Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

Ačiū, Davija, už pasidalijimą patirtimi. Užjaučiu dėl Jūsų katinuko... Jūsų pasisakymas privertė mane pirmą kartą suabejoti dėl Acanos. Ko gero reiks keisti. Dar skaičiau, kad gali formuotis akmenys ir dėl geriamo vandens iš krano, rašo, kad geriau pirki Žalgirio vandenį. Ar kam nors tai pasiteisino?

Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2017 10 18, 15:09)
kad geriau pirki Žalgirio vandenį


blink.gif ta prasme sau "is krano" katinui "pirkt Zalgirio vandeni"? gal geriau filtrai visiems?
Atsakyti

Na, buvom pas vet. Nusinesiau katino slapimo ir paprasiau istirti. Ka gi: daug leukocitu, rugsti terpe, yra smelio. Sake, kad yra slapimo pusles uzdegimas ir reiks testi antibiotikus. Be to ir ta dieta tikrai reikalinga, nes rado smelio kristalu. Teks keist maitinima. Bet kokiu atveju, dziaugiuosi padariusi tyrima. Dabar esu tikra del paskirto gydymo. 

Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2017 10 18, 18:04)
<p>Na, buvom pas vet. Nusinesiau katino slapimo ir paprasiau istirti. Ka gi: daug leukocitu, rugsti terpe, yra smelio. Sake, kad yra slapimo pusles uzdegimas ir reiks testi antibiotikus. Be to ir ta dieta tikrai reikalinga, nes rado smelio kristalu. Teks keist maitinima. Bet kokiu atveju, dziaugiuosi padariusi tyrima. Dabar esu tikra del paskirto gydymo. </p>

Aha, o kas cia syryt apie visokias akmenliges peizejo?? bigsmile.gif Uzdegimas - kur kas primityvesne liga tik, deje, turi nepadoru iproti kasmet atsinaujint. Ir tada vel badymai unsure.gif
Siaip reiktu tiket vetu: jei sako koki maisteli duot tai toki ir duokit! (Tik pirkit kur nors kitur, o ne pas ji pati) biggrin.gif
-------------------------------------
Nieko bendro su veterinarija neturiu, bet kai kates namuose tiek metu pries kiek jus dar ne gime nebuvot... Karoc is patirties ir savihipnozes kazka biski nuraukiu ax.gif
Atsakyti

Dekui visiems uz atsakymus. Tai mano pirmasis katinas ir dar tik metukai jam. Patirties neturiu, todel ir klausineju forumuose. 

Atsakyti
Sveikos, vakar netyčia katino kailyje radau tokį dalyką unsure.gif kas galėtų būti?

http://photouploads....ages/1d9847.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emoli: 30 lapkričio 2017 - 08:24
Labą dieną. Turiu nėščią katę (48 dienos). Prieš savaitę pakeičiau kraiką. Abi (kita yra nenėščia) pradėjo čiaudėti. Po keleto dienų atkeičiau kraiką. Nenėščioji katė nebečiaudo, viskas tvarkoj. O nėščioji ne tik čiaudo, bet ir kosi, ir noro valgyti neberodo. Pradžioj nelabai supratau - galvojau faršas nepatinka, vis lieka indely... Bet pasirodo - be apetito...
Sloga švari skysta, akys negleivėtos, užuodžia maistą, nes būna pasigaunu, uždarau narvelin ir padedu maistą. tai atsirenka kurį valgyt. Aišku, valgo prasčiausią (šiaip tiek sausą tiek šlapią gauna su minimum 65% mėsos). Bandau gaudyt, maitint. Gert pati nueina (namie sėdžiu, tai stebiu). Dvi dienas slapstės, dabar išlenda į viešumą, ant sofos kartais. Bet į miegamą pas mane gal tris keturias naktis nebeeina - pagal tai ir pajutau kad kažkas netaip...
Esu ne LT, pas mus visi vizitai - su susitarimu, negalima staiga atvykt ir prašyt priimt (draugas su mirštančia kate lėkė pagalbos - nepriėmė)... Šiand po pietų varom pas gyd.
Tačiau gal kas turit kokios patirties su ligom? Gal čia paprastas peršalimas. Tačiau ji nėščia... O jei nepakaks maisto...Gal kas galit nuramint...Arba išgąsdint..
Atsakyti
QUOTE(As_Esu_Ruta @ 2018 02 16, 13:25)
Labą dieną. Turiu nėščią katę (48 dienos). Prieš savaitę pakeičiau kraiką. Abi (kita yra nenėščia) pradėjo čiaudėti. Po keleto dienų atkeičiau kraiką. Nenėščioji katė nebečiaudo, viskas tvarkoj. O nėščioji ne tik čiaudo, bet ir kosi, ir noro valgyti neberodo. Pradžioj nelabai supratau - galvojau faršas nepatinka, vis lieka indely... Bet pasirodo - be apetito...
Sloga švari skysta, akys negleivėtos, užuodžia maistą, nes būna pasigaunu, uždarau narvelin ir padedu maistą. tai atsirenka kurį valgyt. Aišku, valgo prasčiausią (šiaip tiek sausą tiek šlapią gauna su minimum 65% mėsos). Bandau gaudyt, maitint. Gert pati nueina (namie sėdžiu, tai stebiu). Dvi dienas slapstės, dabar išlenda į viešumą, ant sofos kartais. Bet į miegamą pas mane gal tris keturias naktis nebeeina - pagal tai ir pajutau kad kažkas netaip...
Esu ne LT, pas mus visi vizitai - su susitarimu, negalima staiga atvykt ir prašyt priimt (draugas su mirštančia kate lėkė pagalbos - nepriėmė)... Šiand po pietų varom pas gyd.
Tačiau gal kas turit kokios patirties su ligom? Gal čia paprastas peršalimas. Tačiau ji nėščia... O jei nepakaks maisto...Gal kas galit nuramint...Arba išgąsdint..


Panašu,kad čia ne nuo kraiko,o kačių liga virusinis rinotracheitas,pasiskaitykit,maisto tikrai nepakaks,reikia gydyt
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2018 02 16, 16:14)
Panašu,kad čia ne nuo kraiko,o kačių liga virusinis rinotracheitas,pasiskaitykit,maisto tikrai nepakaks,reikia gydyt

maisto nepakaks? aš dėl maisto ,,nepakakimo" rašiau, kad mažai ėda, o yra nėščia, ir gali nepakankamai valgyt kaip nėščia - tada išseks.

ir rašiau, kad pas gyd buvau. nėra virusinė liga - kita katė sveikutėlė. Gali būti peršalus (gal skersvėjis kur papuolė, nors kambary gyvena, ir nelabai skersvėjų turim), imunitetas pasilpęs, nes nėščia. Turėjo temperatūros... Suleido nuo tempos vaistų, kad atsigautų ir pavalgytų, gavom lašų į nosį su antibais, lašų į akis ir imuniteto stiprinimui kažko... Daugiau nieko nėščiai negalėjo pasiūlyt. Na ir stebėsim...

dėl jūsų minėtos ligos - akys mano katės švarios, tik po š čiaudėjimo dienų ir kelionės pas gyd (ėjom per lauką) vakar paašarojo. bet šlapiai, be jokių pūlinių išskyrų..

žodžiu, bandom gydytis peršalimą... bet buvau įspėta, kad gali tekt katukus vos gimusius atskirt nuo mamos ir pačiai tapt mama...
Atsakyti
QUOTE(As_Esu_Ruta @ 2018 02 17, 13:51)
maisto nepakaks? aš dėl maisto ,,nepakakimo" rašiau, kad mažai ėda, o yra nėščia, ir gali nepakankamai valgyt kaip nėščia - tada išseks.

ir rašiau, kad pas gyd buvau. nėra virusinė liga - kita katė sveikutėlė. Gali būti peršalus (gal skersvėjis kur papuolė, nors kambary gyvena, ir nelabai skersvėjų turim), imunitetas pasilpęs, nes nėščia. Turėjo temperatūros... Suleido nuo tempos vaistų, kad atsigautų ir pavalgytų, gavom lašų į nosį su antibais, lašų į akis ir imuniteto stiprinimui kažko... Daugiau nieko nėščiai negalėjo pasiūlyt. Na ir stebėsim...

dėl jūsų minėtos ligos - akys mano katės švarios, tik po š čiaudėjimo dienų ir kelionės pas gyd (ėjom per lauką) vakar paašarojo. bet šlapiai, be jokių pūlinių išskyrų..

žodžiu, bandom gydytis peršalimą... bet buvau įspėta, kad gali tekt katukus vos gimusius atskirt nuo mamos ir pačiai tapt mama...


nebūtinai kita katė turi sirgt,čia nuo imuniteto priklauso,ir nebūtinai akys turi pūliuot
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2018 02 17, 21:49)
nebūtinai kita katė turi sirgt,čia nuo imuniteto priklauso,ir nebūtinai akys turi pūliuot

unsure.gif o jei gydytojas apžiūrėjęs katę sako, kad tai nėra ta liga? Vistiek labiau tikėti internetu nustatyta diagnoze? ax.gif ir gąsdintis labai... Natūralu, kad nėščia katė kiek silpnesniu imunitetu. Dėl nėštumo nuolat bendrauju su kitu veislynu, bet man tai pirmas nėštumas, maistą rinkom tinkamą nėščiai, o papildomai nestiprinom... greičiausiai katę perpūtė (keitė duris ir nedadarė, ko pasekoje tris mėnesius iš lauko pučia ir nesugeba ateit dataisyt), buvau palikus tyrimams ir priežiūrai pas gydytoją porai valandų klinikoj, tai esu linkus tikėt gydytojo žodžiais smile.gif nosies lašai labai padėjo, nuo penktad jau žyyyymiai geriau, ir katė pagaliau pati valgo ne per prievartą, o ir į lovą atėjo naktį (jau antrą iš eilės)...
Man tik klausimas kyla - kaip kačiukams tai gali atsiliept... Būtų labai jau gaila, jei kas jiems nutiktų...
Atsakyti
QUOTE(As_Esu_Ruta @ 2018 02 18, 12:47)
unsure.gif o jei gydytojas apžiūrėjęs katę sako, kad tai nėra ta liga? Vistiek labiau tikėti internetu nustatyta diagnoze?  ax.gif 
Man tik klausimas kyla - kaip kačiukams tai gali atsiliept... Būtų labai jau gaila, jei kas jiems nutiktų...

Aišku kad internetu ligos niekas nenustatys, juo labiau augintojai. Jei buvot pas veterinarą, tai ir vykdykit jo nurodymus. O dėl kačiukų klauskit pas veisėjas, jos geriausiai atsakys ir patars mirksiukas.gif Sveikatos katytei ir sėkmingo gimdymo 4u.gif
Atsakyti