Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

Mergaitės, pirmą, pamenu, maitinau šitaip: ryte kruopų košė, gardinta arba sviestu, arba aliejumi, kartais vaisių tyrele. Pietūs - daržovės+vėliau mėsa, vakare vėl kruopų košė, bet duodavau jau užpilamą sotesnę. O vat kada vaisių duodavau, net nepamenu, reikia ir juos kažkur įterpti. Šį kartą planuoju ir pirktinių tyrelių duoti (eko), ir savos gamybos vaisinių. smile.gif

Rudaake, jau tavo dvynukai visai dideli ir rimtai valgo bigsmile.gif
Atsakyti
Majui uz savaites 7 men, tai grafikas bus toks: ryte krupos,pietums darzoviene (greit su mesa), vakarienei vaisiai. 1 misinukas diena, 1 pries miega ir 2 nakti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 22, 18:29)
Kaip ivedinejat koses? Kada atsiranda antras maitinimas? Maniske priaugo 300 gr ir 0 cm blink.gif  doh.gif Kisiu koses, reikia ir kruopu.. g.gif



o tai kiek sveriat ir kokio ugio maze? Labai Nepakanka svorio pagal normas ? Nes maniskis per paskutini menesiuka priaugo 200g o pries tai 300g bet kazkaip nei gydytoja del to parinas nei as .
Dabar jau kosiaujam po truputi tai ziuresim kiek priaugs, bet ner jis pas mane kudutis. Ryte valgo Mp apie 12 val. buna darzoviene tada miega atsikeles valgo mp po to arba vaisiu tyrele arba kruopu kose. Visi kiti valgimai Mp.
Atsakyti
Žalia Rūta, normalu tiek priaugti. Maniškė per 2 mėnesius anot gydytojos priaugo tik 500g, jau kėlė paniką, bet man akim labai normaliai. Be to, dygstant dantim normalu ir ūgio augimą pristabdyti, tu labiau, kad vieną cm tokiems vaikams labai lengva matuojant pramazint. Kišt košių nepatariu, nes jau nuo tokio amžiaus galima pradėt su mitybos sutrikimais startuoti. Siūlyčiau pratinti vaiko ritmu ir be panikos. Va maniškė pradėjo nuo trijų šaukštų ir užsičiaupdavo. Po dviejų savaičių jau suvalgo 50-80ml. Nu mano akim tai labai gerai. Dar savaitėlę ar dvi paįvairuosim su daržovėm, mėgstamiausią konsistenciją jau atradom. Paskui kruopos, tada mėsa prie daržovių. Lėtai, nestresuojant vaiko, bet atkakliai ir po truputį.
O jeigu vaikas prastai valgo, tai jam saldinti košes tikrai ne kokia išeitis. Valgiam vaikui tai dzin, jis viską valgys, o nevalgiukui užduok saldžiai, tai jis nevalgys tau jau tada tikrai nieko tik tą cukrų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene: 26 spalio 2014 - 14:21
100 metu cia nabuvau biggrin.gif smagu, kad ir cia liko temuke wink.gif M valgo pakolkas tik 1 kart darzoves, bet nuo ryt isivesim pavakariams kruopas wink.gif
Atsakyti
Mes praėjusią savaitę buvom pas gydytoją, tai irgi puolė į paniką dėl svorio doh.gif būdamas tokio amžiaus, jis labai mažai sveria (kas keisčiausia, kad jis visuomet svėrė mažiau, nei kiti, tačiau nė karto gydytojai tas svoris neužkliuvo). Apetitu sūnus nesiskundžia, geria MP, po gydytojo rekomendacijų košes vagom nebe du, o tris kartus per dieną. Sakė ir mėsą pradėti valgyti. Tik bėda, kad tas svoris niekaip neauga.

Ar jūsų kleckai jau patys sėdi? g.gif
Maniškis dar ne, tik paramstytas, tai gavom siuntimą masažams. Nors pats jau šliaužia - ir į priekį, ir atgal, pats vartosi. Privertė dabar ta gydytoja sunerimti. Žiūrėsim ką reabilitologė sakys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2014 10 26, 20:20)
Mes praėjusią savaitę buvom pas gydytoją, tai irgi puolė į paniką dėl svorio doh.gif būdamas tokio amžiaus, jis labai mažai sveria (kas keisčiausia, kad jis visuomet svėrė mažiau, nei kiti, tačiau nė karto gydytojai tas svoris neužkliuvo).

Ar jūsų kleckai jau patys sėdi? g.gif
Maniškis dar ne, tik paramstytas, tai gavom siuntimą masažams. Nors pats jau  šliaužia - ir į priekį, ir atgal, pats vartosi. Privertė dabar ta gydytoja sunerimti. Žiūrėsim ką reabilitologė sakys unsure.gif


O koks tas svoris labia mazas?

Mano mazius jau pasedi ir jau ilgokai nenuvirtes gali buti, pazaisti su priekyje pastatytu zaislu. Jei virsta I desine, tai pasiremia su ranka ir susilaiko, o jei I kaire virsta, tai dar nebando susilaikyti... et, tie vyrai, jiem tik I kaire smile.gif
Bet mes nuo mazdaug 2 men vaiksciojom i masazus, pries pora savaiciu baigesi visas 10 kartu kursas, tai kaip sakant kazkiek treniruoti tam esam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2014 10 26, 21:20)
Mes praėjusią savaitę buvom pas gydytoją, tai irgi puolė į paniką dėl svorio doh.gif būdamas tokio amžiaus, jis labai mažai sveria (kas keisčiausia, kad jis visuomet svėrė mažiau, nei kiti, tačiau nė karto gydytojai tas svoris neužkliuvo). Apetitu  sūnus nesiskundžia, geria MP, po gydytojo rekomendacijų košes vagom nebe du, o tris kartus per dieną. Sakė ir mėsą pradėti valgyti. Tik bėda, kad tas svoris niekaip neauga.

Ar jūsų kleckai jau patys sėdi? g.gif
Maniškis dar ne, tik paramstytas, tai gavom siuntimą masažams. Nors pats jau  šliaužia - ir į priekį, ir atgal, pats vartosi. Privertė dabar ta gydytoja sunerimti. Žiūrėsim ką reabilitologė sakys unsure.gif


Kiek sveria tas jusu labai mazai sveriantis? Mano K. sveria 6900 g ir 70 cm ugio. Per menesi priaugo 300 g ir 1 cm, isaugino du apatinius dantis, virsuje irgi du jau sviecia bet dar neislindo. Priskiriamas prie mazai sverianciu pagal lenteles. Musu gydytoja nepanikuoja. Mato kad vaikas labai aktyvus ir stiprus. Su primaitinimu pradejom po truputi nuo 6 menesiu, dabar jau viena grudu kose ir viena darzoviene per diena valgo, dar koki obuoliuka pagrauzia. Obuoli nulupu ir duodu paciam su juo aiskintis. Vaikas tvirtai stovi pats prisilaikydamas, gerai sedi, megina ropoti. Prilaikomas uz abieju rankuciu megina eiti. Labai megsta tupineti.
Atsakyti
Sveria 6,7kg, o ūgis - 68 cm. per mėnesį priaugo 300g ir 1cm. Daktarė mane išgąsdino truputį, dėl to svorio, tačiau stengiausi nekreipti dėmėsio, kol vyro sesuo nepradėjo man visokių lentelių mėtyti sakydama, kad vaiko per mažas svoris.
Oho, maniškis tiek tau visko nemoka. Mes atsiliekam truputį, nes teko ir ligoninėje pagulėti. tačiau neurologė nuramino, nes sakė, kad vaikas judrus ir greit pasivys. Gal ir gerai tie masažai būtų g.gif
sunnyday - o jūs privačiai ėjot, ar jums paskyrė tuos masažus?
Atsakyti
Sveikos, nu smulkuciai jusu berniukai smile.gif mano mergyte tai visus 9kg jau turi, bet dabar dantuku dygimas, tai pradejo labai nevalgyt, manau svoris bus pakrutes, nes is veiduko man tokia smulkesne pasidarius. Maitinu MP, tai vis bijau, kad nesumazetu pieno, nes visai nevalgo, stumia mane , sukasi pati, matyt labai skauda dantenas. Su darzovienem jau po truputi pradedam zaist, tai siandien visai neblogai morka su bulve valge.
Notejau paklaust, koks pas jus dienos rezimas, valgio, miego, nes pas mus dabar taip viskas issiderino del tu dantuku dygimo, kad neturim visai kokio rezimo, dazniausiai 7 MP, paskui 9-10 MP, 12 MP ir vaziuojam i lauka, tai numiega kokias tris valandas, 15-16 val vel MP(dabar jau duosiu kose po pietu miego), 17MP, 19MP ir uzmiega nakciai.

Taip gaunais, kad miega viena ilga miega, kaip ir mazokai tokiam kleckui, o kaip jusiskiai miega?


Papildyta:
Pati mau sedi savarankiskai, karts nuo karyo nuvirsta, jei kazka pamato sone idomaus smile.gif nesliauzia, neropoja, nestovi smile.gif bet uz tai kaaaaaip dainuoja smile.gif visi namai skamba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(conve®se @ 2014 10 27, 23:12)
Sveikos, nu smulkuciai jusu berniukai smile.gif mano mergyte tai visus 9kg jau turi, bet dabar dantuku dygimas, tai pradejo labai nevalgyt, manau svoris bus pakrutes, nes is veiduko man tokia smulkesne pasidarius. Maitinu MP, tai vis bijau, kad nesumazetu pieno, nes visai nevalgo, stumia mane , sukasi pati, matyt labai skauda dantenas. Su darzovienem jau po truputi pradedam zaist, tai siandien visai neblogai morka su bulve valge.
Notejau paklaust, koks pas jus dienos rezimas, valgio, miego, nes pas mus dabar taip viskas issiderino del tu dantuku dygimo, kad neturim visai kokio rezimo, dazniausiai 7 MP, paskui 9-10 MP, 12 MP ir vaziuojam i lauka, tai numiega kokias tris valandas, 15-16 val vel MP(dabar jau duosiu kose po pietu miego), 17MP, 19MP ir uzmiega nakciai.

Taip gaunais, kad miega viena ilga miega, kaip ir mazokai tokiam kleckui, o kaip jusiskiai miega?
Papildyta:
Pati mau sedi savarankiskai, karts nuo karyo nuvirsta, jei kazka pamato sone idomaus smile.gif nesliauzia, neropoja, nestovi smile.gif bet uz tai kaaaaaip dainuoja smile.gif visi namai skamba smile.gif


Neturim jokio tikro grafiko, miegam ir valgom taip, kaip tą dieną išeina arba reikia. Jeigu nori, kad mp nesumažėtų, tai nepakeisk maitinimo mp koše - siūlyk atsigerti ir prieš košę, ir po, nedaryk ilgų pertraukų. Mp ne tik maistas, todėl jam nereikia grafiko. jo bus tiek, kiek vaikas valgys, kiek jam reikės.
Papildyta:
QUOTE(Milledi* @ 2014 10 26, 23:23)
Sveria 6,7kg, o ūgis - 68 cm. per mėnesį priaugo 300g ir 1cm. Daktarė mane išgąsdino truputį, dėl to svorio, tačiau stengiausi nekreipti dėmėsio, kol vyro sesuo nepradėjo man visokių lentelių mėtyti sakydama, kad vaiko per mažas svoris.
Oho, maniškis tiek tau visko nemoka. Mes atsiliekam truputį, nes teko ir ligoninėje pagulėti. tačiau neurologė nuramino, nes sakė, kad vaikas judrus ir greit pasivys. Gal ir gerai tie masažai būtų g.gif 
sunnyday - o jūs privačiai ėjot, ar jums paskyrė tuos masažus?

Neatsiliekat jūs nieko, čia kai kurie vaikučiai tiesiog greitesni, bet tai nereiškia, kad kiti atsilieka. Viskas tvarkoj.
Atsakyti
Vandene, tai va, kad tas mano vaikas siuo metu bado streika skelbia smile.gif siaip tai, kai vaikas suvalgo pilna koses norma per pietus, tai jau MP pats nenori, tai savaime ir pasinaikina tas vienas maitinimas MP, o veliau ir visi kiti, lieka MP tik pries miegeli, ryte ir nakti. Taip ir planuoju po truputi daryt.
Atsakyti