Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

Daug kas čia iš mūsų "po aukšta įtampa", Wilow, atlaikyk tu tą penketą, juk tai geras skaičius, turi padėti. O iš kur tas silpnumas, gal kraujas pakrito? Kaip tu xanax;ą perneši? Aš jau kai nebegalėjau prieš KT tyrimus savęs kontroliuoti, ryte išgėriau jo pusę tabletės, nebuvau bandžius. Nerimą primušė, bet jaučiausi kaip maišu trenkta iki pat vakaro. Žinau kad jei reiks, priprasiu, bet dar ne dabar. Ryt einu pas psichiatrę, pasitarsiu, ką daryti
Ida, nenoriu šito rudens, noriu, kad niekas nesikeistų.
Turguj šiandien nusipirkau tris litrus bruknių, reiškia planuoju jas suvalgyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien grįžau nusikamavus: atsiėmiau neįgalumo dokumentus, buvau sodroj, seniūnijos neįgaliųjų organizacijoj ir ortopro. Ortopro nusipirkau kepurytę, kur kastuvui rodžiau. Peržiūrėjo grupę, gavau tą vadinamą I, tada sodroj rašiau pareiškimą dėl pensijos perskaičiavimo, tada seniūnijos kažkokioj neįgaliųjų organizacijoj rašiau pareiškimą sėl kažkokio priedo. Ir pagalvojau: kokia nesąmonė - valdžia kompiuterizuota, kam ta grandinė: poliklinikos GKK>neįgalumo nustatymo komisija (2 kartai)> sodra>neįgaliųjų org-ja.... Juk visa šita elektroniniu būdu galima sutvarkyti be ligonio ir max dvi organizacijos, ir visur turi tąsytis vos pavilkdamas kojas. Ačiū Dievui, draugė sugaišo 6 val su manim ir visur vežiojo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 11 rugsėjo 2014 - 17:13
QUOTE(Jurginas_Vilnius @ 2014 09 11, 17:23)
Laba diena,
gal kartais kas nors zinote zolininkes Nijoles Pagareckienes is Panevezio r. kontaktus? ar kito zolininko prekiaujančio berzo juodgrybiu?
Kovojam su 4 stadijos isplitusiu kasos veziu:( tradicine medicina nebegelbeja, bandom nenuleisti ranku ir griebtis kitu priemoniu sad.gif

buciau labai dekinga uz pagalba

Iš kokio jūs miesto? Kaune tai daug kur yra, hemaopatinėse vaistinėse, paskui Biofirst klinikos firminėje vaistinėje, Studentų gatvėje, rusų vaistinėse, manyčiau ne išimtis ir Vilniuje. Pagooglinkit ir tikrai rasit, rusiškas pavadinimas befungin.
Sėkmės gydytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 10, 14:40)
Biski domejaus PHT, tai galima tik toms, kuriu auglys neturi estrogeno receptoriu. Pas mus, aisku, tokiu tyrimu nedaro. O man PHT gerai butu... tau jei leidzia irgi nepamaisytu, mano galva. Butu abydna del kokio infarkto/stuburo luzio del osteopirizes mirt 30ies. Arba demencija susirgt.


Daro estrogenų receptorių tyrimą. Pas jus histologijos atsakyme yra, o jeigu nėra, tai gydytojos paprašykit, kad užsakytų. Man gal tik pirmą kartą nebuvo šio atsakymo, paskui visada rašydavo.
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 09 11, 21:16)
Daro estrogenų receptorių tyrimą. Pas jus histologijos atsakyme yra, o jeigu nėra, tai gydytojos paprašykit, kad užsakytų. Man gal tik pirmą kartą nebuvo šio atsakymo, paskui visada rašydavo.


Reiks paklaust. Bet pakaitine hormonu terapija jau reiks laidot jauciu, gavau genetinio tyrimo rezultatus. Pasirodo, turiu BRCA2 geną, tai jokiu hormonu, kad kruties vezio neuzaugint.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 11, 22:19)
Reiks paklaust. Bet pakaitine hormonu terapija jau reiks laidot jauciu, gavau genetinio tyrimo rezultatus. Pasirodo, turiu BRCA2 geną, tai jokiu hormonu, kad kruties vezio neuzaugint.


Gal pradžioj su šito vėžio atsikratykit mirksiukas.gif
Chemoterapija kiaušidėms ir krūtims daug kur panaši, tai jūs kaip ir avansu gaunat chemiją. Ir kaip jau daug kartų kalbėta reikia tikrintis dažniau: markeris, echoskopija...jums gi paaiškino mirksiukas.gif
Bandė mane gydyti hormonais, kadangi estrogenų buvo daug pliusų...deja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 09 11, 19:58)
Iš kokio jūs miesto? Kaune tai daug kur yra, hemaopatinėse vaistinėse, paskui Biofirst klinikos firminėje vaistinėje, Studentų gatvėje, rusų vaistinėse, manyčiau ne išimtis ir Vilniuje. Pagooglinkit ir tikrai rasit, rusiškas pavadinimas befungin.
Sėkmės gydytis 4u.gif

Jo jo su bifunginu mama kazkoki marmala dare ruda kartu. Gerti reikia ten pagal zolininkus , na pilna vodkes buteli turiu nesiskundziu imuniteta pastiprina. Tipo gydp nuo vezio. Nezinau, atsakymai parejo clear of cancer. Bet cia gal gydymas padejo. O to bifungin tai mama euro vaistinej pirko uzsake kazkaip. Merginos willow ida ir kitos sveikatos. Linkekit visiem sveikatos nuosirdziai ir jums dievas duos atgal( taip viena samane pasake). Nelabai gal suveikia bet nezinau. Linkiuis visos sirdies visoms pasveikti ar bent pagereti ! 🌻
Papildyta:
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 09 11, 23:28)
Gal pradžioj su šito vėžio atsikratykit  mirksiukas.gif
Chemoterapija kiaušidėms ir krūtims daug kur panaši, tai jūs kaip ir avansu gaunat chemiją. Ir kaip jau daug kartų kalbėta reikia tikrintis dažniau: markeris, echoskopija...jums gi paaiškino  mirksiukas.gif
Bandė mane gydyti hormonais, kadangi estrogenų buvo daug pliusų...deja  verysad.gif

Kaip gydyti hormonais? Nuo ko ta prasme? 😕
Atsakyti
Merginos,gal galite tiksliau papasakoti apie biologinę terapiją 4u.gif Kaip ji taikoma ( leidžiama,geriama..)?Kiek laiko trunka toks gydymas?Ar jis taikomas su chemija ar ir vienas gali būti? Kokie būna šalutiniai poveikiai (vienur rašo beveik nėra,kitur kad labai stiprūs būna)? 4u.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2014 09 12, 18:42)
Merginos,gal galite tiksliau papasakoti apie biologinę terapiją 4u.gif Kaip ji taikoma ( leidžiama,geriama..)?Kiek laiko trunka toks gydymas?Ar jis taikomas su chemija ar ir vienas gali būti? Kokie būna šalutiniai poveikiai (vienur rašo beveik nėra,kitur kad labai stiprūs būna)? 4u.gif
Ačiū  4u.gif

Biologinė terapija yra kiek aš žinau, geriami vaistai nuo konkrečios vėžio rūšies. Aš geriu nuo melanomos jau vienuoliktas mėnuo ir vartosiu, kol padės, ty kol metastazės nesivystys. Mano atveju vidutiniškas bioterapijos poveikis yra iki metų, vėliau liga pradeda progresuoti ir vaistų vartojimas nutraukiamas. Kai esi įsisirgęs, tiksliai atrinkti kokie simptomai yra dėl bendros organizmo būklės, o kokie yra dėl šalutinio bioterapijos poveikio praktiškai neįmanoma. Buvo blogų periodų, krito kraujo rodikliai, temperatūra ir tt, vėliau jaučiausi visai gerai, dabar vėl prasčiau.
Man chemijos netaikė ir kategoriškai negalima jokių žolių
Gal esant kitai v rūšiai yra kitaip, pvz kitokia trukmė, aš nežinau
Atsakyti
Karme ačiū už atsakymą 4u.gif Anytai inkstų vėžys 4 st su metastazėmis plaučiuose ir galvoje.Tiesa galvoje auglį pašalino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2014 09 13, 11:27)
Biologinė terapija yra kiek aš žinau, geriami vaistai nuo konkrečios vėžio rūšies.


Ne tik geriami,dazniusiai lasinami vaistai 4u.gif

"Tai vienas iš naujausių ir sparčiai besivystančių gydymo metodų. Biologinės terapijos vystymuisi postūmį davė šiuolaikiniai mokslo pasiekimai, jais pagrįstos naujos technologijos. Įgyta gilių nuoseklių žinių apie sveikos ir vėžio ląstelės biologinius procesus, apie naviko formavimosi modelius.

Remiantis šiomis žiniomis ir naudojant biotechnologijas atsirado galimybė sukurti vaistus, kurie užblokuoja tam tikrus navikinėse ląstelėse vykstančius procesus, tada naviko ląstelės nustoja dalytis ir augti.

"Biologinė terapija kitaip vadinama taikinių terapija – vaistu siekiama tiksliai paveikti vėžinėje ląstelėje esantį taikinį, nepaveikiant sveikųjų ląstelių.

Vėžinės ląstelės turi daugiau nei sveikosios tam tikrų baltyminės kilmės medžiagų – epidermio augimo faktorių receptorių, priimančių signalus, skatinančius vėžio ląsteles dalytis ir augti. Vaistai, vadinami monokloniniais antikūnais, yra dirbtinai sukurti antikūnai, kurių taikinys ir gali būti šie receptoriai. Jie susijungia su epidermio augimo faktoriaus receptoriais ir neleidžia prasiskverbti signalui – piktybinių ląstelių dalijimasis ir augimas sustoja.

Kad navikas galėtų augti, jam reikia maisto medžiagų ir deguonies, todėl turi susiformuoti naviko kraujagyslių tinklas. Monokloniniai antikūnai, vadinami angiogenezės inhibitoriais, yra vaistai, slopinantys naviko kraujagyslių augimą (angiogenezę). Jie veikia kitą taikinį: „užrakina“ naviko kraujagyslių sienelių ląstelėse esančius receptorius, kad prie jų negalėtų prieiti kraujagyslių augimą skatinantis augimo faktorius. Tada kraujagyslių formavimasis sutrinka, navikinės ląstelės, nebegaudamos maisto medžiagų, nustoja dalytis ir augti.

Monokloniniai antikūnai jau naudojami krūties, storosios žarnos vėžiui ir neHožkino limfomai gydyti."

man kartu su chemija lasino ir rituksimaba,sirgau neHodzkino limfoma.Salutinis poveikis nuo imunoterapijos ,deja daznai panasus i salutini poveiki nuo chemijos
Atsakyti
Laba diena. Ilgai skaičiau jūsų visų pokalbius, nutariau ir aš parašyti.

Diagnozuotas kiaušidžių vėžys, IIIc stadija. Esu po radikalios operacijos, šio metu dar ligoninėje gydausi.
Ca125 markeris prieš operaciją buvo 963
po operacijos nezinau, kiek sumažėjo

Gal galite parekomenduoti onkologą ( na tą kuris chemoterapiją paskirią) Kaune onkologijos ligoninėje.
Ir kaip viskas vyks (klausiu personalo, bet nepasako man).
Ar išėjus iš ligoninės man bus paskirtas onkologas i pasakyta konkreti data bei laikas ar pačiai reikės pas jį registruotis.
Ar chemiją reikės pačiai pirkti (kompensuojamą) ar gausiu ją skyriuje?


Kastuvai, kaip jautiesi dabar? Kaip supratau jau baigei visą kursą?
Atsakyti