Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(Colomba @ 2016 03 24, 20:41)
Gokusen jei yra galimybė, kreipkitės į kitą veterinarą. Dėl migdymo - sprendimas sunkus ir tik Jūs matote tikrąją būklę.
Pačiai teko priimti tokį sprendimą, tad žinau kaip sunku.

Man irgi teko palikti eutonazijai benamę katytę, savo numylėtinę. Žliimbiau visą kelią namo, o nakti pabudau nuo žodžių "kaip man čia šalta".
Šiąnakt irgi pašokau (net savo katuką nustumiau nuo lovos), taip aiškiai išgirdau balsą "mamulia, noriu namo".
Gal aš jau fool.gif ?
Papildyta:
QUOTE(WroooM @ 2016 03 24, 18:37)

Jei kam bus smalsu idesiu video kokie buvom ir kokie tapom smile.gif

WroooM, man smalsu 4u.gif
Kartą mačiau laidą "My Cat From Hell" apie tokį katuką ir kaip jis nemokėjo susidraugauti su sveiku katinu.
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2016 03 25, 12:18)
WroooM, man smalsu  4u.gif
Kartą mačiau laidą "My Cat From Hell" apie tokį katuką ir kaip jis nemokėjo susidraugauti su sveiku katinu.


before
After
Atsils oras padarysim fotosesija lauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2016 03 23, 20:21)
Ir nuo ko gi  g.gif
Jai vetas pats patarė natūraliu maistu šerti. Jo nuomonė (veterinaro) tai garantija gyvūno ilgaamžiškumui.


Šuo ir katė yra plėšrūnai. Jiems natūralu mėsa. Košė yra ląsteliena. Ląstelienos plėšrūnai nevirškina. Tą puikiai įrodo didelis ir labai smardus išmatų kiekis. Grūdas natūralus maistas tik paukščiams
Atsakyti
Sveiki,
norėčiau paklausti - gal kas slaugėte katinuką po žandikaulio lūžio? Kokia specifika? Kaip greit jūsiškiai atsigavo, gyjo? Mūsų katinas antra para slaugomas Kriaučeliūno klinikoj (buvo partenktas ramioj gatvėj prie pat namų verysad.gif ),atsigauna, tik šiandien laukia apatinio žandikaulio operacija/lūžio sutvarkymas. Žinau, kad gydytoja po to paaiškins apie priežiūrą, bet jei kam teko tai daryti namų sąlygom - labai laukčiau pasipasakojimų. Ačiū, kas pasidalins savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,karts nuo karto pradėjau rasti katino išmatose kraujo unsure.gif Gal kas esat susidūrę su tokia problema?Katinui 13metų
Atsakyti
Labutis, rašiau į maisto temą, parašysiu ir čia smile.gif
mano 7m. katė nuo Naujų pradėjo vemti, iš pradžių kas pora sav. ir naktį (apie 7val. po pask.ėdimo), iš pradžių maistu, po to +-7kartus žiaukčiojimai skrandžio sultim. Kiti kartai vėl taip pat. Pradėjau ieškoti priežasčių. Vasario pab. tyrimai parodė blogus kasos parametrus, po lašalinių, vitaminų, antibiotikų vienas rodiklis atsistatė, kitas liko pakilęs, po savaitės pakilo dar šiek tiek. Dar po kelių sav. vėl vėmė tris naktis iš eilės, buvau tikra, kad vėl kasa, bet tas rodiklis (lipazė) buvo pačiam normos viduriuky. Veto nuomone - gastritas. Dėl kasos liepė šerti maistu su kuo mažiau riebalų (šeriu RC Obesity Management) ir duodu Ranitidine dėl rūgščių. Nustojau duoti - po poros parų vėl vėmė. Galvoju gal tas gastritas gali būti nuo sauso maisto? Bandyčiau maitinti konservais, bet kokius rinktis? Šiaip sausą visada dabar užpilu vandeniu, nes yra ir struvitų problema. Žiemą bandžiau pervest prie begrūdžio sauso, tai nepavyko - viduriavo. Gal kas esate susidūrę su lėtiniais gastritais, pasidalinkite.
Dėkoju, kas atsakys wink.gif
Atsakyti
Mano dabar 15-os metų katei buvo atsiradę prieš kelis metus vėmimai labai dažni, grynai maistu, net nespėdavo apvirškint, suvalgo ir iškart ar kiek vėliau išvemia, bandėm daug: ir vaistai, ir vien specialūs gydomieji maistai virškinamajam traktui (tiek sausi, tiek konservai - tiesa, jų net nelabai norėdavo, nes jie bais sveikuoliškai neskanūs biggrin.gif), bet vėmimai tik dažnėjo. Pasveiko tik perėjus, tiksliau grįžus prie natūralios plėšrūno šėrimo sistemos - raw mitybos.

Nesakau, kad jums taip pat, nes pas mus buvo kiek kita situacija, nes taip šerta ji jau buvo gyvenime, tad tikriaus taip ir liko padidėjęs skrandžio rūgštingumas ir visiškai sauso virškint ir nebepersiorientavo.

Ilgą laiką buvo šerta raw, tada, atsižvelgiant į tai, kad valgo ne visus produktus ir ne visai taip, kaip reikia, buvau grįžus prie profesionalaus subalansuoto ėdalo, bet tie vėmaliojimai... Su veterinarės palaiminimu grįžau prie raw, nepaisant, kad ne viską valgo (tam parinkom baltyminę vitamininę pastą kartkartiniam primaitinimui, vis ieškau ir natūralių būdų, kaip papildyti jai mitybą tais produktais, kurių nevalgo, jei reik - ir malu, nors šiaip rekomenduojami dideli gabalai, bet čia mano individualus atvejis), na žodžiu, žaidžiu, terlionės tikrai daugiau, bet rezultatas yra. Kraujo tyrimai ir geri.

Tai tiesiog turėkit galvoje irgi kaip atsarginį variantą, tarkitės su veterinaru ir dėl to (tik ne visi jie yra pakankamai įsigilinę į raw mitybą, tai jei iš tų, kur nepalaiko, tai būkit nusiteikus ir skepticizmui, tuomet daugiau pati savarankiškai pasirinkit informacijos).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 07 balandžio 2016 - 14:53
QUOTE(urte484 @ 2016 03 31, 09:34)
Laba diena,karts nuo karto pradėjau rasti katino išmatose kraujo unsure.gif  Gal kas esat susidūrę su tokia problema?Katinui 13metų

mano irgi:(...vezem vieno ismatas ziuret i veterinarijos klinika,nieko nerado,taip ir neaisku,kodel ir nuo ko g.gif dabar jau ir kitas kakoja su krauju-abu gyvybingi,pasiute ir i ligonius nepanasus,gal kas turit minciu nuo ko tai galetu buti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurmarta: 08 balandžio 2016 - 13:53
QUOTE(WroooM @ 2016 03 25, 15:51)
before
After
Atsils oras padarysim fotosesija lauke smile.gif

4u.gif Labai gražus kačiukas.

QUOTE(jurmarta @ 2016 04 08, 13:52)
mano irgi:(...vezem vieno ismatas ziuret i veterinarijos klinika,nieko nerado,taip ir neaisku,kodel ir nuo ko g.gif dabar jau ir kitas kakoja su krauju-abu gyvybingi,pasiute ir i ligonius nepanasus,gal kas turit minciu nuo ko tai galetu buti? g.gif

Nenorite paskambinti į VETA arba Žvėryno klinikas?
Ten geri veterinarai, gali telefonu pakonsultuoti. Juolab kad vienoje klinikoje nieko nerado.
Aš tai rytoj vežu katuką parodyti. Neramu, toks plonas kažkoks pasidarė. Ką aš žinau, gal tų rusų mėlynųjų tokia prigimtis ir turi taip atrodyti g.gif Bet vešiu, dušiai nuraminti.
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2016 04 08, 20:29)

Aš tai rytoj vežu katuką parodyti. Neramu, toks plonas kažkoks pasidarė. Ką aš žinau, gal tų rusų mėlynųjų tokia prigimtis ir turi taip atrodyti  g.gif Bet vešiu, dušiai nuraminti.

Nuraminau thumbup.gif Už beveik 13 Eur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2016 04 09, 17:59)
Nuraminau  thumbup.gif  Už beveik 13 Eur  lotuliukas.gif

ir ka nustate?
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2016 04 10, 13:45)
ir ka nustate?

NIEKO!!!!! Katukas puikios formos, išvaizdos, sveikas ir nors dabar į parodą thumbup.gif
Bet gi sublogo 100 gr, ką aš iškart pastebėjau ir sunerimavau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dahlia+++ @ 2016 03 29, 14:05)
Sveiki,
norėčiau paklausti - gal kas slaugėte katinuką po žandikaulio lūžio? Kokia specifika? Kaip greit jūsiškiai atsigavo, gyjo? Mūsų katinas antra para slaugomas Kriaučeliūno klinikoj (buvo partenktas ramioj gatvėj prie pat namų  verysad.gif ),atsigauna, tik šiandien laukia apatinio žandikaulio operacija/lūžio sutvarkymas. Žinau, kad gydytoja po to paaiškins apie priežiūrą, bet jei kam teko tai daryti namų sąlygom - labai laukčiau pasipasakojimų. Ačiū, kas pasidalins savo patirtim  4u.gif

Kaip jūsų katuko sveikata?
Atsakyti