Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(Aminija @ 2014 08 29, 19:27)
Teciui paskyre 30 kartu svtinima po 5 minutes (plautis). Kaip suprantu,doze didoka?Gal galetumete zinancios pakomentuoti?Suprantu,kad kiekvienam atvejui vis kitaip,tik bandau susivokti,kokio sudetingumo reikalas bus..

Mano mamai stemplės v 2 stadija. Švitino 30 kartų po 5 min. Kaskart prieš švitinimą išgerdavo šaltalankių aliejaus. Didelių pašalinių reiškinių nebuvo. Tik kiek pagrauždavo gerklę ir buvo atsiradusios išorinės žaizdos toje vietoje, kur švitino. Manau, kad jūsų tėvukui paskirtas švitinimo kiekis nėra ypatingai didelis. Ar gydymas bus vien tik švitinimas? Chemijos gaus?
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 29, 17:32)
Nors su plaučių švitinimu nesu susidūrusi, bet matau painiojate dozę su kartais. Dozė matuojama grėjais. kai man švitino krūtį, aš irgi apie 5 min gulėdavau, bet švitino penkiuose taškuose, tad gryno laiko buvo minutė, dozė - 25 grėjai. Ko gero tai normallu. Apie plaučių švitinimo šalutinius poveikius gal kas parašys.

Nida44, kaip TU? Kur dingai? Kaip galva?

Mano doze buvo 50 Gy, pacirskino mane neblogai, vargau ilgai del pasaliniu.

Labas visoms ir visiems 4u.gif

Gimtadienio proga pasireiksiu tongue.gif Grizau jau as i UK, toliau tesiu cia tikrinimus ar gydyma jei reikes. Jauciuos neblogai, tik buvo pradeje skaudet kirksnies limfmazgi, visai kaip ligos pradzioj unsure.gif dabar lyg aprimo.
Ateinanti treciadieni pas onkologa, paskirs tyrimus turbut.
Pritariu Angelei del Idos vyro, saunuolis.
.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 08 29, 07:26)
Mano mamai stemplės v 2 stadija. Švitino 30 kartų po 5 min. Kaskart prieš švitinimą išgerdavo šaltalankių aliejaus. Didelių pašalinių reiškinių nebuvo. Tik kiek pagrauždavo gerklę ir buvo atsiradusios išorinės žaizdos toje vietoje, kur švitino. Manau, kad jūsų tėvukui paskirtas švitinimo kiekis nėra ypatingai didelis. Ar gydymas bus vien tik švitinimas? Chemijos gaus?



Chemija jau i pabaiga, kita savaite - paskutine. Tada pertrauka ir svitinimas. O kiek saltalankiu aliejaus reikia gerti?
Atsakyti
QUOTE(Aminija @ 2014 08 30, 00:10)
Chemija jau i pabaiga, kita savaite - paskutine. Tada pertrauka ir svitinimas. O kiek saltalankiu aliejaus reikia gerti?

Po sauksta 4u.gif .Angele visiem buna tu silpnumo akimirku blink.gif .laikausi...Laukia nuostabus savaitgalis su seima.Del vyro stiprumo.liga matyt tokia.eina iki paskutiniuju..klastinga.Visom linkiu tik dvasiskai nepaluzti.tada ir fiziskai mes stipresni..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ida1: 30 rugpjūčio 2014 - 08:25
QUOTE(Remedy @ 2014 08 29, 20:32)


Gimtadienio proga pasireiksiu  tongue.gif 
.


Su gimtadieniu tave 4u.gif Kad šitas etapas liktų kaip slogus sapnas. Būk stipri ir sveika 4u.gif
Atsakyti
Remedy, su gimtadieniu 4u.gif Begalinės sveikatos tau, taip pat linkiu naujo etapo be v. Stiprybės 4u.gif

Ida, žinoma visko būna. Svarbu sustiprina.
Atsakyti
Aciu jums mielosios, sveikatos jums ir jusu artimiesiems 4u.gif
Atsakyti
Remedy, sveikinu. Lai šis gimtadienis bus pradžia gyvenimo be liūdesio ir skausmo.
Atsakyti
http://www.psycholog...hizni-mozhno-s/

įdedu nuorodą, nes įdomi moteris, kovojanti su liga ir šokio meno priemonėmis, o gal tiesiog toliau gyvenanti po diagnozės. Nors to jos šokio tai nenorėjau žiūrėti, per daug šiurpus. unsure.gif Bet smagu žinoti, kad yra ir taip... galima sveikti išreiškus jausmus šokiu, meno priemonėmis ir pan.
Visiems linkiu sveikatos ir nepasiduoti smile.gif
Pažiūrėjau šokį, pilnai pritariu jos jausmams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 31 rugpjūčio 2014 - 18:52
Sveikos,noriu ir su jumis pasidalinti gera zinia,kuria snd pranese mano draugei,viskas svaru,nebeliko siai dienai nieko,dar lasina chemija nuo kaulu vezio,like dar 2.Bet cia juk stebuklas ivyko,ir patys daktarai sako,kad rodos mato kito zmogaus scana!!!negaliu ir as patiketi,ir ji pati is dziaugsmo verke,tokia stadija,tiek mts.Ir ji jau uzsirase kruties implantui,ir daktarai tam pritare...Dziaugiuosi uz ja,uz jos seima,ji tokia pozityvi,tiesiog daug emociju,norejau issilieti bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Moshino***,2014 09 01, 22:38]


Puikios žinios! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Moshino*** @ 2014 09 01, 21:38)
Sveikos,noriu ir su jumis pasidalinti gera zinia,

Puiki žinia! Sveikatos jūsų draugei.

Mergaitės,
Po CMF man dingo apetitas. Nu visiškai. Nuo trečiadienio nukrito trys kg, dėl to baika, bet apetitas neatsiranda, jaučiuosi labai silpa, kojų nepavelku. Atradau keletą produktų kuriuos šiaip taip sukišu: keli šaukštai avižinių dribsnių košės su obuoliais, sumuštinis su baltu suriu (bet šiandien jau vsio, neina), vienas kitas obuolys ir samtelis silpno sultinio su ryžiais ir morkomis... Buvo neskanu, keitėsi skoniai, šleikštu, bet kad va taip lygioj vietoj... Beje, skrandis pagurgia, reikalauja, bet aš neprisiverčiu. Ką daryt? Gal kas susidūrė su tokia situacija?
Atsakyti