Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(Karme @ 2014 09 18, 23:34)
Giedre, laikykitės, suprantu, kaip sunku, kai niekuo negali padėti patiems artimiausiems
Skorpe, dėl dietos, tai aš tiesiog noriu pabandyti. Pakenkti ji negali, korėjiečiai visą gyvenimą ryžiais minta, o man norisi kažką daryti dėl savęs, taip jaučiuosi geriau. Aš ne iš tų savęs alintojų


thumbup.gif jei perversite ankstesnes, tiksliau labai senesnes temas, tai moterys ir papraktikuodavo kruopų dietą, kaip, kad organizmo valymui, nebandžiau, nes nemėgstu kruopų, galiu valgyt tik grikius, na dar kuskusą išbandžiau, lyg ir nieko, ryžius tik kaip garnyrą ax.gif
Atsakyti
Nemanau, kad nualinsime save su tokia dieta. Kaip tik prisikimšdami visko iš eilės, nederindami maisto save aliname. Aš kai sužinojau diagnozę, pirmiausia pradėjau koreguoti savo maistą ir pastebėjau, kad kuo daugiau valgau žalio maisto (daržovės, sultys, vaisiai) ir kuo mažiau mėsos, geriau jaučiuosi, geresnis virškinimas ir nebėra to popietinio snaudulio ir daugiau energijos. Sakoma, kad visos ligos prasideda nuo virškinimo sutrikimų ir aš tuo tikiu. Turiu knygą Dr. Moerman s anti-cancer diet. Tur būt girdėjote, olandų gydytojas, gydęs dieta. Jo metodo tyrimai dokumentuoti, įrodyta, kad veikia ir vyriausybės pripažintas kaip vienas v gydymo būdų.
Atsakyti
Pas mus naujienos liūdnos ir net labai labai liūdnos. Vėžys progresuoja dideliu tempu-nauji dariniai klube ir kitose stuburo dalyse. Gydymo nėra. verysad.gif
Atsakyti
NERA apkabinu, nes nėra žodžių, kuriais galima būtų kažką pasakyt tokioje situacijoje, tvirtybės Jums.
Atsakyti
Tikrai del maisto daug kalbeta ankstesnese temose.daug kas ko laikes.bet ar buvo nuo to nauda g.gif .cia manau psihologinis aspektas.valgymas sveikai niekam nepakenke.Visos tos dietos gal sveikam zmogui ir tiktu.kaip profilaktika nuo v...Svarbu tiketi kad sveiksti ir tai padeda.ar tai maistas ar tai bobutes vaistai.manau jokio skirtumo.As irgi vyra laikiau ant darzoviu.sulciu ir priesvezines mitybos.o nauda mts smegenyse po puses metu.Reiskias sitos rusies v... mityba dzindziliai doh.gif .Uztat dabar valgo viska ko nori 4u.gif .ir negalvoja kad nuo kasnio kiaulienos ar baltos duonos v... auga.atsipalaidavo ir man smagiau.kad su apetitu valgo ir megaujasi...Willow.labai labai neramu blink.gif .dina1 gal tu zinai?parasyk prasau
Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2014 09 19, 11:16)
Pas mus naujienos liūdnos ir net labai labai liūdnos. Vėžys progresuoja dideliu tempu-nauji dariniai klube ir kitose stuburo dalyse. Gydymo nėra. verysad.gif

as tai keikiuosi .rekiu.susijaudinau...stipriai apkabinu verysad.gif .gal bandykit kanapiu alieju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 09 19, 09:16)
Pas mus naujienos liūdnos

Vaje unsure.gif Laikykites console.gif
Atsakyti
NERA, labai sunku, pasimelsiu už Jus
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 09 19, 11:16)
Pas mus naujienos liūdnos ir net labai labai liūdnos. Vėžys progresuoja dideliu tempu-nauji dariniai klube ir kitose stuburo dalyse. Gydymo nėra. verysad.gif

Nera, noriu paguosti ir pasakyti, kad viltis mirsta paskutine 4u.gif Kur ta musu temos stebuklinga ligoniu maldele? Tikiu, kad jei visos skaitancios cia ta maldele perskaitys, mintyse ja skirdami Neros seimai, tai ivyks stebuklas ir bent jau v nustos progresuoti 4u.gif
Viešpatie Jėzau,
Tikiu, kad Tu prisikėlei ir dabar esi gyvas.
Tikiu, jog Tu iš tiesų esi
Švenčiausiame altoriaus Sakramente
Ir kiekviename iš mūsų, Tavim tikinčių.
Šlovinu ir garbinu Tave.
Dėkoju Tau, Viešpatie, kad atėjai pas mus,
Kaip Gyvybės duoda, nužengusi iš Dangaus.

Tu esi gyvenimo pilnatvė,
Tu esi prisikėlimas ir gyvenimas.
Tu, Viešpatie, esi ligonių sveikata.

Atiduodu Tau visas savo ligas,
Nes Tu esi tas pats vakar, šiandien ir visados.
Kad ir kur būčiau, Tu pats mane surandi.

Tu esi amžinai Esantis ir Tu pažįsti mane...
Dabar prašau, Viešpatie, pasigailėk manęs,

Ateik pas mane, kaip žadėjai Evangelijoje,
Kad visi pamatytų,
Jog Tu esi šiandien gyvas savo Bažnyčioje.
Jėzau, atnaujink šiandien mano tikėjimą
Ir pasitikėjimą Tavimi.

Pasigailėk manęs ir išgydyk mano fizines negalias,
Mano širdies žaizdas ir visas sielos ligas.

Pasigailėk manęs, Viešpatie,
Palaimink mane,
Suteik malonę, kad atgaučiau sveikatą.
Sustiprink mano tikėjimą,
Kad atsiverčiau Tavo meilės stebuklams,
Kad būčiau Tavo galybės ir gailestingumo liudytojas.

Savo brangiausiu Krauju,
Savo žaizdomis,
Savo šventuoju Kryžiumi,
Išgydyk mane, Viešpatie,
Išgydyk mano kūną,
Išgydyk mano sielą,
Išgydyk mano dvasią.

Meldžiu Tave, užtariant Tavo švenčiausiajai Motinai,
Sopulingajai Mergelei,
Palinkusios prie Tavo kojų po kryžiumi,
Kurią mums atidavei kaip motiną, -
Duok man gyvenimą, gyvenimo pilnatvę

Tu mums apreiškei, kad paėmei mūsų skausmus ir
Tavo šventomis žaizdomis esame išgydyti.

Šiandien, Viešpatie,
Tikėjimu atiduodu Tau visas savo loigas,
Prašau, kad mane visiškai išgydytum.

Meldžiu Tave, Tėvo danguje garbei,
Išgydyk visus mano šeimos ligonius, mano draugus.

Tegul jie auga tikėjimu ir viltimi,
Tavo vardo šlovei atgauna sveikatą,
Kad per Tavo meilės stebuklus ir ženklus
Karalystė vis labiau augtų mūsų širdyse.

Viso to Tavęs prašau,
Nes Tu Jėzus, Gerasis ganytojas,
O mes esame Tavo kaimenės avys.

Aš visiškai pasitikiu Tavo meile, todėl
Dar prieš išvysdamas maldos vaisius,
Su tikėjimu dėkoju už viską, ką darai manyje
Ir kiekviename iš mūsų.

Dėkoju Tau už ligas, kurias dabar gydai.
Dėkoju, kad per jas Tu aplankai mus Savo malone.

Issisaugojau ja, aciu Idai, ji dabar mano paguoda bet kokioje ligoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 19 rugsėjo 2014 - 11:53
NERA, begalinės stiprybės jums, tiek daug išbandyta. Gal dar galima kokią chemiją taikyti. Meldžiu jūsų ligoniukui sveikatos. Viltis turi išlikti su jumis.

Meldžiu už visus temos ligonius, tikiu malda palaiko...
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 09 19, 11:16)
Pas mus naujienos liūdnos ir net labai labai liūdnos. Vėžys progresuoja dideliu tempu-nauji dariniai klube ir kitose stuburo dalyse. Gydymo nėra. verysad.gif


Tikėjimo ir stiprybės Jums, nepasiduokite.
Papildyta:
QUOTE(Karme @ 2014 09 18, 13:32)
Visoms sveikatos, gal kas žinot kaip Wilow laikosi?
Aš nusprendžiau laikytis dietos prieš auglius, verčiu paraidžiui. Kas  skaitot rusiškai ji čia: http://www.liveinter.../post255538299/. Tai dieta beveik vien ant kruopų ir riboto daržovių asortimento. Pradžiai laikysiuosi šitos dietos 20 dienų, o paskui manau gal pakeisiu ją Laskino dieta, Ten irgi duotas savaitės meniu, bet košės ten tik pusryčiams, o pietums normaliai sriuba ir antras, vakarienei kažkokios smulkmenos sultys ir pan. O gal sukursiu savo hibridą iš jų. Laikausi jau trečia diena ir visą šitą laiką mano nuotaika tikrai pasitaisiusi, žinoma, gal visai ne dėl maisto, bet o gal? 4u.gif


Karme, tu dietu yra labai ivairiu, ir kas pasakys, kuri geresne... as esu isitkinusi, kad labai nepatinka vezinems lastelems mityba su kuo maziau gliukozes ir angliavandeniu... O tos koses tai ojojoj kiek ju turi... Bet kaip kitos forumietes sako, gal tikrai, tikejimas svarbiausia... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 09 19, 11:16)
Pas mus naujienos liūdnos ir net labai labai liūdnos. Vėžys progresuoja dideliu tempu-nauji dariniai klube ir kitose stuburo dalyse. Gydymo nėra. verysad.gif


NERA, liga progresavo po to, kai buvo nutraukta chemija. Gal įmanoma pratęsti su ta pačia chemija? Nors pristabdytų, apmažintų, gal dalis išnyktų, o kitą dalį išoperuotų? O svytinimus darė?
Gal su Švedijos gydytojais dar kartą vertėtų pasikonsultuoti?
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 09 19, 11:16)
Pas mus naujienos liūdnos ir net labai labai liūdnos. Vėžys progresuoja dideliu tempu-nauji dariniai klube ir kitose stuburo dalyse. Gydymo nėra. verysad.gif

verysad.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti