Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

Karme,mano vakcinos atidėtos iki chemijos pabaigos nes ši chemija slopina imuninį atsaką, tai ir vakcinos poveikį, tad nėra tikslinga dabar leisti, jos poveikis bus užslopintas.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 09 08, 21:58)
Vadinasi, yra tęstinumas ir ten...apie tai jis daug rašė savo knygose. Gana įdomiai.

Žinoma, kad yra, bet tai vis tiek ramybės nesuteikia verysad.gif
Atsakyti
Laba dienos . smile.gif Kaip einasi jums willow, kaip einasi kovoti? Kokios buvo kai paskutini karta rasiau magnetinio rezonanso rezuktatai? Kaip tau kastuve? Kaip gydymas? Kaip kovoji su menopauze? ar dakatrai kazka paslkyre?
Angele , ida kaip jums? As buvau dingus, bet vakar kazkaip dar su remedy susirasiau uzklause apie supermamas, taigi nusprendziau parasyti, nors ir pasiteisinimas kvailokas nebuvo laiko, arba bijojau prisiskaityti prisigalvoti. As 3 savaites pabuvau Lietuvoj. Atsigavau nerealiai, nors ir per tuos karscius sunku buvo 36 doh.gif Dabar jau antra savaite grizineju i darba, pamazu darbuojuos. Turejau rewiev patikrinima, tai paziurejo akimi gimdos kakleli pamaige pilva tai nieko kliniskai nerado nei vietiskai nei isplitiskai nei kazkaip jokio vezio grizimo. Dabar sulauskiau magnetinio rezonanso rezultatu-svaru. Tai jau ramiau, bet buvo dienos kaip blioviau ir nemiegojau. Kaip ir kalebejome, visada pries patikras kelnes bus pilnos . O meldziausi, gal isklause dievas maldas, po 2 valandas i diena. Dar ir meditacija pradejau su savo zolininke...Mama kazkoki dar kazkoki tiirpala dare vezio gydymui is zolininku. Na jis labiau imunitetui bet rinko man ten zoles visokias ir vire puode, zodziu. Geriu po sauklteli kad pastiprinti imuniteta,nors raso- gydo vezi. nes jau turejau ir sioki toki gerkles skausma.Kamuoja menopauze, ypac darbe baigiu nuprotet nuo to karscio pylimo. visgi HPT negeriu nors turiu, bet net patys anglai sako kad tai ilgai ir jasunam vartojant rizika veziui. Aisku nuo paprastu KT irgi esi rizikoj vezio tai dar bandau palaukti, bet mama nupirko kazkokie lietuvoj yra prancuziski mevydom naturalus be gluteno ar pan aliejukas kapsule nuo menopauzes. brangokas-65lt. tai pabandysiu, jei pades pagersiu jei ne nebekentesiu visu kaulu skausmu ir karsciu pradesiu gerti PHT. Visada meldziuosi ir palinkiu jums visoms dideles sveikatos. 4u.gif
Atsakyti
Sakykite ar kas nors kreipėsi dėl biologinės terapijos į ligonių kasas (nekompensuojama) ar į gamintojus dėl kompensavimo? ar pavyko gauti?
ar tai reikia daryti patiems ar su gydytojo pagalba?
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2014 09 09, 16:31)
Laba dienos .  smile.gif  Kaip tau kastuve? Kaip gydymas? Kaip kovoji su menopauze? ar dakatrai kazka paslkyre?



Sveika. aš gyvuoju gerai, šiandien susilašinau 5ą chemiją, kol kas jaučiuosi gerai, tik kad beveik visą dieną miegojau. nuo ryt prasidės blogumai ir tęsis iki savaitgalio. oi oi kaip nelaukiu. schmoll.gif Šiaip gydymas einasi gerai, tik šiek tiek gėda net dėl savęs, visi per chemoterapiją svorio numeta, o aš priaugau du kilus nuo birželio blush2.gif nes apetitu nesiskundžiu ir valgau nemažai, tik stengiuosi sveikai. kraujas irgi normaliai atsistato, dar nereikėjo nei vienos chemoterapijos nukelt :> žodžu, gyvenu gerai, tik žarnynas streikuoja bala žino dėl ko. galvojau prieš operaciją, kad dėl kiaušidėse esančių auglių, nes po operacijos lyg nurimo, o dabar vėl pradėjo siausti. eisiu pas gastro, gal ką protingo pasakys g.gif
Ak, tu apie menopauzę klausi. Nieko nenaudoju, negalma man HRT, gal kažką baigus gydymą panaudosiu, gal ir ne. nelabai aš jos ir pastebiu - išpila kokia karščio banga ir pamirštu. Daugiau simptomų lyg nepatiriu, arba nepastebiu. ai, be jei jau tiesiai - šviesiai, man labai atsiliepia seksualiniam gyvenimui, tik irgi nežinau, gal ir nelemta chemoterapija prisideda prie to, gal psichologinė būsena... bet panašu, kad menopauzė ir hormonų trūkumas doh.gif

Evute, smagu, kad laikaisi. Dabar, kiek supratau, buvo patikrinimas, tai sekantis po 3 mėn. - gruodį? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastuvas: 09 rugsėjo 2014 - 20:21
Evute, gera girdėti geras žinias, sėkmingų ir sekančių patikrinimų 4u.gif
Vyras gydosi, dabar pašalinius poveikius vaiko, virusą prigriebęs gydosi, tyrimai, kai susitvarkys chemija. Ir taip intensyviai dar 6 mėnesiai maždaug, vėliau neintensyvus, bet toliau gydymas, tokia liga, kad gydymas ilgas ilgas.

Kastuve, o gal šį kartą nebus tokie ryškūs šalutiniai. Dėl viso kito paskaitykit prie chemijos aprašymo ar neveikia g.gif
Atsakyti
Smagu skaityti, kad kai kam pagerėjimas mirksiukas.gif
Skaičiau Karme apie jus - kiek laiko sergat?
Aš tai porą dienų pas mamą neinu, pagavau kažkokią kvarabą, tai bijau užnešt. Kaip onkologiniai ligoniai, turbūt visokiomis peršalimo ligomis sunkiau perserga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 09 09, 22:27)
Smagu skaityti, kad kai kam  pagerėjimas mirksiukas.gif
Skaičiau Karme apie jus - kiek laiko sergat?
Aš tai porą dienų pas mamą neinu, pagavau kažkokią kvarabą, tai bijau užnešt. Kaip onkologiniai ligoniai, turbūt visokiomis peršalimo ligomis sunkiau perserga? g.gif

Kaip jūsų mama?
Sveikam sloga ne liga, o su silpnu imunitetu žmogui laiptelis komplikacijoms, turėjom, tfu tfu tfu ne duok, Dieve...
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 09 09, 22:30)
Kaip jūsų mama?
Sveikam sloga ne liga, o su silpnu imunitetu žmogui laiptelis komplikacijoms, turėjom, tfu tfu tfu ne duok, Dieve...

Stabiliai komoj. Buvo prieš savaitę temperatūros turėjo, tai buvom labai išsigandę, o dabar tas pats.
Galimybių jokių. Džiaugiamės, jei pramerkia akis, paspaudžia ranką. Bet retokai taip būna.
Yra kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 09 09, 22:36)
Stabiliai komoj. Buvo prieš savaitę temperatūros turėjo, tai buvom labai išsigandę, o dabar tas pats.
Galimybių jokių. Džiaugiamės, jei pramerkia akis, paspaudžia ranką. Bet retokai taip būna.
Yra kaip yra.

Sudėtinga situacija jūsų mamos. Sakyčiau laikykitės vilties, jei taip lengviau, man buvo lengviau kartu su viltim ir tikėjimu, mano vyrui padėjo, tęsiam gydymą.
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 09 09, 22:48)
Sudėtinga situacija jūsų mamos. Sakyčiau laikykitės vilties, jei taip lengviau, man buvo lengviau kartu su viltim ir tikėjimu, mano vyrui padėjo, tęsiam gydymą.

Na aš tiesiog gyvenu ta diena, šiandiena yra ir negalvoju, kas bus toliau......
O jūsų vyras seniai serga? Nepamenu, gal klausiau blush2.gif Ką darot kai morališkai pasidaro prastai?
Turbūt užeina tokių momentų blush2.gif
Atsakyti
Giedre, didziausios stiprybes ir sveikatos. Gerai kad viskas gerai asnglele einasi. Kastuve o kas seksualiniam gyvenimui? nera noro taip? o dar sausumai siaurumai , doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Kitas patikrinimas tik kitamet sausi.
Man po gydymo 2 vizitai buvo pokalbiai tik tada kliniskas kakalelio apziurejimas pamaigymas pilvo , mri zodziu kolposkopija tai cia iskart po gydymo. o sausi turbut tik gal praskanuos pilva ir kakleli paziures. ir taip visada
Atsakyti