Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

Dėl pilvo gerai malti linų sėmenys. Aš tai su varške (dar sėmenų aliejaus šaukštą) ryte valgau, galima maltas pakepti sausai ant keptuvės, šiek tiek druskos įdėti, na ir barstyti ant bulvių, ant sumuštinio. Kas mėgsta jogurtus, galima sumaltus į juos maišyti. Skaičiau knygoje "Sveikos mitybos vadovas', kad 1-2 šaukštai kasdien gerai menopauzės laikotarpiu, sumažina karščio pylimą, jose yra omega 3 sočoųjų rūgščių, kurios svarbu širdžiai. Jie fitoestrogenai.
Atsakyti
Nebeliko ir mano mamytės šiandiena verysad.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 09 25, 09:22)
Nebeliko ir mano mamytės šiandiena  verysad.gif  cry.gif

o Dievuleliau, kas cia tema apstojo, vienos netektys... cray.gif
Uzjauciu... console.gif
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 09 25, 09:22)
Nebeliko ir mano mamytės šiandiena  verysad.gif  cry.gif


O Dieve.... Uzuojauta heart.gif

cray.gif
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 09 25, 09:22)
Nebeliko ir mano mamytės šiandiena  verysad.gif  cry.gif

Nusirdi uzuojauta.... Stiprybes!
Atsakyti
Giedre.vs, jovdim, verysad.gif stiprybės.
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 09 25, 09:22)
Nebeliko ir mano mamytės šiandiena  verysad.gif  cry.gif

Man paskambino ir pasakė ryte verysad.gif Negalėjau patikėt, kad mūsų mamos išėjo kartu. verysad.gif
Laikykis - stipriai apkabinu, susirašysim. Šiandien ryte sutikau vienuoles, kurios buvo kai mano mama išėjo. Mes ir patys buvom, bet taip viskas ir sukilo.
Atsakyti
Jovdim, užjaučiu. Stiprybės tau.

Mano mamai nebuvo daryta operacija. Chemija baigta rugpjūtį. Prieš kelias savaites jai prasidėjo tokie patys pilvo "negalavimai", apie kokius čia rašote. Mama nusistatė, kad v perėjo į žarnyną. Aš sakau, kad tai greičiausiai chemijos pasekmė. Kartais pagalvoju, kokioje baisioje įtampoje ji nuolat gyvena verysad.gif
Atsakyti
Giedre.vs, jovdim, uzuojauta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 09 25, 09:22)
Nebeliko ir mano mamytės šiandiena  verysad.gif  cry.gif

Užjaučiu, sunkios tau dienos, laikykis į tuos, kurie su tavim. Mano draugės mama irgi šiandien išėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karme: 25 rugsėjo 2014 - 17:31
O as apsilankiau pas mamos chemoterapeute.Tokio grubaus ir nejautraus zmogaus nebuvau sutikus. Paziurejo israsus is infekcines. Paklausiau,gal cia gali but netikslumu,kai isverte akis,o jus ka nepasitikyt? Gerai pakartosim. As sakau o kas toliau jei pasitvirtina mts kepenyse, sako nieko, simpyominis gydymas. As paklausiau nejau nieko nera,kazka islemeno apie galima gydyma,del kuriuo reik kreiptis i ligoniy kasas,bet paminejo kad retas ji gauna... Veliau pasake nudipirkti prednezalono ir atvykti ,kad ji pasiziuretu i mamos bukle 1 spalio... Ir dar pabaigoje isreze o ko jus tikejotes,jai juk 3 stadija,kokiu jus dar norit prognoziu...
Moterys nejau viena gyd sprendzia del gydymo nutraukimo,ar tolesnio skyrimo?
Atsakyti
QUOTE(drambiuke @ 2014 09 25, 18:57)
O as apsilankiau pas mamos chemoterapeute.Tokio grubaus ir nejautraus zmogaus nebuvau sutikus. Paziurejo israsus is infekcines. Paklausiau,gal cia gali but netikslumu,kai isverte akis,o jus ka nepasitikyt? Gerai pakartosim. As sakau o kas toliau jei pasitvirtina mts kepenyse, sako nieko, simpyominis gydymas. As paklausiau nejau nieko nera,kazka islemeno apie galima gydyma,del kuriuo reik kreiptis i ligoniy kasas,bet paminejo kad retas ji gauna... Veliau pasake nudipirkti prednezalono ir atvykti ,kad ji pasiziuretu i mamos bukle 1 spalio... Ir dar pabaigoje isreze o ko jus tikejotes,jai juk 3 stadija,kokiu jus dar norit prognoziu...
Moterys nejau viena gyd sprendzia del gydymo nutraukimo,ar tolesnio skyrimo?

Gal galima butu su kitu chemoterapeutu pasikonsultuoti.musu atveju sprendzia viska vienas gydytojas...Kabinkites tuom kad kazkoks gydymas yra.o kompensavima gal gausit.Tokio ziaurumo is mediku neturi butu.jie vis kartoja medicinoje stebuklu nebuna.supranta zmones tik atsidure patys sitokioj situacijoj.Cia artimuju dalia.su ligoniais buna mandagesni blink.gif Netekusiom mamu kuo nuosirdziausia uzuojauta verysad.gif Visom sveikatos
Atsakyti