Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(willow @ 2014 09 02, 14:21)
Puiki žinia! Sveikatos jūsų draugei.

Mergaitės,
Po CMF man dingo apetitas. Nu visiškai. Nuo trečiadienio nukrito trys kg, dėl to baika, bet apetitas neatsiranda, jaučiuosi labai silpa, kojų nepavelku. Atradau keletą produktų kuriuos šiaip taip sukišu: keli šaukštai avižinių dribsnių košės su obuoliais, sumuštinis su baltu suriu (bet šiandien jau vsio, neina), vienas kitas obuolys ir samtelis silpno sultinio su ryžiais ir morkomis... Buvo neskanu, keitėsi skoniai, šleikštu, bet kad va taip lygioj vietoj... Beje, skrandis pagurgia, reikalauja, bet aš  neprisiverčiu. Ką daryt? Gal kas susidūrė su tokia situacija?


reikia būtinai tartis su gydytoju, gal nepakenktų intraveninis maitinimas ar nors sukapsint pora lašiniu su vitaminais, gal koks specialus maistas nepamaišytų, būdavo moterys gerdavo ale pieno misinukus vaikams, nes taip nors šiokių tokių kalorijų gaudavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 09 02, 14:21)
Puiki žinia! Sveikatos jūsų draugei.

Mergaitės,
Po CMF man dingo apetitas. Nu visiškai. Nuo trečiadienio nukrito trys kg, dėl to baika, bet apetitas neatsiranda, jaučiuosi labai silpa, kojų nepavelku. Atradau keletą produktų kuriuos šiaip taip sukišu: keli šaukštai avižinių dribsnių košės su obuoliais, sumuštinis su baltu suriu (bet šiandien jau vsio, neina), vienas kitas obuolys ir samtelis silpno sultinio su ryžiais ir morkomis... Buvo neskanu, keitėsi skoniai, šleikštu, bet kad va taip lygioj vietoj... Beje, skrandis pagurgia, reikalauja, bet aš  neprisiverčiu. Ką daryt? Gal kas susidūrė su tokia situacija?

O Megace nebandet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moshino*** @ 2014 09 01, 21:38)
Sveikos,noriu ir su jumis pasidalinti gera zinia,kuria snd pranese mano draugei,viskas svaru,nebeliko siai dienai nieko,dar lasina chemija nuo kaulu vezio,like dar 2.Bet cia juk stebuklas ivyko,ir patys daktarai sako,kad rodos mato kito zmogaus scana!!!negaliu ir as patiketi,ir ji pati is dziaugsmo verke,tokia stadija,tiek mts.Ir ji jau uzsirase kruties implantui,ir daktarai tam pritare...Dziaugiuosi uz ja,uz jos seima,ji tokia pozityvi,tiesiog daug emociju,norejau issilieti bigsmile.gif

Puiki žinia bigsmile.gif Sėkmės jūsų draugei smile.gif

QUOTE(willow @ 2014 09 02, 13:21)
Beje, skrandis pagurgia, reikalauja, bet aš  neprisiverčiu. Ką daryt? Gal kas susidūrė su tokia situacija?

O kas būtų jei valgytumėt "nenorimą" maistą? Gal reikia užsimerkti ir tiesiog valgyti g.gif O šiaip tai ligoninėj tokiu atveju pati žinai ką daro-maitina.
Nereikia to svorio kritimo, o ir būsena, tokia netinkama gydimuisi unsure.gif Tiesa ligoninėj teko matyti, kai gulint palatoje vaikas visai nenorėdavo valgyti, tai veždavo į lauką ir ten valgydavo unsure.gif
ida, kaip vyras jaučiasi?
Remedy, su gimtadieniu 4u.gif
Nida, kaip galvos reikalai?
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 09 02, 14:08)
reikia būtinai tartis su gydytoju, gal nepakenktų intraveninis maitinimas ar nors sukapsint pora lašiniu su vitaminais, gal koks specialus maistas nepamaišytų, būdavo moterys gerdavo ale pieno misinukus vaikams, nes taip nors šiokių tokių kalorijų gaudavo  4u.gif

Pvz., Nutridrink.
Atsakyti
Willow cia turbut be megace neapseisit.aisku su gyd reikia pasitart.jis ir del svorio gerai ir tikrai apetitui padeda.maniskiui taip budavo po savaite nevalgydavo.Aciu NERA uz rupesti.maniskis laikosi neblogai.sugere ta tomopekana.be pasaliniu jokiu.rytoj eis krauja tikrint.Buvom kitai nuomuonei pas kita gydytoja.nuomuones sutapo.Geriama chemija gerai.tik kompensuojama geriama ji prie plauciu v...tai kitiems reik lasintis.Tiek pavyko issiaiskinti.ji veikia smegenu mts.tai plaucius paliko ramybej.Visom stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 09 02, 19:16)
Willow cia turbut be megace neapseisit.aisku su gyd reikia pasitart.jis ir del svorio gerai ir tikrai apetitui padeda.maniskiui taip budavo po savaite nevalgydavo.Aciu NERA uz rupesti.maniskis laikosi neblogai.sugere ta tomopekana.be pasaliniu jokiu.rytoj eis krauja tikrint.Buvom kitai nuomuonei pas kita gydytoja.nuomuones sutapo.Geriama chemija gerai.tik kompensuojama geriama ji prie plauciu v...tai kitiems reik lasintis.Tiek pavyko issiaiskinti.ji veikia smegenu mts.tai plaucius paliko ramybej.Visom stiprybes 4u.gif

Sakykit prašau, kas tą MEGACE turi išrašyti? mačiau jis brangokas ir įdomu ar jį gerai toleruos? Mama irgi negali nieko valgyti, o pavalgius dažnai viską išvemia ir išvis silpsta ne dienom, o valandom apie chemiją galime pamiršti, liga progresuoja ir net negalėjom pagalvoti, kad švitinimas pridarys tiek bėdos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 09 02, 19:46)
Sakykit prašau, kas tą MEGACE turi išrašyti? mačiau jis brangokas ir įdomu ar jį gerai toleruos? Mama irgi negali nieko valgyti, o pavalgius dažnai viską išvemia ir išvis silpsta ne dienom, o valandom apie chemiją galime pamiršti, liga progresuoja ir net negalėjom pagalvoti, kad švitinimas pridarys tiek bėdos  verysad.gif

Stiprybes verysad.gif .mums yra israsius ir seimos gydytoja.kita karta onkologas...
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 09 02, 21:02)
Stiprybes verysad.gif .mums yra israsius ir seimos gydytoja.kita karta onkologas...

O kiek jį kompensuoja?
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 09 02, 20:24)
O kiek jį kompensuoja?

mums buvo pinai kompensuojamas
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 09 02, 19:46)
Sakykit prašau, kas tą MEGACE turi išrašyti? mačiau jis brangokas ir įdomu ar jį gerai toleruos? Mama irgi negali nieko valgyti, o pavalgius dažnai viską išvemia ir išvis silpsta ne dienom, o valandom apie chemiją galime pamiršti, liga progresuoja ir net negalėjom pagalvoti, kad švitinimas pridarys tiek bėdos  verysad.gif

Megace padarys stebukla, mama tikrai nevems, ims valgyti pilna burna drinks_cheers.gif Israso dazniausiai seimos daktaras, vaistai 100 procentu kompensuojami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 09 03, 07:07)
Megace padarys stebukla, mama tikrai nevems, ims valgyti pilna burna drinks_cheers.gif Israso dazniausiai seimos daktaras, vaistai 100 procentu kompensuojami 4u.gif

Mano vyrui Megace išrašė chemoterapiautė.Bet jo nerašo kiek nori man atrodo g.gif Yra nustatytas kiekis kiek galima.Pvz maniškis chemiją gavo 6 mėn 1sav/mėn.tai teišrašė 2 buteliukus.Sakė daugiau nekompensuos ligonių kasos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2014 09 03, 07:22)
Mano vyrui Megace išrašė chemoterapiautė.Bet jo nerašo kiek nori man atrodo  g.gif Yra nustatytas kiekis kiek galima.Pvz maniškis chemiją gavo 6 mėn 1sav/mėn.tai teišrašė 2 buteliukus.Sakė daugiau nekompensuos ligonių kasos. g.gif

Nu nezinau, megace geriam jau metus non stop, gal cia priklauso nuo stadijos, nuo bukles? g.gif
Siaip Megaces negalima gerti be perstojo is tiesu, nes jis ilgai vartotas sukelia trombus. Uz tai ir raso ji ribotai ligoniams, kurie turi sansa pasiekti remisija.
Atsakyti