Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50




QUOTE(Leonilė @ 2014 09 24, 14:20)
Nera tokiu zodziu, kurie dabar tave paguostu...
Galvok, kad jai dabar gera, nieko jau nebeskauda...
Ji visada bus tavo sirdyje...
Nuoširdi užuojauta.


Giedre.vs, užuojauta ir laikykis. Aš savo mamą irgi išlydėjau tokiom mintim. Nors ir kaip buvo sunku. Bet pagalvojau, kad jai taip geriau. verysad.gif
QUOTE(drambiuke @ 2014 09 24, 14:55)
Siandien, viai atsitiktinai mama po apsinodijimo pateko i infekcine ligonine. Ten padare echoskopija, daugybines kepenu metastaze. ... ir viskas gaunant chemija, ir po svytinimo. Nei vieno tyrimo po gimdos pasalinimo , tik svytinimas, dabar chemija, ir atsitiktinis patekimas i ligonine kuris nuverte mus nuo koju. Mamai nieko nesakom. Kyla toks klausymas, ar gali po velniu tas echoskopas suklysti? Nejau per puse metu gaunant gydyma liga tik progresavo sad.gif Paskambinus mamos chepoterapeutai, ta paminejo kad gal reikes nutraukt chemija. Sakau ar bus kokia kita, sako prie gimdos vezio kitos nelabai taiko, o sita jei yra metastaziu neveiksminga. Tai kas tada viso gero zmogau...Atsiprasau , issiliejau, nebezinau i kuri kampa trenktis ka skaityt ir kam melstis.. 52 moteris, o per puse metu nurasyta vos ne tapo.


Imk pavyzdžiu senos pažįstamos tėvuką. Nurašė žmogų, o jis sau gyvena, kruta juda ir .............
Atsakyti
QUOTE(drambiuke @ 2014 09 24, 15:55)
Siandien, viai atsitiktinai mama po apsinodijimo pateko i infekcine ligonine. Ten padare echoskopija, daugybines kepenu metastaze. ... ir viskas gaunant chemija, ir po svytinimo. Nei vieno tyrimo po gimdos pasalinimo , tik svytinimas, dabar chemija, ir atsitiktinis patekimas i ligonine kuris nuverte mus nuo koju. Mamai nieko nesakom. Kyla toks klausymas, ar gali po velniu tas echoskopas suklysti? Nejau per puse metu gaunant gydyma liga tik progresavo sad.gif Paskambinus mamos chepoterapeutai, ta paminejo kad gal reikes nutraukt chemija. Sakau ar bus kokia kita, sako prie gimdos vezio kitos nelabai taiko, o sita jei yra metastaziu neveiksminga. Tai kas tada viso gero zmogau...Atsiprasau , issiliejau, nebezinau i kuri kampa trenktis ka skaityt ir kam melstis.. 52 moteris, o per puse metu nurasyta vos ne tapo.


echoskopą darė tik infekcinėj, tikrai patvirtinta, kad metastazės? Nežinau, bet asmeniškai man čia kažkoks nesusipratimas ir ką chemikė va taip, nemačius išvadų susakė doh.gif

Visų pirma reiktų kartoti echo pas onkologus, daryti KT ir t.t., o ne panikuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 09 24, 16:43)
echoskopą darė tik infekcinėj, tikrai patvirtinta, kad metastazės? Nežinau, bet asmeniškai man čia kažkoks nesusipratimas ir ką chemikė va taip, nemačius išvadų susakė  doh.gif

Visų pirma reiktų kartoti echo pas onkologus, daryti KT ir t.t., o ne panikuoti  4u.gif

Jo echoskopa padare infekcinej, nes gydytojai pasirode padydejusios kepenys. Na kai kalbejau su vedeja man ji taip pasake, kad echoskopas rodo daugybines met. kepenyse, kepenys nusileidusios ir kazkokiu fermentu yra zenkliai per daug. Mamos gydytoja chemoterapeute yra Strimaitine, iskart jai paskambinau, tai ta sake kad atvezt israsa, ir jei yra metastazes nutraukt reiks gal chemija. Kai paklausiau , tai reikia gal kita, ji pasake prie gimdos vezio kitos nelabai taiko. Ryt paimsiu israsus is infekcines ir vaziuosiu pati pas chemoterapeute mamos. Nenorim kad mama zinotu, nes kitaip ji visai palus... Per 2 menesius pries kiekviena chemija laidotuves, tai jos emocine busena yra labai pablogejusi, o jei dar sita suzinotu, susikrimstu sad.gif
Kyla klausimas, nejau visoms taip , per puse metu nuo kovo menesiu nei vienos KT , nei echoskopijos, visi tyrimai tai gine apziura ir kraujas pries chemoterapija. Ar cia man vienai atrodo nenormalu tokia padetis?
As irgi labai noriu tiketi, kad tai nesusipratimas...
Atsakyti
QUOTE(drambiuke @ 2014 09 24, 16:52)
Kyla klausimas, nejau visoms taip , per puse metu nuo kovo menesiu nei vienos KT , nei echoskopijos, visi tyrimai tai gine apziura ir kraujas pries chemoterapija. Ar cia man vienai atrodo nenormalu tokia padetis?
As irgi labai noriu tiketi, kad tai nesusipratimas...


Dažnai paskyrus gydymą kontrolinius tyrimus daro jo viduryje, jei nėra kokių nusiskundimų, man asmeniškai KT darė po trijų chemijų, buvo numatytos šešios, tikrai po kiekvienos netiria, aišku pusmetis jau daug, bet tikrai ne išimtis tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 09 24, 17:01)
Dažnai paskyrus gydymą kontrolinius tyrimus daro jo viduryje, jei nėra kokių nusiskundimų, man asmeniškai KT darė po trijų chemijų, buvo numatytos šešios, tikrai po kiekvienos netiria, aišku pusmetis jau daug, bet tikrai ne išimtis tai  4u.gif

Aciu uz atsakymus. Na nusiskundimu turejo nemazai, bet viskas buvo numesta svytinimo , chemijos salutiniam poveikiui, mazas pooperacinis periodas bei stresas sad.gif Ir si kart kai kvietem greitaja, nes jau nebeatsikele is lovos nuo silpnumo, veme ir viduriavo, tai daugiausiai ka pasiule gydytoja is greitosios nuvezt i infekcine... As dabar vieno tik tenoriu, kad tas echoskopo tyrimas butu netikslus, ir kad onkologiniam paneigs viska...
Atsakyti
QUOTE(drambiuke @ 2014 09 24, 15:52)
Kyla klausimas, nejau visoms taip , per puse metu nuo kovo menesiu nei vienos KT , nei echoskopijos, visi tyrimai tai gine apziura ir kraujas pries chemoterapija. Ar cia man vienai atrodo nenormalu tokia padetis?
As irgi labai noriu tiketi, kad tai nesusipratimas...


Gaila, kad tavo mamytei taip. sad.gif bet gal dar viskas išsispręs, 100% echoskopija patvirtint negali.
Dėl tyrimų, tai man irgi nedarė nei KT, nei echoskopijos, nei nieko. Ir neplanuoja KT daryti iki netgi gruodžio, kai būsiu gydymą baigus jau 3 mėn. Nors turiu kažkokių keistų nusiskundimų, bet nieko irgi netiria, tik markerį padaro. Tas nekinta, tai atseit gerai viskas turėtų būt.
Pirmi tyrimai bus po savaitės, prieš paskutinę chemoterapiją - echoskopija ir rentgenas.
Truputį nervina, kad nedaro KT dėl šventos ramybės. Ką ten gali žinot dabar, gal v bujoja ir tiesiog markeris to nerodo doh.gif šūdina tvarka, pagal mane.
Atsakyti
QUOTE(drambiuke @ 2014 09 24, 17:11)
Aciu uz atsakymus. Na nusiskundimu turejo nemazai, bet viskas buvo numesta svytinimo , chemijos salutiniam poveikiui, mazas pooperacinis periodas bei stresas sad.gif Ir si kart kai kvietem greitaja, nes jau nebeatsikele is lovos nuo silpnumo, veme ir viduriavo, tai daugiausiai ka pasiule gydytoja is greitosios nuvezt i infekcine... As dabar vieno tik tenoriu, kad tas echoskopo tyrimas butu netikslus, ir kad onkologiniam paneigs viska...

Gal as suteiksiu nereikalingas viltis, gal klystu, bet buvo mums taip drinks_cheers.gif Tik pabaigem chemija, rajono daktarai echoskopu padare tyrimus ir analogiskai kepenyse rado mts doh.gif Mums irgi rankos nusviro... Skambinom onkologams, klausem, kaip cia gali buti, juk chemija suvare, KT neseniai dare ir nieko, o cia po poros savaiciu jau mts kepenyse blink.gif Netikrino musu, bet nuramino, sako, cia cistos kepenyse nuo chemijos. Juk kas yra chemija? Tai nuodai. O kepenys pas mus tai filtras nuo nuodu, stai ir isdidejo jos bei cistomis viduje pasidenge, nes nuodus is paskutiniuju is organizmo salina. drinks_cheers.gif
Ir akurat, padarem echoskopija ten pat rajone po poros menesiu, kepenyse jokiu mts neberado smile.gif
Ka noreciau patarti 4u.gif Pastatykit lasalines, kad greiciau chemija issiplautu, padekite kepenims issivalyti nuo nuodu, ir dings visos mts. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 09 24, 17:40)
Gal as suteiksiu nereikalingas viltis, gal klystu, bet buvo mums taip drinks_cheers.gif Tik pabaigem chemija, rajono daktarai echoskopu padare tyrimus ir analogiskai kepenyse rado mts doh.gif Mums irgi rankos nusviro... Skambinom onkologams, klausem, kaip cia gali buti, juk chemija suvare, KT neseniai dare ir nieko, o cia po poros savaiciu jau mts kepenyse blink.gif Netikrino musu, bet nuramino, sako, cia cistos kepenyse nuo chemijos. Juk kas yra chemija? Tai nuodai. O kepenys pas mus tai filtras nuo nuodu, stai ir isdidejo jos bei cistomis viduje pasidenge, nes nuodus is paskutiniuju is organizmo salina. drinks_cheers.gif
Ir akurat, padarem echoskopija ten pat rajone po poros menesiu, kepenyse jokiu mts neberado smile.gif
Ka noreciau patarti 4u.gif Pastatykit lasalines, kad greiciau chemija issiplautu, padekite kepenims issivalyti nuo nuodu, ir dings visos mts. 4u.gif

Reikalinga , labai labai reikalinga viltis... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aciu Jums.Ir zinot ji po 2 lasaliniu siandien jau nebe tokia geltona net buvo smile.gif Ryt su israsu keliausiu pas chemoterapeute, ziuresiu ka jie sakys :)Bet SENa Pazistama, man jusu sis postas leido bent ikvept oro,ir tiket ...
Papildyta:
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 24, 17:33)
Gaila, kad tavo mamytei taip. sad.gif bet gal dar viskas išsispręs, 100% echoskopija patvirtint negali.
Dėl tyrimų, tai man irgi nedarė nei KT, nei echoskopijos, nei nieko. Ir neplanuoja KT daryti iki netgi gruodžio, kai būsiu gydymą baigus jau 3 mėn. Nors turiu kažkokių keistų nusiskundimų, bet nieko irgi netiria, tik markerį padaro. Tas nekinta, tai atseit gerai viskas turėtų būt.
Pirmi tyrimai bus po savaitės, prieš paskutinę chemoterapiją - echoskopija ir rentgenas.
Truputį nervina, kad nedaro KT dėl šventos ramybės. Ką ten gali žinot dabar, gal v bujoja ir tiesiog markeris to nerodo  doh.gif šūdina tvarka, pagal mane.

... o mamai per puse metu nei markerio nedare blink.gif tik 28 svytinimai, ir va dabar 3 chemija . Didziausias tyrimas bendras kraujo doh.gif
Atsakyti
Giedre, stiprybės. Turbūt menka paguoda, bet dabar tavo mama ten, kur geriau.

QUOTE(drambiuke @ 2014 09 24, 18:11)
... o mamai per puse metu nei markerio nedare  blink.gif tik 28 svytinimai, ir va dabar 3 chemija . Didziausias tyrimas bendras kraujo doh.gif

Pas mus buvo panašiai. Mamą gydyti pradėjo kovo mėn. Mėnesį švitino. Po to gavo 3 kursus chemijos po 4 paras. Po gydymo padarė tik stemplės tyrimą (ten buvo v). Rijo žarną. Nieko neberado. KT paskyrė rugsėjo pabaigai. Patys nežinom, ką konkrečiai tirs. Pirmadienį paaiškės.
Atsakyti
Giedre.vs stiprybės jums 4u.gif
Atsakyti
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leonilė: 24 rugsėjo 2014 - 18:23
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 09 24, 15:11)
Mano mama mirė verysad.gif

Stipriai stipriai apkabinu verysad.gif
Atsakyti