Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

Sveikos paneles. Norejau paklausti gal kuri nors turit arba lieka kartais Fentanilio pleistriuku? Parasykite AZ as nupirkciau, labai reiktu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 09 22, 14:48)
Ida, nežinau... Buvo labai silpna, kai rašė čia paskutinykart... Manau, neturi jėgų. O sėdėjimas prie kompo - irgi vargina. Tegu stiprėja ir tvirtėja...
Papildyta:
E, kas tas tas janavičius ir tas olaparibas? blush2.gif


Janavičius yra onkogenetikas. Olaparibas yra PARP inhibitorius, tabletėmis, palaikomąjam gydymui, su mažiau ir lengvesniais šalutiniais nei chemoterapija. Jis tiesiog stabdo ligos eigą, vidutiniškai kokiais 7 mėnesiais (na bent studijoje kur dabar skaičiau) pailgina laiką be ligos progresavimo. Deja, jokios įtakos išgyvenamumui neturi.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 22, 16:22)
Janavičius yra onkogenetikas. Olaparibas yra PARP inhibitorius, tabletėmis, palaikomąjam gydymui, su mažiau ir lengvesniais šalutiniais nei chemoterapija. Jis tiesiog stabdo ligos eigą, vidutiniškai kokiais 7 mėnesiais (na bent studijoje kur dabar skaičiau) pailgina laiką be ligos progresavimo. Deja, jokios įtakos išgyvenamumui neturi.



Tai, kad tas modernus gydymas paprastiems žmonėms nepasiekiamas verysad.gif


Kaip kastuvai pati jautiesi? kaip bendra savijauta? kada tavo paskutinė chemija?
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 22, 17:50)
Tai, kad tas modernus gydymas paprastiems žmonėms nepasiekiamas verysad.gif
Kaip kastuvai pati jautiesi? kaip bendra savijauta? kada tavo paskutinė chemija?


Bus pasiekiamas smile.gif net avastinas gali but kompensuojamas, reik paprasyt tik ir kad ligoniu kasos patvirtintu. Bet ne visada reik namus parduot kad gautum biggrin.gif

As neblogai, paskutine chemija po savaites. Kol kas jauciuos gerai, tik hemoglobinas nukrites iki 86, tai nuovargis biski kamuoja. Bet nelabai. Ir zarnynas siaucia, baisiau pilva pucia ir siaip belekas ten darosi.

Kokioj tu sanatorijoj? Kaip tau ten?
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 22, 20:43)
Bus pasiekiamas smile.gif net avastinas gali but kompensuojamas, reik paprasyt tik ir kad ligoniu kasos patvirtintu. Bet ne visada reik namus parduot kad gautum biggrin.gif

As neblogai, paskutine chemija po savaites. Kol kas jauciuos gerai, tik hemoglobinas nukrites iki 86, tai nuovargis biski kamuoja. Bet nelabai. Ir zarnynas siaucia, baisiau pilva pucia ir siaip belekas ten darosi.

Kokioj tu sanatorijoj? Kaip tau ten?



O ką vartoji žarnynui? Aš jau "sienom lipu" nežinau ką su juo daryti doh.gif verysad.gif
Turbūt jau iki gyvenimo pabaigos tas žarnynas nesusitvarkys unsure.gif



Aš norėjau į Birštono Eglę, bet vietų nebuvo, pasirinkau Tulpę, čia gydykloje viskas gražu, nauja, sutvarkyta, labai, labai wub.gif
Tik vienas minusas -gyveni vienam pastate, procedūros kitame, reikia eiti per lauką apie 200 m. Net valgyti kitame pastate doh.gif kai geras oras super, bet dabar lyja, šalta.
Čia sutikau daug moterų, kurios buvo ir Druskininkuose ir kitose Birštono sanatorijoje, bet Tulpėje joms geriausia, aš kadangi daugiau niekur nesu buvusi tai neturiu su kuo palyginti.
Bet kitą kartą dėl įvairovės rinkčiausi kitą sanatoriją.



Papildyta:
Mano hemoglobinas irgi žemas 89 doh.gif kažin koks turi būti hemoglobinas, kad galima butu pradėti chemiją?ar su 89 lašins?
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 22, 19:56)
O ką vartoji žarnynui? Aš jau "sienom lipu" nežinau ką su juo daryti doh.gif  verysad.gif
Turbūt jau iki gyvenimo pabaigos tas žarnynas nesusitvarkys unsure.gif
Aš norėjau į Birštono Eglę, bet vietų nebuvo, pasirinkau Tulpę, čia gydykloje viskas gražu, nauja, sutvarkyta,  labai, labai wub.gif
Tik vienas minusas -gyveni vienam pastate, procedūros kitame, reikia eiti per lauką apie 200 m. Net valgyti kitame pastate doh.gif kai geras oras super, bet dabar lyja, šalta.
Čia sutikau daug moterų, kurios buvo ir Druskininkuose ir kitose Birštono sanatorijoje, bet Tulpėje joms geriausia, aš kadangi daugiau niekur nesu buvusi tai neturiu su kuo palyginti.
Bet kitą kartą dėl įvairovės rinkčiausi kitą sanatoriją.
Papildyta:
Mano hemoglobinas irgi žemas 89 doh.gif kažin koks turi būti hemoglobinas, kad galima butu pradėti chemiją?ar su 89 lašins?


Chemiją lašina jei virš 80 hemoglobino. Jei mažiau - kraują perpila ir lašina.

Žarnynui nieko nevartoju - kenčiu biggrin.gif aš viliuosi kad po chemijos susitvarkys... jei ne, tada kažką galvosiu. O man po operacijos irgi streikavo ilgokai, bet tiesiog praėjo. Praeis gal ir tau.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 22, 18:43)
... Ir zarnynas siaucia, baisiau pilva pucia ir siaip belekas ten darosi.


Istraukiau cia is zinutes, gal gali kastuve placiau papasakot kas tas 'belekas' pas tave darosi ir gal zinai nuo ko? Ta prasme kuom tai susije su liga ar gydymu.

Pas mane uraganai kasdieniniai,bet tas gargaliavimas kazkur giliai ir kaip nemalonu kai reikia sedet tylioj patalpoj tarp zmoniu doh.gif
pradejau mokslus dabar, tai einu nevalgius ir sedziu pusdieni gurgianciu skrandziu,nes jei tik uzvalgau, visas zarnynas trimituoja ir tas procesas girdet visiems aplinkiniams. Jezus kaip nemalonu ir kas ten po galais vyksta?
P.s i tema,pasidariau MRI, laukiu atsakymu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Remedy: 22 rugsėjo 2014 - 22:36
QUOTE(Remedy @ 2014 09 22, 22:34)
Istraukiau cia is zinutes, gal gali kastuve placiau papasakot kas tas 'belekas' pas tave darosi ir gal zinai nuo ko? Ta prasme kuom tai susije su liga ar gydymu.



Pučia, gurguliuoja, kartais neina pilvo įtraukt, atrodo, kad didelis guzas viduj yra biggrin.gif užkietėja, pasileidžia, skauda, maudžia... nežinau. Kadangi dabar gydymas vyksta, tai nenoriu tikėt, kad su liga susiję. Bet kad prieš gydymą taip buvo ir po operacijos baigėsi tai irgi kažkaip neramina blush2.gif na, bet markeriai ok, chemoterapeutė sakė, kad nuo gydymo čia uraganai. rolleyes.gif
Atsakyti
Man pasitvarkė žarnynas sugėrus antiparazitinę programą pagal Dr, Klark: Juodojo riešuto ekstraktas, pelyno ir gvazdikėlio kapsulės. Kažkaip net energijos daugiau atsirado. Dar padeda avižų kisielius. Reikia avižų dribsnius užpilti vandeniu, palaikyti kelias dienas, kol užrūgsta, tada nukošti užvirinti ir gerti. Sako pirmas vaistas nuo disbakteriozės ir skanus. Žadu pradėti vartoti. O mums po operacijų, švitinimų aišku, kad ten viskas sutrikę ir manau, kad nereikia laukti kol susitvarkys savaime, organizmui reikia padėti.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 23, 00:37)
Pučia, gurguliuoja, kartais neina pilvo įtraukt, atrodo, kad didelis guzas viduj yra biggrin.gif užkietėja, pasileidžia, skauda, maudžia... nežinau. Kadangi dabar gydymas vyksta, tai nenoriu tikėt, kad su liga susiję. Bet kad prieš gydymą taip buvo ir po operacijos baigėsi tai irgi kažkaip neramina  blush2.gif  na, bet markeriai ok, chemoterapeutė sakė, kad nuo gydymo čia uraganai.  rolleyes.gif



man viskas tas pats tik dar raizo siaubingai verysad.gif pries operacija tas pats buvo ir dabar po operacijos lygiai tas pats, kai ir pries buvo... kaip supratau tai chemijos metu dar labiau suintensyvės...


ar tu dabar pas ginekologe lankaisi ar tik chemoterapeute gydyma priziuri?
Atsakyti
Tikrai įdomus straipsnis
http://worldtruth.tv...y-chemotherapy/

Sveikatos visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 23, 08:43)
man viskas tas pats tik dar raizo siaubingai  verysad.gif  pries operacija tas pats buvo ir dabar po operacijos lygiai tas pats, kai ir pries buvo... kaip supratau tai chemijos metu dar labiau suintensyvės...
ar tu dabar pas ginekologe lankaisi ar tik chemoterapeute gydyma priziuri?


Tik pas chemoterapeute, bet planuoju pas ginekologe eit del menopauzes pasikalbet wink.gif
Atsakyti