Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

Aš einu pas Vansevičiūtę. Normaliai.
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 09 03, 21:03)
Kastuvėl - sėkmės moksluose  4u.gif  smagu, kad parašai smile.gif

Willow, o jei sublenderiuotą maistą? Skystą košelę tokią?

Aš vakar jau paskutinįkart pasibrachiterapinau. Viskas. Gydymas baigtas. Ale jokio džiaugsmo... Tooks nerimas užėjo... Kai susiruošiau būt sveika, tai supratau, kad nifiga nesijaučiu sveika. O dar darbe visokios legendos  apie mane sklando, bijau ten ir grįžt. Kaip kokia "pažymėtoji" - atrodo, kad tas sveikųjų pasaulis manęs jau nebeįsileidžia... Nu nesvarbu. Turiu klausimėlį. Tikrintis dabar reiks už 3 mėn pas onkologą-ginekologą poliklinikoj. Yr dvi. Kanopienė ir Vancevičiūtė. Kurią rinktis? (kaip suprantu pas operavusią gydytoją ir toliau galiu privačiai, bet kortelėj oficialiai turi būt įrašas, kad lankiausi ir onkologiniam)


Sveikinu baigus, linkiu, kad netektų kartot cool.gif

Nebijok, viskas bus gerai, darbe reikalai susigulės. Aš irgi kai pagalvoju apie gydymo pabaigą tai pasimetu, nes nežinau kaip toliau gyvent ir savim rūpintis. Bet tikriausiai reikia tiesiog gyvent save mylint ir prižiūrint, palepinant ir mėgaujantis rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakaras mergaites! ! Ganetinai ilgai, deja, skaitau onkologines temas supermamose... irzinokit tikrai jumis DIDZIUOJUOSI. Tiek stiprybes, optimizmo, palaikymo!!!! Jus nuostabios!!!! Pries daugiau nei metus mano mamai nustatytas 3st kasos vezys. Netiketa, niekada nelaukta ir net nepagalvota, kad tai galejo nutikti mamai. Buvo isoperuoya:puse kasos, dvylikapirste ir tulzis. Poto reabilitacija, puse metu chemoterapija ir kartu 25 seansai radio. Deja rado metastazes 2 kepenyse ir keleta pilvapleveje. Seke vel chemoterapija, stipri, jautesi labai prastai, nukrito svoris visiskai, nuslinko plaukai. Ispradziu jokio pagerejimo, veliau apmqzejo augimas ir markeros nukrito beveik keturgubai. Po menesio su trupuciu pauzes dare KT ir rado dar tris puses cm metastazes kepenyse!!!! O Dieve!!!!! Dabar vel chemija ilga laika, stipri!!!! Stengiames palaikyti kaip tik galim, ji pati palyginus tikra saunuole, apsrt to ka tenka iskesti. Tikrai kartais uzpuola tos nusivylimo, pykcio ir "KODEL" bangos. Atrodo lyg pabusi is to kosmaro kai budavo vaikystej ir vel bus viskas gerai. Tikimes geriausio, zinau, kad su kasos v nk gero, bet tikimes ir ji pakankamai stipri. Man sunku nes nesu toj pacioj saly, turiu seima kt saly. Atrodo nors persiplesk! !!! Griztu kuo galedama dazniau...bet mama yra mama.
Atsakyti
Gal nesupyksit, kad rašau svetima būdama Jūsų temoje, tačiau noriu parašyti -
Kastuvėli - nežinau, arverta susidraugauti su peruku...aš dirbu vienoje aukštojoje mokykloje. Prieš trejus metus pas mus įstojo mergaitė "su skarele". Kreivai žiūrėjo visi, tačiau jau dabar treti metai, o ji vis "su skarele" - ir jau kaip dabar suprantu - ne dėl ligos, o tiesiog toks stilius biggrin.gif
Nežinau, kaip jaučiatės tokioje situacijoje, bet man atrodo ypač jaunimas neturėtų būti šokiruojamas skarelių... blush2.gif

Stiprybės Jums visoms - žaviuosi Jūsų visų vidiniu grožiu wub.gif

Nuoširdžiai ir dar kartą atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
Tai va. Nuėjau į darbą drebėdama... Ir mano baimės nepasiteisino! Cha! Visi visi - ir valdžia net šypsojosi, džiaugėsi mane vėl matydami ir glebėsčiavosi, ir tenkino kiekvieną mano norą.. ax.gif Tik nuvargau tai nežmoniškai... ne tokia dar ir sveika pasirodo, kaip tikėjausi... Gal žinot kas leukocitų kiekį didina?
Visoms visoms stiprybės, daug daug palaikymo iš artimųjų (ir svetimų taip pat) ir gražių emocijų ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 09 06, 00:05)
Tai va. Nuėjau į darbą drebėdama... Ir mano baimės nepasiteisino! Cha! Visi visi - ir valdžia net šypsojosi, džiaugėsi mane vėl matydami ir glebėsčiavosi, ir tenkino kiekvieną mano norą.. ax.gif Tik nuvargau tai nežmoniškai... ne  tokia dar ir sveika pasirodo, kaip tikėjausi... Gal žinot kas leukocitų kiekį didina?
Visoms visoms stiprybės, daug daug palaikymo iš artimųjų (ir svetimų taip pat) ir gražių emocijų ! 4u.gif

Smagu skaityti. mirksiukas.gif
Kiek laiko nebuvai darbe?
Atsakyti
Labas rytas,

Kaip jūs? Nida, kaip Tu? parašyk nors trumpai?
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2014 09 05, 20:08)
Gal nesupyksit, kad rašau svetima būdama Jūsų temoje, tačiau noriu parašyti -
Kastuvėli - nežinau, arverta susidraugauti su peruku...aš dirbu vienoje aukštojoje mokykloje. Prieš trejus metus pas mus įstojo mergaitė "su skarele". Kreivai žiūrėjo visi, tačiau jau dabar treti metai, o ji vis "su skarele" - ir jau kaip dabar suprantu - ne dėl ligos, o tiesiog toks stilius  biggrin.gif 
Nežinau, kaip jaučiatės tokioje situacijoje, bet man atrodo ypač jaunimas neturėtų būti šokiruojamas skarelių...  blush2.gif

Stiprybės Jums visoms - žaviuosi Jūsų visų vidiniu grožiu  wub.gif

Nuoširdžiai ir dar kartą atsiprašau  4u.gif
asirgi mabau, kad skareles geriau thumbup.gif mamukas nesioja skarele, o namuose kepurele nerta. Perukas toks dalykas, kad vasara -karsta, ziema - salta. Ir siaip kiek zinau, niezti nuo ju. Na nebent turite eiti i koki bali rimta ir jei nejauku su skara, tada taip.
Atsakyti
Labas vakaras,labai prasau pagalbos gal kuri susidure su diagnoze galvos smegenu ar centrines nervu sistemos gerybinis navikas,esme ta kad man galvoje bet ne smegenyse rado kazkoki darini rezonanso aprasyme parasyta apkalkejes falx lipomatosum,gydytojas man nieko neaiskino sake reikia kompiuterinio tyrimo nes rezonansas parodo tik minkstuju audiniu ligas o mano atveju kazkas yra prie kaulo ir reikia patikslint kas per darinys ar jis operuojamas ar ne ir man neaiskino net kas ten galetu but tik sake po tyrimo eit pas neuro chirurga kuris pasakys kas ten bet iki tyrimo man dvi savaites dar tai pergyvenu nes informacijos internete nera ir gydytojas keistuolis pasake ponia jusu laikas baigiasi kai bus tyrimas bus ir atsakymas,bet bent jau galejo paaiskint kas mazdaug per darinys,auglys ar seip ir ka rodo tas apkalkejima,gal kazkas yra susidure su bent panasia diagnoze,ka galetu reikst tas apkalkejimas.aciu uz bet koki atsakyma
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2014 09 06, 21:18)
Labas vakaras,labai prasau pagalbos gal kuri susidure su diagnoze galvos smegenu ar centrines nervu sistemos gerybinis navikas,esme ta kad man galvoje bet ne smegenyse rado kazkoki darini rezonanso aprasyme parasyta apkalkejes falx lipomatosum,gydytojas man nieko neaiskino sake reikia kompiuterinio tyrimo nes rezonansas parodo tik minkstuju audiniu ligas o mano atveju kazkas yra prie kaulo ir reikia patikslint kas per darinys ar jis operuojamas ar ne ir man neaiskino net kas ten galetu but tik sake po tyrimo eit pas neuro chirurga kuris pasakys kas ten bet iki tyrimo man dvi savaites dar tai pergyvenu nes informacijos internete nera ir gydytojas keistuolis pasake ponia jusu laikas baigiasi kai bus tyrimas bus ir atsakymas,bet bent jau galejo paaiskint kas mazdaug per darinys,auglys ar seip ir ka rodo tas apkalkejima,gal kazkas yra susidure su bent panasia diagnoze,ka galetu reikst tas apkalkejimas.aciu uz bet koki atsakyma

Mano mamai buvo galvos navikas ir sakė apkalkėjęs, gėrybinis, deja - po operacijos pasakė visiškai kitaip. Mano mamai viską pasakė per dieną, nes padarė visus tyrimus.

Manau reikia pasidaryti visus tyrimus ir gausit informaciją. Tik pasistenkit nieko neprisigalvot, kol nėra tikslių atsakymų. Apkalkėjęs - reiškia ne naujas darinys. Ta prasme, kad jis jau yra kurį laiką, man taip aiškino. Lazdynų greitosios pagalbos ligoninėje daro šitus tyrimus. Neuro chirurgas turėtų viską tau paaiškinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Papildyta:
Ewutė dingus irgi visiškai..
Papildyta:
[quote=Liepa39,2014 09 06, 22:12]Nu 4 mėnesius, pasirodo, jau..
Papildyta:
Willow, O KAIP JŪS??? Kažko net neramu pasidarė... Kaip tas apetitas?  Ar valgot???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa39: 06 rugsėjo 2014 - 22:15
[quote=Liepa39,2014 09 06, 22:14]
Papildyta:
Ewutė dingus irgi visiškai..
Papildyta:
[quote=Liepa39,2014 09 06, 22:12]Nu 4 mėnesius, pasirodo, jau..
Papildyta:
Willow, O KAIP JŪS??? Kažko net neramu pasidarė... Kaip tas apetitas?  Ar valgot???
[/quote]
manau Ewute pasigydė, jai viskas gerai ir net nenori pagalvot apie ligą, tikiu kad taip yra ir duok Dieve, kad taip būtų.
Man apetitas atsirado šiek tiek, valgau daugiau, svoris jau nekrenta, bet kojos taip ir neatsistato iki galo. Buvo temperatūra pakilus, man atrodo pašalau (o gal ir chemijos poveikis), kosėjau, tai dabar atsikosčiu ir vakar užvakar su krauju, šiaip tai labai ne kas... nors aišku, kad tai mts plaučiuose požymis, tik nežinau ar tai dar ne kritinis dalykas, ryt reiks skambint JR...Labai prakaituoju - ypač galva ir visa viršutinė kūno dalis. tvarkausi neįgalumo grupę - ketvirtadienį atsakymas.
Atsakyti