Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(kastuvas @ 2014 09 10, 14:40)
Biski domejaus PHT, tai galima tik toms, kuriu auglys neturi estrogeno receptoriu. Pas mus, aisku, tokiu tyrimu nedaro. O man PHT gerai butu... tau jei leidzia irgi nepamaisytu, mano galva. Butu abydna del kokio infarkto/stuburo luzio del osteopirizes mirt 30ies. Arba demencija susirgt.


Sergant krūties v. daro tokius tyrimus iš karto po operacijos, nors pagal biopsiją irgi atrodo buvo užrašytas jautrumas estrogenui. Nuo to ar jautrus estrogenams priklauso koks bus gydymas vaistais.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2014 09 10, 19:12)
Sergant krūties v. daro tokius tyrimus iš karto po operacijos, nors pagal biopsiją irgi atrodo buvo užrašytas jautrumas estrogenui. Nuo to ar jautrus estrogenams priklauso koks bus gydymas vaistais.


Žinau. Bet ir maniškis, kiaušidžių, būna jautrus estrogenui arba ne. Bet to netiria niekas. Aš tą ir turėjau omeny sakydama, kad "lietuvoje to netiria"
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 09 10, 19:14)
Vyrui CRB sumažėjo, uf trigliceridai ir dar sumažėjo, tai suleido šiandien chemiją. Guldymas vis tik atsidės, ne po savaitės, o po dviejų, nes nuo šiandieninio leidimo turi praeit 2 savaitės.

Morališkai jums labai sunkus laikas, begalo. Man padėjo viltis, maldos, pokalbiai su kunigais, tikėjimas kad išsikapstys, kad toliau tęsim gydymą, kad auginsim vaikus ir kitaip negali būti. Kūriau planus reanimacijoj per kiekvieną lankymą, jam pasakojau, nesvarbu, kad negirdėjo ir nieko neatsimena. Remkitės į šeimą, į vaikus, tai jūsų siprybė, tiesa prie jų negalėjau išskysti, ėjau pas psichologę, labai palaikė. Valerijonas, kas padeda atsipalaiduoti, arbata, atitrūkimas.
Vyras susirgo lapkričio mėnesį, trsi gripas, tiesiog. Savaitę gulėjo lazdynų ligoninėj, kol atrado, kad negalavimų priežastis kraujo liga, tada santariškės, kitą dieną turėjom diagnozę  ūminė limfoblastinė leukemija, atstatinėjo sutrikusią inkstų veiklą ir pradėjo chemoterapiją, du mėnesiai ligoninėje. Tada pagal planą chemoterapijos ligoninėje ir dienos stacionare. Prieš Velykas dviems savaitėms į stacionarą intensyvinimo fazė, pagal jo gydymą, nuo chemijos nusilpo, krito rodikliai, susirgo plaučių uždegimu, komplikacijos, ūminis kvėpavimo nepakankamumas, trombai plaučiuose ir rankose. Trys savaitės reanimacijos, virš dviejų savaičių dirbtinė plaučių ventiliacija. Dvi savaitės skyriuje, toliau gydė uždegimą, stiprino, pradėjo kineziterapiją, po reanimacijos kėlė vieną ranką, per tas dvi savaites sustiprėjo, kad galėjo pasiversti, paimti buteliuką atsigerti, valgė su kaire ranka, ji stipresnė buvo, atsisėsdavo. Gavom reabilitaciją 40 parų santariškių stacionare reabilitaciniam skyriuje, begalo dėkingi esam ten dibantiems žmonėms, kaip gulintys ligoniai išeina savom kojom. Žinoma ir savo reikia begalo daug valios pastangų, užsispyrimo ir darbo iki negaliu. Po trijų mėnesių išėjo iš ligoninės, pastatytas ant kojų, su įtvarais ir ramentais, bet pats. Kelios dienos namie, tada tęsė chemiją.
Dabar guldymas ir atsidės, nes nuo vaistų buvo šalutiniai, dėl ko plazmaferezes darė ir chemiją atidėjo.

O tu iš kokio mikrorajono?
Kaip suprantu ši liga užgrūdina. Tačiau susirgus artimajam - visa šeima turi daug ko išmokti. Vien naujo požiūrio į gyvenimą, į ligą, naujo suvokimo. Aš ryt jau eisiu į ligoninę. Turiu naują galvos skausmą - pragulas. Pas mamą jau atsirado. Su bioptronu jas kitiems ligoniams gydė. Svarbu laiku sustabdyt.
Atsakyti
jei atlaikysiu ir padės bus dar 5....
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2014 09 10, 18:27)
Kažkaip nesmagiai pasijutau dėl tos antros DLV porcijos, lyg būčiau apkalbėjus gydytoją. Būtų ne kas, jei tu nuėjus pas Striogą pareikštum, kad internete viena moteriškė sakė ir tt. Kodėl dėl manęs buvo priimtas toks sprendimas aš nežinau, neprašiau ir tuo labiau nereikalavau, spėju, kad papildomai mokėti nereikės.
Zylez, man buvo mioma, kuri svėrė virš kg, vis buvo nereikšminga,  o kai aš nesitikrinau vos ne 10 metų, tai pasidarė reikšminga. Pašalino viską, tada labai gailėjau savo kūno, visai negalvojau, kad gali būti vėžys ir jo nebuvo, bet po kiek laiko viską užmiršau. Dabar jau man geriau, kad nėra tų organų, būtų dar vienas metastazių lizdas
Wilow, iki pirmadienio dar šiek tiek laiko, valgyk ką gali, miegok, ilsėkis. Kiek dar bus kartų leidžiama be šito?

Nesijauskit nesmagiai, Jus tiesiog papasakojot,kaip Jus gydo. man tik buvo ir yra idomu, nuo ko priklauso, ar gamina ju daugiau, ar pakanka ir tu 5-6 vienetu. Tik apie tai jo paklausiu. Tikrai nepulsiu pasakot, kokiam forume ka skaiciau 4u.gif Jis superinis gydytojas,reikalaut kazko is jo net nemokeciau :-)
Atsakyti
Brangioji willow, kai patys iš sunkių situacijų braidžiojom, stengdavausi bandyt perversti teigiamais žodžiais, gal padėtų, o ir savose lūpose tvirčiau skamba- kai atlaikysiu ir padės bus dar 5.
Žinoma skiriasi situacijos, aš neišgyvenu tiek kiek jūs. Tiesiog esu mintimis, palaikau ir siunčiu sveikatos. Ir noriu tvirtumo suteikti, jei pavyks kai atlaikysiu ir kai padės, tikėkim kartu. Nepykit, kad įsikišau...

QUOTE(Giedre.vs @ 2014 09 10, 21:08)
O tu iš kokio mikrorajono?
Kaip suprantu ši liga užgrūdina. Tačiau susirgus artimajam - visa šeima turi daug ko išmokti. Vien naujo požiūrio į gyvenimą, į ligą, naujo suvokimo. Aš ryt jau eisiu į ligoninę. Turiu naują galvos skausmą - pragulas. Pas mamą jau atsirado. Su bioptronu jas kitiems ligoniams gydė. Svarbu laiku sustabdyt.
Pragulų vyras išvengė, ant kojos nutrinta pora pūslelių buvo antibiotiniu tepalu gydėm. Turėjom tetą, kurią vyras su močiute slaugė ne vienus metus, vienu metu buvo atsiradę, tai padėjo pataisų sporų milteliai, dar naudojo tokią baranką nuo pragulų, na žiūrint kurioj vietoj.
Mes šeškinėj gyvenam, patogus rajonas į santariškes marširuoti, uch
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 09 10, 15:40)
Biski domejaus PHT, tai galima tik toms, kuriu auglys neturi estrogeno receptoriu. Pas mus, aisku, tokiu tyrimu nedaro. O man PHT gerai butu... tau jei leidzia irgi nepamaisytu, mano galva. Butu abydna del kokio infarkto/stuburo luzio del osteopirizes mirt 30ies. Arba demencija susirgt.

Nepasakyciau kad ir cia daro ta tyrima... net nezinau kaip angliskai vadinasi estrogeno receptoriu tyrimas jei toks dar yra. kad ta demencija? smile.gif Ir pas mane gydymas buvo nuo gimdos kaklelio v tai net ne auglys kaip suprantu..
Papildyta:
QUOTE(willow @ 2014 09 10, 18:08)
Ewut, man nėra labai gerai. Liga pažengė į priekį, metastazavo į smegenis, nors po pilvo ir vidaus organų mrt matėsi pagerėjimas, gulėjau ligoninėj, švitino galvą, nutraukė chemiją. po dviejų mėn atsinaujino kažkas plaučiuose. O nuo rugpjūčio pabaigos pradėjau naują chemiją, kuri iišvertė iš koto ir prieš savaitę maniau atiduosiu galus. Pirmadienį bus antroji, o aš dar nuo pirmos neatsigavau....

Willow , turbut daktarai daro viska kas imanoma duoda. Sveikatos didziausios. verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 09 10, 21:16)
jei atlaikysiu ir padės bus dar 5....

Atlaikysit. Padės. Ir niekaip kitaip schmoll.gif
willow, čia daug žmonių norinčių, kad jūs sveiktumėt ir to linkinčių, aš irgi būsiu viena iš jų.
O kai daug to paties nori, tai žiū, taip ir nutinka. Laikykitės, padės padės padės 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms, esu sujaudinta be galo. Bet, jaučiu, kad silpnėju....nors bandau kabintis dantim, ragais, nagais, tik kiekviena diena kokį nemalonų siurprizą pameta. Dabar JR paskyrė vitaminą C gert, nežinau ar čia aš gerai darau, bet geriu.... Depresija bando lįst, bet kol kas dar užtenka xanax'o.
Laikykitės visos, sveikit. Tik va, nėra žinių iš Nidos. Baisiai neramu, kaip jos galvos skausmai.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 09 11, 10:13)
Ačiū visoms, esu sujaudinta be galo. Bet, jaučiu, kad silpnėju....nors bandau kabintis dantim, ragais, nagais, tik kiekviena diena kokį nemalonų siurprizą pameta. Dabar JR paskyrė vitaminą C gert, nežinau ar čia aš gerai darau, bet geriu.... Depresija bando lįst, bet kol kas dar užtenka xanax'o.
Laikykitės visos, sveikit. Tik va, nėra žinių iš Nidos. Baisiai neramu, kaip jos galvos skausmai.

Willow, jus musu temos saule 4u.gif Visu viltis ir kovos pavyzdys 4u.gif Silpna jums del chemijos. Baigsit ja, tada lasaliniu savaite pasistatysit-ir vel kaip anksciau postipre jausites 4u.gif Palaikom visi, kartu ir meldziames, prasydami Dievo sveikatos ir lengvesnio isgyjimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 09 11, 10:13)
Ačiū visoms, esu sujaudinta be galo. Bet, jaučiu, kad silpnėju....nors bandau kabintis dantim, ragais, nagais, tik kiekviena diena kokį nemalonų siurprizą pameta. Dabar JR paskyrė vitaminą C gert, nežinau ar čia aš gerai darau, bet geriu.... Depresija bando lįst, bet kol kas dar užtenka xanax'o.
Laikykitės visos, sveikit. Tik va, nėra žinių iš Nidos. Baisiai neramu, kaip jos galvos skausmai.

willow sveikatos ir stiprybes.o kaip tas kosulys su krauju prapuoe?dicinona geriat?vit C del kraujavimo paskirtas gerkit butinai.mintimis daznai bunu su jumis.Is nidos nieko jai MRT rugsejo 8 buvo g.gif .jau menuo jokiu ziniu...neramu.Kartais pagalvoju gal kokioj cekijoj kanapiu alieju geria ir gydosi.ji tikejo labai juom 4u.gif Visom vilties.ir kad rudenine depresija praeitu pro sali.ligtu tik spalvotas spalvotas ruduo..
Atsakyti
Laba diena,
gal kartais kas nors zinote zolininkes Nijoles Pagareckienes is Panevezio r. kontaktus? ar kito zolininko prekiaujančio berzo juodgrybiu?
Kovojam su 4 stadijos isplitusiu kasos veziu:( tradicine medicina nebegelbeja, bandom nenuleisti ranku ir griebtis kitu priemoniu sad.gif

buciau labai dekinga uz pagalba
Atsakyti