Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

Sveiki, susirgo ir mano katinas.... Tiesiog vieną dieną patapo vangus, ištisai miega, guli, liūdi.. Visiškai nustojo ėsti, gerti. Nebegalanda nagų į drąskyklę, nebemurkia glostomas. Nu tapo visiškai apatiškas. Šnd nuvežiau pas veterinarą - visi kraujo tyrimai normalūs, jokios infekcijos, uždegimo, dehidratacijos nėra. Tik padidėjęs bilirubino kiekis kraujyje iki 43 (norma 9). Gyd. nieko konkretaus nepasakė. Tikėtina, kad kažką suėdė (gyvenam name, tai kiekvieną dieną eidavo į lauką) - pasakė, tik keista, kad nevemia. Vnž nežinau, kas mano katukui atsitiko. Temperatūros nėra. Klinikoj sulašino lašelinę, suleido antibijotikų. Ryt vėl vežu.
Prieina prie savo dubenėlių, pažiūri, bet neėda. Toks vaizdas, kad norėtų, bet negali. Nežinau ką daryt ir kaip gydyti. Ryt reiks gydytojo konkrečiai paklausti (ale kad jis pats nežino, kas tam katinui...)
Gal kieno katinas buvo taip sunegalavęs?
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2018 02 19, 18:52)
Sveiki, susirgo ir mano katinas....

Kiek amziaus kasarui?? Labausia panasu, kad jis iseikvos 1 is 9 savo gyvybiu ir pats savaime susinormalizuos.
Maziukas vienaip butu, o didelis... jau tikrai verta nepagailet lito veterinarui.
Labai norisi tiket, kad tie "nevalgymai" yra tiesiog kazkokie kaprizai kuriu mes nesuvokiam, o rainiai tiesiog nemoka paaiskint. Kad prie pilno bliudo mirs is bado - irgi nerealu! Arba, kad neislips is medzio. (Kas matet katinelio griauciukus medyje)???
Tai vat taip ir gaunas, kad jamam ir nugydom visiskai padorius katinelius kuriems dar gyvent ir gyvent blink.gif
Faktas, kad yra ir isimtiniu atveju; bet, kas liecia katytes... tai jos tikrai nepageidauja vizito pas veterinare. Nu bet kai reikia tai...
---------------------------------
Kas cia mozgus pakruso: "Needa tai maitinau su sauksteliu, o dabar nebegaliu pagaut ir netgi lovoj nebemiega"?? biggrin.gif
Pazieciau kaip jin pati liptu i lova to kuris jaja visa diena gaudo ir koki tai neskanu suda su geleziu dantysna kisa biggrin.gif
Baikit bajerius! Tai mes nebemokam gyvent be silto vandens; o kates gali netgi be salto prasimust! Sakyc verta labiau paciom rainiukem pasitiket negu burt nesamones ir brukt savo nuomone/supratima. Duodu prisikt i kapisona, kad visais atvejais labiausiai isgyventi/pasveikti nori pati kate! mirksiukas.gif
-----------------------------------
Nunai kazkurio balerono paklause kaip jis viena ranka iskelia 50 kg sveriancia partnere? Tai sake, kad yra speciali texnika; kad joks kulturistas taip nepadarytu... Bet svarbiausia!!!!!!... PATI BALERINA NORI, KAD JA PAKELTU 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Daivija @ 2018 02 19, 17:52)
Sveiki, susirgo ir mano katinas.... Tiesiog vieną dieną patapo vangus, ištisai miega, guli, liūdi..  Visiškai nustojo ėsti, gerti. Nebegalanda nagų į drąskyklę, nebemurkia glostomas. Nu tapo visiškai apatiškas. Šnd nuvežiau pas veterinarą - visi kraujo tyrimai normalūs, jokios infekcijos, uždegimo, dehidratacijos nėra. Tik padidėjęs bilirubino kiekis kraujyje iki 43 (norma 9). Gyd. nieko konkretaus nepasakė. Tikėtina, kad kažką suėdė (gyvenam name, tai kiekvieną dieną eidavo į lauką) - pasakė, tik keista, kad nevemia. Vnž nežinau, kas mano katukui atsitiko. Temperatūros nėra. Klinikoj sulašino lašelinę, suleido antibijotikų. Ryt vėl vežu.
Prieina prie savo dubenėlių, pažiūri, bet neėda. Toks vaizdas, kad norėtų, bet negali. Nežinau ką daryt ir kaip gydyti. Ryt reiks gydytojo konkrečiai paklausti (ale kad jis pats nežino, kas tam katinui...)
Gal kieno katinas buvo taip sunegalavęs?

Mano draugo kate sirgo panasiai. Tik kraujo tyrimu niekas nedare jai.. Apatiska pasidare, is guolio nelindo, nevalge. Per pora dienu labai nukudo, nei vandens, nei maisto - ir mesytes ir koncervus visokius pirko. Galu gale gyd lasino laseline, antibus, nakciai klinikoj paliko. O ryte nuvaziavo suzinot, kad kate mire. Ziauriai greit pakirto, ir neaisku kas ten buvo jai (jis uzsieny, kalbos barjeras trukdo siek tiek). Gal jus dar pas kita gyd pavaziuokit del antros nuomones? Kad nebutu pervelu ir netas gydymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As_Esu_Ruta: 19 vasario 2018 - 20:14
QUOTE(As_Esu_Ruta @ 2018 02 19, 21:13)
Mano draugo kate sirgo panasiai. Tik kraujo tyrimu niekas nedare jai.. Apatiska pasidare, is guolio nelindo, nevalge. Per pora dienu labai nukudo, nei vandens, nei maisto - ir mesytes ir koncervus visokius pirko. Galu gale gyd lasino laseline, antibus, nakciai klinikoj paliko. O ryte nuvaziavo suzinot, kad kate mire. Ziauriai greit pakirto, ir neaisku kas ten buvo jai (jis uzsieny, kalbos barjeras trukdo siek tiek). Gal jus dar pas kita gyd pavaziuokit del antros nuomones? Kad nebutu pervelu ir netas gydymas.


Vaje unsure.gif Duok D, kad maniškiui kitokia būtų ligos pabaiga... Jau šnd vakare truputį geresnė savijauta. Kelis grūdelius pakramsnojo, atėjo ant rankų, murkt pradėjo. Labai labai viliuosi, kad su kiekviena diena bus vis geriau ir geriau wub.gif
Atsakyti
Daivija, kiek katinui metų?Gal tai elementari gyvenimo pabaiga?O kaip dantys, ar sveiki, ar nera sugedusių? Ir dar,pa konsultuokite kitoje klinikoje.Labai neišsamiai diagnozė nustatyta.
Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 02 20, 08:22)
Daivija, kiek katinui metų?Gal tai elementari gyvenimo pabaiga?O kaip dantys, ar sveiki, ar nera sugedusių? Ir dar,pa konsultuokite kitoje klinikoje.Labai neišsamiai diagnozė nustatyta.
Sėkmės jums 4u.gif


Katinui 6 metai. Dantys visi ir sveiki unsure.gif
Nu šnd važiuosiu - bus kitas gyd. - reiks konkrečiai paklausti, kas katinui. Nors šnd jau išvis neblogas ir glaustosi, murkia, į laują ėjp. Tik neėda unsure.gif
Atsakyti
Dėl padidėjusio bilirubino kiekio tikrai ką turėjo paaiškinti.Nors ne visi vetai mato reikalą nusileisti iki paprastų žmogelių lygio.
Šešeri metukai katui visai nedaug.Tikrai pasveiksit.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 02 20, 14:55)
Dėl padidėjusio bilirubino kiekio tikrai ką turėjo paaiškinti.Nors ne visi vetai mato reikalą nusileisti iki paprastų žmogelių lygio.
Šešeri metukai katui visai nedaug.Tikrai pasveiksit.


Ačiū. Labai tikiuosi, kad pasveiksim. Jau šnd tikrao visai kitoks katinas wub.gif Tik pergyvenu, kad neėda verysad.gif Gal bandyt su švirkštu per prievartą pamaitint hmm.gif
Atsakyti
Vnž katinas mano pasveiko thumbup.gif Įtariamas apsinuodijimas maistu. Tikėtina, kad kačių konservais. Vyras sakė labai keista spalva buvo konservų. Kažkokia juoda blink.gif Dbr dar važinėjam - lašelines stato, vaistus, B grupės vitaminus leidžia. Katinas, valgo, kniaukia (kai reikalauja į lauką), murkia, žaidžia thumb_yello.gif
Atsakyti

Super, Daivija!! Manoji irgi atsigavo. Ne ta baisioji liga, ne gripas, o persalimas tiesiog. Zinoma, jei nebutu imunitetas nusilpes (nescia vis tik), nebutu taip uzkabine... Dabar tiesiog laukiam kaciuku, kita sav turetu pasirodyt jau :)

Atsakyti

Labas vakaras, itariu, kad mano katytei dantenu uzdegymas. Gal kas zinot kaip dozoti traumeeli tabletemis ir ar reikia jas istirpinti vandeny?Rytoj vaziuosim pas veterinara.

Aciu

Atsakyti

Sveiki, 

tema rami, bet gal kas pastebės.

Nežinau kur ir į ką kreiptis galėčiau, gal atsiras žmonių su patirtimis. Vakar gavome katino kraujo rezultatus iš Vokietijos, coronos viremija. Aš tik iki galo nesuprantu, ar tai pats koronos virusas taip atrdo visą katino sistemą ar jau pats FiP. Nes simptomai sutapa su sausuoju FIP, bet viskas prasidėjo jau gan seniai, prieš 3 metus.. Ką aš galiu padaryti, ir ar dar galiu turėti vilties? 

Atsakyti