Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(coliukexxx @ 2013 02 11, 13:50)
Svajone, karboplatina skaitosi efektyviausi vaistai gydant kiausidziu vezi, efektyvesniu nerasta. Dar uzklauskit gydytojo apie galimybe gauti Avastina. Jis nors ir ne visagalis, bet su juo laiko bent kazkiek laimesit..



Aš kiek paskaičiau tai radau, kad "Gydant daugelį vėžio rūšių, nepriklausomai nuo ligos lokalizacijos vietos, karboplatinos veiksmingumas yra toks pat kaip cisplatinos".


gal kas galite plačiau pakomentuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 09 07, 09:04)
manau Ewute pasigydė, jai viskas gerai  ir net nenori pagalvot apie ligą, tikiu kad taip yra ir duok Dieve, kad taip būtų.
Man apetitas atsirado šiek tiek, valgau daugiau, svoris jau nekrenta, bet kojos taip ir neatsistato iki galo. Buvo temperatūra pakilus, man atrodo pašalau (o gal ir chemijos poveikis), kosėjau, tai dabar atsikosčiu ir vakar užvakar su krauju, šiaip tai labai ne kas... nors aišku, kad tai mts plaučiuose požymis, tik nežinau ar tai dar ne kritinis dalykas, ryt reiks skambint JR...Labai prakaituoju - ypač galva ir visa viršutinė kūno dalis. tvarkausi neįgalumo grupę - ketvirtadienį atsakymas.

Willow sipriai apkabinu...butinai skambinkit JR.vyrui kai tai buvo buvo leidziamas dicinonas paskirtas.kazkaip po paskutinio jusu MRT isivaizdavau.kad pauciuose nieko neliko.?Prakaitavimas irgi budingas plauciams.Mes vis tas pats.Vyras optimistas.dabar dar ir sode nama pradejo tvarkyt.viska daro.kad tik maziau minciu apie liga butu.Nidos44 senai nesimato g.gif ir prisijungus senai buvo.tikiuosi kad jai viskas gerai.Angele kaip jus?Visom sveikatos.ir ramybes.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 09 07, 16:48)
Willow sipriai apkabinu...butinai skambinkit JR.vyrui kai tai buvo buvo leidziamas dicinonas paskirtas.kazkaip po paskutinio jusu MRT isivaizdavau.kad pauciuose nieko neliko.?Prakaitavimas irgi budingas plauciams.Mes vis tas pats.Vyras optimistas.dabar dar ir sode nama pradejo tvarkyt.viska daro.kad tik maziau minciu  apie liga butu.Nidos44 senai nesimato  g.gif  ir prisijungus senai buvo.tikiuosi kad jai viskas gerai.Angele kaip jus?Visom sveikatos.ir ramybes.


na MRT pirmą kartą matė , o antrą nieko nematė, bet po mėn , kai negavau chemijos ir gydžiausi radiologijoj, atsinaujino kosčiojimas, po karščių atšalus , matyt, pašalau ir pp chemijos taip pakankino sausas kosulys, dabar pradėjau atsikosėti ir va.... O ilgai vartojot tą vaistą (mačiau ir tbl yra)?
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 09 07, 09:04)
manau Ewute pasigydė, jai viskas gerai  ir net nenori pagalvot apie ligą, tikiu kad taip yra ir duok Dieve, kad taip būtų.
Man apetitas atsirado šiek tiek, valgau daugiau, svoris jau nekrenta, bet kojos taip ir neatsistato iki galo. Buvo temperatūra pakilus, man atrodo pašalau (o gal ir chemijos poveikis), kosėjau, tai dabar atsikosčiu ir vakar užvakar su krauju, šiaip tai labai ne kas... nors aišku, kad tai mts plaučiuose požymis, tik nežinau ar tai dar ne kritinis dalykas, ryt reiks skambint JR...Labai prakaituoju - ypač galva ir visa viršutinė kūno dalis. tvarkausi neįgalumo grupę - ketvirtadienį atsakymas.

Sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 09 07, 22:21)
na MRT pirmą kartą matė , o antrą nieko nematė, bet po  mėn , kai negavau chemijos ir gydžiausi radiologijoj, atsinaujino kosčiojimas, po karščių atšalus , matyt, pašalau ir pp chemijos taip pakankino sausas kosulys, dabar pradėjau atsikosėti ir va.... O ilgai vartojot tą vaistą (mačiau ir  tbl yra)?

neatsimenu tiksliai apie menesi. sunaudojom 50amp.leidom po dvi.Pulmonologas buvo paskyres.
Atsakyti
QUOTE(Diaina @ 2014 09 07, 11:48)
Aš kiek paskaičiau tai radau, kad "Gydant daugelį vėžio rūšių, nepriklausomai nuo ligos lokalizacijos vietos, karboplatinos veiksmingumas yra toks pat kaip cisplatinos".
gal kas galite plačiau pakomentuoti? g.gif

Veikimas tas pats, bet mums onkologas aiškino, kad karboplatina yra švaresnis vaistas, tai švelnesni pašaliniai.
Atsakyti
Willow, aš atsikosėdavau krauju jau ir prieš 6 metus - į mėnesį kartą, du, tris ir daugiau. Bet tik iš ryto. Sieju tą su silpnesnėmis paviršinėmis kraujagyslemis ir staigiu kraujospūdžio pakėlimu - iš pat ryto, dar neatsičiuhinus, greičiau kaldavau kavos su saldumynu kokiu ir nikotino arklišką dozę. Tai gali būt ir jums su kraujospūdžiu susiję, o dar jei kokia baciliukė tupi, tai dėl to ir reaguoja gleivinė. Tikekime, kad ne jokios ne MTS ir pas jus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa39: 08 rugsėjo 2014 - 10:45
Liepa, pas mane jos yra, nuo vasario 10, KT patvirtino... tik po pirmo chemijos gal kažkiek apgydyta buvo, o po dviejų mėn be chemijos, štai....

Ida, JR tebedirba.... Ji man liepė gerti Vitaminą C ir dicinoną iki 4 k per dieną... kai paklausiau, ar tai ligos progresavimas, ji kaip ir paneigė, gal virusas, gal kas.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 08 rugsėjo 2014 - 12:24
Labas. Rašau čia retokai, daugiau skaitinėju. Rytoj gulu į stacionarą antram kursui chemijos. Pirmas 6-šias chemijos dozes gavau nuo kovo iki birželio pabaigos. Efektas praktiškai joks. Po to sekė operacija: pilna mastektomija su metastazavusių limfmazgių iš pažasties ir viso pjūvio srities pašalinimu. Bet jų dar liko ir nemažai:( Histologinė išvada labai paini, iš viso ką supratau, tai itin plati, sunkiai vizualizuojama bei limfovaskulinė invazija, būtinas detalus operacijos zonos sekimas. Todėl daktarų konsiliumas skyrė dar 4 papildomas chemijos dozes. Bet jos kažkokios dvigubos: vieną dieną gersiu tabletes, kitą dieną lašins lašelines. Tai vat norėjau pasiteirauti, kiek laiko gulima ligoninėj su tokių chemijos kursu? Vienai nakčiai ar ilgesniam laikui? Gal kas turi tokią patirtį ir gali mane paorientuoti, kokiam laikotarpiui pasiruošti gulėt stacionare?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pšolty: 08 rugsėjo 2014 - 13:50
willow, daug sveikatos jums. Gal kaip liepa sako spaudimas, gleivinė ir tt. Vaistai pagerins.

Ida, kaip jūs? Turbūt įprastas ritmas sugėrus chemiją.
Neramios dienos, man baimė, nežinau ar beatsikratysiu, kad vėl komplikacijos nebūtų, penktadienį vyrui kilo temperatūra su šaltkrėčiu, mintis apie greitąją sukosi. Vyras šeštadienį sako jau geriau, nieko tokio, o gydytoja sako reikėjo važiuot, antibiotikus stipresnius pradėti. Aš stengiuosi, saugau, gydau, bet kai pats nori spręsti, o atsakinga lieku aš. Šiandien rentgenas uždegimo nerodo. CRB padidėjęs, trečiadienį tyrimai, tikiuosi nekils, antrus antibus pridėjo. Gal po plazmoferezių jautresnis, jas sustabdė po 4 procedūrų, nes bendras baltymas krito. Nors jau rezultatai akivaizdūs trigliceriudai tik tris kart viršija normas. Atsiradęs kosulys man per širdį eina, dėl buvusios patirties.

Pšolty, sveikatos jums, laikas stacionare priklauso nuo chemijos rūšies, bet kieno liga panaši gal ir atsakys.
Atsakyti
QUOTE(Pšolty @ 2014 09 08, 13:49)
Labas. Rašau čia retokai, daugiau skaitinėju. Rytoj gulu į stacionarą antram kursui chemijos. Pirmas 6-šias chemijos dozes gavau nuo kovo iki birželio pabaigos. Efektas praktiškai joks. Po to sekė operacija: pilna mastektomija su metastazavusių limfmazgių iš pažasties ir viso pjūvio srities pašalinimu. Bet jų dar liko ir nemažai:( Histologinė išvada labai paini, iš viso ką supratau, tai itin plati, sunkiai vizualizuojama bei limfovaskulinė invazija, būtinas detalus operacijos zonos sekimas. Todėl daktarų konsiliumas skyrė dar 4 papildomas chemijos dozes. Bet jos kažkokios dvigubos: vieną dieną gersiu tabletes, kitą dieną lašins lašelines. Tai vat norėjau pasiteirauti, kiek laiko gulima ligoninėj su tokių chemijos kursu? Vienai nakčiai ar ilgesniam laikui? Gal kas turi tokią patirtį ir gali mane paorientuoti, kokiam laikotarpiui pasiruošti gulėt stacionare?

Reikia žinoti,kokia chemija.....Mano buvo panaši pirma šiais metais, tik pirmiausiai lašino, o paskui geriama. Taxotere plius capecitabinas (xeloda). Tai pirmą dieną ligoninėj gaudavau dexamethazoną, kitą dxmth plius taxotere lašinimas, trečią dxmth ir namo. Paskui nuo ketvirtos dvi sav xeloda namie. Gal jums dxmth su kažkuo iš taxanų?
Šiaip reikėjo pasitikslint pas daktarę.
Kiek rado pažeistų limfmazgių po operacijos?
Angele,o dabar jūs chemiją gaunate? Ar tvarkotės visokius pašalinius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 08 rugsėjo 2014 - 16:51
Willow.tikrai nebutinai progresavima ligos rodo.vyrui chemijos metu buvo atsirades tas kosulys ir prakaitavimas.nuo chemijos gali buti.Angele laikausi 4u.gif .Tiesiog megaujuosi atsiradusiais buitiniais rupesciais.darzelis .mokykla.nuo kitos savaites darbas.Stengiuosi nukreipti mintis.kai yra daugiau veiklos.tai ziuriu ir minciu maziau apie vyro liga blink.gif Ir jums linkiu atsilaikyti be jokiu komplikaciju.o ta baime ji visada bus.ji gyvenimo palydovas..
Atsakyti