Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 02, 21:51)
Sveikos,

as turiu tris plaukus, kurie slenka visa gyvenima.. Tai man iprastas reikalas. Tokia genetika.

Ka rengiat, kai tokie orai?



Mano plaukai visad buvo ir gan ploni, bet nėštumo metu labai ištankėjo apimtis pasidarė čiut ne dviguba o dabar pasidarė dar plonesni nei iki nėštumo.. unsure.gif

bet kaip skirtingai visų lėliukai vystosi, saviškę pasodinčiau tai suglebtų kaip lapukas.. doh.gif nu, bet kiek skaičiau apie kūdikių raida tokiame amžiuje tai viskas pas mus kaip ir atitinka..

pas mus orai ir gan žvarboki temp. nukrenta ir iki 5 šilumos, bet dažniausiai būna apie 10 tai iš benetono turiu nupirkus striukytę su šiltu pamušalu, po apačia nei megstuko nededu ant bodžio aprengiu, čia kai lauke apie 10 ir daugiau o jei žemiau tai ir megstuka ir pirštines uždedu ir vilnonines kojines, pėdkelnes, sportinės kelnytės. Kojytes dar pleduku apkloju.. ax.gif
o žiemai turiu nupirkus benetono šiltą voką, manau i sportinę dali dar negreit kelsimės.. smile.gif

QUOTE(Raganiute @ 2014 11 05, 09:07)

o maista as visada blenderiuoju, gabaliukais (t.y. trinta sakute) lyg nuo 8-9 men  g.gif

Mano pipiras ropot pradejo, dabar nakti pabudes tik sast ant pilvo ir pirmyn!


pas mus Avent garintuvas tai viska sugarinu o paskui blenderiuoju..

aš ant lovos uždėjus apsaugą, kad nuo lovos nenusiridentų.. maniškė jau kelintą nakti atsiridena i mano lovos pusę, suprask motin greit teks pas tėva kraustytis.. biggrin.gif

QUOTE(conve®se @ 2014 11 05, 21:44)

Noteja paklaust, kada duodat maziam pietum darzoviene? Mums iseina apie 16 val. Po pietu miegelio, per velu, ypac kai mesyte prades valgyt, galvoju, gal geriau duot pries pietu miegeli, 12 val, bet jinai visada geria MP pries pietu miegeli, o jei duosiu kose, a tai MP jau nebenores. Kap jus darot?


Man gaunasi duot apie 13 - 13,30
bet šiandien išmiegojom beveik visa nakti, mp pavalgė tik apie 6.30 tai dabar ir pietus gausis duoti vėliau..

o kruopu košę sako reikia duoti po mėnesio nuo daržovienės? kiek kartų i dieną?

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 06, 17:13)


Man tik baisiai naktiniai kelimaisi nervuoja. Bet tai kai ciudake, nesikele maza, paaugus keltis pradejo cool.gif

Kaip mazyliu bambutes? Pas maniske visokie tokie keisti viduj, bijau krapstyti, o pas gydytoja jau neisim greit unsure.gif Kvapo neskleidzia. Pabandysiu gal maudant kazkaip labiau paplaut, bet vargu..


Aš jau neisivaizduoju savęs miegančios visa nakti, maniškė iš pat pradžių keldavosi kas dvi val. vėliau kas tris, kas keturias o dabar kartą per nakti, dažniausiai 3-4val.
tai va šiandien pirma kart išmiegojo visa nakti, nors buvo kad blūdino vis soskę ikišdavau..

nelabai suprantu kas jai yra, ar dantys dygsta ar pilva skauda.. unsure.gif naktimis vis per miegus užverkia šiandien dar ir kojom trepsėjo..
tai tas kojų trepsėjimas veda link pilvo, nu bet gi negali kelias dienas iš eilės pilvo skaudėt.. g.gif
kažin kaip pasireiškia kažkokio produkto netoleravimas?
aš skirtingos rūšies daržoves ivedžiau gan greit, kas dvi tris dienas po naują tai gal kažka praleidau.. g.gif


QUOTE(Milledi* @ 2014 11 06, 19:30)

Šiandien buvom pas masažistę. visai patiko smile.gif liepė daug dirbt namuose, nes raumenukai silpnoki unsure.gif

o kokius pratimus rekomendavo masažistė?
pas maniškę man atrodo silpnokos rankytės, nes gulint ant pilvo ant jų nepasikelia guli ir guli, dar koki žaisla pakrapšto.. unsure.gif

Atsakyti
ŽaliaRūta, o kas su ta bamba? Jei neramu, tai gal derėtų gydytojai pasirodyt? Man bamba pas mažylę, tai tokia vieta labai jautri atrodo, aš net girdėjau kai nukrito virkštelė, taip caktelėjo, kraujo pasirodė, buvau išsigandus, sakau, o jei nesustos tas kraujas blush2.gif..bet dabar labai graži duobutė. Kai buvom praeitus kartus TA, gdytoja mūsų apžiūrėjo, paspaudinėjo kiekvienąkart, gal kažko iįkojo, nieko blogo nerado, sakė viskas ok.

Mums dantys dar neišlindo..o ar čia pilnatis, ar dantys, ar kas..nežinauar man reikia išsimiegot smile.gif bet vaikas mažai būna laimigas..atrodo pamiega normalų skaičių valalndų, aš taikau į 13-14val, bet nubunda ir vėl zirzia, trina akytes, na tokia kaip neišsimiegojus, tai paskutinėm dienom, valgom ir migdomės biggrin.gif Pamatavom ūgį lelios - 73-74cm .. blink.gif
Atsakyti
Amedea - labai sunku papasakoti kokius pratimus darom smile.gif bet pabandysiu.

Visų pirmiausia apšylam. Pradedam nuo kojyčių. pamasažuoju, paglostau padukus, tuomet kojytes. pereinam prie pilvuko. čia irgi paprasčiausiai pasuku ratukus, paglostau. Galiausiai imamės rankų. rankas ištiesiam į šonus ir suglaudžiam (kaip darant ladutes), kartojam kelis kartus. tuomet vieną ranką keliam į viršų, o kitą nuleidžiam žemyn. pakeičiam su kita ranka. kartojam kelis kartus. po to lenkiam vieną kojytę ir jungiam su priešinga ranka ( kairė koja ir dešinė ranka) - kelis turi liestis su alkūne. čia dar sunku, bet dirbam ta linkme. labai geri stiprinimo pratimai rankoms yra ant kamuolio. uždedi vaikutį ant kamuolio, o žaislą priešais. ir su kamuoliu "važiuojam" to žaislo pasiimti. dar vienas pratimas: imam vaikutį ant rankų ir leidžiam jam einant ant rankų pasiimti žaislą, padėtą priešais.
Žinoma, darom daugiau pratimų sėdėjimui lengvinti, stiprinti nugarytę ir pan. tačiau labai juos sunku paaiškinti smile.gif

Tikiuosi suprasit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2014 11 07, 13:56)
Amedea - labai sunku papasakoti kokius pratimus darom smile.gif bet pabandysiu.


Tikiuosi suprasit mirksiukas.gif


Oi ačiū labai, viską labai aiškiai nupasakojot.. 4u.gif bandysim ir mes pasimankštint ax.gif

o del bambos tai mūsų ligoninėje gražiausiai užgijo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amedea @ 2014 11 07, 13:10)
kažin kaip pasireiškia kažkokio produkto netoleravimas?

pas maniškę man atrodo silpnokos rankytės, nes gulint ant pilvo ant jų nepasikelia guli ir guli, dar koki žaisla pakrapšto.. unsure.gif

Vienas is pozymiu - berimas.

Rankytes ir pas maniske nelabai, ty isitempusios, tai eisim vel i masazus, patys bandom dirbti. Bet idomiausiai, kad tos rankytes isitempusios ant pilvo, o kai atsisedus zaidzia, tai labai puikiai jos 'veiki'. Visi judesiai graziausi, zaislai i trasa eina kaip turi buti.

QUOTE(antakine @ 2014 11 07, 13:13)
ŽaliaRūta, o kas su ta bamba? Jei neramu, tai gal derėtų gydytojai pasirodyt? M

Grazi, idubus, bet viduj giliai matau kaip nesvarumus unsure.gif

Uch, maniske atsisake vieno (.), tai jau taip nustekenta jauciuos verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

O kaip suprasti, kai mažylis atsisako (.). Na, kad tai su visam, o ne laikinas kaprizas? Išvis neima? Verkia? Mano šitaip košės rytinės atsisako biggrin.gif Suvalgo porą šaukštų ir dūdas paleidžia, daržovėms irgi didelės meilės nerodo, o štai vaisius valgo gerai.

Mes visiškai išsimušėm iš režimo, lauke nebemiega, o išsėdėti vežime jam kankynė doh.gif Dar jeigu aplinkui veiksmas vyksta, į turgelį kokį einam, pabūna ramiai, o jei tenka stebėti laukus ir pievas, pradeda rėkt. Pasivaikščiojimai tampa tikru išbandymu. Užtat namie pradėjo miegoti po 2-3 val. Bet dėl to naktį prasčiau miega. nepatenkinta esu tokia dienotvarke unsure.gif
Atsakyti
Aš dėl to neėmimo krūties turiu tokią mintį - gal ne krūtyje gali būti bėd, o pas mažylę? Gal kakliuke yra? Ar vienodai pasuka galvytę į abi puses? Aš nekonstatuoju, bet tik spėju.
Atsakyti
Sveikos,
Zaliai ruta, mano mergycka irgi vieno (.) atsisake, dar vis bandau apgauti, duoti kai alkana, bet ne, rieciasi, verkia, pridek prie kito (.) graziausiai valgo. Nu ir ka, nieko nepadarysi, bet sunku, pradzioj nusitraukdavau siek tiek, kad neverztu to nepatinkanciojo smile.gif o dabar nieko nedarau, tegul savaime paklausa-pasiula susitvarko smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 14, 10:35)
Vienas is pozymiu - berimas.

Rankytes ir pas maniske nelabai, ty isitempusios, tai eisim vel i masazus, patys bandom dirbti. Bet idomiausiai, kad tos rankytes isitempusios ant pilvo, o kai atsisedus zaidzia, tai labai puikiai jos 'veiki'. Visi judesiai graziausi, zaislai i trasa eina kaip turi buti.
Grazi, idubus, bet viduj giliai matau kaip nesvarumus unsure.gif

Uch, maniske atsisake vieno (.), tai jau taip nustekenta jauciuos verysad.gif

Vakar pilva išbėrė keliom raudonom dėmėm tai itariu del maisto, idėjau žirnelių.. buvau jau anksčiau idėjus tai suviduriavo, nu itariu del jų tai jau daugiau nebeduosiu.. unsure.gif

maniškė rankutes per riešus labai sukioja, kažin čia normalu..?
žaislus ir gražiausiai ima tik ant pilvo gulėdama nelabai jau bando ant jų pasiremt..
paskutines dienas pastebėjom kad kojytes bando po savim kišt lyg ir norėtų šliaužt tai jau nupirkom kilima ir nukėlėm ant žemės.. ax.gif
Atsakyti
Mes vis dar lankome mankšteles. tačiau maniškis visiškai nenori šliaužti. iškart atsistojo ant keturių. bandė ir masažistė tą šliaužimą jam "parodyt", bet jis užsispyręs ir vis tiek tik ant keturių stojasi biggrin.gif matyt iškart ropos ax.gif

Maniškiui pradėjo dygti dantys. Zirzalynė prasidėjo namuose. ar naudojat/ naudojot kokį nors tepaliuką? g.gif Draugė viena minėjo, kad atsirado kažkokie nauji lašiukai (tik pavadinimo neprisiminė). ar teko kam bandyti?

kokius vaisius savo pupuliams duodat? aš tik obuolį ir bananą duodu. Obuoliai naminiai, iš kaimo, tai jo valgo kasdien. įdomu ką dar iš vaisių pasiūlyt g.gif
Atsakyti
Valgyti vaisiai: obuolys, kriausę, bananas, slyva, persikas, mangas, persimonas, abrikosas. Lyg viskas...
Mano vaikas irgi daug sukioja riesus(bet tai daro iskeles rankas, kas reiskia imk mane) ir pedom isvien ratus suka
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2014 11 14, 21:40)
Mes vis dar lankome mankšteles. tačiau maniškis visiškai nenori šliaužti. iškart atsistojo ant keturių. bandė ir masažistė tą šliaužimą jam "parodyt", bet jis užsispyręs ir vis tiek tik ant keturių stojasi  biggrin.gif  matyt iškart ropos ax.gif

Maniškiui pradėjo dygti dantys. Zirzalynė prasidėjo namuose. ar naudojat/ naudojot  kokį nors  tepaliuką? g.gif Draugė viena minėjo, kad atsirado kažkokie nauji lašiukai (tik pavadinimo neprisiminė). ar teko kam bandyti?

kokius vaisius savo pupuliams duodat? aš tik obuolį ir bananą duodu. Obuoliai naminiai, iš kaimo, tai  jo valgo kasdien. įdomu ką dar iš vaisių pasiūlyt g.gif

O tai tas šliaužimas jau toks svarbus? ropos ir šaunu, bile vaikas kažka daro.. smile.gif

mums išrašė hemeopatinių žirniukų Osanit ir tos pačios serijos gelio Osa.. tai vakar tik žirniukų gavo nes jau baisiai vakare nerami buvo, tiek zirzė tiek soskę burnoj sukiojo ir kandžiojo.. nu bet nei nežinau ar padėjo, po pusvalandžio gavo pieno ir atsijungė.. smile.gif

del vaisių tai ragavo obuolio ir banano, bet nepatinka raukiasi, spjauna ir psio tai valgom tik daržovienes, va už savaitėlės ragausim košę smile.gif

QUOTE(mirtingoji @ 2014 11 15, 00:21)
Valgyti vaisiai: obuolys, kriausę, bananas, slyva, persikas, mangas, persimonas, abrikosas. Lyg viskas...
Mano vaikas irgi daug sukioja riesus(bet tai daro iskeles rankas, kas reiskia imk mane) ir pedom isvien ratus suka

oho koks platus valgiarastis bigsmile.gif o tai tu viska blenderiuoji ar šiaip sutrini ir paduodi?
aš obuoli ir banana garinau ir tyrele dariau, banana dar bandžiau šaukštu krapšyt nu bet sunkiai valgo.. kitokiu vaisiu dar prisibijau duot, o ir stengiuosi viska duot tik ekologiška tai iš tų egzotinių tik bananai.. ax.gif
maniškė riešus sukioja nuolat, nu jau taip juokingai atrodo.. tongue.gif


o ar visos jau pilnai atsigavusios po gimdymo, bemiegių naktelių?

nes jau aš tokia visa sugriuvus doh.gif
jėgų neturiu niekam, miego iki šiol žiauriai trūksta.. dienom negaliu miegot, nes kad ir kokia būnu pavargus negaliu užmigt.. skaičiau kad nemiga kankina del žemo kraujo spaudimo, o jis pas mane žemas beveik kasdien.. dabar dar ir pulsas labai padažnėjęs, širdis kalatojasi.. tai jau eisiu pirmadieni pas gyd. prašyt ištirt širdi ir skydliaukę.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amedea: 15 lapkričio 2014 - 11:44