Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50


Drambiuke, o kodėl jus taip slepiate nuo mamytės viską? ar ji labai jautriai į viską reaguoja?


Nezinau ir net neiivaizduoju kaip jai pasakyti ta... Ji dabar planus kuria ateiciai, yra isitikinus, kad va tuoj praeis blogumai,kaip ji sodins darze kitais metais.... Dar sian sako, nejau mane tiek svitino ir tos chemijos ta velnia neuzmuse sad.gif sakau uzmuse mamyt uzmuse sad.gif
O dabar prie ko ji priiliecia man paranoja, paliecia galva, sakau mamyt skauda? paliecia sona, iskart mamyt kas yra sad.gif Jetus nebelaiko man nervai... Pries menesi tetis isejo, dabar mamos gyvybe kaip siuliukas plona ... Dziaugiuosi uz sese, ji tiek neskaito visko, ir zodis mts kepenyse jai taip baisiai neskamba.. Sapnuoju vaistu pavadinimus, kazkokias skaitytas istraukas , gydytojos veidas, mama, jau kelinta nakti kosmarai.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 10 01, 21:04)
Sulašino vakar smile.gif tai kaip visada, leidžiu laiką lovoj, papykina, jėgų atsikelt nelabai turiu... bet šeštadienį jau bus pusė bėdos smile.gif

Šiaip turiu pasidžiaugt - darė ca125 prieš šitą chemiją, jau nebe 11, o 7  thumbup.gif ir echo darė, ir rentgeną. Viskas ok, tik polipas tulžies pūslėj, mažiukas toks, 3 mm, bet vis tiek nelabai supra.tu nei ką su juo daryt, nei ar jaudintis. Bet ai. Atsigausiu po chemoterapijos ir susitvarkysiu.

Kada pas onkologę eini, Leonile? Nebijok chemijos. Nemalonu, bet kentėt galima. Juolab kad ir pakentėt vos kelias dienas reikia, visą kitą laiką maždaug apynormaliai jautiesi wink.gif

Ai,ir taip, avatare aš. Jau su apslinkusiu ežiuku  blush2.gif
a

Džiaugiuosi už tave thumbup.gif dziaugiuosi labai mažėjančiais tavo markerio skaičiukais, super.

Kažkada skaičiau, kad geriausiais sielos draugais tampa pasveikusieji, ypač, tie, kurių diagnozės tos pačios, jie lyg švyturiai rodantys kelią į viltį.
Esi mano tas švyturiukas wub.gif



QUOTE(drambiuke @ 2014 10 01, 21:06)
Drambiuke, o kodėl jus taip slepiate nuo mamytės viską? ar ji labai jautriai į viską reaguoja?
Nezinau ir net neiivaizduoju kaip jai pasakyti ta... Ji dabar planus kuria ateiciai, yra isitikinus, kad va tuoj praeis blogumai,kaip ji sodins darze kitais metais.... Dar sian sako, nejau mane tiek svitino ir tos chemijos ta velnia neuzmuse sad.gif sakau uzmuse mamyt uzmuse sad.gif
O dabar prie ko ji priiliecia man paranoja, paliecia galva, sakau mamyt skauda? paliecia sona, iskart mamyt kas yra sad.gif Jetus nebelaiko man nervai... Pries menesi tetis isejo, dabar mamos gyvybe kaip siuliukas plona ... Dziaugiuosi uz sese, ji tiek neskaito visko, ir zodis mts kepenyse jai taip baisiai neskamba.. Sapnuoju vaistu pavadinimus, kazkokias skaitytas istraukas , gydytojos veidas, mama, jau kelinta nakti kosmarai.



Įsivaizduoju.... sunku,
ir aš kartais galvoju, kad artimiesiems dar sunkiau nei patiems sergantiems....
Kodėl šiandien nereikalavote, kad būtų atlikta echoskopija? juk ta nežinia slegia... žudo... spalio 10d. dar toli verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(drambiuke @ 2014 10 01, 21:06)
Drambiuke, o kodėl jus taip slepiate nuo mamytės viską? ar ji labai jautriai į viską reaguoja?
Nezinau ir net neiivaizduoju kaip jai pasakyti ta... Ji dabar planus kuria ateiciai, yra isitikinus, kad va tuoj praeis blogumai,kaip ji sodins darze kitais metais.... Dar sian sako, nejau mane tiek svitino ir tos chemijos ta velnia neuzmuse sad.gif sakau uzmuse mamyt uzmuse sad.gif
O dabar prie ko ji priiliecia man paranoja, paliecia galva, sakau mamyt skauda? paliecia sona, iskart mamyt kas yra sad.gif Jetus nebelaiko man nervai... Pries menesi tetis isejo, dabar mamos gyvybe kaip siuliukas plona ... Dziaugiuosi uz sese, ji tiek neskaito visko, ir zodis mts kepenyse jai taip baisiai neskamba.. Sapnuoju vaistu pavadinimus, kazkokias skaitytas istraukas , gydytojos veidas, mama, jau kelinta nakti kosmarai.

aš tai kažkaip manau, kad tavo mama viską supranta, gal geriau jai būtų žinoti tiesą. Bet čia tik mano nuomonė. Nuo abiejų savo tėvų neslėpėm tiesos.

Kastuve - thumbup.gif tavo foto - labai graži esi.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 10 01, 21:04)
Kada pas onkologę eini, Leonile? Nebijok chemijos. Nemalonu, bet kentėt galima. Juolab kad ir pakentėt vos kelias dienas reikia, visą kitą laiką maždaug apynormaliai jautiesi wink.gif



As spalio 7d.einu. kaip suprantu dar tik konsultacija bus, nelašins dar. Tikriausiai po konsultacijos dar po savaitės bus paskirta, bet norėčiau, kad greičiau, nors ir bijau, bet noriu greičiau.

Pažiūrėjus į tavo foto natūraliai kyla klausimas ar su karboplatina+paklitakseliu tau antakiai/blakstienos neiškrito?

Esu truputi už tave vyresnė, turiu dar pluoštą ligų be vėžio, ir šiaip esu tokia lepi, skausmui nepakanti.
Bet kaip nors... labiausiai bijau neuropatijos unsure.gif Kaip pati ją ištverei?
skaičiau, kad dažnai ji išlieka ir baigus visą gydymą verysad.gif
Atsakyti
willow, rimta liga jus užklupo, kai vyrui nustatė, čia forume išgirdau "paguodžiančią" frazę, svarbiausia laiku nustačius ir gydymas efektyviai sklandžiai eina. Artimieji nerimauja ir nerimaus, nes esat begalo brangus žmogus jiems. Dar jums buvo prieš tai trombas, gydytojai turėtų stebėti krešėjimo rodiklius, priminkit jei pamirš. Bet turbūt dabar fraxipariną ilgiau teks pasileisti, vyras penktą mėnesį leidžiasi, jau kiek sumažinta dozė 2*0,9ml.

QUOTE(drambiuke @ 2014 10 01, 21:06)
Nezinau ir net neiivaizduoju kaip jai pasakyti ta... Ji dabar planus kuria ateiciai, yra isitikinus, kad va tuoj praeis blogumai,kaip ji sodins darze kitais metais.... Dar sian sako, nejau mane tiek svitino ir tos chemijos ta velnia neuzmuse sad.gif sakau uzmuse mamyt uzmuse sad.gif
O dabar prie ko ji priiliecia man paranoja, paliecia galva, sakau mamyt skauda? paliecia sona, iskart mamyt kas yra sad.gif Jetus nebelaiko man nervai... Pries menesi tetis isejo, dabar mamos gyvybe kaip siuliukas plona ... Dziaugiuosi uz sese, ji tiek neskaito visko, ir zodis mts kepenyse jai taip baisiai neskamba.. Sapnuoju vaistu pavadinimus, kazkokias skaitytas istraukas , gydytojos veidas, mama, jau kelinta nakti kosmarai.
Pagerkit valerijono ar dar ko nors, pačiai reikia aprimti būtinai. Pasikalbėkit su psichologe. Kadais buvo diskutuota, man rodos sergančiosios pasisakė už žinojimą. Reikia žinoti su kuo kovoti susitelkti.
Jūs manote, kad ji negali kurti planų? Privalo dabar šie planai, jūs junkitės kartu. Pasodinus daržus, reikės kurti planus kaip derlių nuimsit. Nuėmus derlių jį reikės suvartoti ir pan.
Planų, svajonių kūrimas, tai svarbi sveikimo plano dalis manau.
Vyrui gulint reanimacijoj planus kūriau už mus abu. Įgyvendinam po truputį.

NERA, pas vyrą ne portas, kaip suprantu skiriasi, pas jį centrinės venos kateteris. Laukiam kartu su jumis žinių iš visų pasaulio kampelių dėl gydymų.

Kastuve, labai graži mergina esi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 01 spalio 2014 - 21:04
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 10 01, 21:51)
aš tai kažkaip manau, kad tavo mama viską supranta, gal geriau jai būtų žinoti tiesą. Bet čia tik mano nuomonė. Nuo abiejų savo tėvų neslėpėm tiesos.

Kastuve -  thumbup.gif tavo foto - labai graži esi.

Ne, nelabai... Ji pyksta ant saves kad taip iztyzo, ir visu savo blogumus suvercia ant chemoterapijos.
Papildyta:
QUOTE(Angele @ 2014 10 01, 22:03)
willow, rimta liga jus užklupo, kai vyrui nustatė, čia forume išgirdau "paguodžiančią" frazę, svarbiausia laiku nustačius ir gydymas efektyviai sklandžiai eina. Artimieji nerimauja ir nerimaus, nes esat begalo brangus žmogus jiems. Dar jums buvo prieš tai trombas, gydytojai turėtų stebėti krešėjimo rodiklius, priminkit jei pamirš. Bet turbūt dabar fraxipariną ilgiau teks pasileisti, vyras penktą mėnesį leidžiasi, jau kiek sumažinta dozė 2*0,9ml.

Pagerkit valerijono ar dar ko nors, pačiai reikia aprimti būtinai. Pasikalbėkit su psichologe. Kadais buvo diskutuota, man rodos sergančiosios pasisakė už žinojimą. Reikia žinoti su kuo kovoti susitelkti.
Jūs manote, kad ji negali kurti planų? Privalo dabar šie planai, jūs junkitės kartu. Pasodinus daržus, reikės kurti planus kaip derlių nuimsit. Nuėmus derlių jį reikės suvartoti ir pan.
Planų, svajonių kūrimas, tai svarbi sveikimo plano dalis manau.
Vyrui gulint reanimacijoj planus kūriau už mus abu. Įgyvendinam po truputį.

NERA, pas vyrą ne portas, kaip suprantu skiriasi, pas jį centrinės venos kateteris. Laukiam kartu su jumis žinių iš visų pasaulio kampelių dėl gydymų.

Kastuve, labai graži mergina esi  4u.gif

Prisijungiu prie komplimentu Kastuve labai daili esi, ir tavo tokios gero akys!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Geriu valerjona, bandau galvot pozityviai, nu kerta man kazkas zeme i po koju, gal chemoterautes paskutiniai zodziai kai buvom be mamos, gal del to kad per daug prognoziu ir statistiku skaitau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drambiuke: 01 spalio 2014 - 21:19
Neskaityk, kiekvienas individualus, gydymas einasi vienaip ar kitaip. Chemoterapija taip pat labai silpnina, ne tik liga. Įvairių šalutinių poveikių būna, atsistatančių ir nevisada, neskaityk apie juos.
Susirask FB mylintys gyvenimą arba onkopsichologijos centras, nueik pasikalbėk, rekomenduoju.

Leonile, kiek pamenu kastuvas ir prieš chemijas labai jaudinosi. Tas jaudulys dar savo daro. Žinoma nesijaudinti sudėtinga.
Atsakyti

Įsivaizduoju.... sunku,
ir aš kartais galvoju, kad artimiesiems dar sunkiau nei patiems sergantiems....
Kodėl šiandien nereikalavote, kad būtų atlikta echoskopija? juk ta nežinia slegia... žudo... spalio 10d. dar toli verysad.gif
[/quote]
Tai chemoterapeute isvis nenorejo nieko daryt sad.gif pakystukas kazkiek ja susvelnino, tai sutiko, kad na tiek to jei jau uzrasyta echo , tai tegu padaro. Bet siandien vistiek kartojo visa laika, ne mamai buvo aisku kirta,man - As pasitikiu diagnoze is infekcines ligonines, bet kai jums yra talonas tai mes atliksim echoskopija ....Ji man cia pabreze, kad cia mts , ir kad as iliuziju netureciau, net nepaskyre kitos usitikimo datos, tik pasake pasiskambint, zodziu...
Papildyta:
Leonile, o tu negalvok apie chemo kaip apie blogi, galvok , kad tai gydymas, ir jis tau tik padeda ... Cia as mamuka savo taip drasinau. Sakau mamuk bus bloga ne nuo ligos, cia taip ta liga isvaroma is taves , iseina nenoriai ir todel gali but kartais ne visai kokia savijauta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 10 01, 22:23)

Leonile, kiek pamenu kastuvas ir prieš chemijas labai jaudinosi. Tas jaudulys dar savo daro. Žinoma nesijaudinti sudėtinga.


Taip, skaičiau aš apie ją.
Turbūt būtų nenormalu, jei sakyčiau, kad nesijaudinu ir nebijau biggrin.gif
Mano būsena žmogiška smile.gif


O dar vyras papasakojo kai ką... jis darbe pasisakė, kad aš sergu, sulaukė tik "užuojauta tau", tik viena jo kolegė palinkėjo stiprybės ir vilties.
Bliamba, juk aš dar nemiriau, o jie jau vyrui užuojautą išreiškė gun_rifle.gif
Vyras irgi piktas dėl to.
Kuo toliau, tuo labiau norisi niekam apie ligą nepasakoti, (kas nesusiduręs) iš karto nurašo ir laidoja mintyse verysad.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal priimsit mane pas save y būrelį,noriu susirinkt kuo daugiau informacijos. Mamyte prieš 3sav.sužinojo kad serga kepenų vėžiu,ir kepenų ciroze... Jinai didele optimiste,bet bet tas tris sav.labai sublogo,mažai valgo skauda skysčiai kaupiasi...sunku matyt kaip jinai kankinasi... Gulėjo ligoninėj 2sav.db savaite namie,ryt važiuoja i dienos stacionara,gaus chemija,kaip suprantu tabletėmis.
Aš susitaikiau su ta mintim,ir galvoju viska kas geriausia,bet tėtis matau palūžęs,sese taip pat.prie mamos to neparodo..
Zinokit neįsivaizduoja nuo ko pradėta rinkt informacija,klausimu milijonas. Žiūriu čia rašto kažkokius skaičiukus,nieko nesuprantu bet tikiuosi isiaiskinsiu po biski,mamos israsu nemaciau,nes viskuo rūpinasi pusseserė,nes jinai turi daug kolegų ligoninėj tai man viska paaiškina paprastai ir galvoju kad gal ką net nuslepia..
Atsiprašau kad čia taip nerisliai labai papasakojau..
Visoms jums ir jūsų artimiesiems sveikatos!!!!
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 10 01, 16:05)
Tik man kartais kirba mintis, kadtame magnete taip daug priklauso nuo žmogaus, kuris aprašinėja.... žr mano žinutę aukščiau apie kepenų kalcinatą - hemangiomą - mts- kalcinatą....

Skaičiau. Magnetą darėm skirtingose vietose, aprašinėjo skirtingi gydytojai. Deja, bet išvados sutampa. Tiesa tuos pačius magnetus nusiunčiau ir užsienio medikams. Labai laukiu žinių iš jų.
Angele, čia matyt man vakar per skubėjimą viskas susiplakė į vieną vietą doh.gif
Drambliuke visą laiką pasakydavom tiesą, kažkiek paprastesniais vaikui suprantamais žodžiais bet pasakydavom. Vienintelį kartą po PET'o ne iš karto pasakėm, tiesiog reikėjo laiko patiems susigraibyti savo išskydusius jausmus, neviltį ir t.t. Kad ir kokia bebūtų mūsų situacija planus ateičiai mes kuriam -reikia išsilaikyti teises, kas ir kiek kartų ją mokys vairuoti, kokios mašinos norėtų , o kur dar šuns mokyklos ir parodos..... Žodžiu sunkiai sirgti ir pasiduoti nevilčiai nėra kada, nes darbų ir reikalų milijonas. Taip ir sakau jai- suprantu, akd dabar nusiminei, paverk, papyk, bet ilgai liūdėti mes negalim sau leisti, nes turim nugalėti TĄ bjaurybę ir vykdyti savo planus. Dabar pagalvojau, kad mūsų planai ilgalaikiai, ilgesni net negu vyriausybės lotuliukas.gif
alikute, mažiau kniskis statistikoje ir t.t. Kaip suprantu šeima nemaža, todėl siūlau pasiskirstyti darbus-klas už ką atsakingas ir kuriom kryptim dirbsit. Apie visus veiksmus būtinai pasakokit mamai, sudarykit viziją, kad ji vadovauja "paradui" ir priima atsakingus sprendimus.
ida, angele, kaip jūsų vyrai?
leonile, baimė yra visiškai normali reakcija. Tai greičiau ne baimė, o nežinia. Bet žinai, chemija- tai tik gydymo priemonė, kaip skiepai, rentgenas, operacija ir t.t. O chemija, tai kažkas naujo ir nepatirto-taip kaip nebandytas patiekalas ir t.t. Ar turi savo suaugusios foto su ežiuku, be plaukų? Priimk tai kaip galimybę, pokytį, bet ne kažką tragiško. Tiesiog įvairovė gyvenime mirksiukas.gif
Niekada neužmiršk, kad vežį turim kiekvienas iš mūsų, tiesiog tau pasisekė, nes laiku diagnozavo ir jau gydo. Esi visu žingsniu, o gal net ir dviem priekyje, o visi silpnumai, pykinimai, tai tik laikina būsena, kuri anksčiau ar vėliau vis tiek praeis mirksiukas.gif
kastuve, malonu susipažinti mirksiukas.gif Cistos gali nuo chemijos susidaryti mirksiukas.gif
remedy, gal npražiūrėjo, gal tiesiog jis pakitęs g.gif
wilow, tu šio skyrelio ambasadorė, pažiūrėk kaip šiandien gražiai šviečia saulė, leisk jai tau padėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NERA: 02 spalio 2014 - 07:52
QUOTE(Leonilė @ 2014 10 01, 20:37)
Taip, skaičiau aš apie ją.
Turbūt būtų nenormalu, jei sakyčiau, kad nesijaudinu ir nebijau biggrin.gif
Mano būsena žmogiška smile.gif
O dar vyras papasakojo kai ką... jis darbe pasisakė, kad aš sergu, sulaukė tik "užuojauta tau", tik viena jo kolegė palinkėjo stiprybės ir vilties.
Bliamba, juk aš dar nemiriau, o jie jau vyrui užuojautą išreiškė  gun_rifle.gif
Vyras irgi piktas dėl to.
Kuo toliau, tuo labiau norisi niekam apie ligą nepasakoti, (kas nesusiduręs) iš karto nurašo ir laidoja mintyse  verysad.gif


Puikiai suprantu tave Leonile, man irgi teko tokių giedorių sutikt. Pradžioj, kai labai norėjau pastiprinimo iš žmonių tai pasakojau, dabar prikandau liežuvį, nes tikrai ne visi geranoriški ir užjaučiantys.
Tik dabar klausimas -kaip tavo sveikata truputį varo į neviltį biggrin.gif nu nes nežinau ką atsakyti. Nei aš čia sveika, nei ligonis (iš pažiūros)
Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2014 10 02, 06:49)

remedy, gal npražiūrėjo, gal tiesiog jis pakitęs g.gif



NERA, galbūt. Bus aiškiau po PET'o
Atsakyti