Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

Sveikos,

as turiu tris plaukus, kurie slenka visa gyvenima.. Tai man iprastas reikalas. Tokia genetika.

O maniskei 6 menuo tapo luzio - ir du dantukai prasikale, ir ploja ladutem (kartoja paskui), ir jau sedi tvirciau. Tik paskaicius apie sonkaulius tapo neramu unsure.gif

Tiesa, siandien darzoviene netryniau, o sublenderiavau, tai, man atrodo, kad geriau valge. Gal trinta ir ne taip skanu ir vis tiek lieka gabaliukai, per sunku jai mastau.gif

Ka rengiat, kai tokie orai? Su striukiniu zieminiu kombiu man dar atrodo anksti, juolab, sedeti auto... Kazkaip daug vazinejam, tai ten, tai ten reikia, tai visur tampomes. Tai Columbios flysinis kombis labai pasiteisino, o jis rozinis plemetas ir susiderino idealiai su karviska kepure (pirkau dar negimus), tai visu zvilgsnius lydi sypsena flirt.gif hihihi.gif Mociutes pamaciusios puole fotkintis lotuliukas.gif

Vakare 22 valanda uzsukom i Jeruzales kapines (dar pravaziavom Rieses), tai aj aj, tie vaizdai, nes kapines dideles ir netiketai ten nuo kalno atsiveria dauba bigsmile.gif
Ziuriu daug jaunimo su pilnom dezutem zvakiu atvyksta, ka ir mes darydavom anksciau, bet Vilniuj pop kapinese budavo sunku rasti kapa be zvakutes, tai bent kaimuke salia mociutes uzdegiau ant apleistu kapuku.. tai sirdi net suspaude, kad vienisi kapeliai...
Atsakyti
Mano plaukai jau apstojo slinkti. Dabar sakyciau slenka panasiai kaip ir pries nestuma. Atauginejanciu gan daug, labiausiai matosi aplink kakta, tokie 3-4 cm ilgio. Bet as su kirpciukais, tai nelabai jie matosi ir man netrukdo.

Maziukas jau daro katutes "pagal uzsakyma". Ploti sekasi gerai ir labai patinka kai delniukai pliauksi. Kai pradeda verkti, tai mes pradedam katutes daryti ir greitai asaras pakeicia sypsena smile.gif.
Pries kelias dienas pirma guza uzsistate smile.gif Ridenosi ir I stalo kojos kampa atsitrenke, pries tai nuspardes visas pagalves, kuriomis ta koja buvo apstatyta.
Atsakyti
SunnyDay, balioniukas už pirmąjį BUM 4u.gif

Žalia Rūta, su 6mėnesių pasiekimais! thumbup.gif

Aš jau rengiau su striukinės medžiagos kombiu, pašiltinimas nėra labai storas, dar papildomai kelnytes arba giedrutes, dvejas kojines. Lauke užkloju megztu pledu 50/50 vilnos/akrilo. Nemanau, kad per karštai prirengiu. Vieną kartą radau pašalusiom leškutėm..nuo tada papildomai kelnytes tas rengiu..o kepurytę tai įvairiai, kartais medvilninę dvisluoksnę, kartais merinos vilnos storesnę. Mes vaikštom palei upę, tai saulei nusileidus apie 17val jau kartais net būna, tai žvarbu būna grįžt..kartais dar įrengiu į merino vilnos kombiuką plius lauko kombinezonas. Nežinau, ar pataikau..Paskutiniu metu ir užkloju vežime pleduku, bet nestoru. O lauke mes pabūnam min valandą ir ilgiau..Kitas reikalas, jei ji judėtų, o dabar vežime guli/sėdi, o daugiausiai miega. Kažkurią dieną įklojau ir į vežimą pleduką po ja.

Pas mus jau matosi ant dantenyčių brūkšniukai - tuoj bus 2 perliukai. Kažkaip poromis dantukai auga?
Atsakyti
antakine, visaip tie dantukai auga smile.gif Atsimenu, pirmagimis turejo po viena danti virsuj ir apacioj, baisiai juokingai atrode biggrin.gif

o maista as visada blenderiuoju, gabaliukais (t.y. trinta sakute) lyg nuo 8-9 men g.gif

Mano pipiras ropot pradejo, dabar nakti pabudes tik sast ant pilvo ir pirmyn!
Atsakyti
QUOTE
Atsimenu, pirmagimis turejo po viena danti virsuj ir apacioj, baisiai juokingai atrode biggrin.gif
tikiu biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2014 11 05, 10:07)
Atsimenu, pirmagimis turejo po viena danti virsuj ir apacioj, baisiai juokingai atrode  biggrin.gif

Įsivaizduoju lotuliukas.gif

Mes jau vakar pirmą kartą mėsytės paragavom smile.gif Patiko. Bus mėsėdis biggrin.gif

Ištraukiau ir aš pagaliau sportinę dalį. iki šiol ramiai lopšy gulėdavo, miegodavo. Dabar jau nebenori ten būti, ramus tik kol miega doh.gif

Atsakyti
Sveikos, smagukaityt kiekviena krta, kad vis daugiau musu maziai pasiekimu turi, maniske puikia sedi jau, krapstineja zaislus, knygutex vartineja smile.gif net smagu ziuret. Sliauzimo/ropojimo srity dar kol kas ne kokie pasiekimai smile.gif
Noteja paklaust, kada duodat maziam pietum darzoviene? Mums iseina apie 16 val. Po pietu miegelio, per velu, ypac kai mesyte prades valgyt, galvoju, gal geriau duot pries pietu miegeli, 12 val, bet jinai visada geria MP pries pietu miegeli, o jei duosiu kose, a tai MP jau nebenores. Kap jus darot?
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2014 11 05, 10:07)
Mano pipiras ropot pradejo, dabar nakti pabudes tik sast ant pilvo ir pirmyn!

Saunuolis thumbup.gif

QUOTE(conve®se @ 2014 11 05, 22:44)
Mums iseina apie 16 val. Po pietu miegelio, per velu, ypac kai mesyte prades valgyt, galvoju, gal geriau duot pries pietu miegeli, 12 val, bet jinai visada geria MP pries pietu miegeli, o jei duosiu kose, a tai MP jau nebenores. Kap jus darot?

As stengiuos 12-13 valanda, o pienuka bele kada, nes kazkaip vis tiek atsigeria, gal ne tiek daug, bet..
O kruopyciu kosyte apie 18 val.

Man tik baisiai naktiniai kelimaisi nervuoja. Bet tai kai ciudake, nesikele maza, paaugus keltis pradejo cool.gif

Reikes ir mums i sportine dali keltis ir vis laukiu geru kainu norimo lengvo sportinuko kitiems metams.

Kaip mazyliu bambutes? Pas maniske visokie tokie keisti viduj, bijau krapstyti, o pas gydytoja jau neisim greit unsure.gif Kvapo neskleidzia. Pabandysiu gal maudant kazkaip labiau paplaut, bet vargu..
Atsakyti
QUOTE(conve®se @ 2014 11 05, 22:44)
Noteja paklaust, kada duodat maziam pietum darzoviene? Mums iseina apie 16 val. Po pietu miegelio, per velu, ypac kai mesyte prades valgyt, galvoju, gal geriau duot pries pietu miegeli, 12 val, bet jinai visada geria MP pries pietu miegeli, o jei duosiu kose, a tai MP jau nebenores. Kap jus darot?

Sūnus valgo tris kartus - ryte apie 11 val, po pietų - apie 16 val ir vakare - apie 20 val. pasiliekam laiko prieš miegą MP. Ir aišku pienuką pabudęs ir šiaip.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 06, 18:13)
Man tik baisiai naktiniai kelimaisi nervuoja. Bet tai kai ciudake, nesikele maza, paaugus keltis pradejo cool.gif

Kaip mazyliu bambutes? Pas maniske visokie tokie keisti viduj, bijau krapstyti, o pas gydytoja jau neisim greit unsure.gif Kvapo neskleidzia. Pabandysiu gal maudant kazkaip labiau paplaut, bet vargu..

Per naktis ir mes vargstam. mažiukas labai gerai miegojo, o dabar doh.gif
Gal bandykit padžiai su peroksidu pavalyt g.gif Bambutė maniškiui labai gerai laikosi biggrin.gif kai gijo daktarė sakė aplink bambutę ratukus pasukti, tai gražiai ji sugijo, įdubo ir nebuvo jokių bėdų (pfu pfu pfu). biggrin.gif

Šiandien buvom pas masažistę. visai patiko smile.gif liepė daug dirbt namuose, nes raumenukai silpnoki unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, siandien darzoviene mazei 12 val daviau, tai sukirto visa bliudeli, net drebejo sauksta pamacius smile.gif aisku MP jau po to nebegere, tik po pietu miego ir tai labai nenoriai, tai kaip suprantu tas pietinis MP jau ir pasinaikina, jei vaikas suvalgo visa koses norma. Vakare maniske 19 val eina miegelio, tai vakariene mums idealu butu 17-18 val..
Dar norejau paklaust, maniske pastatuoju metu maziau MP valgo, keli gurksniai ir viskas, idomuau aplinkui dairytis. Nu kad ir siandien vakare, net iki asaru daejom, kol pamaitinU, sukasi, verkia, nenori, o valgius buvo gal tik pries kokias 4val., bijau kad skysciu netruktu jai, o ir man prisigamina to pieno, vaikstau kaip su akmenim biggrin.gif bet va nAkti irgi keliasi ir valgo gerai, atsiima dienos norma.....
Atsakyti
conve®se - o kada keliasi vaikutis, jei eina miegoti 19val?

Maniškis eina miegoti apie 21val, ir keliasi apie 7:30-8val. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2014 11 07, 07:51)
conve®se - o kada keliasi vaikutis, jei eina miegoti 19val?

Maniškis eina miegoti apie 21val, ir keliasi apie 7:30-8val. smile.gif


Keiasi 7 val, paskui. uzsnusta 20 min nuo 9 val ir pietu miegelis 12-15 val.
Atsakyti