Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

Oi, Ida čia liaudiškai taip praminė pagal kai kurių komponentų spalvas. FAC -raudonoji, CMF - geltonoji. Girdėjau net, kad kas gauna platinos preparatus, kuriuos dėl skilimo šviesoje apvynioja juoda plėvele juodąja vadina...
Angele, šiuo metu nesileidžiu. Pasidariau visus kraujo krešumo rodiklius, visi geri, tai ir nesileidžiu. Kai reiks - žiūrėsim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 26 rugpjūčio 2014 - 08:04
QUOTE(willow @ 2014 08 26, 09:02)
Oi, Ida čia liaudiškai taip praminė pagal kai kurių komponentų spalvas. FAC -raudonoji, CMF - geltonoji. Girdėjau net, kad kas gauna platinos preparatus, kuriuos dėl skilimo šviesoje apvynioja juoda plėvele juodąja vadina...
Angele, šiuo metu nesileidžiu. Pasidariau visus kraujo krešumo  rodiklius, visi geri, tai ir nesileidžiu. Kai reiks - žiūrėsim.


mano chemoj buvo ir raudona, ir ta juoda su tuo celofanu, dabar tik nepamenu kokia būtent, bet pagal chemą tai ciklofosfamidas, etopozidas (šitas lyg ta juodoji), adriomicinas, prokarbazinas, vinkristinas ir bleomicinas, na ir aišku prednezelonas.

willow vakar užmačiau, kad norit būtent pas vieną chemikę, ar neįmanoma to suderint nuėjus, na pakeist gydytoją, juk ar taip, ar kitaip Jus jau kitai paskyrė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 08 26, 09:16)
mano chemoj buvo ir raudona, ir ta juoda su tuo celofanu, dabar tik nepamenu kokia būtent, bet pagal chemą tai ciklofosfamidas, etopozidas (šitas lyg ta juodoji), adriomicinas, prokarbazinas, vinkristinas ir bleomicinas, na ir aišku prednezelonas.

willow vakar užmačiau, kad norit būtent pas vieną chemikę, ar neįmanoma to suderint nuėjus, na pakeist gydytoją, juk ar taip, ar kitaip Jus jau kitai paskyrė  4u.gif

Aš irgi taip manau, tik man atrodo, gal pirmiau reiktų pas tą kitą (būtų padoriau iš mano pusės), o tada pas vedėją... Praeis ši savaitė, ty pochemoterapinė, kitą reiks nuvažiuot.

O raudona buvo ta mano pirmoji...
Atsakyti
vyrui paskyre geriama chemija g.gif .topotekanas vadinasi.sake ar lasintis ar gerti poveikis tas pats.Kontroliniai tirymai uz 2 menesiu.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 26, 09:59)
vyrui paskyre geriama chemija g.gif .topotekanas vadinasi.sake ar lasintis ar gerti poveikis tas pats.Kontroliniai tirymai uz 2 menesiu.

Mes topotekaną gėrėm. Viena iš lengvesnių buvo ir kraujas ne taip stipriai nuvažiuodavo, tik vidurius labai paleisdavo.
Raudona irgi mūsų pirmoji buvo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NERA: 26 rugpjūčio 2014 - 10:13
QUOTE(NERA @ 2014 08 26, 11:12)
Mes topotekaną gėrėm. Viena iš lengvesnių buvo ir kraujas ne taip stipriai nuvažiuodavo, tik vidurius labai paleisdavo.
Raudona irgi mūsų pirmoji buvo unsure.gif

o ji llabai silpna skaitosi...?atsiprasau.pati i interneta bijau list blink.gif
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2014 08 25, 15:04)
Tai zinoma galima susirgt ir kepenu ir storosios zarnos veziu, jei valgysi betkaip ir nesportuosi.

Jūsų postus paskaičius, vaikai turėtų nesirgti. Deja , deja....
Papildyta:
QUOTE(ida1 @ 2014 08 26, 10:16)
o ji llabai silpna skaitosi...?atsiprasau.pati i interneta bijau list blink.gif

Nėra labai silpna, jei neklystu būtent galvai pirmiausia skirta g.gif Neatsimenu jau ir aš pati tarp tų vaistų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 26, 11:16)
o ji llabai silpna skaitosi...?atsiprasau.pati i interneta bijau list blink.gif


man rods NERA norėjo pasakyt, kad šis vaistas neturi didelių šalutinių poveikių. Nėra silpnos ar stiprios chemijos (čia vėl gi pacientų žargonas, kaip raudona, juoda ar geltona), yra tam tikros cheminiai vaistai, schemos skiriamos tam tikriems atvejams, atsižvelgiant į situaciją, paciento būklę, i svorį.

Geriama chemija liuks, mano vieni vaistai ir buvo geriami, gi patogu kaip, namuos sau vartoji, jokių ligoninių, nesigąsdinkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 08 26, 11:25)
man rods NERA norėjo pasakyt, kad šis vaistas neturi didelių šalutinių poveikių. Nėra silpnos ar stiprios chemijos (čia vėl gi pacientų žargonas, kaip raudona, juoda ar geltona), yra tam tikros cheminiai vaistai, schemos skiriamos tam tikriems atvejams, atsižvelgiant į situaciją, paciento būklę, i svorį.

Geriama chemija liuks, mano vieni vaistai ir buvo geriami, gi patogu kaip, namuos sau vartoji, jokių ligoninių, nesigąsdinkit  4u.gif

jums kaip visada aciu 4u.gif .gasdinuosi blush2.gif
Atsakyti
nenusiraminu as vis...uzsirasem rytoj pas karaliunaite.nu noriu labai apie liaudies medicina padiskutuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 26, 10:44)
nenusiraminu as vis...uzsirasem rytoj pas karaliunaite.nu noriu labai apie liaudies medicina padiskutuoti doh.gif

Labai teisingai drinks_cheers.gif Ieškok, ieškok , ieškok mirksiukas.gif
Deganti, ačiū už tikslų mano žodžių išaiškinimą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NERA: 26 rugpjūčio 2014 - 12:18
Nu mes su mama buvom pas hemaopatę, kol negalim chemijos gersim žoles. Geria dabar mama beržo grybą...Mamai sakau gerk, o pati kartok, kad duodi vėžiui į ragus gun_bandana.gif. Dabar jau 4 diena, kai taip gydomės, reikia tikėti ir bus geriau, dabar kai mamai paskambinu bent kol kas atsiliepia tvirtu balsu, kartais net pamirštu, kad sega.


Visoms po 4u.gif, daug sveikatos, tikėjimo ir kantrybės.
Atsakyti