Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

ačiū merginos už viską 4u.gif



kastuvai skaitau tavo pasakojimą, radau stai ką:
QUOTE
Tačiau neišvengiamai liepos 7 vėl beveik savaitei atgulsiu į patalą. Ir taip dar penkis kartus.


ir kilo klausimas, ar tau sulasindavo chemiją ir isleisdavo namo ar savaitei palikdavo ligonineje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 16, 11:21)
ačiū merginos už viską  4u.gif
kastuvai skaitau tavo pasakojimą, radau stai ką:
ir kilo klausimas, ar tau sulasindavo chemiją ir isleisdavo namo ar savaitei palikdavo ligonineje? g.gif


Man dienos stacionare sulašindavo, į ligoninę nereikėjo niekad gultis dėl chemijos. Namie užtat pagulinėdavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 16, 12:39)
Man dienos stacionare sulašindavo, į ligoninę nereikėjo niekad gultis dėl chemijos. Namie užtat pagulinėdavau biggrin.gif


cia pati nenoredavai? ar nepriklauso ligonineje buti? per kiek laiko tau ta chemija sulasedavo?
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 16, 12:52)
cia pati nenoredavai? ar nepriklauso ligonineje buti? per kiek laiko tau ta chemija sulasedavo?


Nu nepriklauso. Kam ten gulėt, jei nereikia. Sulašina stacionare per 5-6 valandas.
Atsakyti
Negalėjau rašyti, dabar jau atsigavau.
Leonile, aš jau virš 4 metų su IIIC. Daug laiko praleidžiu chemijose, bet dar gyvenu. Be reabilitacijos aš nebūčiau išsikapsčius: negalėjau valgyt, nepaėjau, buvau visai nuusilpus. Kiaušidžių vėžys pasižymi lėta eiga(sąlyginai) tai jei pradėsit chemiją po 5 sav, nekažkas pasikeis. Reabilitacijoje buvauBirštone. Pastatė mane ant kojų. Esu jiems lb dėkinga. Kaip pradėti chemiją, kai nevaikštai, nejudi, nevalgai po operac, o čia dar chemija doh.gif
Dar prisiminiau, į reabilitaciją gali siųsti tik iš stacionaro ir kai praeita reabilitacija I, čia kaip sakėt, kad pas kaimynes vaikšto reabilitologė. Kiaušidžių vėžiu sergančių po chemijos į reabilitaciją nesiunčia, šiek tiek kitaip, negu krūtų vėžio atveju
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 15, 20:34)
Ačiū tau 4u.gif  jeigu dar dvejojau važiuoti į sanatoriją ar ne, dabar į ją noriu vis labiau ir labiau.
Aišku, kad esu dar silpna visai, skauda pjūvį vis dar ir su žarnynu nekažkas.... Hemoglobinas žemas.
Man arčiausia Birštonas, tikriausiai ten ir reikės važiuoti. Aišku, jeigu gyd.duos  g.gif  ji nusistačius prieš sanatorijas  doh.gif  pas palatos kaimynę buvo atėjusi reabilitologė tai ji turbūt ir skirsto tas sanatorijas  g.gif jai liepė per 3dienas ten važiuoti. ar vis tiek turi būti operavusios gydytojos rekomendacijos? Reabilitologė eina tik pas tas pacientes pas kurias gydytoja paskiria?

Lbuka,reikalauti.nes man po galvos operacijos irgi nenorejo duoti.as pasakiau,kad man priklauso,ir kad vieta as pati esu rezervavusi,man tik ju isvadu reikia.pasimete..sako gerai,su kolega pasitarsim.ta pacia diena buvo surasyti dokai.smile.gif
Atsakyti
Willow kaip jus?lasino vakar chemija?Nera.Remedy kaip jus g.gif Visom daug daug sveikatos.Maniskis pradejo antra chemija gerti.jauciasi normaliai..
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 09 16, 17:39)
Willow kaip jus?lasino vakar chemija?Nera.Remedy kaip jus g.gif Visom daug daug sveikatos.Maniskis pradejo antra chemija gerti.jauciasi normaliai..


thumbup.gif kada kokį KT darys jam?
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 16, 19:00)
thumbup.gif kada kokį KT darys jam?

lapkricio 4d galva ir plauciai.
Atsakyti
Gydytoja hemoglobinui sukelti man skyrė Tardyferon, skaitinėju forume, tai rekomenduoja vartoti kartu su folio rugštimi/ vitaminu C.
Ar čia tik neščiom? g.gif
Man gal gryno reikia?


dar perskaičiau, kad gerai yra geriamos ampulės geležies, gal kas susidūrėte ir galite parekomenduoti, kas geriausia hemoglibinui sukelti?
Atsakyti
Leonile, ne tik nėščiosioms folis ir vitaminas C padeda įsisavinti geležį. Nėštumo metu vartojau Tothem geležies kapsules, maišydavau į sultis, nuo jų vienų nepykino, kaip nuo kitų, nuo kitų iš wc neišeidavau.
Vyrui hb ir stiprokai krito 83, tik jam valgyk ar gerk nekažką pagelbės, jei kris dar teks papildyti.

šiandien besišypsanti, stiprėkit 4u.gif Taip nusilpusiam kažin ar skiria chemiją, vyro kol nepastatė ant kojų tol netęsė, o po gydymo jam taip pat nepriklauso reabilitacijos. Nors eigoje skiria kineziterapijas, polineuropatijos simptomams mažinti.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 15, 14:44)
Bet jeigu niekas pas tave šeimoje nesirgo, tai gal nebus taip lengva tą siuntimą gaut. Mano močiutė mirė nuo kažkokio moteriško vėžio, to užteko, kad būtų genetinis pagrindas.

onkogenetikas.lt skelbiama kada reiktu kreiptis ir issitirti ir kam tyrimai kompensuojami 4u.gif (siuntimai išrašomi/priimami, tik jeigu yra indikacijos) siuntima tikrai duos 4u.gif man tik su kiek virsijusiais norma Ca 15-3 tyrimais dave siuntima, na ir mama mano serga, bet ji nebepataiko I kompensuojamu sarasa, tad jau sergant tikrai siuntima turi duot.... kitas klausimas del tyrimu kompensacijos , jei nepataikot i nurodytus remus bet tyrimu norit, juos pasidaryti irgi galima, bet kainuos. 4u.gif


QUOTE(Kuzia @ 2014 09 15, 22:24)
Tiesa. Mano broliui liga stipriai progresavo, tiksliau metastazes, na, beveik trigubai paaugo, kol pagaliau susigriebe gydyt be kysiu. Duot nebera is ko, o kol dave, tol ir gyde. Pikta ir liudna.

Kuzyt sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 16 rugsėjo 2014 - 19:32