Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(drambiuke @ 2014 09 26, 19:09)
Aciu uz palaikyma smile.gif As irgi tikiuosi , kad tas ultargarasas bus neteisingas, na visur gi pasitaiko paklaidu... O ta gydytoja  kuri taip isreze mums J.Strimaitiene, nezinau, gal su kitais ji bendrauja kitaip, bet mums kaip rasiau, net su tokiu sarkazmu atsakinejo. Sakau gydytoja, kazka gii reik, bent tu mts plitima gal imanoma pritabdyt, bent kiek pratest gyvenima tai ji taip sarkastiskai sau po nosim- hm pristabdyt...
Na nieko nepasiduosim, reik kovot iki galo:) Dabar sisui el laiska ne vienam chemoterapeutui su prasymu prakonsultuot ir isreikst savo nuomone apie galima gydyma.. Gal atsiras kas ir atrasys. Nebezinau , ka daugiau besugalvot, o sedet vietoje laikas neleidzia sad.gif



O kada tyrimą darysit? kada paaiškės viskas? yra ten tos mts ar nėra?
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 26, 20:05)
O kada tyrimą darysit? kada paaiškės viskas? yra ten tos mts ar nėra?

Dabar 1spalio pas chemike, ji kaip sake ivertins mamos bukle ir atliks issamesni kraujo tyrima. O spalio 10 bus ultragarasas onkologiniam.
Atsakyti
Leonile, prisiminiau, naudojau ajero arbatą, tai sustabdė puvimo procesus žarnyne. Rašo, kad nuo pilvo pūtimo irgi padeda(Marijos Treben knygoje) Reikia ajero šaknų nubrauktą šaukštelį užpilti stikline šalto vandens, palaikyti dvylika valandų. Tada pašildyti iki gėrimo temperatūros, perkošti ir išgerti per šešis kartus (dienos bėgyje). Per dieną negalima gerti daugiau kaip vieną puodelį
Atsakyti
QUOTE(vitar @ 2014 09 26, 22:14)
Leonile, prisiminiau, naudojau ajero arbatą, tai sustabdė puvimo procesus žarnyne. Rašo, kad nuo pilvo pūtimo irgi padeda(Marijos Treben knygoje) Reikia ajero šaknų nubrauktą šaukštelį užpilti stikline šalto vandens, palaikyti dvylika valandų. Tada pašildyti iki gėrimo temperatūros, perkošti ir išgerti per šešis kartus (dienos bėgyje). Per dieną negalima gerti daugiau kaip vieną puodelį


Perskaičiau prie kontraindikacijų, kad turint skrandžio ar žarnyno opą, vartoti negalima. Pas mane skrandyje opa doh.gif
Tikrai bijosiu vartoti. Nors paskaičius pasirodė, kad tikrai efektyvi arbata.
Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Atleiskit, kad aš visai ne į temą. Gal kuri nusikopinot, Willov receptą raugimo - kopūstas, burokėlis, morka trilitriniame stiklainyje. Nenusikopijavau, o dabar nerandu, norėčiau pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2014 09 28, 18:24)
Atleiskit, kad aš visai ne į temą. Gal kuri nusikopinot,  Willov receptą raugimo - kopūstas, burokėlis, morka trilitriniame stiklainyje. Nenusikopijavau, o dabar nerandu, norėčiau pabandyti.

Niekaip ypatingai nedarau - kaip ir kopūstus, tiesiog daržoves pjaustau stambiai: kopūstus ketvirčiuoju, o ketvirčius pagal kopūsto dydį dar į dvi ,tris ar keturias dalis, burokėlius griežinėliais,morkas įstrižais griežinėliais, dedu sluoksniais, viršutinis kopūstų, druska, cukrus, kaip ir kopūstams, slėgti, skystis tb virš daržovių per 2 pirštus.Tik toks pas mane...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ida1: 28 rugsėjo 2014 - 17:38
Geriau ne willow receptai dalinkites, o kur ji ir kaip laikosi pasakykit... rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, klausimas, kada yra kvieciamas daktaru konsiliumas, sprendziantis del tolimesnio gydymo, ar cia visiems kveicia, nuo ko tai priklauso?
Atsakyti
QUOTE(drambiuke @ 2014 09 28, 20:56)
Merginos, klausimas, kada yra kvieciamas daktaru konsiliumas, sprendziantis del tolimesnio gydymo, ar cia visiems kveicia, nuo ko tai priklauso?

Manau visiems dėl tolimesio gydymo, tačiau man jis įspūdžio nepaliko. Nes daugiau popierius pildo, nei informacijos duoda.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 09 28, 18:37)
Niekaip ypatingai nedarau - kaip ir kopūstus, tiesiog daržoves pjaustau stambiai: kopūstus ketvirčiuoju, o ketvirčius pagal kopūsto dydį dar į dvi ,tris ar keturias dalis, burokėlius griežinėliais,morkas įstrižais griežinėliais, dedu sluoksniais, viršutinis kopūstų, druska, cukrus, kaip ir kopūstams, slėgti, skystis tb virš daržovių per 2 pirštus.Tik toks pas mane...


Ačiū. Bandysiu.
Nesirodo forume ir daugiau senbuvių. Kai norės pačios apie save praneš.
Dėl to konsiliumo, tai tik popierius krūvom daktarai vieni kitiem neša, kad pasirašytų. Kai važiuodavau sisileisti vaistų kas tris savaites visus metus, tai tokį vaizdą dažnai matydavau. Sėdžiu prie daktarės, ateina su kortelėm, kartais keliais žodžiais persimeta, o mano daktarė pasirašo. Tai čia daugiau formalumas. Nusprendžia gydantis gydytojas viską, tik pritarimą kitų, išreikštą parašu gauna.
Man irgi vienus vaistus atseit konsiliumas skyrė. Daktarė išrašė, susileidau, o po kiek laiko žiūriu įrašas kortelėje konsiliumo apie tų vaistų skyrimą. Mano atveju buvo formalumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edmė: 29 rugsėjo 2014 - 07:16
labas rytas.visom sveikatos 4u.gif .Nu zinokit maniskis koks slapukas pasidare.nieko man nebepasakoja.o as vis tiek pagavau blush2.gif Pasirodo spranda vakarais pradejo skaudeti.tai buvo nulekes i onko.kazkokiu budu tyrymus pasidare.Galva prasviete.nieko svaru.tik po operacijos nedideles kraujosruvos susidare.nunese operavusiam sake norma cia g.gif .Plauciuose 0.2mm padidejo tas neaiskus darinys.kaip mts vis tiek nevardina.bet nieko naujo neatsirado..Sioj savaitej darys dar du tirymus kaulu mrt.ir sprando KT.Viska vienas isgyvena.nieko nesake.sake buciau tik pasakes kai tyrimai geri butu wub.gif Drambiuke de konsiliumo tai pas mus rimti tai tik du buvo gydymo pradzioj.kad skirti chemija.vyras labai karsciavo.tai del to 3zmones pasirase.Ir gydymo metu.kad su chemija svitinimas kartu butu.tai tada konsiiuma kviete.Dabar ligai progresuojant.konsiliumo nebuvo.bet kaip ir edme rase pasirase keletas.gydytoju del skirtos chemijos.Tikrai visom senbuvem stiprybes ir jegu.labai labai laukiam...
Atsakyti
Labas rytas. Mama karsciuoja, i para syki pakyla tempe, iki 38 ir virs. 1 spalio padarys tyrimus,gal bus kas aiskiau. Crb pakyles,kazkur vyksta uzdegimas sad.gif gydytoja is infekcines sake kad del mts kepenyse gali but kad kencia organai aplink(buitiskai paaiskino ) del to tas CRB pakytes. Zodziu laukiam ka tie tyrimai parodys, ar skirs mums koki kita gydyma ar ne sad.gif
Norejau paklausti o pas J.Ruolia reik siuntimo? Ar ilga regestracija?
Atsakyti