Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(Evute* @ 2014 09 09, 22:52)
Kastuve o kas seksualiniam gyvenimui? nera noro taip? o dar sausumai siaurumai ,  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Aha doh.gif. Nu manes nesvitino, tai bent be siauriumu prasisukau. Bet vis tiek. Draugo gaila biggrin.gif aisku, cia tojia delikati problema... neabejoju, kad susiduria su ja kiekviena po menopauzes.
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2014 09 09, 17:31)
Laba dienos .  smile.gif  Kaip einasi jums willow, kaip einasi kovoti? Kokios buvo kai paskutini karta rasiau magnetinio rezonanso rezuktatai? Kaip tau kastuve? Kaip gydymas? Kaip kovoji su menopauze? ar dakatrai kazka paslkyre?
Angele , ida kaip jums? As buvau dingus, bet vakar kazkaip dar su remedy susirasiau uzklause apie supermamas, taigi nusprendziau parasyti, nors ir pasiteisinimas kvailokas nebuvo laiko, arba bijojau prisiskaityti prisigalvoti. As 3 savaites pabuvau Lietuvoj. Atsigavau nerealiai, nors ir per tuos karscius sunku buvo 36  doh.gif  Dabar jau antra savaite grizineju i darba, pamazu darbuojuos. Turejau rewiev patikrinima, tai paziurejo akimi gimdos kakleli pamaige pilva tai nieko kliniskai nerado nei vietiskai nei isplitiskai nei kazkaip jokio vezio grizimo. Dabar sulauskiau magnetinio rezonanso rezultatu-svaru. Tai jau ramiau, bet buvo dienos kaip blioviau ir nemiegojau. Kaip ir kalebejome, visada pries patikras kelnes bus pilnos . O meldziausi, gal isklause dievas maldas, po 2 valandas i diena. Dar ir meditacija pradejau su savo zolininke...Mama kazkoki dar kazkoki tiirpala dare vezio gydymui is zolininku. Na jis labiau imunitetui bet rinko man ten zoles visokias ir vire puode, zodziu. Geriu po sauklteli kad pastiprinti imuniteta,nors raso- gydo vezi.  nes jau turejau ir sioki toki gerkles skausma.Kamuoja menopauze, ypac darbe baigiu nuprotet nuo to karscio pylimo. visgi HPT negeriu nors turiu, bet net patys anglai sako kad tai ilgai ir jasunam vartojant rizika veziui. Aisku nuo paprastu KT  irgi esi rizikoj vezio tai dar bandau palaukti, bet mama nupirko kazkokie lietuvoj yra prancuziski mevydom naturalus be gluteno ar pan aliejukas kapsule nuo menopauzes. brangokas-65lt. tai pabandysiu, jei pades pagersiu jei ne nebekentesiu visu kaulu skausmu ir karsciu pradesiu gerti PHT. Visada meldziuosi ir palinkiu jums visoms dideles sveikatos.  4u.gif

Aciu Evute.kad pasirodei.tokia pilna gerio ir vilties 4u.gif Tikrai is visos sirdies linkiu tau pamirsti apie liga.gyventi pinaverti gyvenima.o tyrymai tik retetu ir visada butu geri thumbup.gif As dziaugiuosi kiekviena diena praleista su seima.vis dekoju Dievui ir prasau.kad sito is manes neatimtu..L.apkriti laukia tyrymai.tada bus matyt del ligos progresavimo.vis kartais sirdies gilumoje surandu ta maza vilti.kad viskas bus gerai.Aisku musu padeti yra naivu tuom tiketi...
Atsakyti
Ewute, džiugu, kad viskas gerai, tikėk, kad patikros retės ir viskas bus gerai. pamirši gydymą, kaip slogų sapną ir gyvensi toliau normalų gyvenimą. To tau iš visos širdies linkiu.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 09 09, 22:27)
Smagu skaityti, kad kai kam  pagerėjimas mirksiukas.gif
Skaičiau Karme apie jus - kiek laiko sergat?
Aš tai porą dienų pas mamą neinu, pagavau kažkokią kvarabą, tai bijau užnešt. Kaip onkologiniai ligoniai, turbūt visokiomis peršalimo ligomis sunkiau perserga? g.gif

Sveika, Giedre, susirgau prieš penkis metus. Buvo nedidelės operacijos, interferonas, kurio atlaikiau tik 6 mėnesius vietoj dviejų metų. Tada viskas atrodė atsitiktiniai dalykai, gal net nekreipiau dėmesio, nesisaugojau pvz pakankamai nuo saulės. O prieš metus pasipylė metastazės ir buvau kritinėj būsenoj. Silpau su kiekviena diena. Padėjo bioterapija, kuri tęsiasi ir dabar, spalio pabaigoj sueitų metai, jei procesas neatsinaujins.
Onkologiniams ligoniams peršalimo ligomis geriau nesirgti, nes jų imunitetas nusilpęs, saugok mamą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2014 09 09, 11:08)
Labai, labai ačiū, dėkinga jums už palaikymą. Matyt geras man metas, vakar jaučiausi gydytojo išklausyta na tiesiog iki dugno. Pirmiausia pavyko man dalykiškai išvardinti ką aš pastebiu kas su manim vyksta. O jis dar uždavė labai tikslių klausimų, pakalbėjom ir apie fizinę ir apie psichinę mano būseną. Atrodė, kad jis niekur neskuba, kad jam rūpi tik rasti paaiškinimą. Paklausiau apie viską ir apie ligos ateitį ir apie žmogiško orumo išsaugojimą. Pasakysiu ligonių globotojoms, džiaugiuosi, kad dukra nespėjo atvažiuoti vizito metu, būčiau daug ką prie jos nutylėjus, nes aš jos droviuosi. O dar ir jūs su manim, džiaugiuosi, nes vakar parašius norėjau ištrinti savo žinutę, tik man neleido
Wilow, randu daug panašumo mūsų savijautose, tas nelemtas prakaitavimas ir širdis, naktinės maudynės ir begaliniai persirenginėjimai. Bet, žinok, šiąnakt išmiegojau su vienais marškiniais, stebuklas drinks_cheers.gif Ar tu dar lankaisi pas Striogą? Man darė antrą kraujo paėmimą, nes iš pirmo gavosi tik penkios porcijos, dabar septynios. Aš važiuoju pas jį pirmadienį, bus jau septinta vakcina. Laikykimės
Kastuve, ačiū, dar neskaičiau straipsnio, tikiuosi rasiu jame gerų žinių. Kaip tu laikaisi, kaip sekasi paprastas gyvenimas?
Angele, ačiū už pasiūlymą, bet aš Kaune, o meno terapija Vilniuje. Aš įsitraukus į psichologinio pobūdžio bendravimą, lankau terapinę grupę, ji būna kiekvieną savaitę, be to dalyvauju dviejų klubo pobūdžio susibūrimų gyvenime su laisvesnėmis negu terapinėj  grupėje  taisyklėmis. Aš bandžiau specializuotis psichoterapijoje, todėl man iki šiol tai įdomu ir padeda neapkerpėti.
Kastuve, paskaičiau straipsnį, apie šitą vaistą ir kažkokį jo giminę vakar minėjo gydytojas, bet sakė ir tai, kad kaina 140 tūkst. dolerių. Daugoka, švelniai kalbant



Sveikatos visoms, vilties, tikejimo ir daug stiprybes 4u.gif
Karme, noriu pasiteirauti del DLV.. Kodel buvo nuspresta daryti antra kursa vakcinu? tai Strioga pasiule, ar reikejo prasyti, reikalauti? Ar tai papildomai kainuos?
Mano draugui kita savaite leis paskutinia vakcina (buvo 6). Apie kraujo emima ir dar vieno kurso daryma nebuvo jokios kalbos. Eme krauja, dare tyrima del imunoatsako, sake viskas gerai, gydymas sekmingas.. tik man neramu, ar uzteks tu 6 vakcinu... ar kalbeti, prasyti, kad darytu daugiau.. ir kas tai sprendzia... g.gif
Atsakyti
Gal numanot ar galima filgrastima truputi sirguliuojant leistis? Vakar chemija susilasinau, siandien kaip ir reiktu leistis. Sloguoju, koseju. Garantuotai apsikreiciau nuo drauges ir vaikino, visi pas mus namuos dabar sirguliuoja. Bet tenperaturos tai nera.
Atsakyti
Aciu merginos😚 willow visgi idomu kaip Ar gerej jums kas nors? Ida1 kodel progresuot pradejo ? Pirmai lyg buvo gerai ar as klystu? Trumpa atmintis po visu narkoziu 😊
Kastuve man taip pat nera noro, oda suglebus zodziu kaulai kazkaip jau galvoju kaip stojuos. Zodziu senute. Jei gerciau tabletesan butu gerai bet dar nenoriu,nes nera gerai. O tau taip, skaiciau , kad kiaudsidziu v ten negalima Pht arba kazkokias tik tinkamas.
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2014 09 10, 13:30)
Aciu merginos😚 willow visgi idomu kaip Ar gerej jums kas nors? Ida1 kodel progresuot pradejo ? Pirmai lyg buvo gerai ar as klystu? Trumpa atmintis po visu narkoziu 😊
Kastuve man taip pat nera noro, oda suglebus zodziu kaulai kazkaip jau galvoju kaip stojuos. Zodziu senute. Jei gerciau tabletesan butu gerai bet dar nenoriu,nes nera gerai. O tau taip, skaiciau , kad kiaudsidziu v ten negalima Pht arba kazkokias tik tinkamas.


Biski domejaus PHT, tai galima tik toms, kuriu auglys neturi estrogeno receptoriu. Pas mus, aisku, tokiu tyrimu nedaro. O man PHT gerai butu... tau jei leidzia irgi nepamaisytu, mano galva. Butu abydna del kokio infarkto/stuburo luzio del osteopirizes mirt 30ies. Arba demencija susirgt.
Atsakyti
Laba diena. Sveikatos, Stiprybės ir Šviesos 4u.gif
Moteriai 33m. gimdoje aptiko "kažką", gydytojai įvardina kol kas kaip mioma. Numatyta operacija po dviejų savaičių, po kurios paaiškės, kas iš tiesų ten užaugo. Moters pilvas atrodo kaip įpusėjus nėštumui, o visa kūdutė. Gydytojas įvardino dydį "to kažko" - kaip vaiko galva, jau nebe naujagimio, o ūgtelėjusio vaiko. Į gydytojus nesikreipė kelis metus, pilvo skausmus malšindavo šilta pūsle ant jo, kol vieną dieną pradėjo vemti, pakilo temperatūra, nebegalėjo išsituštinti, vos nenualpo iš skausmo.. ir išvežė su greitąja. Svarbiausia, kad ta jauna moteris pergyvena ir rauda labiausiai to, kad štai, neteks gimdos, kad nebegalės daugiau turėti vaikų, nors ir nebeplanavo jau jų daugiau. O mane neramina štai kas, ar tokio dydžio auglys gali būti gerybinis, ar nors, ne invazinis? Aišku, čia laiko klausimas ir tuoj sužinosim viską. Bet taip norisi ją atvest į protą, kad neverk dėl to, jog išpjaus, tegul pjauna ir kuo greičiau, svarbu sveika po to būtum.. Tačiau nedrįstu ir nedrįsiu, nes tai nesugadintas interneto žmogus, neieškantis ir neskaitantis ligų, kas ir kaip.
Atsakyti
Ewut, man nėra labai gerai. Liga pažengė į priekį, metastazavo į smegenis, nors po pilvo ir vidaus organų mrt matėsi pagerėjimas, gulėjau ligoninėj, švitino galvą, nutraukė chemiją. po dviejų mėn atsinaujino kažkas plaučiuose. O nuo rugpjūčio pabaigos pradėjau naują chemiją, kuri iišvertė iš koto ir prieš savaitę maniau atiduosiu galus. Pirmadienį bus antroji, o aš dar nuo pirmos neatsigavau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 10 rugsėjo 2014 - 16:09
QUOTE(Caskada @ 2014 09 10, 12:14)
Sveikatos visoms, vilties, tikejimo ir daug stiprybes  4u.gif
Karme, noriu pasiteirauti del DLV.. Kodel buvo nuspresta daryti antra kursa vakcinu? tai Strioga pasiule, ar reikejo prasyti, reikalauti? Ar tai papildomai kainuos?
Mano draugui kita savaite leis paskutinia vakcina (buvo 6). Apie kraujo emima ir dar vieno kurso daryma nebuvo jokios kalbos. Eme krauja, dare tyrima del imunoatsako, sake viskas gerai, gydymas sekmingas.. tik man neramu, ar uzteks tu 6 vakcinu... ar kalbeti, prasyti, kad darytu daugiau.. ir kas tai sprendzia...  g.gif

Kažkaip nesmagiai pasijutau dėl tos antros DLV porcijos, lyg būčiau apkalbėjus gydytoją. Būtų ne kas, jei tu nuėjus pas Striogą pareikštum, kad internete viena moteriškė sakė ir tt. Kodėl dėl manęs buvo priimtas toks sprendimas aš nežinau, neprašiau ir tuo labiau nereikalavau, spėju, kad papildomai mokėti nereikės.
Zylez, man buvo mioma, kuri svėrė virš kg, vis buvo nereikšminga, o kai aš nesitikrinau vos ne 10 metų, tai pasidarė reikšminga. Pašalino viską, tada labai gailėjau savo kūno, visai negalvojau, kad gali būti vėžys ir jo nebuvo, bet po kiek laiko viską užmiršau. Dabar jau man geriau, kad nėra tų organų, būtų dar vienas metastazių lizdas
Wilow, iki pirmadienio dar šiek tiek laiko, valgyk ką gali, miegok, ilsėkis. Kiek dar bus kartų leidžiama be šito?
Atsakyti
Vyrui CRB sumažėjo, uf trigliceridai ir dar sumažėjo, tai suleido šiandien chemiją. Guldymas vis tik atsidės, ne po savaitės, o po dviejų, nes nuo šiandieninio leidimo turi praeit 2 savaitės.

QUOTE(Giedre.vs @ 2014 09 09, 22:53)
Na aš tiesiog gyvenu ta diena, šiandiena yra ir negalvoju, kas bus toliau......
O jūsų vyras seniai serga? Nepamenu, gal klausiau blush2.gif Ką darot kai morališkai pasidaro prastai?
Turbūt užeina tokių momentų blush2.gif
Morališkai jums labai sunkus laikas, begalo. Man padėjo viltis, maldos, pokalbiai su kunigais, tikėjimas kad išsikapstys, kad toliau tęsim gydymą, kad auginsim vaikus ir kitaip negali būti. Kūriau planus reanimacijoj per kiekvieną lankymą, jam pasakojau, nesvarbu, kad negirdėjo ir nieko neatsimena. Remkitės į šeimą, į vaikus, tai jūsų siprybė, tiesa prie jų negalėjau išskysti, ėjau pas psichologę, labai palaikė. Valerijonas, kas padeda atsipalaiduoti, arbata, atitrūkimas.
Vyras susirgo lapkričio mėnesį, trsi gripas, tiesiog. Savaitę gulėjo lazdynų ligoninėj, kol atrado, kad negalavimų priežastis kraujo liga, tada santariškės, kitą dieną turėjom diagnozę ūminė limfoblastinė leukemija, atstatinėjo sutrikusią inkstų veiklą ir pradėjo chemoterapiją, du mėnesiai ligoninėje. Tada pagal planą chemoterapijos ligoninėje ir dienos stacionare. Prieš Velykas dviems savaitėms į stacionarą intensyvinimo fazė, pagal jo gydymą, nuo chemijos nusilpo, krito rodikliai, susirgo plaučių uždegimu, komplikacijos, ūminis kvėpavimo nepakankamumas, trombai plaučiuose ir rankose. Trys savaitės reanimacijos, virš dviejų savaičių dirbtinė plaučių ventiliacija. Dvi savaitės skyriuje, toliau gydė uždegimą, stiprino, pradėjo kineziterapiją, po reanimacijos kėlė vieną ranką, per tas dvi savaites sustiprėjo, kad galėjo pasiversti, paimti buteliuką atsigerti, valgė su kaire ranka, ji stipresnė buvo, atsisėsdavo. Gavom reabilitaciją 40 parų santariškių stacionare reabilitaciniam skyriuje, begalo dėkingi esam ten dibantiems žmonėms, kaip gulintys ligoniai išeina savom kojom. Žinoma ir savo reikia begalo daug valios pastangų, užsispyrimo ir darbo iki negaliu. Po trijų mėnesių išėjo iš ligoninės, pastatytas ant kojų, su įtvarais ir ramentais, bet pats. Kelios dienos namie, tada tęsė chemiją.
Dabar guldymas ir atsidės, nes nuo vaistų buvo šalutiniai, dėl ko plazmaferezes darė ir chemiją atidėjo.
Atsakyti