Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(Leonilė @ 2014 09 15, 11:54)
oho, sunku net tuo patiketi blink.gif
zinau, viena moteri, kuri atsisake gydymo visai, jai nieko nedare visiskai (plauciu vezys buvo) trauke 5 men.
mano teciui irgi plauciu vezys buvo, IV stadija, (aisku, kalciausias rukymas) taike chemija ir radiacija, zodziu dare viska ka gydytojai liepe, nuo diagnozes pradzios iki mirties trauke tiek, kiek ir raso stastistika (8-10 men.) jis pragyveno lygiai 9 men.
bet kiek kankinosi  verysad.gif  kente visus salutinius poveikius ir t.t. toji moteris tik viena paskutini men.prasikankino, bet be chemijos salutiniu poveikiu...


Musu temoj yra pacientu, serganciu plauciu veziu ir su gydymu nurodytu pataike i tuos 5% 4u.gif
Kuris ligonis nenori tiketi, kad jis tas laimingasis, patekes i ta maza procentuote? mirksiukas.gif Sako, mintys materializuojasi, ziurekit, Adamkus sirgo, gydesi, bet net minties tokios neprileido, kad gali mirti. Ir duok Dieve jam sveikatos, pasieke remisija thumbup.gif

QUOTE(Leonilė @ 2014 09 15, 12:19)
daug skaiciau, konkreciai nepamenu, bet tuoj bandysiu rasti kur perskaiciau  4u.gif


As tai supratau kiek kitaip: su nurodytais vaistais pacientai isgyvena tiek ir tiek menesiu, paskui atkrenta, skiria kitus vaistus, tempia pagal statistika, vel sublogejimas-treti vaistai... Ir taip vaistus kaitaliodamas galima isgyventi 10 ir daugiau metu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2014 09 15, 12:59)
mano dvi pirmosios chemijos buvo tokios pat  - carboplatinum+paclitaxelum, pirmą kartą 6 kursai, antrąjį - 8,  dabar - carboplatinum+gemzaras.
Po pirmos chemijos "ramiai" gyvenau 9 mėnesius, metastazes labai mažytes atrado patikrinimo metu kepenyse, chemija jas sunaikino, bet po 8 mėn vėl "išlindo" ir vėl kepenyse. Dabar po 3 chemijų darė KT tai išvada buvo, kad liga sustabdyta. Spalio viduryje vėl laukia KT.
O aš gyvenu įprastą gyvenimą, nors turiu pirmą grupę, vistiek dirbu. Aišku pavargstu labiau nei anksčiau, daugiau save palepinu, pagulinėju...


kas tas KT? g.gif
Koks jusu vezio histologinis tipas? ir koks diferenciacijos laipsnis? Kitaip sakant koks skaicius prie G raideles?

QUOTE(sena pažįstama @ 2014 09 15, 13:11)
ziurekit, Adamkus sirgo, gydesi, bet net minties tokios neprileido, kad gali mirti.



as daznai apie Adamku pagalvoju, bet...
gydytojai tikrai daro viska, kad jam padetu, jam tikrai nereikia su vokeliais prie gydytoju kabinetu sedeti,laukti, jis gauna viska kas tik imanoma, o mums paprastiems mirtingiesiems viskas sudetingiau... cia tokia realybe, deja.
kol neidesi i kisene, niekas net ziureti nenori doh.gif gaila ir labai apmaudu del tokios situacijos sad.gif patys zmones ir pripratino tuos gydytojus su tais vokeliais. Kai duosi, tai bent i palata gydytoja dazniau uzeina, o neduosi, tai net nesirodo... vaistus paskiria...
Gydytojams Adamku gydyti prestizas.
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 15, 13:43)

Gydytojams Adamku gydyti prestizas.

Pries tokia liga ir Dieva esame visi lygus 4u.gif Adamkus-pasveiko, Brazauskas su tokia liga ir daktaru prieziura-amzina atilsi...
Kur link suku: jei norit gyventi, tai net minties neturite prileisti, kad galit mirti. 4u.gif Kovoti, kovoti ir dar karta kovoti, lipti pas daktarus per langus, stogus, reikalauti, ieskotis naujoviu, dometis, bet jokiu budu nenuleisti ranku ir negulti i graba anksciau laiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 15, 13:43)
kas tas KT?  g.gif
Koks jusu vezio histologinis tipas? ir koks diferenciacijos laipsnis? Kitaip sakant koks skaicius prie G raideles?


KT-kompiuterinė tomografija smile.gif
papilinė karcinoma G3
Atsakyti
Laba diena. Norejau uzklausti,gal kam yra buve panasiai, po 2 savaiciu nuo chemijos mamai sukylo temperatura,karsciavo apie 3 dienas,kreipesi i savo gyd,ten paklause ir namo nudiunte,atseit ko cia noret gavai chemija.kqi po savaites karsciavimas nepraejo vaziavom i chemoterapini stacionara,atlikus tyrimus chemiterapeute pasake kad chemija nieko deta del karsciavo. Vienintelis rodyklis pakyles nuo normos trimbocitu padidejimas. Tada vel pas seimos gydytoja,israse antibiotiku,bet jos suvartojus vis tiek karts nuo karto kyla temperatura. Nebezinom ja ir galvot. Gal cia nuo streso,nes staigiai mire tetis ir po laidotuviu mama sukarsciavo,ar cia tie trimbocitai gal itakoja ka?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 09 15, 13:57)
Adamkus-pasveiko


kazin ar pasveiko... jam tiesiog remisija...(linkiu kuo ilgesnes) nezinau ar veziu sergantys gali sakyti, kad "pasveiko" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 15, 15:08)
kazin ar pasveiko... jam tiesiog remisija...(linkiu kuo ilgesnes) nezinau ar veziu sergantys gali sakyti, kad "pasveiko"  g.gif

Gali 4u.gif Mano mociute pasveiko. Vargu, ar remisija galima laikyti 30 metu mirksiukas.gif
Svarbiausia-tikejimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 15, 14:08)
kazin ar pasveiko... jam tiesiog remisija...(linkiu kuo ilgesnes) nezinau ar veziu sergantys gali sakyti, kad "pasveiko"  g.gif


Sako gi, sako. Kai išgyvena 5 metus be vėžio žmogų laiko "pasveikusiu". Ne veltui visos išgyvenamumo statistikos paremtos 5 m. išgyvenamumu. Aišku, forumuose prisiskaičiau visko, kad ir po 7 m. atsinaujina tas vėžys. Kaip ir skaičiau apie moterį, kuri jau 27 m. gyvena įveikus 3c kiaušidžių vėžio stadiją. Yra viltis, tikrai yra 4u.gif
Atsakyti
Kastuvai, o tu pati inicijavai išsitirti tuos BRCA1, BRCA2 genus? ar gydytoja rekomendavo? man niekas nieko apie tai nekalba...
kur kreiptis? ar kainuoja šis tyrimas?
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 15, 14:35)
Kastuvai, o tu pati inicijavai išsitirti tuos BRCA1, BRCA2 genus? ar gydytoja rekomendavo? man niekas nieko apie tai nekalba...
kur kreiptis? ar kainuoja šis tyrimas?


Man pasiūlė toks Strioga, su kuriuo konsultavausi dėl dendritinių ląstelių vakcinacijos. Esą, labai jauna, turi būt genetinis pagrindas ligai. Realiai, reikia pasiprašyt siuntimo ir tiesiog registruotis. Siuntimą gali duot šeimos gydytoja, chemoterapeutė... Man abi davusios buvo, tik iš šeimos gydytojos pamečiau biggrin.gif žodžiu, su tuo siuntimu per sergu.lt užsiregistravau santariškėse pas Janavičių (Kaune irgi gal gi bus onkogenetikas) ir nuėjau. Nekainavo nė cento.

Bet jeigu niekas pas tave šeimoje nesirgo, tai gal nebus taip lengva tą siuntimą gaut. Mano močiutė mirė nuo kažkokio moteriško vėžio, to užteko, kad būtų genetinis pagrindas.
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 15, 15:08)
kazin ar pasveiko... jam tiesiog remisija...(linkiu kuo ilgesnes) nezinau ar veziu sergantys gali sakyti, kad "pasveiko"  g.gif

Pritariu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 09 15, 15:08)
kazin ar pasveiko... jam tiesiog remisija...(linkiu kuo ilgesnes) nezinau ar veziu sergantys gali sakyti, kad "pasveiko"  g.gif


O ką remisija blogai? Aš va remisijoje nuo 2003 metų, gal kam ir glubstva, ale man tai liuks thumbup.gif reiktų daugiau pozityvo, ypač pradedant gydymą, Jūs dar tik kelio pradžioje, reikės daug jėgų, o ligonio nusistatymas, jau pusė darbo, niekada neleidau sau tokių minčių dėliot, kam reikia, ai nepasveiksiu, o jei ir nepasveiksiu, tai nors jau būsiu viską padarius, kas nuo manęs priklauso, tai nei tėvams, nei vaikams į akis žiūrėt negėda, nes aš esu ir buvau atsakinga ne tik už save, dar tenka pagalvot ir apie kitus, šalia esančius, kai esi jaunas, apie vaiką, kurį tada norėjau nors į pirmą klasę išleist, dabar gi jau eina dičkė į gimnaziją. ir netiesa, kad niekas nepasveiksta, bet kai netiki stebuklais, tai jų ir nepatiri 4u.gif taip ne viskas yra lengva šitam kely, bus sunku ir net labai, bet nekovoti, pasiduoti, kai tikrai yra galimybių, kai skiriamas gydymas - tai matyt reikia labai nenorėti gyventi, tikrai, nes aš asmeniškai tai kabinaus ir ragais, ir nagais į gyvenimą, ir daug čia tokių.

Atsakyti