo taip ir sunku tos bemiegės naktys, tie kabojimai, dar pasiilgsim pačios tų intymių akimirkų su mažuliais savo  wub.gif

..O nupratinimui nuo pamperių planavau po žiemos, kai sueis metukai, bus šiltas sezonas, juolab vaikščios jau..aš taip galvoju, gal tinkamiau, gal ir to sąmoningumo bus, o dabar tai matos kada kaku darys, bet aš jaučiu net nespėčiau šliaužtų atsegt biggrin.gif


Labai gražiai pasakyta 4u.gif
Prisiminiau akušerės žodžius prieš išvykstant namo - tikiuosi, kad vėl pasimatysim. O aš tik galvą purčiau ir kiekviena mano ląstelė priešinosi tai minčiai lotuliukas.gif tačiau pasimiršo greitai viskas ir jau dabar kartais pagalvoju, kad norėčiau antro pipiro namuose biggrin.gif

Aš jau kelis kartus bandžiau pasodinti klecką ant puoduko. Susipažinimui. pasėdėjo, nieko nepadarė, bet pradžia padaryta ax.gif neskubu ir aš su tuo sodinimu, tik nemanau, kad reikia laukti iki vaikui sueis 2-3 metai. Čia tik aišku mano nuomonė 4u.gif

Amedea - nemanau, kad per daug. aš tai nuolat pamaišau daržoves. kartais duodu 4-5, o kartais tik 2-3. dar kartais pridedu ir mėsytes smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milledi*: 17 lapkričio 2014 - 17:10
Milledi*, tai, ka jus pasakojat, dabar vadinama naturaliaja higiena. Kai nuo pat gimimo vaikas pratinamas tustintis ne i sauskelnes. Dabar tai labai populiaru ir madinga, kaip ir kiti, kuriu nevardinsiu, dalykai.
Tik vat klausimas vienas - tokio amziaus vaikai daznai instinktyviai sisioja kai pradeda valgyti MP. Kaip tada sodinti ant puoduko?
O del raumenu valdymo, as labiau tikiu mediku ziniomis, o ne siuolaikinemis super mamytemis blush2.gif
Ir dar pamastymui. Jei sauskelnes tik del verslo, kodel senais laikais tiek kankinosi su visokiomis marlemis, o ne bande sodinti ant puoduko?
Jei atvirai, siai diskusijai turiu per mazai kompetencijos, reiketu gerai pasigilinti medicininiais aspektais.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 17, 23:20)
O del raumenu valdymo, as labiau tikiu mediku ziniomis, o ne siuolaikinemis super mamytemis blush2.gif
Ir dar pamastymui. Jei sauskelnes tik del verslo, kodel senais laikais tiek kankinosi su visokiomis marlemis, o ne bande sodinti ant puoduko?
Jei atvirai, siai diskusijai turiu per mazai kompetencijos, reiketu gerai pasigilinti medicininiais aspektais.

Medikų žiniomis tikiu ir aš. tik sakau, kad jei blogai vaiką anksti sodinti ant puoduko, kodėl mūsų tėvai, seneliai ir mes būdavom sodinami?
senais laikais nebūdavo tokių sauskelnių, kokios yra dabar. ir kankinosi su marlėmis kol vaikai išmoko sėdėti. tuomet kankinosi su puodukais lotuliukas.gif
Aš taip pat jos neturiu. ir negalvojau savo klausimu užvesti diskusijos. tiesiog galvojau, kad sulauksiu daugiau nuomonių iš mamyčių ir tiek 4u.gif
Atsakyti
ŽaliaRūta, mačiau kažkada yra tokia maitinimo padėtis, kai vaikiukas jau sėdi. Pasisodini (pati sėdom) vaiką ant šlaunies veidu į krūtį, prilaikai rankomis jį, o jis jau toliau darbuojasi. Bet čia sėdinčiam jau..O iš viršaus užgulus neišeina pamaitint, na kad jai nereiktų galvytės sukt?

Ir šiaip įdomumui, kokie dar labai populiarūs tie dalykai: kaip suprantu tas maitinimas pagal poreikį be soskio įeitų į tą sąrašą, kas dar? smile.gif

Atsakyti
Vat apskritai kažkaip užsimąsčiau, o tai kaip pavyzdžiui kokie eskimai užaugina kūdikius? Negi irgi pampius naudoja? blush2.gif pagal tokį klimatą tai kailiuose tik ir gyvent apsimuturiavus. Labai įdomu pasidarė, kokios kitų kraštų kūdikių auginimo tradicijos..
Atsakyti
Milledi, o nebandėt daugkartinių sauskelnių? smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 11 19, 11:01)
Milledi, o nebandėt daugkartinių sauskelnių? smile.gif ax.gif

Nebandžiau ax.gif
Vakar buvom pas neurologę, tai sakė per daug sūnaus nesodinti. nugarytė nėra labai tvirta doh.gif ir kaip tik baigėm vakar mankšteles. liepė namuose sportuoti. O jei netvirtės, tai po naujųjų vėl užsirašyt mankštom unsure.gif

Beje, žinot, kad jau 29d. bus JAMAM dienos? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milledi*: 19 lapkričio 2014 - 10:26
Sveikos,

mano maziukas karta per 1-2 dienas ka nors padaro ant puoduko. Esam nefrologu (inkstu gydytojo) stebimi, turim periodiskai nesti slapima, tai as igudau. Geriausia- ka tik po miego, siltu vandeniu nuplautu dupcium trumpam pasodint- beveik visad pasisioja. Tai pazaidziam taip, kartais su medziagyte tarp koju paleidziu ropot. Viskas priklauso nuo to, kiek ta diena bunu nusiteikusi pasiterliot.
Beje, pirmagimis labai reguliariai tustindavosi, tai nuo 6-7 men visad didiji reikala atlikdavo i puoduka. Tfu tfu tfu, jokiu bedu tuo klausimu neturim.

O miegas man - vienas svarbiausiu dalyku. Jei esu issimiegojusi, visa diena naturaliai buni zvali, optimizmo netruksta, jokiu liudnu/depresisku nuotaiku, seima priziureta, visi pavalge, namai beveik tvarkingi biggrin.gif Todel retai kada bunu prastai miegojus. Miegu kartu su vaiku, pupuli tik pakisu pradedanciam niurzgeti ir ramu. Nelaukiu kol baigs valgyt, uzmiegu greit. Buvo pora kartu kai nakti paprasiau vyro uzmigdyti leliu ant ranku ir parnesti.

QUOTE(Amedea @ 2014 11 17, 14:32)
dar turiu klausima jūs daržovienę darot iš kelių rūšių daržovių? nu aš visuomet dedu kokias 5 skirtingas daržoves, ar ne per daug?  g.gif

Darzoviene- is 2 darzoviu pas mus.
Atsakyti
QUOTE(antakine @ 2014 11 18, 12:38)
ŽaliaRūta, mačiau kažkada yra tokia maitinimo padėtis, kai vaikiukas jau sėdi. Pasisodini (pati sėdom) vaiką ant šlaunies veidu į krūtį, prilaikai rankomis jį, o jis jau toliau darbuojasi. Bet čia sėdinčiam jau..O iš viršaus užgulus neišeina pamaitint, na kad jai nereiktų galvytės sukt?

As dabar bandau is to pacio sono, tik kita duoti, bent jau kazkiek, kad man neskaudeti ir nedingtu. Tik idomu, ar taip buna, kad vienoj visai dingta, o su kita maitini?

Man iskilo klausimas del vit D, nes sake gerti zuvu taukus (dar nenusipirkau), tai reikes ir ta, ir ta, ar tik zuvu? Nepaklausiau gydytojos unsure.gif

Mastau jau ir ryte ivesti kose.. Darzovienes daug nesuvalgo, tai bent kruopu daugiau?
Kada duosit mesytes?

I jajam noreciau, keliu dalyku reikia rolleyes.gif Pernai buvo mazai zmoniu thumbup.gif Gaila, kad Panoramos gimtadieni praziopsojau, nes kai kur buna geresnes kainos, jei akro jamam. Ir Prismoj praziolinau 40 off.. Visokiu zaislu deziu reikia ir pan..

Ar jau kaledom kvepia? rolleyes.gif Man pirmas sniegas buna kaip pirmas signalas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 23 lapkričio 2014 - 12:00