Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

QUOTE(Amedea @ 2014 11 15, 11:40)

o ar visos jau pilnai atsigavusios po gimdymo, bemiegių naktelių?
e:

Kažkaip įdomiai paklausei? Ką reiškia atsigavę po bemiegių naktų? Įsivaizduoji, kad balandinukai naktim jau miega? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mano tai naktim valgo. Beveik ištisai. Aš miegu max 5 val su pertaukom. Nesitikiu "atsigauti" be 1,5 metų.
Atsakyti
QUOTE(Amedea @ 2014 11 15, 12:40)
O tai tas šliaužimas jau toks svarbus? ropos ir šaunu, bile vaikas kažka daro..  smile.gif

mums išrašė hemeopatinių žirniukų Osanit ir tos pačios serijos gelio Osa.. tai vakar tik žirniukų gavo nes jau baisiai vakare nerami buvo, tiek zirzė tiek soskę burnoj sukiojo ir kandžiojo.. nu bet nei nežinau ar padėjo, po pusvalandžio gavo pieno ir atsijungė..  smile.gif

o ar visos jau pilnai atsigavusios po gimdymo, bemiegių naktelių?

Sakė masažistė, kad kai kurie vaikai tiesiog nešliaužia. iškart stojasi ant keturių ir ropoja. matyt maniškis bus iš tų. ir nėra jokios bėdos, kad nešliaužia smile.gif

Šiandien užsipirkau tepaliuką kartu su šepetuku pirmiems dantukams smile.gif vaistininkė patarė. kadangi sūnus nerėkia labai dėl tų dantų (pfu pfu pfu), tai sakė, kad užtektų ir to tokio masažiuko su šepetuku ir ta dantų pasta. ir jau kai turės tuos dantukus, tai bus paprasčiau pripratinti juos valyti, nes žinos kas per daiktas tas šepetukas smile.gif ir pati pagalvojau, kad kam kišti kokius vaistus, jei užteks pamasažuoti..

Dėl to atsigavimo.. g.gif Gerai Vandene sako - ne balandinukų mamoms atsigauti lotuliukas.gif
turbūt atsigausim tik tuomet, kai vaikai leis bent naktimis išmiegoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amedea @ 2014 11 15, 13:40)
oho koks platus valgiarastis  bigsmile.gif o tai tu viska blenderiuoji ar šiaip sutrini ir paduodi?
aš obuoli ir banana garinau ir tyrele dariau, banana dar bandžiau šaukštu krapšyt nu bet sunkiai valgo.. kitokiu vaisiu dar prisibijau duot, o ir stengiuosi viska duot tik ekologiška tai iš tų egzotinių tik bananai..  ax.gif
maniškė riešus sukioja nuolat, nu jau taip juokingai atrodo..  tongue.gif


Viska, isskyrus banana garinu, o tada blenderiuoju. Mano visi isvardinti vaisiai ekologiski, bananai taip pat smile.gif Aisku kaina kitokia, bet vaisius ir darzoves perku su tarptautiniu zalio lapo zenkliuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 11 15, 11:56)
Kažkaip įdomiai paklausei? Ką reiškia atsigavę po bemiegių naktų? Įsivaizduoji, kad balandinukai naktim jau miega?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Mano tai naktim valgo. Beveik ištisai. Aš miegu max 5 val su pertaukom. Nesitikiu "atsigauti" be 1,5 metų.

Isivaizdavau, kad visų kitų miega geriau nei maniškė.. tongue.gif
nes jau pačiai maitinant ( ar mišiniu ) yra kur kas paprasčiau nei ištrauktu pieneliu, kai atsimenu pačia pradžia kai vaikas keldavosi kas dvi valandas tai kol vaika pamaitindavau kol piena nusitraukdavau, neretai traukdavau su vaiku ant rankų tai gaudavosi tik po viena krūti paskui kol viska susitvarkydavau, susiplaudavau nu tai miegodavau mažiau nei valanda, nes dabar traukiant abi krūtis valanda sugaištu.. o ka ten krūti paduodi ir miegi toliau ar mišinuka suplaki, nu tai kelios minutės ir psio.. nu tai kiek ten tų mūsų taip maitinančių tik kelios.. smile.gif
tai jau paskutine savaite lyg ir pradedam nakti išmiegot, va ir šiandien atsikėlė tik 6val. valgyt.. nu, bet jaučiu tokiais tempais ir pienui ateis pabaiga unsure.gif
na, bet bent panaši i žmogų... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Milledi* @ 2014 11 15, 14:54)
Sakė masažistė, kad kai kurie vaikai tiesiog nešliaužia. iškart stojasi ant keturių ir ropoja. matyt maniškis bus iš tų. ir nėra jokios bėdos, kad nešliaužia smile.gif

Šiandien užsipirkau tepaliuką kartu su šepetuku pirmiems dantukams smile.gif vaistininkė patarė. kadangi sūnus nerėkia labai dėl tų dantų (pfu pfu pfu), tai sakė, kad užtektų ir to tokio masažiuko su šepetuku ir ta dantų pasta. ir jau kai turės tuos dantukus, tai bus paprasčiau pripratinti juos valyti, nes žinos kas per daiktas tas šepetukas smile.gif ir pati pagalvojau, kad kam kišti kokius vaistus, jei užteks pamasažuoti..

Dėl to atsigavimo.. g.gif Gerai Vandene sako - ne balandinukų mamoms atsigauti  lotuliukas.gif
turbūt atsigausim tik tuomet, kai vaikai leis bent naktimis išmiegoti  lotuliukas.gif

tai matyt iškart keliausit.. smile.gif

šepetuką ir aš nupirkus ir dar pora dantenų masažuoklių iš mam, bet mėgstamiausias yra šis ( taip pat mam ): http://www.babypaket...-Brush_girl.jpg pamato tai net riešus pradeda sukt.. biggrin.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(mirtingoji @ 2014 11 15, 22:07)
Viska, isskyrus banana garinu, o tada blenderiuoju. Mano visi isvardinti vaisiai ekologiski, bananai taip pat smile.gif Aisku kaina kitokia, bet vaisius ir darzoves perku su tarptautiniu zalio lapo zenkliuku smile.gif


kad mums taip... unsure.gif pas mus ekologiški tik bananai, na ir obuoliai, kriaušės..

o banana bandžiau su obuoliu garint, tai gal neskanus.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amedea: 16 lapkričio 2014 - 12:30
QUOTE(Vandene @ 2014 11 15, 12:56)
Kažkaip įdomiai paklausei? Ką reiškia atsigavę po bemiegių naktų? Įsivaizduoji, kad balandinukai naktim jau miega?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Mano tai naktim valgo. Beveik ištisai. Aš miegu max 5 val su pertaukom. Nesitikiu "atsigauti" be 1,5 metų.

thumbup.gif

analogiškai, iki 1,5 metų net nesvajoju išmiegoti normaliai naktį. Maniškis irgi naktimis valgo, muistosi, vartosi man po šonu. Ryte pamiegu porą val.ramiau, nes įkeliu jį į lovytę.

O jūs visos vaisius termiškai apdorojat, garinat ir pan.? Aš obuolį ir bananą žalius duodu. g.gif Dar duodu Marmaluzzi tyreles, visai man jų produkcija gera - slyvų, obuolių su mėlynėm.
Jūsų mažiai neturi bėdų su užkietėjusiais viduriais? Maniškis pradėjo kas 2-3 dienas didelį reikalą daryt, ir matosi, kad jam nemalonu, stena, bet neišeina. Mum padeda šaukštelis aliejaus ryte, bet nenoriu pripratinti.
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2014 11 16, 12:41)
thumbup.gif

analogiškai, iki 1,5 metų net nesvajoju išmiegoti normaliai naktį. Maniškis irgi naktimis valgo, muistosi, vartosi man po šonu. Ryte pamiegu porą val.ramiau, nes įkeliu jį į lovytę.

O jūs visos vaisius termiškai apdorojat, garinat ir pan.? Aš obuolį ir bananą žalius duodu. g.gif Dar duodu Marmaluzzi tyreles, visai man jų produkcija gera - slyvų, obuolių su mėlynėm.
Jūsų mažiai neturi bėdų su užkietėjusiais viduriais? Maniškis pradėjo kas 2-3 dienas didelį reikalą daryt, ir matosi, kad jam nemalonu, stena, bet neišeina. Mum padeda šaukštelis aliejaus ryte, bet nenoriu pripratinti.

maniškė nakti valgo tik karta, bet ir.. muistosi, zirzia būna sugalvoja pabūdraut.. doh.gif

vaisius aš retai duodu nes nemėgsta..
tai nors ir nemėgstu tų pard. tyrelių, dabar nupirkau pora indelių iš hipp su slyvom būtent, kad užkietėję viduriukai ( lygiai taip ir mums kas 2-3 dienas darom..)
skaitėm, kad galima ir laktuliozės duot, aš pati ją nuolat geriu tai sakau gal reiktų ir vaikui duot pabandyt.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amedea: 16 lapkričio 2014 - 13:24
Pricitavau, bet mazajai atidaviau pele, tai be peles normaliai nepratrinsiu tekstu biggrin.gif

Kalbant apie (.) atsisakyma. Ir man mintis, kad jei nepatinka padetis. Kai buvo gimus visada sukosi i viena puse, bet valge vis tiek normaliai. Bet tas sukimasis praejes jau senokai. Buvom neseniai pas neurologe, tai nieko nesake, ypac, kad viena puse kazkokia kitokia. Na, bet pavyksta pora kartu i para ikisti blush2.gif

Vaisiu ivedziau mazai, tik obuoli, bet jusu paskaicius jau ir pati susimastau, kad laikas.

Amedea, o ankstinem darzovem ne per anksti? mastau.gif Lyg jos vienos paskutiniu itraukiamos i raciona.

Kalbant apie atigavima, tai jau buvau rasius. Jau antra gyvenimo nakti man leido issimiegoti, as pati nepabudau blush2.gif Pirmas savaites paryciais kedavosi ir pavalgius neuzmigdavo, o po visa vasara miegodavo iki 6, pavalge ir vel iki 8-9, tai man nebuvo nuovargio jokio, tas pats, kas iki gimimo blush2.gif
Dabar nakti tenka keltis maitinti, bet miego vis tiek uztenka unsure.gif Aisku, as pratus mazai miegoti del ankstyvo darbo, einu gult po 12, o i darba po 5 keldavaus. Aisku, darbe mirdavau lotuliukas.gif

Maniske jau sokio judesius ivalde lotuliukas.gif Kai muzika, tai su rankytem jau soka lotuliukas.gif
Atsakyti
K. pats vidury kambario atsisedo. Ropojo, ropojo ir atsisedo smile.gif

QUOTE(mirtingoji @ 2014 11 15, 23:07)
Viska, isskyrus banana garinu, o tada blenderiuoju. Mano visi isvardinti vaisiai ekologiski, bananai taip pat smile.gif Aisku kaina kitokia, bet vaisius ir darzoves perku su tarptautiniu zalio lapo zenkliuku smile.gif


Netikiu as ta ekologija. Tai labai graziai susuktas komercinis produktas, kurio tikslas gauti kuo didesni pelna. Atrenka nekondicinius vaisius ar darzoves, uzlipina zenkliuka ir parduoda 3 kartus brangiau sad.gif Jei tas ekologiskos darzoves labai jau sveika valgyti, tai kodel ju net triusiai needa?
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2014 11 16, 19:05)
K. pats vidury kambario atsisedo. Ropojo, ropojo ir atsisedo smile.gif

Tai labai smagu 4u.gif Šaunuolis vaikas clap_1.gif

Dar turiu klausimėlį: ar kuri nors galvojate pradėti pratinti vaiką prie puoduko? aš jau kuris laikas suku tą mintį. Nelabai man patinka tos sauskelnės, tik tiek, kad patogu.
Gal atsiras bendraminčių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2014 11 16, 19:05)
K. pats vidury kambario atsisedo. Ropojo, ropojo ir atsisedo smile.gif


Oj koks saunuolis thumbup.gif

QUOTE(Milledi* @ 2014 11 16, 21:25)
Tai labai smagu 4u.gif Šaunuolis vaikas  clap_1.gif

Dar turiu klausimėlį: ar kuri nors galvojate pradėti pratinti vaiką prie puoduko? aš jau kuris laikas suku tą mintį. Nelabai man patinka tos sauskelnės, tik tiek, kad patogu.
Gal atsiras bendraminčių? ax.gif

Medikai sako, kad kol vaikas pats nesuvokia proceso, kad reikia tustintis i puoduka, gali pakenkti organizmui. Dabar nepamenu tu medicininiu fraziu, bet yra rizika del tu visu placiuju zarnu, ateity galimo nelaikymo.. Pasiskaitykite apie tai 4u.gif Viskam savas laikas blush2.gif
As tik esme pamenu, kad vaikas turi suvokti samoningai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 16 lapkričio 2014 - 23:01
QUOTE(solnyszko @ 2014 11 16, 20:05)
Netikiu as ta ekologija. Tai labai graziai susuktas komercinis produktas, kurio tikslas gauti kuo didesni pelna. Atrenka nekondicinius vaisius ar darzoves, uzlipina zenkliuka ir parduoda 3 kartus brangiau sad.gif Jei tas ekologiskos darzoves labai jau sveika valgyti, tai kodel ju net triusiai needa?

smile.gif as tikiu, nes kas belieka. Pati bananu neauginu ir mociutes kaime su savais obuoliais neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 16, 14:07)

Vaisiu ivedziau mazai, tik obuoli, bet jusu paskaicius jau ir pati susimastau, kad laikas.

Amedea, o ankstinem darzovem ne per anksti? mastau.gif Lyg jos vienos paskutiniu itraukiamos i raciona.

Kalbant apie atigavima, tai jau buvau rasius. Jau antra gyvenimo nakti man leido issimiegoti, as pati nepabudau blush2.gif Pirmas savaites paryciais kedavosi ir pavalgius neuzmigdavo, o po visa vasara miegodavo iki 6, pavalge ir vel iki 8-9, tai man nebuvo nuovargio jokio, tas pats, kas iki gimimo blush2.gif
Dabar nakti tenka keltis maitinti, bet miego vis tiek uztenka unsure.gif Aisku, as pratus mazai miegoti del ankstyvo darbo, einu gult po 12, o i darba po 5 keldavaus. Aisku, darbe mirdavau lotuliukas.gif



o obuoliuką žalia duodi?
sakau gal pabandyt žalio duot.. g.gif
nors jei su bananu jai jis rūgštus tai vieną juo labiau spjaus, ar tiesiog vis po truputi duot ir jaukint prie to skonio.. g.gif

del žirnelių kad nei nežinau kada juos galima duot, niekur neradau parašyta tai pora kart imečiau kelis su kitomis daržovėmis..


QUOTE(solnyszko @ 2014 11 16, 18:05)
Netikiu as ta ekologija. Tai labai graziai susuktas komercinis produktas, kurio tikslas gauti kuo didesni pelna. Atrenka nekondicinius vaisius ar darzoves, uzlipina zenkliuka ir parduoda 3 kartus brangiau sad.gif Jei tas ekologiskos darzoves labai jau sveika valgyti, tai kodel ju net triusiai needa?


aš daržoves perku eko pard. ten visi produktai ir ne tik maisto produktai, tik ekologiški..
yra ir paprastoj parduotuvėj ekologiška produkcija pažymėta lipduku Ja turi jie ir savo psl. http://www.janatuerl...ite/Portal.aspx
nu tai kaina tikrai ne tris kart brangesnė, tik šiek tiek.. tai jei kažkas staiga pasibaigia perku ir tuos Ja produktus, kai bus platesnis valgiaraštis tai tik šiuos produktus vaikui ir pirksiu..
aš kažkaip pasitikiu, manau ne taip jau paprasta čia kažka apgaut gal LT davus kyši imanoma prasisukt o čia kyšių niekas neima, labai jau sąžiningi žmonės... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amedea: 17 lapkričio 2014 - 13:07