Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(Tra-lia-lia @ 2017 02 22, 10:17)
Sveikos,
kam gali būti katė alergiška?


Jei ėda mėsytę, pamėginkite duoti tik žalią kalakutieną.
Atsakyti
Sveiki, niekur nerandu info- ar kate persirgusi maru yra pavojinga kitom katem? Ji skleidzia maro virusa jau po to kai pasveiko?
Atsakyti

Taip, ji gali būti nešiotoja. 

Atsakyti
O skiepyti suauge sveiki katinai gali gyventi su tokia kate?
Atsakyti
O su mūsų katinuku tokia istorija gavosi - katinui 1 m. ir jis mums pirmą kartą pradingo 5 dienoms, ną, galvoji, kai- tik grįš - viskas jam- tuoj vešim kastruoti. Taip ir buvo, grįžo ,susitarėm su vet. gydytoju ir sekančią dieną iškastravo. Viskas buvo gerai tą vakarą, tačiau ryte jis pradėjo čiaudėti. Ną, galvoju, matyt narkozė eina laukan...Sekančią dieną jau ir čiaudi ir sloguoja, trečią dieną nuvežėm pas tą patį vet. gydytoją, nors ir sekmadienis buvo - pasakė ,kad peršalo, suleido kažkokias 3 ampules ir paskui dar kitą dieną vežėmė- vėl suleido antibiotikų ir katinui buvau daug geriau, o dar naktį išmiegojus- vėl žiūriu apsisnargliavęs ir bėga ašaros iš akyčių. Jau šešta diena, kaip katinas sloguoja, čiaudi , vaistus leidom 3k. dar turim 2k., katinas beveik neėda, nenori nei sauso maisto ,nei guliašų, tik laka pieną... Temperatūros sakė, kad nėra, todėl ir duodu tą pieną, nors ir jo labai mažai...Nieko netyrė, aš kažkaip nesuprantu kur jis galėjo peršalti, greičiausiai jis užsikrėtė toje vet. gydykloje, nors gydytojas to nepripažįsta...
Skaičiau daug Jūsų atsiliepimų, tai suprantu ,kad kažkaip reiktų,kad jis pradėtų ėsti .Mėginsiu nusipirkt Vitamininę pastą "Nutri plus cat".nežinau ką dar padaryti, esam kaime jokių kikų ir vet. vaistinių nėra...
Atsakyti
QUOTE(Tra-lia-lia @ 2017 02 22, 09:17)
Sveikos,

kam gali būti katė alergiška? Kasosi kakliuką, būna ir iki žaizdų.. jau dukart važiavom pas vetą, leido vaistų... nuramina kuriam laikui, atželia kailiukas. Maistą keičiau jau trečia karta, dabar ėda alergiškom katėm su triušiena ir ryžiais.. tai panašu, kad ne maistui. Baigė vaistai galioti ir šiandien vėl kasosi  unsure.gif gal yra pigesniu būdų išsiaiškinti, nei kraujo tyrimas už 200eur? Katė jauna, 6 mėn, neveislinė.

Man vienintelė mintis, kad kokia nors gėlė? Bet nepastebėjau, kad ėstų lapus. Ar gali būti tik nuo buvimo šalia? Ar turėdama kirminų gali draskytis? Kailiukas švarus, vetas apžiūrėjo..

O dėl blusų netikrino? Mano naminis katinukas, kuris net į balkoną neišeina, pagavo blusą, nusikasė iki žaizdų. 2 dienas tepiau tą žaizdą tepalu nuo dermatito (žmogiškasis tepalas, kiniškas), užgijo. Visiems gyvūnams sulašinau vaistų nuo blusų.

Jei vilnietė, važiuokite pas Pavelą į Žvėryno vet.gydyklą. Jis specas toje srity. Su odos problemom tik pas jį važiuojame.
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2017 03 02, 11:32)
O dėl blusų netikrino?

Jei vilnietė, važiuokite pas Pavelą į Žvėryno vet.gydyklą. Jis specas toje srity. Su odos problemom tik pas jį važiuojame.


tikrino kailiuką ir pirmą kartą po nusidraskymo profilaktiškai užlašinau.

Ačiū už rekomendacijas. Praitus kartus važiavom į VETĄ Kalvarijų g.

Atrodo nebesidrasko, gal ten tik paskutinius šašus katė stengėsi išdraskyti unsure.gif Tai dabar sėdim ant to alergiškom TROVET katėm maisto, tai negi ant jo ir turėsim sėdėti visą laiką? hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Tra-lia-lia @ 2017 03 03, 10:52)
Atrodo nebesidrasko, gal ten tik paskutinius šašus katė stengėsi išdraskyti  unsure.gif  Tai dabar sėdim ant to alergiškom TROVET katėm maisto, tai negi ant jo ir turėsim sėdėti visą laiką? hmm.gif

Draugės katei lygiai tokią pat problemą su kailiuku. Pavelas rekomendavo Royal Canin alergiškam gyvūnui ir kažkokius vaistus. Katė sparčiai sveiksta ir atsisako Royalio. Ir vėl vargas mirksiukas.gif

Niekada net neįtariau, kad naminiam gyvūnui reikia nuo blusų vaistus lašinti. Kokios dar rekomendacijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gokusen: 03 kovo 2017 - 11:07
QUOTE(Gokusen @ 2017 03 03, 11:06)
Draugės katei lygiai tokią pat problemą su kailiuku. Pavelas rekomendavo Royal Canin alergiškam gyvūnui ir kažkokius vaistus. Katė sparčiai sveiksta ir atsisako Royalio. Ir vėl vargas  mirksiukas.gif

Niekada net neįtariau, kad naminiam gyvūnui reikia nuo blusų vaistus lašinti. Kokios dar rekomendacijos?


Aš nežinau, ar reikia, tiesiog ji taip draskėsi, tai galvojau nepakenks. Pas mane prie namo šeriamos lauko katės, tai gal parnešam su batais. Nes ir mėgsta katė suktis tarp tų batų, žiemą ant kilimėlio net guli tarp batų - išmečiau kilimėlį von, kad negulėtų biggrin.gif ant plytelių ne taip smagu.

Ir dar išeina į balkoną ax.gif

Jei būtų dar nepadėję, tai jau galvojau peržvelgti gėles, nes sako, kad gal ką pagraužia ir alergizuoja.

Tai kaip supratau, liksim ir mes su alergiškom katėm maistu unsure.gif Nes nenoriu, kad vėl draskytųs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tra-lia-lia: 03 kovo 2017 - 11:16
QUOTE(Tra-lia-lia @ 2017 03 03, 11:16)

Jei būtų dar nepadėję, tai jau galvojau peržvelgti gėles, nes sako, kad gal ką pagraužia ir alergizuoja.


O aš likau visai be gėlių, a nei vieno kvietko neturiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2017 03 03, 11:21)
O aš likau visai be gėlių, a nei vieno kvietko neturiu  biggrin.gif


Katinai sudorojo ar savo noru atsisakėt? Nes pas mane jau paskraidė kelios nuo palangės, tai turiu dar tokia lentyną, kur dar nebuvo užlipus. Bet jau žiūri akis pakabinus, tai turbūt tik laiko klausimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tra-lia-lia @ 2017 03 03, 11:28)
Katinai sudorojo ar savo noru atsisakėt? Nes pas mane jau paskraidė kelios nuo palangės, tai turiu dar tokia lentyną, kur dar nebuvo užlipus. Bet jau žiūri akis pakabinus, tai turbūt tik laiko klausimas  doh.gif

Katinai padarė tvarką bigsmile.gif Kol dar rusiukas buvo jaunas, tol puokštės puošė sekciją paluby, o kai paaugo, jokių skintų net negaliu atnešti į namus. Jie viską kas žalia, atrodo, graužia, net svogūnų laiškus biggrin.gif
Atsakyti