Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(Giedrutelove @ 2014 09 22, 16:02)
Sveikos paneles. Norejau paklausti gal kuri nors turit arba lieka kartais Fentanilio pleistriuku? Parasykite AZ as nupirkciau, labai reiktu.  ax.gif

Nesiųskit fentanilio pleistriukų. "Gelbėjau" jau aš šiuos žmones. Susimoviau doh.gif
Atsakyti
giedre.vs uzuojauta jums verysad.gif

QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 09 24, 20:19)
Nesiųskit fentanilio pleistriukų. "Gelbėjau" jau aš šiuos žmones. Susimoviau  doh.gif

nejaugi ir cia sukciai sukasi sad.gif sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 24 rugsėjo 2014 - 20:41
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 22, 20:40)
Žarnynui nieko nevartoju - kenčiu biggrin.gif

E, merginos, prisiminiau - PELYNAS! Pabandykit. Padeda žarnynui..
Papildyta:
Giedre.vs. Užjaučiu. Apkabinu. Amžiną atilsį...
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 04 27, 14:32)
Nu vistiek, galvoju, galvoju ir nesuprantu. Jei magnetinis rezonansas rodo naviką tik gimdoj ir kaklely, tai kam šalinti ir kiaušides, ir limfmazgius, viską  - t.y. sveikus organus? Nu negi nėra kaip papildomai išsitirt tų limfmazgių ar juose nėra blogų lastelių (pvz, kontrastinis skystis ar dar kas)? Dėl kiaušidžių irgi nesuprantu. Pvz, dėl šventos ramybės atiduočiau vieną kiaušidę (įtartinesnę), kitą tegu pvz. prapjauna, išgramdo ir ištiria (turbūt netgi yra kažkoks specialus tyrimas, tik nieko apie jį daktarai nepasakoja). Jei jau ras - tada sutikčiau antrą kartą operuotis ir jau šalinti. Nu negi taip negalima? Toks jausmas, kad standartiškai visus pjausto, neatsižvelgiant į konkretų atvejį ir konkrečias grėsmes... sad.gif





Paskaičiau tavo senus postus.
Tu pergyvenai, kad pašalins sveikus, o aš kodėl sveikų nepašalino doh.gif smile.gif


QUOTE(Liepa39 @ 2014 09 24, 22:36)
E, merginos, prisiminiau - PELYNAS! Pabandykit. Padeda žarnynui..



AČIŪ, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2014 09 24, 21:41)
giedre.vs uzuojauta jums  verysad.gif
nejaugi ir cia sukciai sukasi sad.gif sad.gif

Aš irgi nesitikėjau, taip prašė pagalbos, kad padėjau blush2.gif nors kažkas iš merginų ir sakė, kad kažkas čia neaiškaus. Bet jau nesvarbu.

Pelynas šiaip jau kietina vidurius, o chemijos metu (bent jau man) ir taip nekas, tai nežinau nežinau... Ir dar dėl žarnų gurguliavimų, vartymosi ir kt., po operacijų (ypač pilvo), chemoterapijos, spinduliavimo atsiranda žarnų sąaugos, jos ir duoda visus tuos jutimus. Jokios žolės sąaugų nestabdo, gal kažkiek mankšta veikia, bet ir ta nuo pirmos dienos turi būti daroma. Maistą reikia protingai rinktis (lašiniai, silkė mirksiukas.gif ), bet aš valgau ką noriu, kada galiu ir kiek noriu. Mažina šiuos bjaurius jutimus badas ir ramybė. Bet tai tik pagalba trumpam. Baigsis chemijos, nuslūgs žarnyno tinimas ir šiek tiek aprims pilvo garsai
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 09 24, 20:19)
Nesiųskit fentanilio pleistriukų. "Gelbėjau" jau aš šiuos žmones. Susimoviau  doh.gif

Viešpatie, negi ir tokiam dalyke įmanoma sukčiauti ir žmones apgaudinėti. Man baisu kas daros. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 09 24, 21:36)
Aš irgi nesitikėjau, taip prašė pagalbos, kad padėjau  blush2.gif  nors kažkas iš merginų ir sakė, kad kažkas čia neaiškaus. Bet  jau nesvarbu.

Pelynas šiaip jau kietina vidurius, o chemijos metu (bent jau man) ir taip nekas, tai nežinau nežinau... Ir dar dėl žarnų gurguliavimų, vartymosi ir kt., po operacijų (ypač pilvo), chemoterapijos, spinduliavimo atsiranda žarnų sąaugos, jos ir duoda visus tuos jutimus. Jokios žolės sąaugų nestabdo, gal kažkiek mankšta veikia, bet ir ta nuo pirmos dienos turi būti daroma. Maistą reikia protingai rinktis (lašiniai, silkė  mirksiukas.gif ), bet aš valgau ką noriu, kada galiu ir kiek noriu. Mažina šiuos bjaurius jutimus badas ir ramybė. Bet tai tik pagalba trumpam. Baigsis chemijos, nuslūgs žarnyno tinimas ir šiek tiek aprims pilvo garsai

Ačiū šiandien besišypsanti, truputį aiškiau su tais pilvo uraganais, bet yra vienas 'bet'. Aš tai chemiją baigiau dar balandį, o žarnų kasdieninis tango pas mane prasidėjo apie rugpjūčio vidurį, tai gal chemija čia ne prie ko g.gif
Ir tos sąaugos tai čia tas vadinamas žarnų nepraeinamumas?
Gal kas žinote kaip tai angliškai vadinasi? Pagooglinčiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Remedy: 24 rugsėjo 2014 - 22:58
Ačiū mergaitės - liko įveikti paskutinį etapą, po kurio turbūt atsivers tuštuma. verysad.gif
Linkiu jums daug daug sveikatos ir jūsų artimiesiems. mirksiukas.gif Užsuksiu paskaityti, kaip jums sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 09 24, 16:11)
Mano mama mirė verysad.gif

Uzuojauta.... heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 09 24, 23:57)
Ačiū šiandien besišypsanti, truputį aiškiau su tais pilvo uraganais, bet yra vienas 'bet'. Aš tai chemiją baigiau dar balandį, o žarnų kasdieninis tango pas mane prasidėjo apie rugpjūčio vidurį, tai gal chemija čia ne prie ko  g.gif
Ir tos sąaugos tai čia tas vadinamas žarnų nepraeinamumas?
Gal kas žinote kaip tai angliškai vadinasi? Pagooglinčiau

Tai ir suauga ne per vieną dieną biggrin.gif chemija labai net prie ko, kaip tik ji ir daro didiulę įtaką suaugimui: žarnų gleivinė paburksta, patinsta, gali atsirasti žaizdelės, kurios gydamos sulimpa...čia taip ūkiškai paaiškinau biggrin.gif
Sąaugos yra sąaugos, o nepraeinamumas viena iš pasekmių. Lotyniškai nepraeinamumas - ileus, googlinkit į sveikatą, tik neprisigalvokit ligų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 09 24, 23:36)
Aš irgi nesitikėjau, taip prašė pagalbos, kad padėjau  blush2.gif  nors kažkas iš merginų ir sakė, kad kažkas čia neaiškaus. Bet  jau nesvarbu.

Oi, mergaites, tai aisku, kad sukciai drinks_cheers.gif Pleistrus laisvai israso bet kuris seimos daktaras, turedamas onkopacienta drinks_cheers.gif Bet jei nera butinybes-pataria skausma malsinti iprastomis priemonemis. Jau seniai kalbejom sioj temoj, kad jei praso, vadinasi, kazkas cia nesirisa, cia ne Megace koks, kuri vartoti gali ir bet kuris silpnesnis ligonis, nebutinai onko. Tai opiatai. O kas opiatus dar "megsta"? mirksiukas.gif Ir tooookiu pasaku gali prikurti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 09 24, 23:33)

Sąaugos yra sąaugos, o nepraeinamumas viena iš pasekmių. Lotyniškai nepraeinamumas - ileus, googlinkit į sveikatą, tik neprisigalvokit ligų  4u.gif


Sąaugos - adhesions. Skaičiau, kad formuojasi jos net keletą ar kelioliką metų po operacijos, tai jau net užmiršus visas operacijas gali bėdukė išlyst, pasirodo doh.gif
Atsakyti