Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

QUOTE(kritike7 @ 2014 10 26, 14:16)
o tai kiek sveriat ir kokio ugio maze?

Nebezinau, susimaise man tie ugiai ir svoriai, pasuksiu ryt, kad padiktuotu unsure.gif Bet iki 7 kg.

QUOTE(Vandene @ 2014 10 26, 15:21)
O jeigu vaikas prastai valgo, tai jam saldinti košes tikrai ne kokia išeitis. Valgiam vaikui tai dzin, jis viską valgys, o nevalgiukui užduok saldžiai, tai jis nevalgys tau jau tada tikrai nieko tik tą cukrų  doh.gif

Ne, saldinu as kita kose, ne siaip cukrum ir dedu tik ziupsneli, kad igautu skoni, o ne salduma, sakyciau taip.
O jus koses su MP darot? As tai sunkiai nusitraukciau, svarstau, gal su misinuku? g.gif Butu skaniau.

QUOTE(conve®se @ 2014 10 27, 23:12)
Taip gaunais, kad miega viena ilga miega, kaip ir mazokai tokiam kleckui, o kaip jusiskiai miega?


Dazniausiai iki pietu trumpai ir po pietu ilgaji miega.

QUOTE(Vandene @ 2014 10 27, 23:58)
Neturim jokio tikro grafiko, miegam ir valgom taip, kaip tą dieną išeina arba reikia. Jeigu nori, kad mp nesumažėtų, tai nepakeisk maitinimo mp koše -  siūlyk atsigerti ir prieš košę, ir po, nedaryk ilgų pertraukų.

Reikia ir pries kose? O tada valgys kose? Ar kazkoks intervalas laiko?

Mes irgi neturim grafiko rolleyes.gif
Atsakyti
As pries kose nesiuliau MP, tik po koses. O rezima turet yra gerai, buvo lyg pas mus bet dabar issiderino. doh.gif
Atsakyti
Košių režimas yra/bus, bet mp ir miegai pagal reikalą ir norą. prisiderinam vieni prie kitų.
Maniškė netgi geriau valgo košę po mp beveik iš karto - kokių 10-15 minučių intervale. Paskui gerti dažniausiai nenori, bet šiandien gavo ne daržovių, o ryžių (svečiuos buvom), tai greit norėjo atsigert. Bet prieš tai mp buvo valgius prieš 40min, tai gal dėl to.
Mp į košes nepilu vaikam. Nebalinu košių apskritai, manau, kad tai nebūtina.
Apskritai, mamos įsivaizduoja, kad jų sugadintiems skonio receptoriams neskanu nesaldintos, kitaip kaip nors neskanintos, aliejaus ar sviesto neįpiltos košės. Bet gi duokim vaikui pasirinkt, paragaut. Gal jam bus skanu. Neprogramuokim iš anksto, kad neskanintos nevalgys. Geriausia, kai mama duoda košės šaukštą vaikui ir klausia "Neskanu, taip?"
Man pvz labai skanu, bulvė be jokių druskų ar aliejų blenderiuota. Vienas šaukštas vaikui, vienas man.
Atsakyti
Sveikos, balandinuku mamos smile.gif

Puse metu jau smile.gif Mes puse torto kepem ta proga smile.gif

Valgom truputi bulves, labai panasiai kaip Vandene aprase, be jokiu paskaninimu, man paciai irgi skanu smile.gif Tiesa, dar labai juokingi kiekiai suvalgomi, bet ai, nematau reikalo nerimauti. Dar obuoli skanauja. Galvoju kaip su bananu g.gif Jis saldus, skanu labai turetu but, bet ar maistas jis labiau ar brudas tokiam pipirui pusmetiniam?

Ir sedi pats, iskilmingai iskeles galva wub.gif Svoris virs 8 turetu but, mociute negali atsidziaugt putlumu, nes broliai buvo kudenos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2014 10 28, 15:43)
Sveikos, balandinuku mamos  smile.gif

Puse metu jau  smile.gif  Mes puse torto kepem ta proga  smile.gif

Valgom truputi bulves, labai panasiai kaip Vandene aprase, be jokiu paskaninimu, man paciai irgi skanu  smile.gif  Tiesa, dar labai juokingi kiekiai suvalgomi, bet ai, nematau reikalo nerimauti. Dar obuoli skanauja. Galvoju kaip su bananu  g.gif  Jis saldus, skanu labai turetu but, bet ar maistas jis labiau ar brudas tokiam pipirui pusmetiniam?

Ir sedi pats, iskilmingai iskeles galva  wub.gif  Svoris virs 8 turetu but, mociute negali atsidziaugt putlumu, nes broliai buvo kudenos  biggrin.gif


Aš dar neduodu banano, man irgi kažkaip atrodo saldė ten, tegul daržoves, kruopas pirma suragauja ir pamėgsta. Nors obuolys irgi saldus. Man kažkaip netyčia išėjo ryte pradėt obuolių tyrę duot, nes duodu geležies papildą, reik su koše, bet ir su rugštele kartu, tai vat ir duodu tą obuoliuką. Pažiūrėsiu, ar kils Hb. Nors aš nematau tragedijos, bet gydytoja mato. 8,2kg 68 cm merginukę kūdena išvadino.

Kaip su darbais sekasi? Man tai žiauriai nesiseka, pavedinėju visus, tempiu gumą, visiškai neprisėdu, o prisėdus, kol įsivažiuoju ir vėl šokt turiu... Mamyčiukė mano mažoji.
Atsakyti
Aš kartais duodu banano, sūnelis valgo, o dukrytė nelabai, kažkaip jai žiūriu saldumas ne pirmoj vietoj.
Atsakyti
aš tai duodu truputį banano. Valgo, bet obuoliuką mėgsta labiau smile.gif
Vandene - labai šauniai sugalvojai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milledi*: 28 spalio 2014 - 19:06
As daznai duodu ekologiskus bananus. Pvz vakarienei suvalgo nedideli banana+kriause visa. Valgo viska, saldu nesaldu dzin smile.gif
Man darzovienes super skanios neskanintos, mano vaikui taip pat.
Neduodu tik obuolio, nes nedraugauja pilvukas su juo, nors kaip ir viska valgo noriai.
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2014 10 26, 22:23)
sunnyday - o jūs privačiai ėjot, ar jums paskyrė tuos masažus?

Mums paskyre. Kai buvom 5 savaiciu buvom klinikose ir gydytoja ryskiai sumaise jo amziu. nes bande sodinti traukdama uz ranku, tikrino ar galva laiko, aisku jis nelaike. Bande statyti ir ziurejo ar kojomis spiriasi, jis nesispyre. Tai sako labia blogai kuo greiciau eikit masazus ir mankstas. Nuejom su israsu pas savo pediatre, ji sako kad situ dalyku 5 savaiciu kudikis dar neturi daryt, bet sako jei norit galiu israsyti siuntima mankstom ir masazams. Mes norejom. Kinezioterapeute irgi sake, kad dar per anksti jam galva laikyt ir stotis. Tada pagooglinom ir issiaiskinom, kad ka kliniku gydytoja tikrino tai yra testai 4 men kudikiu. Tai ryskiai sumaise del to kad jis gimes ketvirta men, ir siaip jis didelis ir atrodo vyresnis.
Bet masazai ir mankstos visada i nauda thumbup.gif

Pastaraja savaite dienos rezimo pas mus is viso nebeliko, labai issiderino. Miega kartais tik pora ilgesniu miegu, o kartais kokius 4-5 trumpus. Vakare nuluzta kartais 9 val, kartais tik 1 val. nakties. Valgo irgi ivairiai, kartais kas 4 valandas, kartais kas 2 val. Dabar matyt kazkoks pereinamas laikotarpis pas mus, kad tai viskas chaotiskai gaunasi.

Siandien buvom skiepytis, gavom du skiepus. I viena net nesureagavo, o I kita tai smarkiai suriko, bet du iskvepimai ir nurimo. Tai gydytoja gyre, kad kaip tikras vyras, retai taip gerai antraji pernesa smile.gif O mama tai visa slapia nuo prakaito buvo, bijojo tu skiepu uz vaika kaip begemotas is filmuko smile.gif
Atsakyti
Idomu kuris pirmasis prades vaikscioti g.gif K. megstamiausias uzsiemimas eiti prilaikomam uz abieju rankuciu. Zingsniuoja link nusiziureto tikslo, dazniausiai tai buna zidinys. Zidinio jau nebekuriam, K. per daug juo domisi doh.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 28, 00:46)
O jus koses su MP darot? As tai sunkiai nusitraukciau, svarstau, gal su misinuku? g.gif Butu skaniau.


Be MP darau koses. Kartais sviestu paskaninu, kartais obuoliu, kai kada is viso nieko i kose nededu.

Banano siaip neduodu, taciau kai neturiu galimybes paruosti kitoki maista, duodu banano. Labai patogu banana isideti kur nors einant (sauksteli irgi reikia pasiimti), jis nesuges, nereikia sildyti, neslapias, nelabai terliojasi, nepalieka spalvotu demiu. Idealus maitinimui masinoje smile.gif
Atsakyti
Vandene, dirbu tik tiek, kiek smagu ir kiek speju neforsuodama. Ieskosiu kokios studentes- aukles, kad namie maziau darbu man liktu, o tada gal ir darbams daugiau laiko atsiras. Be to, pastebejau, kad kuo maziau uzdirbu, tuo daugiau vyras uzdirba smile.gif Mokausi ramiai gyvent smile.gif

Vis matau musu nare, Zalios Rutos name gyvenancia raudonplauke, Ulos mama, nepamenu niko, uzkrito. Linkejimai jai! Saunuole, zingsniuoja vis su vezimeliu.

Zalia Ruta, kaip tu? kaip J mokykla?
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2014 10 28, 22:32)
Vandene, dirbu tik tiek, kiek smagu ir kiek speju neforsuodama. Ieskosiu kokios studentes- aukles, kad namie maziau darbu man liktu, o tada gal ir darbams daugiau laiko atsiras. Be to, pastebejau, kad kuo maziau uzdirbu, tuo daugiau vyras uzdirba  smile.gif  Mokausi ramiai gyvent  smile.gif

Vis matau musu nare, Zalios Rutos name gyvenancia raudonplauke, Ulos mama, nepamenu niko, uzkrito. Linkejimai jai! Saunuole, zingsniuoja vis su vezimeliu.

Zalia Ruta, kaip tu? kaip J mokykla?


4u.gif Džiaugiuosi už tave. Man taip neina... Vyras uždirba visad vienodai. O aš ženkliai mažiau unsure.gif Bet durniausia, kad turiu terminus ir negaliu pavedinėt žmonių... Aš irgi galvoju apie aukliukę prie vietos, dar nepradėjau paieškų, tai nežinau ir rinkos... Bet tų darbų tai ką ji nedarys, man tik vaiką reikia kad žiūrėtų, žaidintų, nuramintų, užmigdytų, lauke pavedžiotų. Nes negaliu aš priešokiai dirbt, man reikia kelių valandų nepertraukiamų verysad.gif
Atsakyti