Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

Sveikatos ir stiprybes visoms/artimiesiems.

Apie mityba man labiausiai patiko si knyga: "Natūralus būdas išvengti ligų". Cia pateikta info as labiausiai tikiu, pasitikiu ir bandau taip gyventi. Cia bendrai raso apie maista ir ligas, atsako i klausimas kas ir kodel, ir apie vezi tame tarpe.

Trumpai tariam gyvulinis maistas blogai, pieno produktai ypatingai. Mane itikino ten pateikti tyrimu rezultatai. Kad rukymas blogai prireike 30 metu, daugiau metu prireiks visiems isaiskinti kuo pienas blogai ir pan.
Atsakyti
Seniai berašiau. Iš pradžių buvo apėmęs pesimizmas. Po to apskritai nesinorėjo lįsti į šį skyrelį. Mano mama laikosi neblogai. Labai daug meldžiasi. Važiuojam į šventas vietas- žemaičių Kalvariją, Šiluvą. Kiekvieną sekmadienį einame į bažnyčią. Buvome pas Balvočiūtę. Dabar mama geria kelis vaistažolių užpilus. Lyg ir viskas būtų gerai, bet... Mama vis dar įsitikinusi, kad jai yra metastazės ir aktyviai jų ieško. Tyrė gimdą. Nieko nerado. Dabar tirs žarnyną, rugsėjo gale darys KT. Neseniai pasakė kaip norėtų, jog ją palaidotų verysad.gif

Nera, stiprybės jums. Nežinau, ar dar yra vilties, bet laikykitės jos.
Atsakyti
Nera ,apkabinu stipriai stipriai ...bukite stipri.Labai liudna,skaudu verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Visoms ,kuo didziausios sveikatytes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 09 19, 20:12)
Seniai berašiau. Iš pradžių buvo apėmęs pesimizmas. Po to apskritai nesinorėjo lįsti į šį skyrelį. Mano mama laikosi neblogai. Labai daug meldžiasi. Važiuojam į šventas vietas- žemaičių Kalvariją, Šiluvą. Kiekvieną sekmadienį einame į bažnyčią. Buvome pas Balvočiūtę. Dabar mama geria kelis vaistažolių užpilus. Lyg ir viskas būtų gerai, bet... Mama vis dar įsitikinusi, kad jai yra metastazės ir aktyviai jų ieško. Tyrė gimdą. Nieko nerado. Dabar tirs žarnyną, rugsėjo gale darys KT. Neseniai pasakė kaip norėtų, jog ją palaidotų  verysad.gif

Nera, stiprybės jums. Nežinau, ar dar yra vilties, bet laikykitės jos.

Nirgelina manau.kad pas jus viskas gerai.liga sustabdyta.ir kaip graziai nuskambejo tas sventu vietu lankymas.tikrai pasisemiat abi is ten stiprybes.Tikekit tuom ka darot..O kad mama tiriasi tai gerai.bijo mts.nori jas laiku suciupti.bus ramiau po KT tyrimo.Pokalbiai apie mirti.norma vyresnio amziaus zmonems.o sergant tokia liga tai ypatingai.Girdetum kiek kartu mano mama per diena apie tai kalba.viska zinau.kur zvakes.batai ir medziaga suknelei.ir taip jau 10m.ji serga ne onko kita liga.liga irgi rimta.Su vyru irgi apie tai pasikalbam...tai nereiskias.kad visada apie tai galvojam.tiesiog tai viskas atrodo.kad bus negreit negreit..Skaiciau kazkur..VILTIS VISADA YRA.KOL YRA GYVENIMAS
Atsakyti
Stiprybės tau NERA ir visiems tavo šeimos nariams bei artimiesiems, puikiai žinau ką išgyveni dabar, žnau tą artimuju jausmą, kuomet pats sergantysis dar turi viltį, o gydytojai gydyti atsisako verysad.gif
Stenkis kuo daugiau laiko būti su juo, palengvinti kancias....




Kazkokia liudna nuotaika ir pas mane... Atvaziavau i sanatorija, nezinau ar patiks man cia. Bet tikiuosi viskas bus ok. Aplinka bent pakeiciau. Spali einu konsultacijai del chemoterapijos.
Norisi verkti, kazkokia savigaila uzejo verysad.gif


Klausimas. Ar masazas kaip nors blogai itakoja vezi?
cia moterys mane prigasdino neva masazai veziu sergantiems nera labai gerai. Kai ten is tikruju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leonilė: 19 rugsėjo 2014 - 20:39
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 19, 21:39)
Stiprybės tau  NERA ir visiems tavo šeimos nariams bei artimiesiems, puikiai žinau ką išgyveni dabar, žnau tą artimuju jausmą, kuomet pats sergantysis dar turi viltį, o gydytojai gydyti atsisako verysad.gif
Stenkis kuo daugiau laiko būti su juo, palengvinti kancias....
Kazkokia liudna nuotaika ir pas mane... Atvaziavau i sanatorija, nezinau ar patiks man cia. Bet tikiuosi viskas bus ok. Aplinka bent pakeiciau. Spali einu konsultacijai del chemoterapijos.
Norisi verkti, kazkokia savigaila uzejo verysad.gif
Klausimas. Ar masazas kaip nors blogai itakoja vezi?
cia moterys mane prigasdino neva masazai veziu sergantiems nera labai gerai. Kai ten is tikruju?

Bent man tik minimaliai,neleido,kad neaktyvinti kraujotakos....buvo tik koju pedu masazas,deguonies terapija,ranku masazas ir lab daug psichologo valandu 4u.gif
Atsakyti
Nera ,stiprybės jums verysad.gif
Atsakyti
Ačiū Deganti, Skorpe, Vitar, Caskada. Dietą pasirinkau tokią, kurios sugebėčiau laikytis. Jei būčiau Anglijos karalienė, kuriai viskas paduota, gal būt bandyčiau žaliavalgiauti. O daryt viską pačiai ir dar užsitikrinti žaliavalgio maisto pilnavertiškumą nepajėgčiau. Be to, prie kruopų valgymo prisijungė ir mano vyras, o jam antsvoris ir dar viso ko, tik nieko piktybiško. Tikimės, gal numes kiek svorio. Man tai didelis paskatinimas, jei nepadės man, gal padės jam
Jaučiuosi gerai, energijos tikrai gana, ir mažiau depresuoju, o juk pirmos dienos sunkiausios, nuo ryt prisijungia žalumynai
Atsakyti
Gal kam nors iš jūsų buvo lašinama Caelyx chemija? Rašoma, kad ji skirta krūties vėžiui bei kiaušidžių vėžiui, kurioms yra širdies veiklos sutrikimų rizika.

Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 20, 20:44)
Gal kam nors iš jūsų buvo lašinama Caelyx chemija? Rašoma, kad ji skirta krūties vėžiui bei kiaušidžių vėžiui, kurioms yra širdies veiklos sutrikimų rizika.

Man lašino caelyx, bet man jis nepadėjo. Tada pridėjo dar carboplatinos ir galiausiai progresavimas, mts plaučiuose ir kepenyse. Predėjau topotekaną. Laukiu kas bus. Nors mano vienai pažįstamai lb gerai suveikė caelyx*carbo. Individualu. O per širdelę trenkia irga kaip reikia - ritmas sutriko. Labai individualu.
Papildyta:
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 20, 20:44)
Gal kam nors iš jūsų buvo lašinama Caelyx chemija? Rašoma, kad ji skirta krūties vėžiui bei kiaušidžių vėžiui, kurioms yra širdies veiklos sutrikimų rizika.

Jūs gi dar tik reabilitacijoje, tai ir reabilituokitės. Masažo skirs tik tiek, kiek galima.
Chemija nr 1 kiaušidėms yra patvirtinta carbo * paklitaxelis
visa kita antra, trečia eilė. Pradžioje atsigaukit, o paskui spresit dėl gydymo. Man atrodo jūs lb nepaditikit daktarais. Kur gydotės? Dažnai nereikia jų kontroliuoti, suskiria, padaro tai, kas reikalinga.
Laikykitės
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 17, 21:47)


Man pašalino ir pilvaplėvę, ir limfmazgių keletą. Dėkui Dievui, jie tik reaktyvūs buvo.



O kaip taukinė? pašalino?
Kas tave prižiūri dabar chemijos metu? chemoterapeutas ar onkoginekologas? Kas paskiria KT? ir kas kiek laiko?

Jei viską "reguliuoja" chemoterapeutas tai ar reikės nueiti kada nors pas onkoginekologą? jei taip, tai kada, po kiek kursų chemijos?


šiandien besišypsanti, ačiū 4u.gif pasitikiu daktarais, kas belieka smile.gif

Taip, reabilitacijoje, bet nėra ką veikti čia savaitgalį, tai "apsikabinu" planšetę ir naršau... pradžioje apie pačią ligą, išgyvenamumo statistiką, operaciją, pooperacinį laikotarpį, galimas komplikacijas,mityba, ieškojau info ir apie sanatorijas. Dabar aktyviai skaitau apie įvairius chemoterapijos derinius kiaušidžių vėžiui, kaip sumažinti pašalinius chemoterapijos poveikius, žiūrinėju ir perukus kur pirkti, viskuo domiuosi doh.gif verysad.gif




Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 21, 00:27)
O kaip taukinė? pašalino?
Kas tave prižiūri dabar chemijos metu? chemoterapeutas ar onkoginekologas? Kas paskiria KT? ir kas kiek laiko?

Jei viską "reguliuoja" chemoterapeutas tai ar reikės nueiti kada nors pas onkoginekologą? jei taip, tai kada, po kiek kursų chemijos?
šiandien besišypsanti, ačiū 4u.gif  pasitikiu daktarais, kas belieka  smile.gif

Taip, reabilitacijoje, bet nėra ką veikti čia savaitgalį, tai "apsikabinu" planšetę ir naršau... pradžioje apie pačią ligą, išgyvenamumo statistiką, operaciją, pooperacinį laikotarpį, galimas komplikacijas,mityba, ieškojau info ir apie sanatorijas. Dabar aktyviai skaitau apie įvairius chemoterapijos derinius kiaušidžių vėžiui, kaip sumažinti pašalinius chemoterapijos poveikius, žiūrinėju ir perukus kur pirkti, viskuo domiuosi  doh.gif  verysad.gif

Pasidomėk statistika: aš (nors ir sunkiai, esu jau už anapus ribos), turiu dvi prieteles, kurių viena jau 7 metus varo, kita6. O kiek dar nepažįstu. Nesakau, kad tai lengvas kelias, bet jis tavo. Visos esam,skirtingos. Nesigilingit kol kas į chemiją, koncentruokitės į reabilitaciją. Kai ateis laikas chemijų, spręsit tas problemas. Ir nesikmiskit, ką jums pašalino, ko ne. Šiuo metu vis tiek niekas nieko netaisys. Teikės peruko, nusipirksit, nereikes - išmesit. Neužsiparinkit. Jūs man taip primenat mane pačioje ligos pradžioje. O dabar: vieną dieną įkapes perku, o kitą mašinuką pasidovanoju ( nes kaimynai palaidoti sugalvojo). Taigi susiimat. Susirandat gerą chemiterapeutą, kuris jus šefuos ir pirmyn su SUPERMAMOM
Atsakyti