Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(Angele @ 2014 08 27, 12:07)
Pažiūrėkit stiprumą vaistų geriami ir leidžiami skirsis.

Vyras geria tabletėm merkaptopurinas6 kas vakarą, kartą per savaitę metatreksatas 7tabl.,  kas antrą savaitę asparaginazę leidžia, kartą į mėnesį vinkristiną, stacionare rugsėjo 16 leidžiamas metatreksatas. Patikėkit dozė tabletėm ir leidžiama skiriasi. Dar deksametazoną 5 dienas gėrė šį kart tik po 25 tabletes, dabar pertraukėlė.  Ranitidiną greta geria. Tiek, kad turim planus gydymo, gerti negerti nesvartom,  tikim padeda. Pykinimai lydi, burnos išopėjimas buvo ne kartą. Silpnumas, galūnių aptirpimas, nejautrumas.

visas dozes suziurejau.as suprantu reik pasitiket.tiket kad padeda.Tiesiog aptiktas kainu skirtumas pribloske..Varykit merginos mane nuo interneto 4u.gif .va greitai i darba iseisiu.visiem ramiau bus blush2.gif
Atsakyti
[quote=Vitute*,2014 08 27, 09:46]
[quote=willow,2014 08 27, 10:00]

Ačiū už konsultaciją. 4u.gif Pažiūrėjau kompe - ten vienos tik iki plaštakos, o kitos jau apima ir plaštaką. Kaip rinktis?
Čia jų nemažai. Pasimečiau. g.gif
http://www.idemus.lt...r-rankoves.html
[/quote]
Man geriau su plaštaka, neužveržia ties riešu.


Ida, kraują dažniausiai darausi onkologiniam, Ir dabar išrašė ten pat.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 27, 13:09)
Man geriau su plaštaka, neužveržia ties riešu.
Ida, kraują dažniausiai darausi onkologiniam, Ir dabar išrašė ten pat.

o kokia jusu nuomuone apie leidziama ar geriama chemija?
Atsakyti
Man leidžiama geriau, nors patirties su geriama turiu tik pastarąjį kartą Xeloda. gal del to, kad kepenyse yra mts, gal šiaip, man buvo blogai ir su virškinimu, ir su kepenim. Bet su kita geriama gal kitaip, gal čia Xeloda mane taip veikė, nes man sakė, kad derinys taxotere+xeloda duoda daug pašalinių reiškinių ir labai krenta kraujas. Taip ir buvo.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 27, 13:26)
Man leidžiama geriau, nors patirties su geriama turiu tik pastarąjį kartą Xeloda. gal del to, kad kepenyse yra mts, gal šiaip, man buvo blogai ir su virškinimu, ir su kepenim.  Bet su kita geriama gal kitaip, gal čia Xeloda mane taip veikė, nes man sakė, kad derinys taxotere+xeloda duoda daug pašalinių reiškinių ir labai krenta kraujas. Taip ir buvo.

aciu Willow 4u.gif .siandien besisypsanti parasykit jus kaip medike savo nuomone.kaip yra is tikruju.kaip ten isisavinimas tos chemijos per skrandi.Tada jau nusiraminsiu.Aciu
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 27, 13:13)
o kokia jusu nuomuone apie leidziama ar geriama chemija?


Leisiu ir aš sau prabangą pasisakyti šia tema. Nors jau penkti metai gyvenu chemijų ritmu, nė karto negavau geriamos. Net klausimas toks nebuvo kilęs. Nežinau kodėl g.gif Bet nemanau, kad geriama chemija yra prastesnė. Turbūt leidžiamos chemijos veikimo mechanizmas yra kitoks, negu geriamos (juk kaip paprasta būtų susileisti kelias dexametazono ampules, kad nereiktų gerti keliasdešimt tablečių). Taigi, jeigu paskyrė geriamą, abejoju ar iš taupumo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiandien besišypsanti: 27 rugpjūčio 2014 - 12:42
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 08 27, 13:40)
Leisiu ir aš sau prabangą pasisakyti šia tema. Nors jau penkti metai gyvenu chemijų ritmu, nė karto negavau geriamos. Net klausimas toks nebuvo kilęs. Nežinau kodėl  g.gif  Bet nemanau, kad geriama chemija yra prastesnė. Turbūt leidžiamos chemijos veikimo mechanizmas yra kitoks, negu geriamos (jųk kaip paprasta būtų susileisti kelias dexametazono ampules, kad nereiktų gerti keliasdešimt tablečių). Taigi, jeigu paskyrė geriamą, abejoju ar iš taupumo

jam neskyre.jam pasiule g.gif .kokia jis noretu.tas aisku del patogumo geriama.O as pradejau abejoti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ida1: 27 rugpjūčio 2014 - 12:45
Labas mergaites, kasdien skaitineju Jusu foruma...turim seimoje onko ligoni...rugsejo pradzioje numatyta eiline patikra...pasaidarem kraujo tyrimus....esu sunerimusi del padidejusiu kepenu fermentu: AST-37 (NORMA 5-35), ALT -45 (NORMA 5-35), visi kiti kraujo tyrimai normos ribose.....gal galite kazka pakomentuoti. Sveikatos Jums visoms ir Jusu artimiesiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 27, 13:43)
jam neskyre.jam pasiule g.gif .kokia jis noretu.tas aisku del patogumo geriama.O as pradejau abejoti blush2.gif

O dabar tai dar daugiau supanikavau verysad.gif .o gal geriama jau tik nurasytiems.brrrrrrrrrr.Siaubas nu kas per diena.Atsiprasau visu.visom sveikatos.stiprybes.ir blaivaus proto.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 27, 14:04)
O dabar tai dar daugiau supanikavau verysad.gif .o gal geriama jau tik nurasytiems.brrrrrrrrrr.Siaubas nu kas per diena.Atsiprasau visu.visom sveikatos.stiprybes.ir blaivaus proto.

Nu Ida, kur mano lazda? devil.gif Nurasytiems neskiria NIEKO. nono.gif
Atsakyti
Va ką radau, gal jums jau girdėta, bet....
http://www.alfa.lt/s...io#.U_236sV_uKI
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 27, 13:04)
O dabar tai dar daugiau supanikavau verysad.gif .o gal geriama jau tik nurasytiems.brrrrrrrrrr.Siaubas nu kas per diena.Atsiprasau visu.visom sveikatos.stiprybes.ir blaivaus proto.

Ida, aš antrą lazdą pasiimsiu. Na neteisingi jūsų prisigalvojimai, neteisingi....
Atsakyti