Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(ida1 @ 2014 08 28, 18:37)
Angele aciu uz vaistu paskaiciavimus .ir maniskis rudeni i lopseli 4u.gif .Nusiminiau mergaites as labai.suaudrinau situacija ir save.dabar blogai. verysad.gif .Jovdim jus mama is onkologinio  i santariskes persiraset?kaip tai padaryt?kazkokius dokumentus reik atsiimt ar kaip?

Kokis ten persirašėm, buvo komplikuota situacija, mamos kortelė buvo tuo metu pas urologą, o mes jau susitarę buvom, kad Rudaitis priims per mokamą vizitą, taip greičiau, nu ir paprašėm to daktariuko, sakom norim išrašų visų, kopijų, tai jis visą kortelę davė, maždaug bėkit neatsisukdami, aišku, taip nepasakė, bet, matyt, žmogui jau iš beviltiškumo pagailo mūsų.
O šiaip jei nemokama konsultacija, tai manyčiau reikia siuntimo onkologui, nu kas be ko protinga būtų ateiti su visa savo istorija.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 27, 15:51)
Jūs čia apie chemoterapijas kalbat, aš net skaityt negaliu - iškart prieš akis stacionaras, pilve pykinimas, prakaitas muša biggrin.gif čia po ketvirtos chemijos šalutinių jau bijau eit lašintis kada nors apskritai. Būtų gerai, kad tie du kartai praeitų ir niekad nebereiktų lašintis, pradėtų manęs daktarai ir pacientai nebeprisimint jau ir nesisveikint sutikti ligoninėj.

Va. Šiaip ne į temą pavariau. Užsirašiau į meno terapiją. Nuo rugsėjo 15 d. Vilniuj. Gal ir iš čia esančių kas ketina eit?


NU šaunuolytėšaunuolytė mergaitė smile.gif)) O taip ir bus - tuoj ir praeis, ir lašintis nebereiks, ir neprisimins nieks - ir atrodys, kad buvo tai kažkuriam praeitam gyvenime - gal net ir ne tau..
Aš irgi norėjau į tą meno terapiją, kol buvau priverstinėj tremty Vln, bet kad užėjo tie nežmoniški karščiai, tai ir visi norai išlakstė.. O į kokį meną nusitaikei? Parašyk kaip ten tau eisis..
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 08 28, 23:44)

Aš irgi norėjau į tą meno terapiją, kol buvau priverstinėj tremty Vln, bet kad užėjo tie nežmoniški karščiai, tai ir visi norai išlakstė.. O į kokį meną nusitaikei? Parašyk kaip ten tau eisis..


Meno terapija, tai nėra kažkokia viena meno rūšis smile.gif Tai truputis piešimo, koliažo, šokio terapijos plius bendravimas. Buvau pavasary. Laaaaaaaaabai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Spalio mėn. Kaune organizuojamas maratonas, sergančiųjų krūties vėžiu palaikymui. Taip jau yra, kad mano pagrandukė dukrelė - viena iš organizatorių. Vakar lankėsi "Eivenoj", "Almoj", tarėsi, kaip geriau panaudoti surinktas lėšas. Partempė man knygą "Vienos krūties istorija". Lyg ir teko girdėti, kad tokia yra, bet neskaičiau. Reiks paskaityti.
Atsakyti
Vyrui atliks plazmaferezę, paguldė procedūrai. Būna kai kuriems nuo chemijos šalutiniai poveikiai kaupiasi trigliceridai. Tai jam ir pasireiškė. Kai išvalys kraują per keletą procedūrų tada tęs chemiją.
Atsakyti
Jau nuo 8 ryto tos knygos iš rankų nepaleidžiu. bigsmile.gif Nei valgyt, nei gert, nei WC nereikia. mirksiukas.gif Jau beveik pusę sugriaužiau. lotuliukas.gif Rekomenduoju kiekvienai, kuri dar neskaitėte. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitute* @ 2014 08 29, 13:09)
Jau nuo 8 ryto tos knygos iš rankų nepaleidžiu.  bigsmile.gif  Nei valgyt, nei gert, nei WC nereikia.  mirksiukas.gif Jau beveik pusę sugriaužiau.  lotuliukas.gif Rekomenduoju kiekvienai, kuri dar neskaitėte.  thumbup.gif


Jei kalba eina apie knygą Jeremy Geffen "Kelionė per vėžį", galiu padovanoti kam nors. Aš iš Vilniaus. Knyga skaitosi iš tikrųjų lengvai, tik gaila, kad ten tos istorijos pasibaigia ne taip, kaip norėtųsi sad.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Teciui paskyre 30 kartu svtinima po 5 minutes (plautis). Kaip suprantu,doze didoka?Gal galetumete zinancios pakomentuoti?Suprantu,kad kiekvienam atvejui vis kitaip,tik bandau susivokti,kokio sudetingumo reikalas bus..
Atsakyti
QUOTE(Aminija @ 2014 08 29, 18:27)
Sveikos 4u.gif

Teciui paskyre 30 kartu svtinima po 5 minutes (plautis). Kaip suprantu,doze didoka?Gal galetumete zinancios pakomentuoti?Suprantu,kad kiekvienam atvejui vis kitaip,tik bandau susivokti,kokio sudetingumo reikalas bus..

Nors su plaučių švitinimu nesu susidūrusi, bet matau painiojate dozę su kartais. Dozė matuojama grėjais. kai man švitino krūtį, aš irgi apie 5 min gulėdavau, bet švitino penkiuose taškuose, tad gryno laiko buvo minutė, dozė - 25 grėjai. Ko gero tai normallu. Apie plaučių švitinimo šalutinius poveikius gal kas parašys.

Nida44, kaip TU? Kur dingai? Kaip galva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 29 rugpjūčio 2014 - 18:35
[quote=willow,2014 08 29, 05:32]
Nors su plaučių švitinimu nesu susidūrusi, bet matau painiojate dozę su kartais. Dozė matuojama grėjais.

Nida44, kaip TU? Kur dingai? Kaip galva?
[/quote

Gydytoja pasake,kad svitins po 5 min kasdien,pusantro menesio.Savaitgaliai iskrtinta, lieka 30 dienu.As gal issireiskiau ne taip,kad grejais matuoja,zinau:)
Atsakyti
QUOTE(Aminija @ 2014 08 29, 19:27)
Sveikos 4u.gif

Teciui paskyre 30 kartu svtinima po 5 minutes (plautis). Kaip suprantu,doze didoka?Gal galetumete zinancios pakomentuoti?Suprantu,kad kiekvienam atvejui vis kitaip,tik bandau susivokti,kokio sudetingumo reikalas bus..

Viskas su paskyrimu gerai.taip ir buna.duoda apie 45grejus.Info rasrumet berods 45 temoj.ten turetu buti ir apie svitinima.Pasaliniu gali ir visai nebuti.Tik nepamirskit pries einant procedurai satalankiu aliejaus isgert.ten kazkaip spinduliai per stemple eina.kad neisdegintu.
Atsakyti
Sesei buvo švitinimas 25 kartai, galva, dėl laiko ir stiprumo nežinau. Nebuvo jai didelių šalutinių. Gerklei ir šaltalankis gerai buvo.

willow, kažkada lyg minėjot dėl kepenų suriebėjimo, o fermentai buvo normoje? Kaip jaučiatės?

Ida, kaip jūsų nuotaikos? Vis tik mistika man jūsų vyras kaip su darbais suspėja ir dar taip greit po sudėtingų operacijų. Svarbiausia sveikatos ir jėgų yra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 29 rugpjūčio 2014 - 19:09