Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(superzyle @ 2015 01 14, 22:27)
Prieš kiek laiko diagnozavo liga katytei? Ir kiek metu katytei? Vis dar turim viltį...

Prieš 7 mėnesius. Katei 3-5 metai.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2015 01 15, 10:22)
Prieš 7 mėnesius. Katei 3-5 metai.


Nuvežėm šiandien pas veterinarą Panevėžyje, katinas kardinaliai pasikeitė į gerąja puse. Jau žaidžia tapena po visus namus. Atsirado apetitas, žvalumas ir koordinacija.
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2015 01 15, 08:48)
Užsikimšusi sierą gaminanti liauka, nėra pavojingas daiktas, matoma daug vyresnio amžiaus kačių. Viena iš blogybių: gali pavirsti ausies augliuku, bet visiškai nebūtinai. Kol nėra kitų požymių, prie tokių dalykų nelendama, katė gyvena normalų įprastą gyvenimą.

Aciu, stebesim toliau smile.gif
Atsakyti
Kas galetu buti katinui-trinasi i grindis , i baldus , taip lyg kai buna kazkas ispilta ir katinas glaustytus. Ir dar leidzia keista garsa, mamai sake panasu i toki lyg pries vemiant ziaukciojimai tokie. Cia jau kelios dienos katinas taip trinasi, ir daznai i skirtingas vietas. Katinui pavasari bus 15 metu. Ir siaip sake ant lovos ar lovos nebeuzsoka, bet replioja sulenkes uzpakalines kojas. Nors ant stalo uzssoka. Nors cia aisku del amziaus gal sitas. Bet siaip sake keistai pradejo elgtis. Gal kas susiduret?
Atsakyti
Sveikos, nezinau ar cia rasau, kazkaip nesupratau kur galeciau pasidalinti savo patirtimi ir skausmu del savo katinelio netekties sad.gif jis mire prie tris dienas, nenustoju verkusi.... turime dar viena katineli, kuris liko vienas ir pastebiu is jo, kad ir jam broliuko labai truksta sad.gif noriu visas ir visus paskatinti niekada nenuleisti ranku del savo augintinio, nes paskui labai skaudu... darykite del jo viska! veskite pas daktara jei pastebejote maziausia pablogejima ar sveikatos pasikeitima, nebukite abejingi! Nes as savo katineli praradusi dabar susimastau, kad galejau padaryti daugiau, nereikejo pasikliauti vieno ar net dvieju veterinaru isvadomis! Reikejo ji vesti dar ir dar pas kita, bet tiesiog nesusimasciau... sad.gif vienas daktaras gali buti ir neteisus, todel geriau isklausyti keliu isvadu.. man atrode, kad galbut jam pageres, nes tai valgydavo, tai ne.... sake problemos su virskinimu, kirminais... sudave tablete, vaistuku paleido, o katinelis mire po 3 vizitu pas gydytoja.... negaliu susitaikyti su netektimi, vyras taip pat.... isgyvename beproto, o dar 6men laukiuosi... nebezinau kaip neliudeti ir neverkti... sad.gif bukita atidus savo augintiniams ir nelikite abejingi, jie turi tik mus.... sad.gif
Atsakyti
Mes sterelizavome katyte ir po keliu dienu po operacijos pastebejome keista garsa ja glostant, tarsi po kailiu butu celofanas. Kai po poros dienu nuvezeme i gydykla, mums pasake, kad cia oras po oda. Ar kas nors buvo su tuo susidures? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingacija @ 2015 01 23, 22:06)
Sveikos, nezinau ar cia rasau, kazkaip nesupratau kur galeciau pasidalinti savo patirtimi ir skausmu del savo katinelio netekties

Užjaučiu. Pati praradau katuką spalio 13 d. Mano kaltė, nes, žinodama savo nenuoramos charakterį, palikau pravirą plastikinį langą virtuvėje. Ir tik grįžus po darbo namo, radau jo kūnelį jau sustingusi. Ištiko isteriką, rėkiau balsu, nes beprotiškai mylėjau savo katuką, nuo 2 mėn. auginau ir gydžiau. Mat, pirkau iš nesąžiningų žmonių ligotą gyvūną. Ilgai gydžiau nuo grybelio, pakeičiau 3 klinikas, kol man jį išgydė Žvėryno gydykloje per 3 savaitės, o tai pinigai 3 mėnesiai kaip į balą. Gydžiau BAFO klinikoje (jei mylite savo gyvūnus, neikite ten) , kiekvienas vizitas kainavo ogogo. Oj, net prisimint nenoriu kiek pati ir katinėlis iškentėjome. Ir po metų tokia siaubinga netektis. Turiu paprasta rainą katę, ją man atnešė kai mano mažylis pasveiko. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, tarp katuko ir katės. Po jo mirties ji 3 dienas nieko nevalgė, miegojo ant manęs išsitiesus visu kūnu, nors tuos metus niekada nėra užlipus ant lovos. Galvojau išprotėsiu, todėl puikiai suprantu ką išgyveni. Kitądien iš veislyno užsakiau tokios pat veislės katinėlį, po mėnesio man dar vieną 2 mėn. katuką netikėtai atvežė. Tad kažkaip nusiraminau, nors...nors...ilgai rusiuką vadinau pirmojo katuko vardu. Ir katė..ji 2 mėnesius juostė kilimą,kaip šuo, žiūrėjo į spintą, tą vietą, kur mėgo katukas tupėti. O su naujuoju rusiuku rainukė nežaidžia lyg šiol, jis bando ją užkibinti pažaisti, ji urzgia ir pasitraukia, žaidžia tik su naujoku.
Atsakyti
Sveikos,

Turiu beda,patarkit

6men katinuukui nustatytas pleuritas,
kur Kaune kreiptis?gal pas kelis vaziuot? vaziavom i kriauceliuno klinika.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif kreipiuosi pagalbos dėl patarimo.
Mano katė (pusantrų metų) periodiškai man prisiusioja į lovą, i mano patalynę, mano vietoje (pati ją maitinu, daugiausiai prižiūriu).
Kai ji buvo mažytė, galvojom dėl jos mažumo/vaikiškumo, tarsi miega, užsimiega ir privaro...
O dabar... suaugusi katė... kastruota. Šiandien po ilgo laiko pertraukos, pusmečio ant kaldros radau didžiulę balą/šlapią dėmę.
Ima neviltis... turiu tuos atgrasančius purškiklius, žinoma išsiplausiu, susitvarkysiu, bet kodėl taip yra? kaip toliau gyvent? kaip ją mylėt? kyla visokių minčių...
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2015 03 09, 14:03)
Laba diena 4u.gif kreipiuosi pagalbos dėl patarimo.
Mano katė (pusantrų metų) periodiškai man prisiusioja į lovą, i mano patalynę, mano vietoje (pati ją maitinu, daugiausiai prižiūriu).
Kai ji buvo mažytė, galvojom dėl jos mažumo/vaikiškumo, tarsi miega, užsimiega ir privaro...
O dabar... suaugusi katė... kastruota. Šiandien po ilgo laiko pertraukos, pusmečio ant kaldros radau didžiulę balą/šlapią dėmę.
Ima neviltis... turiu tuos atgrasančius purškiklius, žinoma išsiplausiu, susitvarkysiu, bet kodėl taip yra? kaip toliau gyvent? kaip ją mylėt? kyla visokių minčių...

Ar tyrėt šlapimą, gali būti bėdos su šlapimo pūsle.
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2015 03 09, 15:03)
Laba diena 4u.gif kreipiuosi pagalbos dėl patarimo.
Mano katė (pusantrų metų) periodiškai man prisiusioja į lovą, i mano patalynę, mano vietoje (pati ją maitinu, daugiausiai prižiūriu).
Kai ji buvo mažytė, galvojom dėl jos mažumo/vaikiškumo, tarsi miega, užsimiega ir privaro...
O dabar... suaugusi katė... kastruota. Šiandien po ilgo laiko pertraukos, pusmečio ant kaldros radau didžiulę balą/šlapią dėmę.
Ima neviltis... turiu tuos atgrasančius purškiklius, žinoma išsiplausiu, susitvarkysiu, bet kodėl taip yra? kaip toliau gyvent? kaip ją mylėt? kyla visokių minčių...

meginkite pakeisti kraika kitu, gal netinka,
pastatykite dar viena tualeta, kitoje vietoje, gali buti del psichologiniu dalyku,
Atsakyti
Sveikos
Gal kas turi/turejo panašios patirties...
Katinui 12 metų, prieš pora men. pakeičiau maista,kuri valge jau daug metu, čia jau buvo mano klaida schmoll.gif ,nes kilo itarimas kad del to maisto katinui alergija, pora savaičiu valge nauja maista, po to nustojo, grižom prie seno maisto-nebevalgo jau ir seno, nustojo valgyt visokius skanestus,
Vežem pas vet., kraujo tyrimai parode kad daug leukocitu, padideje kepenis, savaite lašelines, daug vaistu nuo vemimo( nors neveme), nuo viduriavimo(nors neviduriavo), nošpos ir t.t, suleido hormonus 3 kartus, lig pradejo valgyt, bet po savaites vel nebevalgo verysad.gif Kiekviena karta vis naujas gyd. ir vis kitaip sako g.gif
Pakeitem klinika ,vel lašelines, savaite antibiotiku, daug vaistu kepenų veikla pagerinti, pasiule gydomojo pašteto, tai šiek tiek valgo, bet labai mažai, šiaip žvalus, eina į virtuvę iš paskos, prašo maisto, o duodi, suvalgo mažą kasnelį ir viskas, sauso maisto išvis nevalgo, jau greit bus menuo kai mes taip per klinikas važinejam, kaip nevalgo,taip nevalgo, rodos kad nori, padedi pašteto, suvalgo maža kasnelį ir nueina, lig kažkas jam numuša apetitą
Jau pavargom per tas klinikas, ir pinigeliu nemažai išleidom, nežinau ko tiketis, kiek gali dar testis tas gydymas, ar turim vilčiu verysad.gif
Atsakyti